Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

Ahojte, má niekto skúsenosti s touto firmou?
nikulienkaa
25. apr 2016
@martina2309 Som z KE, pohladam si niekoho z okolia. Rada by som sa este opýtala ako to je ked nahodou nemam objednávky. Dufam ,že to nefunguje tak že so mnou ukončia zmluvu... viete mi v skratke vysvetliť system tohto poradenstva
dakujem
phillippa
25. apr 2016
@nikulienkaa ahoj ja som kosicanka pytaj sa cez ip co potrebujes rada odpoviem
martina2309
25. apr 2016
@nikulienkaa necham vase otazky uz na @phillippa 🙂 dufam, ze budete spokojna 🙂
missy89
27. apr 2016
@diusha a ktorym produktom si teta vyliecila psoriazu? Moja teta ma rovnaky problem a rada by som jej pomohla.
phillippa
28. apr 2016
@missy89 psoriáza sa vyliecit neda da sa vsak dosiahnut stav kedy su prejavy minimálne je na to urcena rada microsilver. Viac info IP
dadaka3
5. máj 2016
@anulique ano ja robim stym §
dadaka3
5. máj 2016
@nikulienkaa nie neboj sa nekoncia ale poradsa a vypytaj pomoc od svojho mezera
pedi
11. máj 2016
@nikulienkaa odkial ste ja som z Trnavy
pedi
11. máj 2016
@postskriptum velmi pekne si to napísala som lr partner 9 rokov a pomaham ludom 30 rokov som pracovala ako zdravotna sestra výrobky sú fantasticke všade sa najdu ludia ktorí zavidia nadavaju ale nie su schopní niečo navyše urobiť nech sa nam darí a veľa spokojných zákazníkov
viktoriadegnerova
29. máj 2016
@nikulienkaa odkial ste?
viktoriadegnerova
29. máj 2016
@nikulienkaa som z Košic ak ste doteraz nenašli nikoho kto by Vám to vedel vysvetliť a oboznámiť sa tak kľudne som k dispozícii, rada pomôžem a poradím ohľadom LR
nikulienkaa
29. máj 2016
dakujem dievčata phillippa mi už všetko vysvetlila...
tinka3636
10. aug 2016
Uzivate niekto pro balance??
bellaregaca
10. aug 2016
@tinka3636 Ja už polroka, robim s tym, mala som take bolesti chrbtice, pred polrokom ešte, že som sa ani v posteli nemohla otočiť normálne. PH som mala katastrofálne, teraz už mám dobre, a beriem stále 🙂
karolina03
11. aug 2016
Ja som prave objednala, ked som si zistila PH tak som len zírala tiež mam každy den rozne bolest,i kríže ma bolia,nohy ako z betonu a v bruchu presypacie hodiny,hrozne unavená každy den,najnovšie pálenie záhy a to už telo signalizuje že je zle takže jednoznačne probalance
bellaregaca
11. aug 2016
Veľa chorôb vzniká z prekyslenia organizmu: Odborníci a lekári z celého sveta varujú – prekyslenie organizmu je v súčasnosti jedným z najnebezpečnejších degeneratívnych zdravotných problémov na Zemi. Zlatý kľúč ku zdraviu. Kedysi to bola zosmiešňovaná teória. Dnes ju akceptujú aj tie najväčšie svetové lekárske kapacity: „Ak dokážeme udržať správnu zásadito – kyslú rovnováhu v našom tele, takmer nikdy neochorieme.“
karolina03
12. aug 2016
paradox je že som bola v pondelok na preventívke,a vysledky dobré,keby sa pri preventívnej prehliadke zistovalo ph tak určite by bolo menej chorých (možno iny lekári to robia ) ale vobec to tak nie je, vela ludí ani nevie o tom že ma prekyslený organismus a lekari len predpíšu lieky bud od bolesti alebo na priznaky ktore uvedie pacient vobec nelieči symtopmy len priznaky
jaska7
15. aug 2016
jaska7
15. aug 2016
@anulique Máme s ňou VEĽMI DOBRÉ skúsenosti a aj výsledky po užívaní
jaska7
15. aug 2016
@jaska7 super
jaska7
15. aug 2016
@tinka3636 užívame poctiva
jaska7
15. aug 2016
Spolupracujem s firmou LR a niet skutočne kvalitnejších produktov.Pomohli nielen mne,ale celej mojej rodine a som šťastná,že viem pomôcť aj druhým a zároveň plním aj ich sny.Úžasný pocit!😊
jaska7
15. aug 2016
Rada sa stretnem s vami osobne a nájdeme riešenie i odpovede na otázky😊
spagetti2016
19. aug 2016
Ahojte robim spolupracujem s firmou LR kto ma zaujem mozte ma kontaktovat
jaska7
20. aug 2016
jaska7
20. aug 2016
Prekyslenie organizmu je skutočne spúšťačom chorôb.Je dôležité doplniť do sravy minerály,kt.potravou bežne nedostávame.0949783856 rada poskytnem viac informácií.Pekný deň!
karolina03
20. aug 2016
takže 17.8. som začala uživat probalance, plus aloe vera gel dneska sobota a ph 7,4 užasné
webula
7. sep 2016
@sonulik1
ahojte, robím s produktami LR a myslím si, že niektoré produkty sú veľmi super ako napr. colostrum - nato nedám dopustiť - je to výborná vec. Keď si porovnáš koľko stoja lieky tak si myslím, že ti ušetrí peniaze aj zdravie. Ak potrebujete poradiť neváhajte ma kontaktovať: webula@pobox.sk 🙂
dankaremka
17. sep 2016
ahojte, ja som pred mesiacom začala užívať ALoe vera gel s medom, a cítim na sebe účinky... Mala som neskutočné plroblémi s bruchom, žalúdok, stále kyselina, opuchnuté nohy. teraz mi nohy nepuchnú, kyselinu už nemám, a ani brucho ma nebolieva. Výborný je aj spray prvej pomoci ....
Samozrejme som sa aj zaregistrovala, bpla som aj na štartovaciom seminári v Brne, a vôbec, žiadne kaleráby nám nik netlačil do hláv. Prefektný ľudia, Som rada , že som mohla spoznať dobrých ľudí .
himmerova27
7. okt 2016
Dobrý deň. Ja som tiež dilerka LR ... Takže ak by ste mali záujem kľudne sa ozvite... Devínska nová ves a okolie