• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

10. augusta 2017 
@frea1988 To uz povazujem za hrubost! je to nezodpovedne, lebo nie kazdy je rozhladeny a môze sa "namotat"...Ja uz by som od nich nekupila ani sampon pre psa! pre tu ich nekalu "cinnost"...
25. nov 2015 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka_miskova ktoru vonavkou ta zbalil? pamatas ako sa volala?
25. nov 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Precitala som si reakcie a zaujala ma rekacia ze je to sekta. Myslim ze idete do lekarne a nepodporujete sektu?????? Podporujete. Banka niieje sekta? Je.
6. dec 2015 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lul preco niesu kvalitne?
8. dec 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjjjj11111 neviem, mozno sa mylim, ale dobry vyrobok potrebuje vtieraveho, casto obmedzeneho "predavaca" ??? Vsetko sa da kupit cez internet....
10. dec 2015 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano. Sadnite za pc a objednajte.
13. dec 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjjjj11111 preco by namalibyt?
13. dec 2015 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjjjj11111
@jjjjj11111 preco by nemali byt?
13. dec 2015 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natuska87 preco nekala cinost?
13. dec 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frea1988 nepovedala by som.
13. dec 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjjjj11111 Co vam pride v poriadku, ked si niekto da na prac.portal inzerat, ze hlada "obchodnika", pozve vas na pohovor / cestujete 25 km/ a potom z neho vylezie diler LR, ktory vam ponuka vyrobky a vy ich mate posuvat dalej???
14. dec 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjjjj11111 preco reagujete na mna, ked neviete o com som pisala?!
A ano, ste velmi vtipna!
14. dec 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjjjj11111 Hlupy nazor, bez urazky...Vhodny tak postpubertalneho jedinca! Svoje ôvtipne a trefne" odpovede si doma zapisujte a nerieste nieco, comu nerozumiete!
14. dec 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám len samé dobré skúsenosti, som registrovaná a objednávam si pre svoju potrebu. Už som si vyliečila exém na rukách a nohách, na imunitu sú výborné produkty. Každému sa môže niečo nepáčiť. Treba vyskúšať, používať a potom hodnotiť. Vynikajúca kvalita. Nemusí byť každý dealer, ale dá sa registrovať a objednávať pre svoju potrebu, tak to máš za nákupnú cenu pre seba.
14. dec 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smoni jedna úžasná pánska vôna od LR je terminátor.......mali sme ju len raz,ale snáď krajšiu pánsku vôňu som ešte neobjavila.
14. dec 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tslobik interný názov - trhač ženských nohavičiek :D , je krásna
14. dec 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, Ja mam s Lr zatial Len pozitivnu skusenost. Teta SI vyliecila psoriazu, hej manzel hemeroidy a mne Sa zlepsila imunita. Pijem aloe, v chladnicke mam colostrum a na sprej prvej pomoci a cistus sprej nedam dopustit. Pride mi vsak vela ked niekto neguje nieco co nevyskusal. Spoliehate Sa na lekarov a lekarne kt.vam predavaju lieky sice mozno lacnwjsie ale so ziadnym ucinkom alebo skor s ucinkom kupit SI dalsi liek na liek. A to vam pride v pohode. Takze kto zazil vie, kto chce zazit rada pomozem:blush:
14. jan 2016 o 07:21  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Áno máme skúsenosti, pracujem tiež ako dílerka pre LR, začala som s tým najmä kôli zdraviu môjho malého syna, ktorý mal často zápaly priedušiek, a bral antibiotiká, teraz to riešime doma colostrom direct a sprejikmi od pľúcnej, žiadne antibiotiká:slight_smile:
18. jan 2016 o 23:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tiež mám vyborne skusenosti s aloe sprayom prvej pomoci ten používam už 5 rokov , taktiež používam zubnu pastu od LR ,AV gél,krém na ruky a najlepšia je umývacia emulzia ta bola vyvinutá špecialne pre novorodencke oddelenia v nemecku,teda ja som maximálne spokojná.
25. jan 2016 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Robila som si súkromný prieskum o firme LR aké sú názory ľudí a som prekvapená "rôznymi názormi" ako sa tu bije pozitívne s negatívnym. Jednoznačne som dospela k záveru, že kto skúsil- chváli produkty a klasika kto nie-ten haní a nedáva šancu. Pridávam sa k ľudom, ktorí majú skúsenosti a 100% som spokojná so všetkými produktami, ktoré som zatiaľ vyskúšala....a je ich viac než dosť. Mám dve deti a 13 rokov boli, sú a naďalej budú spray prvej pomoci a aloe gel concentrate jednotkou pri poraneniach, modrinách -boliestkach detí a rodiny. Colostrum je unikát na všetko a Aloe drink je jednotka v očiste a naštartovaniu organizmu. Ďalej môžem odporučiť aj detskú kozmetiku, lebo celú kolekciu výrobkov som používala celé roky pri oboch deťoch - bez problémov, nemajú žiadne kožné ochorenia.
Pred necelým rokom som sa stala lr-partnerom aby som si nakupovala produkty lacnejšie a postupne som začala testovať aj iné výrobky z dekoratívnej kozmetiky, parfumy, šampóny, .... Som veľmi spokojná s kvalitou a ako partner mám nákupné ceny.Celá rodina denne používa kvalitné produkty od zubnej pasty, umývacej emulzie (len tak mimochodom, vôbec si nekrémujem ruky, keď si ich umyjem mydlom s aloe. Krémujem sa len, keď poumývam riad jarou alebo purom.)
Ešte by som chcela dodať, že som sa príjemne pobavila na názore, že Lr je ako sekta a že používajú mercedesi na vymývanie mozgov - motivácia.... :grinning: :grinning: :grinning:
Pravdepodobne potom aj každá firma, ktorá motivuje svojich zamestnancov je sekta...lebo v podstate všade je pyramída. Ale nie všade je MLM systém a to je rozdiel.
PS: výživový doplnok nie je liek.....len tak pre zaujímavosť a preto možno aj Tí všetci doktori nepredpisujú na chorobu výživové doplnky. Doktori predpisujú lieky. Záleží potom, už len ako sa rozhodne jednotlivec, či myslí na svoje zdravie aj preventívne a šetrne k telu alebo kašle na to a potom pôjde rovno za doktorom riešiť vzniknutý problém.
:slight_smile:
16. feb 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
postskriptum krásne napisane akoby si to pisala mojimi očami,ozaj kto nevyskuša neuverí a bude hanit.
16. feb 2016 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
LR pre Vas...Levice, Sahy, Zeliezovce...kontakt 0908 901 168
16. feb 2016 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@postskriptum velmi pekne napisane len ta ak dovolis troska poopravim co sa tyka lieku a vyzivoveho doplnku. Vysvetlim to laicky aby pochopila vacsina - ak si kupis drozdie a budes ho konzumovat pre jeho vitamin B bude to vyzivovy doplnok, ak ti lekar predpise napr. injekcne vitamin B kde ho je urcite presne stanovene mnozstvo, ktore dosahuje/ presahuje hranicu odkedy ma doplnok preukazatelne prospesne terapeuticke ucinky je uz povazovany za liek. Tento fakt je riadne legislativne podlozeny v tabulkach pre SUKL.
Inac povacsine mam skusenost ze LR hania ludia ktori robia pre ine spolocnosti a neznesu konkurenciu, pripadne kto sa v LR zaregistroval v nadeji ze bude pozajtra milionar a neslo sa samo takto na to treba zacat nadavat - take nase slovenske :slight_smile:
17. feb 2016 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karolina03 Ďakujem a veľmi si vážim tvoj názor....a že sme na jednej lodi..... :slight_smile:
17. feb 2016 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@phillippa ďakujem veľmi pekne a teším sa že sa páčil môj príspevok. Ďakujem aj za vysvetlenie - super si to vystihla a upresnila. :wink:
Aj ja mám skúsenosť s takými ľuďmi...
17. feb 2016 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@postskriptum dakujem :slight_smile: toto totiz vysvetlil dr. Kampe na poslednom koncepte zdravia aj presne znenia zakonov mal.
17. feb 2016 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, som muz a som registrovany predajca LR a toto je moj pribeh ako som sa k nim dostal. Najskor sme sa s manzelkou dlho branili predstave, ze nase dieta ma nieco brat, na sople, kasle a anginy, ale po xtej davke antibiorik, pobyte v nemocnici s bronchitidou sme si povedali ze musime nieco zmenit. Babka nam doporucila kolostrum nepovedala LR, ale pozrel som si na internete a vyslo mi ze je to celkom dobra znacka a asi to bude zniet ako reklama, ale pomohlo nam to. Nase dieta ho bralo asi rok a teraz ma 5 teraz a myslim ze asi rok a pol sme uz nebrali antibiotika a teraz je to uz o 200% lepsie. Kolostrum uz davame len obcas, ale v tom prechodovom obdobi 3-4 roky nam pomohlo. Manzelka mala sprej prvej pomoci po cisaraku a zahojilo sa to pekne aj na necistoty v ustnej dutine ho davame. Ak potrebujete tieto produkty ozvite sa mi a rad pomozem.Ci uz je LR sekta, alebo nie kazdy sa musi rozhodnut nakoniec sam, comu bude verit a co si da na neduhy.
22. mar 2016 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja objednávam a spokojnosť :slight_smile: aj teraz mám pár výrobkov doma - ešte zabalených :slight_smile:
23. mar 2016 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás ako sa možem stáť dealerom LR?
25. apr 2016 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulienkaa treba sa zaregistrovať a podpísať zmluvu, najlepšie je nájsť si človeka, ktorý s tým pracuje a ten vám všetko vysvetlí, ja s tým pracujem tiež, vedela by som vás informovať no podľa mňa je najlepšie stretnúť sa osobne, keďže to treba aj podpísať :slight_smile: ja som z oravy, ak ste z okolia rada vás informujem a ak nie odporúčam nájsť niekoho z vášho okolia :slight_smile:
25. apr 2016 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok