• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

6. decembra 2016 
@anulique LR? áno, je to drahšia kozmetika, lenže nie je to len kozmetika, sú to produkty, ktoré dosť pomáhajú, mám s nimi dosť skúsenosti, používali ich najprv známi, neskôr z rodiny, tak som si povedala, prečo sa neregnúť a nevedieť to rodine poskytnúť s 35% zľavou? Produkty pomáhaju hlavne colostrum, probiotica, krémiky s propolisom, hrejivé mliečko, sprej prvej pomoci, figu activ je užasna dieta, ktorá funguje.. drink gel z aloe vera je asi najlepšie čo poznám a mind master ani nevravím... :slight_smile:)) Ak by ste potrebovali bližšie info, alebo niekto niečo KE aj okolie, viem sa stretnút prípadne ma kontaktujte na email: senduliatkopatty@gmail.com :slight_smile:)
Výrobky pomáhajú ujovi - cukrovka, teta po operácii, mamka na zapálené žily, mne na chrbticu.. proste TOP sú.
26. jan 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem odkial si ale poradit sa da aj po telefone alebo mailom bežne taketo veci riešim
3. feb 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak ma niekto zaujem o LR kludne ma kontaktujte. Som z Ba. :slight_smile:
6. feb 2015 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam jednu dôležitú otázku, obchádza ma viróza a do zajtra potrebujem byt fit. Colostrum už berem tretí deň. Chcela by som sa spýtať, že po akej dobe vám zaberá.
11. feb 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izabela134 Ahoj, z ktorej casti Ba si ? Chcela by som katalog kuknut(cim skor):slight_smile: ,, Mala som odtial parfemy uz davnrjsie, otie by som mala zaujem ,,
12. feb 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby niekto niečo potreboval okolie PB,PU,ZA,kľudne sa ozvyte rád poradím,objednám hocčo,takisto som spokojný,preto som s tým začal aj pracovať :slight_smile:
12. feb 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bramborka42 ahoj som z vrakune ale nie je problem sa stretnut niekde v meste.
12. feb 2015 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bramborka42 pozeram ze si z dubravky robim na kramaroch ak by Ti to viac vyhovovalo.
12. feb 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, z dubravky ,, vedeli by sme sa stretnut napr bud.tyzdrn v pondelok ,, ? budem mat volno,,,
12. feb 2015 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bramborka42 a v nedelu Ti to nevyhovuje?
12. feb 2015 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izabela134
Prepac, nemala som cas ist na net
15. feb 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohode... Zajtra nemam volno ked tak v utorok som v praci do 18,00
15. feb 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by mal niekto zaujem o LR kozmetiku z okolia Kosic, tak mi napiste na andrea.h@netkosice.sk :slight_smile:
24. feb 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by mala niektora zaujem o vyrobky LR v okoli NZ,kludne ma kontaktujte,bud cez konika alebo na mail lenkamajtenka@centrum.cz.., poradim,mozem objednat a mam aj vzorky parfemov..ja mozem len LR doporucit :slight_smile:
3. mar 2015 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez robim dealerku aj ked sa tomu nevenujem na 100% kedze teraz maturujem no ak by mal niekto o nieco zaujem rada pomozem :slight_smile: som z Oravy :slight_smile: a k produktom len tolko ze je pravda ze nie vsetko maju super, pre mna su naj parfemy a napoje no pri takej kozmetika cena urcite nezodpoveda kvalite :slight_smile:
21. mar 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez sa venujem LR produktom, kto by mal zaujem dajte vediet. Okolie HC, PN, TT. Na trhu je mnozstvo firiem a uz som toho vyskusala vela. LR ma na rozdiel od ostatnych firiem nesklamalo. Len pre info, Kolostrum od LR obsahuje 70 az 75% imunoglobulinov a ma certifikat kvality od INSTITUT Fresenius. To znamena ze ked pisu BIO tak je to naozaj BIO. Ostatne firmy to sice pisu na stranke ale nemaju na to dokaz, teda aspon som nijaky nenasla. LR info o certifikacii bezne najdete na ich strankach (napr. http://www.lr-zdravi.cz/colostrum-atesty) Mozete ma kontaktovat na miruskabubo@gmail.com :slight_smile:
23. mar 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyduska777 Ahoj, nepises odkial si. Ja som tiez LR poradca a som z okolia HC. Kludne ma kontaktuj na miruskabubo@gmail.com
23. mar 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna by len zaujímalo prečo akože takáto veľká firma ktorá je na trhu akože 30 rokov potrebuje dilerov a takúto reklamu a vnucovanie sa ľudom?Toto mi niekto vysvetlí ? Mám pár výrobkov od tejto firmy no okrem Aloe vera všetko je zlé,kozmetika dekoratívna úplne zlá a to stálo ne málo peňazí ...pracujem pre spoločnosť ktorá je na trhu 11 rokov a nepotrebujeme žiadnu reklamu žiadnych dilerov a tak isto sa jedna o kozmetiku tak prečo táto firma 30 ročná toto potrebuje??? Dajte mi odpoveď ..Malo som možnosť poznať pár ľudí čo v tomto robia akože jedna paní 16 rokov a človek ju doslova dostane na maličkostiach jedna sa o dekoratívnu kozmetiku,tým že to robím a pracujem s vizažou viem čo je na čo ale keď mi tvrdí že toto nie toto nie a núka najdrahšie výrobky a keď sa opýtam a toto je načo ta hapka ..Keď už mám niečo predávať zisťujem a nie spravať sa maximálne neprofesionálne.
25. mar 2015 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja skusenosst... pripravky neucinne a drahe. SKUTSENOST - neexiostuju zazracne tabletky, ani gely ani nic !!!!!!!!! Som nahnevana na samu seba ze som sa dala na taku blbost nahovorit. Prepacte dilerky
25. mar 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula presne tak. Vyuzivaju nevedomost ludi, oblbuju.
25. mar 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomi16 Ja tiež lutujem ze som sa dala na tu dekorativnu kozmetiku nahovorit zbytocne vyhodene peniaze linku na oci co mam pouzivam 2 mesiac a je fuc vyschla ,proste nikdy viac..a ze vraj vratia peniaze skor len nahnevany ksicht ze si to clovek dovoli
25. mar 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytat na co vsetko pouzivate sprej prvej pomoci a ci neviete ake su kapsule pe zeny woman phyto activ.dakujem
26. mar 2015 o 09:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jana86 ja pouzival sprej na vsetko, do hrdla, na zuby, dezinfekciu, rany... A tie kapsule mala raz teta no neviem co na ne hovorila.
26. mar 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frea1988 presne tak, co uz ja nie som za vnucovanie produktov. Ak je nieco dobre, predava sa samo. Nie hanit vsetko ostatne alen "nas produktje Naj naj"
27. mar 2015 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2309 vraj to nie je ziaden zazrak..ale kazdemu nieco ine pomaha.
27. mar 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomi16 netvrdim, ze je ten sprej zazrak ale na take obycajne, domace pouzitia je fajn :slight_smile:
27. mar 2015 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda pre mna je fajn a pomohol mi :slight_smile:
27. mar 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dealerovia čo tu branite výrobky odpovedzte mi prečo táto firma ktorá je na trhu akože 30 rokov potrebuje reklamu,vás dealerov ktorý sa Vám dobre do zadku nevopchajú a keď je nejaký problem alebo odmietnete si objednať sa neozvú ani nič.Ja som dostala alergicku reakciu na linku na oči ktorá stála 11,50e ,to som nemala nikdy problémy s linkami či za 1,50 alebo za 5e .Píšem človeku z LR že mám reakciu alergickú odpoved žiadna hlavne že sa nabalil bodikmi a peniazkami. Vraj jeho nadriadena sa vyliečila z rakoviny a nakoniec sa prekecol že chodi každe tri mesiace na kontroly toto je profesionalita ťažko.
Tak ako aloe vera tak aj colostrum sa daju kupit na inej stranke za polovicnu cenu gramaz vacsia a je to vyrobok top kvality.
LR nikdy viac v živote
28. mar 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Je to moj nazor a ked mi tu chce nejaky dealer potom nadavat alebo nejak kontrovat prosim , ludia ked sa rozhodnete nieco od nich objednavat skuste s najprv precitat recenzie a potom objednat dobra rada
28. mar 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelmirka1 skvelý postreh, chceš viac je tu jedna nemecká firma ktorá má HI -TECH ,technológie ktoré riešia pokožku a formovanie postavy, ozaj exckuzívne a
Teraz majú špecíálnu skvelú cenovú akciu, Ak máš záujem rošíriť si svoje portfólio podnikania - alebo obchodu , píš a pýtaj sa 0903581010 novy_ciel@azet.sk , poznamka -dopoporučenie od Majky.
Iba toľko ale poviem stojí to za to výsledok vidieť okamžite...
29. mar 2015 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok