• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

9. decembra 2017 
Ahojte kočky, ja súrne potrebujem kontakt na pána Michala Macka(LR SLOVENSKO) - viete pomôcť? Díky
2. apr 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som kúpiť vzorku vôňe Harem a Terminátor. Je tu niekto taký????
3. apr 2015 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tslobik Zdravím, prečo len vzorky?
3. apr 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbke Chcem odskúšať vône....
3. apr 2015 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky prosim vas nad aku sumu je postovne zadarmo?
7. apr 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niktaroska myslite v LR? Ak ano postovne je zadarmo nad 73,03. Ked robite objednavku dolu v nakupnom kosiku to pise :slight_smile:
7. apr 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tslobik vzorky vam mozem dnes objednat :slight_smile:
7. apr 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ja si to objednávam cez jednu známu a najprv mi povedala ze nad 70 tak som si objednala za 71,40 a potom mi povedala ze uz to objednala a budem platit aj postovne keby som vedela tak si radsej este doobjednam ... a keby som chcela byt clenkou tak ma musi niekto odporucit alebo ako to funguje?
8. apr 2015 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niktaroska musi vas niekto zaregistrovat, registruje sa to tam cez zmluvu. A len taky moj nazor, to ze vam dala zaplatit postovne je podla mna riadne neprofesionalne,ja som nikdy nedala platit postovne pri malej objednavke a nie to pri 70 €
8. apr 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2309 aj to je suma objednávky bez DPH :grinning:
8. apr 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niktaroska je to neseriozne od LR partnera že pýtal od Vas poštovné ja spolupracujem s firmou LR 7 rokov a taketo niečo by ma ani nenapadlo a ak by ste chceli byť partnerom LR tak sa to robí formou registracie cez LR partnera kde by Vám mal vysvetliť a oboznamiť s firmou ak by ste chceli vedieť bližšie info nie je to problém
12. apr 2015 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 hlavne ze su títo LR dileri vtieraví, vlezlí jak vši... a keď vicitia že je človek ovplyvnitelný nanukaju mu take veci, ktoré by v živote nepotreboval. Svatá pravda, kd su tak dlho na trhu a su naozaj taky naj naj tak by sa mali predavat sami a nie takým vlezlým sposobom.
22. apr 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nekorektnost tejto spolocnosti nema hranic, LR dileri neskutocne vtieravý a ak už nechcete objednavať tak vás pošlu do riti v tom lepsom pripade ,moja skusenost s tymito dilermi je velmi zla ked niekto tuto pracu chce robit nech je vyskoleny a troska inteligentny a nie sa vyhrazat a hanit vas.Ked od Vas chcu objednavky dobre ze im netrcia nohy z vasho zadku ale ak prestanete a poviete svoj nazor uz ste ta najvacsia spina.Ku kvalite vyrobkov vonavka este drzi vonu dekorativna kozmetika stoji za velke NIC,vyzivove doplny predrazene a produkty z aloe vera no s prepacenim odrb.Ako som sa uz vyjadrovala v predoslych prispevkov na inych strankach najdete aloe aj colestrum za polovicu a vacsie balenie a obsach ucinnych latok je o 150% vyssi
24. apr 2015 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 slečna/pani, z toho čo od Vás na tejto diskusii čítam plne chápem Váš názor. Príležitosť vo firme je pre každého, kto sa rozhodne to vyskúšať. To je možno aj dôvodom, prečo sa medzi partnermi tejto spoločnosti nájdu aj ľudia, ktorí svojím jednaním doslova kazia meno spoločnosti. Žiaľ, dnešná doba nie je len o vášni, záľube, láske a empatii. Je aj o peniazoch a práve peniaze sú na základe systému, v ktorom všetci žijeme jednou z nútených priorít. Sám mám svoj tím partnerov a denne sa stretávam s tým, že pre ľudí je niekedy "dôležitejšie" zarobiť 20eur navyše ako skutočne pomôcť blízkemu človeku. Áno, sú tu aj takí a ja mám potom prácu navyše s nespokojnými zákazníkmi ako ste vy. (Pevne verím že ste boli alebo ste zákazníkom, keďže tu iným ľuďom dávate rady a informácie o kvalite produktov) Zlé skúsenosti s produktami sú pre mňa po dvoch rokoch novinka, s ktorou som sa stretol práve v tejto diskusii. Mám spokojných zákazníkov, medzi ktorými sú aj blízky členovia rodiny a známi. Znížené hladiny cukru, odstránené kožné problémy od suchých lišajov až po pokročilé štádiá psoriázy, uzdravené tráviace systémy, úspešná kĺbová výživa pričom v nadpolovičnej väčšine prípadov sa dostavilo citeľné zlepšenie už po pár dňoch. Sám som vďaka produktom u seba instantne zastavil krvácanie ďasien, zlepšil kvalitu spánku a neraz sa dostal zo zápalového ochorenia behom jedného/dvoch dní vďaka tekutému Colostru. Ako je teda možné, že tie isté produkty u mňa, mojich partnerov a zákazníkov fungujú a Vám robia takú škodu a stratu vo forme peňazí, času atď? Prajem pekný zbytok dňa :slight_smile:
24. apr 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@michalkosice Vaša pripomienka stratu vo forme penazi myslim ze nieje adekvatna ,tym ze som vystudovana chemicka a studovala som to viem co tieto vase produkty obsahuju,darmo mi tu vyslovujete svoj nazor ze vasa rodina znami..viem ze na trhu su ovela lacnejsie vyrobky ktore pomahaju o 100krat viac ako tieto.Pracujem pre istu firmu ktora predava vyrobky sme 11 rokov na trhu a nepotrebujeme takuto reklamu a doslova vtieranie sa ludom tzv pod na kavu a taketo a vytiahne katalog a nuti vas a obkecava a len aby ste mali od neho pokoj radsej si nieco objednate a ked mi takto kontrujete odpovedzte mi preco tato firma ktore je na trhu 30 rokov potrebuje dilerov a toto vtieranie ludom?na toto sa pytam skoro v kazdom prispevku ale odpoved ziadna.A tieto vase produkty kozmeticke neviem ci vas spolupracovnik mi chcel uskodit a dat mi stare vyrobky co si objednal a niekto mu to nevzal a dal mi to.Pigmentacia v ruzoch sa straca,deodorant aloe vera to ani nevravim co s nim je.Ocna linka za 11,50 po dvoch mesiacoch vyschnuta,ocne korektory pouzijete to raz a vypadne vam cela baza..???je toto mozne ci som len nespokojny zakaznik ktory podla vas asi na to nema peniaze lebo ta vasa narazka tak vyznela.
24. apr 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada ze som s touto spolocnostou skoncila a nikdy viac si uz nic neobjednam ,mozete ludi presviedcat ako chcete mam na to skolu a tieto vase obkecavky akoze ako to pomohlo ,krvacanie dasien mne pomohlo lacalut z lekarne a teraz budem presviedcat ludi mne to pomohlo..dajte dobremu chemikovi precitat zlozenie a hned zisti co je v tom cize vazeny pan oblbovat mozete svoju rodinu a inych ludi ked im staci taketo veci prosim na nete najdete zarucene lepsie vyrobky ako ponukate vy.A vasa narazka na peniaze myslim dost mimo vidim aspon ake individua robia pre tuto spolocnost a ako sa brania tym ze hania zakaznikov a verte nie som jedina ktora je s vasimi vyrobkami nespokojna len si najdite dalsie recenzie.A ak tak velmi chcete vojnu urobim krasny blog o vas a dam tu aj fotky ako mi vase produkty a inym sposobili alergicke reakcie.tak aj vam pekny den
24. apr 2015 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frea1988 konecne ze sa im niekto odvazil povedat svoje ...
24. apr 2015 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 môžem vedieť meno firmy pre ktorú pracujete? Ďakujem.
24. apr 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 ak je zákazník nespokojný, môže to zapríčiniť zlá skúsenosť s produktom, zlá skúsenosť s prístupom, čo sa v konečnom dôsledku dá vyhodnotiť ako strata času a peňazí. V prípade, že je produkt poškodený alebo nespĺňa to, čo podľa jeho popisu spĺňať má, je možné produkt vrátiť. Využili ste túto možnosť? Zisťovali ste, či takáto možnosť je? Keď sa mi po dvoch týždňoch od kúpy pokazili značkové slúchadlá, riešil som to u predajcu kde som ich zakúpil. Ten nebol zrovna ochotný, tak som napísal priamo do českej pobočky výrobcu a tam mi jednoducho povedali ako postupovať a produkt mi vymenili. Podotýkam že sa jednalo o značkový produkt, ktorý bol ďaleko drahší než bežné slúchadla. Chcem tým povedať len toľko, že niekedy môže jeden zamestnanec svojim prístupom kaziť meno celej firmy a verím že ak by to bola Vaša firma, tak by ste o tom chceli vedieť. Prosím, prečítajte si ešte raz akým spôsobom som reagoval a skúste ešte raz prehodnotiť, či som Vás nejako urazil alebo ponížil vo svojom príspevku. Pravidelne si odomňa objednávajú aj deoguličky (opakovane, mesačne) a nikdy som nepočul o tom že by bola niektora zlá. Ako skvelý chemik zrejme viete celkom s ľahkosťou vykonať jódovú tinktúru a na základe chemického dôkazu porovnať účinky Aloe Vera od jednej firmy a Aloe od druhej. Ja Vám tu ponúkam jedno riešenie za druhým a Vašou reakciou je osočovanie a urážanie mojej osoby, taktiež dehonestovanie mena spoločnosti. Aj v tejto diskusii som narazil na desiatky pozitívnych reakcií a potom sú tu užívatelia, ktorí pravidelne musia omieľať dookola tie isté pripomienky, sťažovať sa na okolnosti ako je prístup či alergická reakcia (ktorá taktiež súvisí s prístupom lebo ja sa svojich klientov pýtam na ich alergie) a nakoniec ešte napíšete že vy robíte pre inú firmu, ktorá sa špecializuje pravdepodobne v tom istom odvetví. Tak čo Vás potom trápi? Každá z Vašich námietok sa dá inteligentne a trefne odargumentovať a Vaša reakcia je urážka a povyšovanie sa. Ja mám svoju rodinu rád, taktiež svojich známych a skôr sa orientujem podľa osobnej skúsenosti než podľa toho čo niekto píše na "nete". Ak by som sa riadil tým a nechal sa ovplyvniť Vašimi negatívnymi skúsenosťami, tak by som teraz možno nemal zdravé ďasná, vlasy bez lupín, rovnováhu pH v organizme a množstvo ďalšieho. Mne a môjmu okoliu tieto produkty skvalitňujú život a neprišiel by som na to ak by som to sám neskúsil. Vy máte zlú skúsenosť, človek Vám ponúkne riešenie a vy mu vynadáte a snažíte sa z neho spraviť hlupáka bez názora. Tak kto si tu robí akú reklamu? :slight_smile:
25. apr 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Po prve vyrobok som sa pokusala vratit no vas diler neodpovedal na sms spravu ktoru som zaslala s tym ze som dostala alergicku reakciu ,cize podotykam tuto moznost som skusala.Po druhe netrpim ziadnimi alergickymi reakciami na nic,firma kde pracujem sa nezaobera tymito vecami aloe vera a podobne cize ste na omyle ked si myslite ze asi pracujem pre avon oriflame alebo mary kay ale tieto podobne spolocnosti pracujem pre kamenny obchod ktory ma vela pobociek na slovensku a dari sa nam aj bez dilerov,ludia sami na za nami chodia. A predstavte si nemam problem s tymto to dat do laboratoria dat vyhodnotit len pre mna ako by ste vy napisali strata penazi. Vela ludi v mojom okoli uz s touto kozmetikou nechce mat nic spolocne .tito ludia akoze vasi znami sa pravdepodobne boja tychto argumentov preto radsej su ticho a nespokojny dudru doma.Neviem ako som ja Vam zacala nadavat podotykam vy ste zacali s tym strata vasich penazi bez toho aby ste vedeli kde pracujem dehonostujete spolocnost pre ktoru robim ,ktora nemas suvis s tymto. Jedine kedy ste mi dali argument je ze tovar sa da vratit. Ja sa pytam uz po neviem kolky krat ked tato firma pracuje na trhu 30rokov preco potrebuje takuto reklamu??Na toto mi odpovedzte mily pan.Preco tato firma ktora je 30 rokov na trhu potrebuje takuto reklamu .Pripadate mi ako rozumny clovek tak si sam objektivne odpovedzte ked je nieco kvalitne na trhu ludia si to sami vyhladavaju nepotrebuju toto vtieranie s prepacenim za vyraz iny vyraz neviem pouzit lebo je to doslova vtieranie. Este raz preco tato spolocnost je tolke roky na trhu a potrebuje toto?
25. apr 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reppka10 profihair
25. apr 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frea1988 k Vašej otázke: spoločnosť si zvolila formu priameho predaja z jednoduchého dôvodu. Je to efektívne. Investuje sa viac do výskumu, do logistiky a samozrejme do ľudí. Z pohľadu firmy je to výhodné, lebo nemusí otvárať sieť kamenných predajní, nemusí investovať obrovské peniaze do reklamy. Môže sa teda venovať samotnému rozvoju svojho podnikateľského zámeru. Z pohľadu klienta je to za ideálnych okolností jednoduchšie, pretože partner vie poradiť, prispôsobiť sa časovo a taktiež prípadne doniesť tovar či službu klientovi rovno domov. Aj v prípade takejto formy podnikania existujú isté faktory, ktoré môžu rozvoj brzdiť. Jedným z nich je aj prípad predajcu, ktorý svojim nesprávnym, neprofesionálnym a sebeckým prístupom "zabezpečil" Váš negatívny postoj k firme. Verte mi, viem si predstaviť Vašu nespokojnosť, nakoľko pán svojím konaním poškvrnil firmu, s ktorou spájam svoje rodné meno. Do budúcna aj pri iných produktoch a iných firmách rátajte aj s ľudským faktorom. Snáď každý z nás má nepríjemnú skúsenosť s predavačom v obchode, s čašníkom v dobrom podniku či sestričkou u skvelého lekára.
26. apr 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas si dovolim reagovat,tym ze som pana kontaktovala a neodpovedal mi som kontaktovala osobu nad nim ktora na mna tiez nereagovala tak som este kontaktovala osobu nad nou ktora bola ako to nazvat nesmierne drza ,ze som odmietla s nou stretnutie.Dovod toho ze som sa s nou nestretla je uplne banalny presviedcala ma ze som si to spravila sama.Pozrite mily pan moj nazor uz nikto nezmeni tym ze spravanie a produkty tejto spolocnosti som odskusala aj moji znami a neboli taky spokojny ako si vy myslite. Aby som nebola len negativna ano sprej prvej pomoci je ucinny ,vone naozaj drzia dlho ale ostatne vyrobky dekorativnej kozmetiky alebo vyzivove doplnky nie su kvalitne. Vyrobky s aloe vera neviem ci to triedite do skupiny slaba silnejsia to neviem neobsahuju tolko ucinnych latok ako opisuju vasi predajcovia. Moj nazor mali by ste si svoj personal vyskolit lebo je vas lahko dostat na uplnych malickostiach ,neadekvatne spravanie vasich dilerov tak isto. Navyse sama robim v biznise kde sa stretavam s ludmi,pracujem s nimi.Niekedy clovek fakt nema svoj den ,ale mam pocit ze v tejto spolocnosti dileri nemaju svoje dni velmi casto. Cest vynimkam ktory vedia do hlbky ake su vyrobky ktore LR ponuka ..vyzna sa v odbore ale zatial moja skusenost bola skor negativna ako pozitivna
26. apr 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frea1988 chápem, tiež by som bol nahnevaný. Produktov je ozaj hojne, číslo sa pohybuje až nad tisíckou a samozrejme každému niečo iné ulahodí. Napríklad Aloe Vera gély na pitie sú štyri a je kľúčové zvoliť "ten správny". Pre diabetika je vhodný iný gél ako pre športovca, ktorý pozerá po kĺbovej výžive. Je veľmi podstatné zvoliť produkt, ktorý rieši konkrétnu potrebu zákazníka a chybou obchodníka s ktorým ste sa stretli bolo najmä to, že zrejme na Vaše potreby nepozeral. Verím že Vaše ďalšie skúsenosti s firmou budú už len a len pozitívne. Pekný zbytok víkendu
26. apr 2015 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalkosice pači sa mi vase profesionalne stanovisko. Urcite mate v mnohom pravdu, ale mna ako jedneho z mnohych zakaznikov odradila akoby nadradenost predajcu. Mnoho výrobkov inych firiem je výbornych alesposob predaja ma neskutocne nahneval. A tiez skusenost, s vyrobkom, ktoreho učinky om nepocitila.
27. apr 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na margo toho vsetkeho ked ma niekto ako sportovec natiahnuty sval a je mu ponuknuta klbova vyziva?? Sam si spravte nazor o profesionalite predajcu a jeho nadriadenych .Ano vasi predajcovia aspon ti v mojo okoli sa nadmieru povysuju ide im o kazde euro. Odporucam poriadne zaskolit vasich predajcov,tymto hania spolocnost
27. apr 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@frea1988 v prvom rade ked má niekto natiahnutý sval by ma zaujímalo, či ho nemá i natrhnutý a potom by som radila čo robiť, samozrejme klbova výživa je blbosť, keď má niekto robiť a privyrobiť si nech sa páči, ale ježiši kriste ľudia trošku si nastudujte biologiu človeka a pochody v organizme kým začnete radiť hovadiny. sama spolupracujem s jednou spoločnostou čo sa zaoberá výživovými doplnkami ale toto nie. to je proti mojmu presvedceniu....
9. máj 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nanity-zdravim vas,som z radobice a mam regystraciu v LR,AK MA NIEKDO ZAUJEM,objednam,ale len cez vikendy....
24. máj 2015 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by niekto z Levíc mal záujem o LR (či už produkty, alebo registrácia), môžete mi písať :slight_smile: Rád poradím
8. jún 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtr ak by bol niekto z PP a okolia tiez poradim, objednam :slight_smile:
11. jún 2015 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok