• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

2. mája 2017 
@martina2309 Som z KE, pohladam si niekoho z okolia. Rada by som sa este opýtala ako to je ked nahodou nemam objednávky. Dufam ,že to nefunguje tak že so mnou ukončia zmluvu... viete mi v skratke vysvetliť system tohto poradenstva
dakujem
25. apr 2016 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulienkaa ahoj ja som kosicanka pytaj sa cez ip co potrebujes rada odpoviem
25. apr 2016 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulienkaa necham vase otazky uz na @phillippa :slight_smile: dufam, ze budete spokojna :slight_smile:
25. apr 2016 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diusha a ktorym produktom si teta vyliecila psoriazu? Moja teta ma rovnaky problem a rada by som jej pomohla.
27. apr 2016 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@missy89 psoriáza sa vyliecit neda da sa vsak dosiahnut stav kedy su prejavy minimálne je na to urcena rada microsilver. Viac info IP
28. apr 2016 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anulique ano ja robim stym §
5. máj 2016 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulienkaa nie neboj sa nekoncia ale poradsa a vypytaj pomoc od svojho mezera
5. máj 2016 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulienkaa odkial ste ja som z Trnavy
11. máj 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@postskriptum velmi pekne si to napísala som lr partner 9 rokov a pomaham ludom 30 rokov som pracovala ako zdravotna sestra výrobky sú fantasticke všade sa najdu ludia ktorí zavidia nadavaju ale nie su schopní niečo navyše urobiť nech sa nam darí a veľa spokojných zákazníkov
11. máj 2016 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
29. máj 2016 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulienkaa som z Košic ak ste doteraz nenašli nikoho kto by Vám to vedel vysvetliť a oboznámiť sa tak kľudne som k dispozícii, rada pomôžem a poradím ohľadom LR
29. máj 2016 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievčata phillippa mi už všetko vysvetlila...
29. máj 2016 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uzivate niekto pro balance??
10. aug 2016 o 20:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka3636 Ja už polroka, robim s tym, mala som take bolesti chrbtice, pred polrokom ešte, že som sa ani v posteli nemohla otočiť normálne. PH som mala katastrofálne, teraz už mám dobre, a beriem stále :slight_smile:
10. aug 2016 o 21:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som prave objednala, ked som si zistila PH tak som len zírala tiež mam každy den rozne bolest,i kríže ma bolia,nohy ako z betonu a v bruchu presypacie hodiny,hrozne unavená každy den,najnovšie pálenie záhy a to už telo signalizuje že je zle takže jednoznačne probalance
11. aug 2016 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Veľa chorôb vzniká z prekyslenia organizmu: Odborníci a lekári z celého sveta varujú – prekyslenie organizmu je v súčasnosti jedným z najnebezpečnejších degeneratívnych zdravotných problémov na Zemi. Zlatý kľúč ku zdraviu. Kedysi to bola zosmiešňovaná teória. Dnes ju akceptujú aj tie najväčšie svetové lekárske kapacity: „Ak dokážeme udržať správnu zásadito – kyslú rovnováhu v našom tele, takmer nikdy neochorieme.“
11. aug 2016 o 10:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
paradox je že som bola v pondelok na preventívke,a vysledky dobré,keby sa pri preventívnej prehliadke zistovalo ph tak určite by bolo menej chorých (možno iny lekári to robia ) ale vobec to tak nie je, vela ludí ani nevie o tom že ma prekyslený organismus a lekari len predpíšu lieky bud od bolesti alebo na priznaky ktore uvedie pacient vobec nelieči symtopmy len priznaky
12. aug 2016 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2016 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulique Máme s ňou VEĽMI DOBRÉ skúsenosti a aj výsledky po užívaní
15. aug 2016 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaska7 super
15. aug 2016 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka3636 užívame poctiva
15. aug 2016 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spolupracujem s firmou LR a niet skutočne kvalitnejších produktov.Pomohli nielen mne,ale celej mojej rodine a som šťastná,že viem pomôcť aj druhým a zároveň plním aj ich sny.Úžasný pocit!:blush:
15. aug 2016 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rada sa stretnem s vami osobne a nájdeme riešenie i odpovede na otázky:blush:
15. aug 2016 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte robim spolupracujem s firmou LR kto ma zaujem mozte ma kontaktovat
20. aug 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2016 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prekyslenie organizmu je skutočne spúšťačom chorôb.Je dôležité doplniť do sravy minerály,kt.potravou bežne nedostávame.0949783856 rada poskytnem viac informácií.Pekný deň!
20. aug 2016 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže 17.8. som začala uživat probalance, plus aloe vera gel dneska sobota a ph 7,4 užasné
20. aug 2016 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sonulik1
ahojte, robím s produktami LR a myslím si, že niektoré produkty sú veľmi super ako napr. colostrum - nato nedám dopustiť - je to výborná vec. Keď si porovnáš koľko stoja lieky tak si myslím, že ti ušetrí peniaze aj zdravie. Ak potrebujete poradiť neváhajte ma kontaktovať: webula@pobox.sk :slight_smile:
7. sep 2016 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som pred mesiacom začala užívať ALoe vera gel s medom, a cítim na sebe účinky... Mala som neskutočné plroblémi s bruchom, žalúdok, stále kyselina, opuchnuté nohy. teraz mi nohy nepuchnú, kyselinu už nemám, a ani brucho ma nebolieva. Výborný je aj spray prvej pomoci ....
Samozrejme som sa aj zaregistrovala, bpla som aj na štartovaciom seminári v Brne, a vôbec, žiadne kaleráby nám nik netlačil do hláv. Prefektný ľudia, Som rada , že som mohla spoznať dobrých ľudí .
17. sep 2016 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrý deň. Ja som tiež dilerka LR ... Takže ak by ste mali záujem kľudne sa ozvite... Devínska nová ves a okolie
7. okt 2016 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok