• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

25. júla 2017 
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci su nejake sankcie , problemy
alebo nieco takeho ak chce clovek prestat robit dealera pre LR?
31. jan 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacacinka21 Samozrejme, ze nie :slight_smile:
6. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. mar 2012 o 21:16 • levica01
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. mar 2012 o 15:15 • lubicalaura
Ahojte ja tiež robím poradkyňu LR v okolí Martina.Ak by ste niektorá mali záujem stačí ma len skontaktovať.V katalógu sú super výrobky, aloe vera, colostrum, výživové doplnky, parfumy, dekoratívna kozmetika, šperky, kozmetika pre domáce zvieratá. :slight_smile:
22. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chulieta
Ahoj :slight_smile: Strasne davno zhanam jeden parfem z LR. Rozhodla som teda napisat ti, či náhohou nevies ci je dostupny na predaj alebo vymizol z ponuky...Jedna sa o damsku vonu Meduza. Ďakuje krasne za odpoved :slight_smile:
22. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa tiez zapojila do LR viac menej nahodou, mozem potvrdit len ze produkty ako aloe vera gel alebo sprej prvej pomoci su fakt dobre , avsak oskusala som deo gulicku aloe vera a som maximalne sklamana, pouzivala som ju asi tyzden a presla som naspat ku klasickej z drogerky, lebo uz na obed som sa citila neprijemne spotena, a to som ju este aj dala kamaratke ako darcek :unamused: , panska sada na holenie aloe vera aspon co mi priatel testoval nebol spokojny hlavne s penou a cenovo to nie je najlacnejsie ....., sklamana som aj z mlieka na opalovanie fak. 10, ktore vobec nie je take vodeodolne, zmyje sa ako kazde ine a ked trosku postoji na slnku je hrozne riedke ...Aby som celkom nebola negativna mozem odporucit bezolejovy make up a tiez sprchovy gel a krem na ruky aloe vera , s týmito výrobkami som spokojna .takze celkovo hodnotim zatial moju skusenost na 50:50. Ak by mal niekto zaujem pokecat osobne o danych vyrobkoch v okoli PO , napiste.
10. aug 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vcelicka666 Ahoj , vona pod nazvom Meduza nie je v ponuke aktualne ale mohlo sa stat, ze sa premenovala. To len tak pre info :slight_smile:
10. aug 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. aug 2012 o 23:28 • d0minik
7. sep 2012 o 07:56 • daduska2009
ja tiež spolupracujem s firmou LR a dokonca som zdravotná sestra ale produkty lepšie na trhu nie sú lebo laici sa napchávajú len liekmi piate cez deviate a nevedia že si ničia celý organizmus za lieky dajú obrovské peniaze a vlastne si kopú hrob kto haní firmu určite nevyskúšal produkty firmy LR ale nechajme ich tak dialýz je na slovensku veľa všetkým LR partnerom želám veľa uspechov a veľa spokojných zakazníkov pedi
7. sep 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pedi produkty lepšie na trhu nie sú ??? si ich všetky skúšala???
7. sep 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@malinkaaninka haha dobreee...ale ono je fakt, ze tie colostrum a aloe vera je od LR skutocne jedno z najlepsich, mam ich dost odskusanych aj ked urcite nie vsetky...
7. sep 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na trhu je 60000 firiem s doplnkami vyzivy a kozmetikou a kazda tvrdi,ze ma najlepsie produkty.Ja mam len jednu otazku: Na kolko mate vyzivenu bunku?Nakolko x vytaminov nie prirodnych vam zostane v tele 10-15%,taka je vyuzitelnost, v lekarni nedostanete ziadne prirodne vyzivove doplnky,preto vela firiem pracuje cez MLM nakolko je to najrychlejsia cesta k ludom.Kazda firma ma jeden ci dva produkty dobre ,pracovala som v jednej firme bola som spokojna aj s vyrobkami ale filozofia tu na slovensku bola otrasna ,vidina penazi,ohovaranie a preberanie si ludi zo siete bolo na dennom poriadku.Dnes spolupracujem s velmi mladou spolocnostou ,taktiez maju velmi dobre vyrobky a este lepsie vysledky a konecne viem,ze som sa dostala na tu spravnu cestu. Prajem vsetkym poradcom mlm spolocnosti vsetko len to najlepsie.
2. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@d0minik všetky výrobky z lekárne su chemicky upravované a ničia ladviny a pečeň a to že som zachránila dcéru od rakoviny nie je výmysel a ked je neskoro tak si môžeš dať aj modré z neba už ti to nepomôže a vtedy by si skúsil včetko na svete tak ako moja rodina a úspech ma posúva dalej šťastie praje pripraveným zamysli sa nad tým čo píšeš
18. okt 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2012 o 16:19 • pedi
18. okt 2012 o 16:21 • pedi
22. okt 2012 o 21:11 • zolinka131313
@trixi ahoj prepac,ze reagujem,el len tolko ano skutocne su tie produkty lr aloe vera drahe al su naozaj aj kvalitne.mozem potvrdit ja ich uzivam uz rok a som spokojna a zdrava :slight_smile: a to je nejdolezitejsie.mirka,ak by mal niekto zaujem kludne sa ozvite rada poradim pomozem.
26. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko_1 ahoj,mozem reagovat ak ti to nevadi,ja mam tiez tu gulicku a som spokojna a pouzivam ju od aprila stale tu jednu,a viac ludi si odomna aobjednalo a chvalia to. a da sa to vyskusat aj vecer po sprche na noc si ju daj a cez den si nedavaj mne to pomaha aj tak,to som ti chcela len poradit.pozor al aj nato je viac firiem od lr aloe vera tato co mam ja je germany. a fakt maju kvalitne produkty.pekny dnik prajem mirka
26. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. shanim Colostrum, nemate nekdo kontakt na prodejce v BA???diky
27. okt 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. nov 2012 o 13:23 • jitutuli
@malinkaaninka ja stale používam všetky tieto produkty a teraz frčíme celá rodina na hube reishi colostre av gelu na pohybový aparát a probiotika ak sleduješ tuto problematiku tak sleduj relaciu zdravie a uvidíš
14. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2012 o 18:28 • pedi
@pedi muzete mi na sebe dat nejaky kontakt? Rada bych koupila colostrum. Diky :slight_smile:
21. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
za kolko sa da zohnat colostrum od LR? cena je pevne stanovena, ci da sa s nou hybat? dakujem.
28. nov 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
29. nov 2012 o 22:16 • miriam3333
Ja používam produkty LR už viac než 6 rokov a som nimi nadšená. A nie len ja, ale aj celá moja rodina. Ich cena je síce vyššia, ale zďaleka nie taká, akú by ste zaplatili za produkt rovnakej kvality v kamennom obchode. Vyriešila som si zdravotné problémy svoje, dvojnohých a aj štvornohých členov rodiny a nielen svojej :slight_smile: . Rada poradím, alebo sa podelím o znalosti.
7. dec 2012 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2012 o 16:23 • pedi
14. jan 2013 o 18:18 • dangler
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok