Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

Ahojte, má niekto skúsenosti s touto firmou?
borka149
24. okt 2017
Ahojte.
Po uziti tekutého kolostra od LR sme malu velmi intenzívne a nepríjemne hnačky ja aj moja 3 ročná dcera. Kolostrum užívam pravidelne od iných firiem a toto sa mi stalo prvýkrát. Balenie je tak isto velmi "pofidérne" ....nehovoriac o cene 30,- EUR
Takze velmi zla skusenost.
nuska
24. okt 2017
@borka149 možno ste len bohužial narazili na zlého predajcu, ktorý to nedržal správne a nebolo to práve najlepšie. Colostrum môže nafúknuť, možno aj prehnať, ak je tam nejaká intolerancia resp. alergia, ale keď ste už predtým mali tak by nemalo, no možnosť je, že predtým ste mali veľmi slabé. Odkiaľ ste mali predtým?
radiox
31. okt 2017
Vážená nuska,čo to trepete,, klasická výhovorka LR predajcov,
@mimi109 colostrum direct je uplne naj. Vyskusajte. Niektore nazory co tu citam mi az pozastaúju rozum. Ano.je to draha zalezitost,ale neskodi to zdraviu ako vyrobky z lekarne, a neskutocne posilnuje imunitu! Napiste mi potom skusenost. Dakujem 😊
borka149
3. nov 2017
Ja mam s Kolostrom naozaj velmi dobre skúsenosti a verila som ze nam aj pomoze. Narozdiel od toho som mala tyzden aj s dcérou nepríjemne hnačky ako som spomínala. Nechcem útočiť na spoločnosť LR ale hnačky boli velmi nepríjemne pre obidve a bola som velmi nahnevaná. Svokra ktorá nema peniažky navyše nam objednala od predajcu Kolostrum ...do pol hodiny prisiel predajca pred nas dom na Mercedese....služby okolo produktu az prehnane. Tak som sa zamerala na balenie produktu a hladala som príčinu preco nam bolo tak zle. Flasticka z umelej hmoty pôsobila na mna velmi lacno na to ze produkt stal 30,-EUR! Akurat bol na nej nalepený navod na použitie kde som ani nenašla trvanlivosť ani pomer imunoglobulinov. Okrem iného som tam videla ze sa produkt distribuuje cez Poliakov....ked som videla dcéru ako sa trápi a aj seba tak sa ani nemôžete čudovať ze som bola velmi nahnevaná na celu "nablízkanu" spoločnosť na "Marcedesoch" ktorá predáva tak vysoko kvalitny produkt v umelohmotných asi najlacnejších flaškách. Aj napriek tomu im prajem vsetko len to najlepsie...je to len moja skusenost. Do buducna však od nich urcite nic nebudem kupovať. Dakujem za pohopenie
radiox
7. nov 2017
Máte absolutnú pravdu,
radiox
7. nov 2017
@cicamicacicamicacicamica Vy určite budete partner LR.Je zaujímavé,že všetcia predajcovia LR majú svoju pravdu,nad ktorú iná neexistuje
@radiox predstavte si, som registrovana v LR, bo to je sposob,ako nakupit so zlavou. Predajca nie som,nezivym sa tym.
slnieckoja
7. nov 2017
So spoločnosťou LR mam iba dobre skúsenosti . Je veľa firiem ak chcete kúpiť musíte byt zaregistrovaná , nemusí ist hneď o zárobkovú činnosť stačí ako zákazník pre vlastnú spotrebu . Tiez so viacerých a v každej si nájdem produkt ktorý mne a mojej rodine vyhovuje . Najnovšie sme vo firme ramissio a majú výborne produkty na imunitu , kĺby , celkovú revitalizáciu organizmu , produkt na parazity a Detox tela . Treba vyskúšať a každý nájsť to svoje .https://zdravieakrasa.ramissio.com/
@slnieckoja aj ja som registrovana vo viac firmach,a vsade si viem vybrat prave to,cwn potrebujem.
slnieckoja
8. nov 2017
@cicamicacicamicacicamica súhlasím s tebou 😀
monicam1979
9. dec 2017
Teraz stojí 12,49 z 14,99.
monicam1979
9. dec 2017
Ja som poradkyňa LR s Košice, Košice-okolie. A výrobky sú super používam. S parfémov vôbec nekycham ako s iných značiek. 👍
patress112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evicah
31. máj 2018
@silvia.t a co hovorite na parfemy?
silviaaaaa
1. jún 2018
@evicah dlho vydrzia, ak chces napis viem ti objednat
majka68
9. júl 2018
@evicah sú super a porovnanie s fuň parfumériou..... Naše 17% a fun 8%
evicah
9. júl 2018
@majka68 dakujem pekne za odpoved. Musim povedat, ze som tomu moc neverila, ale aj napriek tomu som si objednala parfem marbela. A je pravda, ze vydrzi dlsie, ako bezne parfemy. Dokonca som vystihla aj cenu 14,9 eur, takze som sa velmi potesila 🙂
majka68
31. júl 2018
@evicah som rada ze sa pacilo
katka1981
27. aug 2018
Ahojte, prosim vas ma niekto presne zlozenie tohto spreju? Nielen ake bylinky obsahuje ale kazdu jednu zlozku, dakujem
katka1981
27. aug 2018
Sprej prvej pomoci z LR zlozenie potrebujem dakujem
silviaaaaa
27. aug 2018
@katka1981 napiste mi spravu
katka1981
27. aug 2018
@silviaaaaa, dakujem, uz mi kocky poslali
sebo123
1. okt 2018
katka1981
1. okt 2018
@sebo123, dakujem, kocky mi uz poslali IP. Zial zlozenie sa mi az tak nepaci, ako by som si priala 😞
petricek7
11. okt 2018
Ahojte pracujem pre LR Kosice-okolie ak ma niekto o nieco zaujem poradit atd...kludne ma kontaktujte
ekobaba
13. okt 2018
Pozdravujem, moje dcérky sú veľmi často choré, a tak som po mnohých hodinách čítania a hľadania "natrafila" za počítačom na firmu LR Health and Beauty. Hľadala som Aloe Vera a ujo Google ma nasmeroval okrem iných firiem aj k tejto. Na vlastnú žiadosť som kontaktovala jednu pani, ktorá mi vysvetlila telefonicky, čo som potrebovala vedieť. Zaregistrovala som sa v tejto spoločnosti, pretože mám možnosť tieto výrobky si zakúpiť už sama, kedy potrebujem. Takže mňa nikto do ničoho netlačil, používame niekoľko produktov a uvidíme, zatiaľ sú to len dva týždne....takže čas ukáže. Ak uvidíme zmenu, potom budeme chváliť kade -tade 😃 😃 😃 Robím to kvôli deťom.
handbag
9. nov 2018
Ja som predajkyna LR z Bratislavy, Senca a tiez pouzivam ich vyrobky - aj moja rodina/okolie. Samozrejme ze nemaju celu skalu produktov top. Treba si z toho vybrat to naj co sedi vam. Je to o skusani. Napr.parfemy a dekorativku ja od nich neriesim. Ale ocistu tela, napoje a cistenie pleti ano. Je to to iste ako s Avon, Oriflame, Nuskin, Herbalife...atd. Sto ludi, sto chuti, a sto moznosti. Tvrdit s maximalnou istotou ze nejaky produkt je totalne zly lebo niekomu v niecom nepomohol je velmi trufale. Tak isto ako ked niekto nadava na panadol ze mu nepomaha a druhy z neho zvladne migrenove stavy. Co sa tyka cien - vsak uz sme si aj zvykli, nie? Zial my mame ako krajina ine ceny ako ine staty, bohuzial. Tak to je. Napr. potraviny Rakusko vs. Slovensko, atd. Tymto chcem povedat ze vsetko treba brat striedmo. Ani ja nemam zapratanu kupelnu iba LR, nie je to vesmir, ale niektore produkty mam rada. A hlavne matky ktorych deti mavali ekzemy, tak ako aj my, tak vedia o com hovorim a ako to pomohlo. Kazda mama poskusa tisic produktov kym najde 1-2 ktore jej dietatu alebo jej samej vyhovuju. A ci je to Vichy alebo LR alebo La Roche alebo zazraky z DMky.. vsetci skusame. A v neposlednom rade vyhadzujeme desiatky az stovky eur (aj za ine pokusy z lekarni a roznych bio a nebio obchodov).
mafina4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Začni písať odpoveď...

Odošli