• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

21. marca 2017 
@lyduska777 ahoj, pracujem s lr, kludne sa ozvi, stehlikova.erika84@gmail.com. postovne neuctujem:relaxed:
13. jún 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte čítam tu veľa negatívnych reakcií na lr spoločnosť... Ja som bola zo začiatku negatívna ale už som fakt vyskúšala všetko čo sa týka zdravotných doplnkov liekov A kremikov... Tak ako všetky spoločnosti aj lr má aj dobre aj zlé výrobky... Reakcia jedného dílera kt. Bola samozrejme nesprávna kazí povesť celej firmy. Ale žijeme vo svete V ktorom si mozme vybrať A máme právo vyjadriť svoj názor. Len ma mrzí že kvôli pár jednotlivcom niektorí ľudia zanevru na prírodné doplnky kt. Sú naozaj výborné no samozrejme nemôžme čakať zázrak po jednom týždni A V niektorých prípadoch ani po mesiaci.....sú to prírodné doplnky ktoré nám majú pomáhať riešiť problémy postupne... Ešte by som chcela niečo napísať na margo lekárni niektoré lieky sú úplne bomby ale skúste si niekedy pozrieť zloženie produktov Z aloe vera napr.vo väčšine prípadov obsahujú iba extrakty... A úlohou nás dílerov nie je spochybňovať druhé výrobky Resp. Výrobky Z lekárni ale ukázať ďalsiu možnú alternatívu si zlepšiť život A zdravie. Prajem Vám pekný den
21. jún 2015 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muratt89 nuz vasa reakcia sa mi paci, len potom dileri ktorí znevazuju ostatne vzrobky nie su skolení ako obchodovat?
22. jún 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muratt89 Dobrý deň nedá mi to nereagovať na príspevok. Ak tvrdíte že vašou úlohou nieje spochybňovať iné výrobky tak prečo to díleri robia? Prečo sú tak neprofesionálny ,nevyškolení ? Vaše výrobky čo sa týka dekoratívnej kozmetiky stoja za nič,človek si myslí že keď si priplatí ma kvalitu no nemá či je to linka na oči ceruzka na oči ktorá sa po prvom ostrúhaní zlomí ,alebo rúžov na pery čo strácajú pigment, gulička aloe vera ktorá nieje účinná. kolostrum ktorý nieje vôbec dobrý...Je to môj osobný názor ale nemyslím si že je to len kvôli dílerom ktorí ponúkajú tieto výrobky ale aj v ich kvalite ktorá ľudí odradí. Ja a mojí blízky čo výskušali tieto výrobky boli maximalne nespokojný.
24. jún 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frea1988 ja osobne si myslim, že je to o neprofesionalite a o tom ako kto chodí na školenie. ja chodim pravidelne na školenie a nikomu neodporučam niečo čo neviem a nemam niekym znamym potvrdene ze mu to zabralo. je rozdiel napr. ponuknut tovar len za účelom predaja aako predat tovar za účelom spokojnosti zakazníka. mozno si teraz myslite ze ano tato teraz rozprava teraz tak ale v skutočnosti je to inač. zial nie. každého si vypočujem, každemu sa snazim pomôcť a nepozeram na to, či som predala tolko a tolko ale či ten dany tovar danemu človeku pomohol. preto najprv obvolam kadekoho a kadekomu aby som vedela na čo presne komu čo zabral aby som vedela spravne poradit.
toto čo ste opisali vy mi príde ako predaj len za účelom predaja nič viac a tykí ludia robia naozaj zle meno... :frowning2:
24. jún 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi avon, alebo amway alebo podobna pyramida - ludia su nepoucitelni ...
2. júl 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petta87 Dobry den pisete krasne ale vase skutky aspon skutky Poprad a okolie su na bode nula ,chcu len zarobit ..vdaka vasej dekorativnej kozmetike ktoru mi ospevovali aka je super,uzasne nealergicka ..som si tyzden liecila oci od alergickej reakcie vyhodila som 40e do kosa, a pan diler ktory mi toto predaval ked som ho na to upozornila tak nereagoval hlavne ak chcel aby som si nieco objednala to vedel hned volat..kontaktovala som aj pani ktora je nad nim ale ta pani mi ani neodpovedala na telefon ani na SMS je podla VAS toto zaskolene ?:????? Tato pani ktora je nad nim pracuje pre LR cosmetics vraj 14 rokov ,pytam sa Vas kde sa stala chyba??dotycna pani a pan mi tvrdili ze chodia na skolenia do Ziliny,ako vidim skor sa na tych skoleniach ucite ako si pekne nabalit vrecka ako dopomoct cloveku. V kazdom pripade tito dileri spinia kazdu a jednu spolocnost a LR je na vyslni .. Firma ktora nestoji za nic
6. júl 2015 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 to ma naozaj mrzí, že ste natrafili zrovna na takychto naozaj. neviem prečo chodia do ziliny lebo ja na skolenie chodim do PP a do KE alebo o Ziline neviem nič.
a naozaj je rozdiel chodit na skolenia a tvarit sa ze počuvam, ako chodit a naozaj si niečo zo sebou aj od niest....
mam uz 4 zakazníčky, ktoré natrafili takisto na takychto aj sa ten pan momentalne riesi, ale začali mi verit a musim povedat ze zatial su spokojne.

je mi luto, že zrovna takyto ludia robia zle meno spoločnosti
7. júl 2015 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nuz pouzivala som krem aloe tiez... a zacali mi ovisaat vacky pod ocami... zeby nejaka alergia?
8. júl 2015 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj na by som sa rada opytala na tie produkty na chudnutie,vaše skusskusenosti,či sa potom neskor nedostaví JoJo efekt,a či sa to fakt dá na tych kokteilou přežít?má niekto s tým skusenost?
6. sep 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendula77 Zbytocne vyhodene peniaze ako aj na ost.produkty na chudnutie. Radsej ich investuj do pestrej a vyvazenej stravy a pohybu.:wink:
6. sep 2015 o 20:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
po dvoch mesiacoch vyradenia z uzivania aleoe soft kremu, som si ho pred vcerom zasa dala ...skoncila som zo zapalenymi ocami.. stipali ma .. takze skoncil v kosi
8. sep 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon vidite ako tato firma ma kvalitne vyrobky z ktorych maju ludia alergicke reakcie ...ja som takto vyhodila dost penazi do kosa a nech mi nejaky tu pan diler tvrdy nieco ine ..
10. sep 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendula77 tieto vyrobky na chudnutie neskusajte zbytocne vyhodite peniaze do kosa ..radsej skuste spalovace tukov a troska sa viac hybat a uvidite skor efekt ako sa tymito predrazenymi neefektivnymi vyrobkami krmit ktore aj tak nepomozu
10. sep 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frea1988 porad ake konkretne spalovace mas na mysli
10. sep 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinacik ahoj este robíš s lr? Vieš mi dať do ip ceny aloe gélov na pitie a colostra
10. sep 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim je tu nejaka dealerka lr? Chcem vyskusat colostrum pre moju malu a zaujimali by ma cenu. Prisim IP...dakujem
15. sep 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eminka13 podla toho ake chceš colostrum tekute stojí 1 fľaša 39.90 kapslové 53.90 a pearls 53.90 ale na 1 mesiac je to zbytočne a aj podľa toho ake problémy ma vaše dieťa
27. sep 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
prosim nech sa mi ozve LR poradca z KOSIC ...chcem si pravidelne kupovat niejake produkty LR
mail: 969noname@gmail.com
28. sep 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 mohli by ste mi napisat do IP meno pana ktory takto reaguje a jeho nadsponzora dakujem
12. okt 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S LR kozmetikou mám vyborné skúsenosti. Sprej prvej pomoci, zub. pasty, sprchové gély. Užasné. Podobné výrobky sa predávajú v lekárni za ešte vyššiu cenu. :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,som z KE,pracujem s LR,ak má niekto záujem o produkty alebo poradiť napíšte mi do IP :slight_smile:
15. okt 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendula77 dieta je o zmene stravovacích návykoch, koktaily majú znížiť telesnú hmotnosť (vyžiť sa na nich dá) a potom na udržanie hmotnosti je potrebné aj čosi spraviť - cvičiť, jesť kvalitnú stravu, príjimať dostatok tekutín,... žiadna "diéta" nefunguje ak je príjem vyšší ako výdaj, stále platí Cica nežer :D , potom je jojo efekt jasný. Treba sa naučiť zdravšiemu životnému štýlu.
5. nov 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petta87 Mna "namotal" pan, ktory si dal inzerat !!! na Profesiu, ze hlada obchodnikov...Z recesie som tam zasla a bola som az nahnevana...Ako si môzu takto robit "PR" ??? Omielal to /isto/ naucene na skoleniach, ze treba hovorit svoj "pribeh"! Dobre, ze mi nenakukal, ako sa pomocou Aloe dostal z cukrovky...Ked som mu oponovala, ze ta je neliecitelna, pripustil ,ze berie iba jeden !!! liek na diabetes...Nevadilo mu, ze mi nevedel povedat aky...Potom splietal neprofesionalne nieco o tom, ze sa môzeme dopracovat az k sluzobnemu Mercedesu!Presvedcil nas, ze to môze naozaj robit kazdy, ved pyramida sa sklada z drobnych...Keby boli tie vyrobky aj dobre, jeho PR ma odradilo! Nikdy viac!
5. nov 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@natuska87 vsetci dileri , akoychkolvek vyrobkov funguju na rovnakej urovni... uverit tomu - presviedcat - presvedcit - predat. Ved musia z niecoho zit. Vsetko je v psychike, aj chorby aj chudnutie, ziadne zazracne tabletky neexistuju. Stale niekoho chytia ! Stale nejaky zufalec naskoci... ich filozofia je - staci len raz chytit jedneho... a potom to ide ..
11. nov 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tomi16 urcite ano, mna nehneva ich filozofia, ja ju chapem§ Mna hneva, ze si niekto da na pracovny portal inzerat, ze hlada obchodnikov!
To povazujem za neferove, neeticke a hrubo zavadzajuce! lebo ziadne logo fi, nic...
11. nov 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natuska87 to je pravda
11. nov 2015 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomi16 A nakoniec z pana vylezie, ze si mam kupit vyrobky...Tam je vidiet, ze namotaju ako dilerov kohokolvek, na vzdelanostnej urovni, nad ktorou treba zbystrit ...neuvedomuje si, ze narazi napr.na odbornika, zdravot.sestru, lekara, cloveka rozhladeneho??? Takemu predsa nemôze rozpravat tie hluposti o vyliecenej cukrovke....Keby tak, namotal cloveka na nizsiej vedomostnej urovni a on kvôli jeho PR vysadi lieky a da sa na ich "alternativnu" liecbu...No, neviem...Chapem, ze podaktori ich dileri su schopni to, co ich naucia, zle reprodukovat a môze dôjst k fatalnemu omylu...A hladat si takto mazane klientov je naozaj ubohe, zvlast v dnesnej dobe, ked sudny clovek apriori "obchodnikov" odmieta...
11. nov 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
priatel mal odtial jednu vonavku, na ktoru ma zbalil a teraz ju nevieme nikde naajst :/ nasli sme si alternativu Nazopikaris, ale nie je taka ako z LR http://nf106.uniza.sk/~Kubanyova/Nazopikaris-Kozmetika.html
15. nov 2015 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natuska87 Dobry vecer mne tak jeden dealer tvrdil ze jeho nadriadena alebo ako sa to po ich nazyva ze sa vyliecila z rakoviny potom z neho vyslo ze stale ma rakovinu a verte im..aj tak na moj udiv tak dlho na trhu
25. nov 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok