• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

10. augusta 2017 
Dobrý deň s manželom sme zaregistrovaný partneri LR. Majú výborné produkty čo sa týka colostra, probiotic, Aloe vera gely, sprej prvej pomoci a mnoho iného čo máme vyskúšané a funguje to. Ak by mal niekto záujem z KE a okolia KE možete ma kľudne kontaktovať cez IP a vysvetlím Vám čo a ako...:slight_smile:
11. okt 2016 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň chcem sa spýtať ako je možné že tieto pripravky sa dajú kúpiť lacnejšie ako je v katalogoch lr?
19. okt 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leuska35 produkty firmy LR za nákupné ceny si môže kúpiť len registrovaný, obchodný partner..
19. okt 2016 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano.ale.môže si objednať produkty cez niekoho kto.je registrovaný. Ja to tak robim. :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2016 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbke no asi nie ked produkt probalance od LR je na internete za 33,99 a v a v katalogu za 42.99 tak ako to je teda
19. okt 2016 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leuska35 máš pravdu su na nete aj lacnejšie,ale to ponukaju ludia ktorý nakupia ako LR partneri a chcu rýchle zarobit,a tak isto nemusia byt už v zaruke(už sa stalo že ludia nakupili cez internet od týchto predajcov a ked prišiel doplnok alebo kozmetika a chceli to vrátit alebo vymenit utekali za LR partnermi) ale ani jeden ti neporadi ako maš uživat a či tie konkretne doplnky su vhodne pre teba, su to obchodnici ktorý nedodržuju obchodne podmienky firmy LR,ak ti ide o lacne nakupovanie tak sa zaregistruj a maš to istejšie
19. okt 2016 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tiež LR partner, z Ilava, postupne skúšam aj na sebe produkty LR, AL gel s medom, Mind Master, Colostrum, výborný je hydratačný krém s aloe pekne vonia. Môžem povedať, že LR má dobré produkty.
Všimla som si aj ja, že veľa obchodníkov má na nete zavesené produkty lacnejšie ako su aktuálne v katalógu, to sa mi osobne nepáči. Seriozný LR partner má odborne poradiť zákaznikovy a byť s ním v kontakte.
V prípade záujmu ma kľudne kontaktujte IP, rada poradím. :slight_smile:
19. okt 2016 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň, som tiež LR partner (Košice a KE okolie - rada pomôžem). Začala som pracovať s LR hlavne kvôli sebe a mojej citlivej pleti. Používam celu radu aloe vera na domace ošetrenie pleti...a som veľmi spokojná. V mojom okoli ma veľa ludi zly názor na LR a to vdaka nenásytným partnerom kt. robia tak akurát zle meno. No ja a moja rodina sme vyskúšali už mnoho produktov a tie nas presvedčili že sú naozaj kvalitne. Moja posledná skúšenosť bola s gélom honey ked som mala velmi zle pečenove testy a následne som išla po 20 dňoch na kontrolné odbery a doktorka nechápala ako je možné že mám zrazu výborné výsledky... a to len za 20 dní pravidelneho používania...sama som bola veľmi prekvapená, čakala som zlepšenie aspon o polovicu... takže výrobky vrelo odporúčam :slight_smile:
19. okt 2016 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
nikulienkaa máte pravdu, veľa ľudí si vytvára zlý obraz o LR, kôli nenásýtným obchodníkov, ale taký dlho nevydrží. Kvalita produktov je výborná. Tiež užívam AVgel honey, lebo som mala ťažkosti a pomohlo .
19. okt 2016 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leuska35 LR prísne zakazuje predaj produktov cez eshop a za iné ceny aké sú v katalógu. Takto to robia len špekulanti, ktorý hrubo porušujú zmluvné podmienky, ktorými sa zaviazali pri začatí spolupráce. V prípade zistenia takého porušenia firma môže skončiť spoluprácu s takýmto človekom a udeliť mu pokutu..
20. okt 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
To nie je jediný človek ktorý to takto lacnejsie predava mne to také pripada že to predrazuju nehorazne je to jednoducho biznees
21. okt 2016 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieje zakázané predávať to za menej. Neviem o tom. Ja som sa.registrovala prave preto aby som to mala lacnejšie. Takze pekny den. Biznis ked to predam na nakupnu cenu,asi tazko nejaký robim.
21. okt 2016 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbke ceny v katalógu sú ceny odporucane
21. okt 2016 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vždy sa nájde niekto kto to vie "urobiť" lacnejšie :grinning:
servis a poradenstvo, znalosti, semináre a samoštúdium = katalógová cena
21. okt 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leuska35 nik nie je donútený, je to každého slobodné rozhodnutie, kde a za koľko si kúpi. Mne prídete ako nespokojná LR bývala poradkyňa. A ako spomínal pbke LR prísne zakazuje predávať výrobky pod katalogovú cenu. Za kvalitu sa aj platí, podľa mňa cena je primeraná ... Ja som nad mieru spokojná s výrobkami lieky mi nepomohli a stli tiež dosť penazí,!!! , ale AV geli ma dali doporiadku ....
22. okt 2016 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ja som tiež LR partner, KE, PO, PP a okolie, ak by niekto mal záujem o produkty pomôžem, poradím, dám vzorky na vyskúšanie. Dá sa písať alebo skypovať. Mám aj zdravotné vzdelanie, takže sú mi výrobky aj po tejto stránke blízke. Začala som s tým pracovať kôli deťom a veľmi sa mi osvedčili. Najmä Colostrum, ktoré je teraz v akcii, ešte do konca mesiaca. Deti boli po jednom dni zdravé. Pravidelne tiež pijeme Aloe Vera gel, pokiaľ nerozdám všetok zákazníkom a mne nič nezostane :slight_smile: tak ako teraz. Super tiež detská kozmetika, bez parabénov, krásne vonia a dlho vydrží.
23. okt 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dámy ak neovládate pravidlá, tak si prečítajte ešte raz poriadne zmluvu ktorú ste podpísali s firmou LR..! Opýtajte sa svojho sponzora, poprípade organizačného manažéra, oni Vám to vysvetlia. Ja sa tu s Vami nebudem naťahovať o tom ako to je..
23. okt 2016 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dankaremka v tomto prípade sa neplatí za kvalitu, ale za všetkých predajcov na stupňoch pyramídy od vrchu až dole :wink: MLM je systém, ktorý je na tom postavený. Tie výrobky nemusia byť zlé, ale sú šialene predražené, aby uživili celý systém darmožráčov na jednotlivých leveloch. To ešte niekto stále nevie???
23. okt 2016 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dankaremka to ste ako na to prišli ? Máte čarovnú guľu? :slight_smile:
24. okt 2016 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence ja sa tu nebudem dohadovať, veď každý si bude stáť za svojím. Jasom si dvakrát kupovala v lekárni aloe stálo ma to 1L. 25€, tak potom ? Každý si kúpi to , čo mu vyhovuje .
24. okt 2016 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Či si to niekto kupi u nas alebo v lekárni je to jeho voľba. Suseda si kupuje v lekárni druha u mňa a mám rada oboje a nemienim im kazat kupovať odo mňa aj ked cena je identicka
24. okt 2016 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V MLM sa platí distributórom, ktorý väčšinou odporúčajú na základe vlastnej skúsenosti. Lieky v lekárňach sú zas predražené kôli reklame v televízií, v časopise a za to že firma zaplatí lekárni, aby propagovala ich výrobky. Viem o čom hovorím, lebo som lekárne kontrolovala, či to robia. A určite neodporúčajú ani v jednom z tých prípadoch zo skúsenosti. Distribútor si to väčšinou vyskúša, chodí na semináre, kde sa vzdeláva a pod. Zistite si koľko stojí reklama v televízii? Tak radšej komu zaplatiť? A ide o naozaj kvalitné výrobky.
24. okt 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dankaremka v lekárni sice dostat kupit aloe,ale čo to je gel šťava či koncentrát pretože je tam velky rozdiel v kvalite a potom ta ovplyvnuje aj cenu,u mna si kupuju lekárničky aloe a dokonca aj lekárka,tak mi vysvetlite prečo si to nekupia v lekárni?? pravdepodobne vedia čo je to za kvalitu,ludia si myslia ked niečo najdu lacnejšie že to je aj kvalitne ale nikto si poriadne neprečíta zloženie. ked si kupi štavu aloe tak verte že aloe obsah je tam len nejakych 20 percent, a nie ako kvalitneho gelu ktory je spracovany za studena
25. okt 2016 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alaguema ano v MLM platíš predajcovi,ale zrátala si si niekedy kolko a komu platíš za vyrobok ktorý kupiš v obchode lekarni,kym ho tam doručili? MLM je populárni vo svete a priamy predaj je tiež oblubeny,a čoskoro bude rozšíreny vo velkom aj u nas.
25. okt 2016 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nuska maš pravdu,LR partner ktorý poctivuje navštevuje seminare akademie a rozne prednášky dokíže zakaznikovi spravne poradit či určity vyrobok može alebo nemože uživat,ked si niekto kupi v eshope ten konkretny vyrobok tak tam vam nikto nepoda informaciu ako spravne uživat,na pribalovom letaku sice su pokyny ale nikde nenajdete či je vhodny prave pre vas, LR parnter ma aj možnost poradit sa s lekarom na infolinke a tak vam spravne poradit,
25. okt 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leuska35 ver, že keby tieto vyrobky nepredavali LR partneri a boli by dostat v lekárni tak cena by boli ovela vyššia,pretože by boli dalšie náklady,ale to si nikto nevie prerátat
25. okt 2016 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karolina03 nie, v MLM neplatíš iba predajcovi jeho províziu, to by bolo ešte v poriadku. V MLM platíš celej pyramíde predajcov. Práve preto musia byť tie produkty predražené oveľa viac, ako iné. Veď stačí vedieť počítať a čítať. Pozri si ceny výživových doplnkov v obchodoch a lekárňach a pozri si ich ceny v rámci MLM podfukov. Preto sa oháňajú vyššou kvalitou, ktorá je ale pochybná, keď odrátaš provízie všetkých panáčikov na pyramíde a ostatné náklady, veď aj tieto firmy dávajú peniaze do katalógov a marketingu (tie vami ospevované školenia platí, myslíš kto?? Zákazník!), tak dostaneš možno reálnu cenu výrobku.
25. okt 2016 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alaguema , iba pre informáciu školenia sa platia a všade !!!
26. okt 2016 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dankaremka no dokonca! To ale nič nemení na tom, že ten systém je zlodejský a nefér voči finálnemu zákazníkovi.
26. okt 2016 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkafajcikova o žiadných kontrolách a ani pokutách nič neviem. Zaregistrovať sa dá a nepotrebujete živnoť ak ste samospotrebiteľ . A peniaze chodia pravideľne na účet.
26. okt 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok