• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

25. júla 2017 
@evinap

kontakt na mna vam dám ja sa nemam prečo skrývať
5. aug 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syndicus tie drobné detaily si nechajte :slight_smile:....každý dobre vieme ako to u lekárov chodí, nikto nehovorí že oni nemajú nijakú zodpovednosť....ale len tak čisto sedliackym rozumom pouvažujte a nechajte svoje právne vedomosti, ktoré aj tak v konečnom dôsledku v praxi sa ukazujú úplne ináč A EŠTE aj v tejto banánovej republike. Všetko je o peniazoch. Vždy to tak je a to tak aj bude, pokiaľ človek bude závistlivý a egoistický. :slight_smile:
5. aug 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. aug 2013 o 09:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina789 ozvi sa na môj mail poradím
15. aug 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slobyf Trosku Ti budem oponovat LR nema reklamu radsej investuje do zlepsovania produktov,treba si studovat zlozenie produktov u akejkolvek firme,a to je odpoved preco maju ludia probkem s pletou,chudnutim atd.... vyskusaj produkty LR a zistis rozdiel, kvalita je kvalita :slight_smile:))
27. aug 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mate cisty alebo ine problemy rada poradim,BB a okolie mozme sa aj stretnut:slight_smile:
27. aug 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muskabb Doporučujem si pozrieť tento link a tam uvidíte o čo ide či o zdravie, alebo o finančný príjem http://slobyf.webnode.sk/ukazky-komunikacie-s-predajcami-/
27. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vyliecila nam atopicky ekzem,....som v tom regitrovana v Nemecku
28. aug 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide o oboje,ale tato stranka je vseobecna a urcena predajcom,Ty sa vsak mozes stat partnerom a nakupovat za vyrobne ceny a setrit sama na sebe,vobec nemusis predavat, mas na vyber. pekny dnicek :slight_smile:
2. sep 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. sep 2013 o 13:19 • natalka20121980
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
8. sep 2013 o 22:51 • branislav18
tak mne to bolo tiez ponuknute :grinning: mala som zaujem o Reishi. V katalogu cena ze 51€ cca...predajkyna sa bila do prs ze inak ako cez osobny kontakt sa k tomu nedostanem...heh tak som goooglila ...vygooglila domovsku stranku v DE ...a objednala trojbalenie Reishi za 79,90€ aj s posotnym 13,95 ma to vyslo v prepocte na balenie o 20€ lacnejsie......vsade na okolo su dostupne online shopy a ceny len na SR nie...preco asi? lebo slovaci a cesi su asi jediny v "ojrope" kery natoto este naletia...o par rokov uz nikto tym tu nezarobi, pretoze pomaly sa aj tu rozbieha - ze aj ten sprosty slovak si objedna radsej nieco zo zahranicnej stranky... :wink:....a tak rozmyslam, ci nie je zavadzajuce ked ma firma aj na stranke napisane ze cez net sa neda a vsetko su napodobeniny? tak to by nemohla byt oficialna de stranka https://www.lr-online-shop.com/...aj tu sa daju kupit http://www.natureprodukt.cz/naturepodukt/eshop/2-1-LR-PRODUKTY - ale tak tu uz su katalogove - slovenske - ceny.
15. sep 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak niekto si chce objednavat veci pre seba - tak povedzme, ze ta registracia sa oplati :wink: ale inak vidina zarobku sa rozplynie podla mna velmi rychlo :slight_smile: argumentovat tym ze su to kvalitne produkty a preto tak drahe je blbost, pretoze zlava poskytnuta predajcovi hovori za hodnotu vyrobku + aj tie ceny v okolitych krajinach :slight_smile:
15. sep 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muskabb Ahoj, chcela by som si kupit nejake produkty od LR - Aloe vera gel a minerály Probalance, ale neviem akým spôsobom ich zakupit, nakolko nemaju eshop. Mozes mi prosim poradit. Dakujem. Som z Handlovej a nepoznám ani ziadneho LR poradcu.Pekný deň
16. sep 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja robím pre LR. Pokiaľ potrebujete poradiť, kľudne ma kontaktujte :slight_smile:
18. sep 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia1101 Ahoj,mozem ti to kludne objednat a poslat.posli mi cislo mozem Ti zavolat.alebo mail slavka-muchova@post.sk
25. sep 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady vidina zarobku je perfektna a mozes zarabat kolko chces,no musis sa tomu venovat..nikde peniaze nepadaju z neba...a ceny v okolitych krajinach su obdobne,
25. sep 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muskabb no cena 35 a 51 mi nepride obdobna :slight_smile:
7. okt 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, mala by som záujem o nejaké výrobky z tejto firmy, chcela by som poprosiť niekoho, kto s tým pracuje, či by mi mohol objednať, peniažky pošlem vopred aj kontaktné údaje, tak sa mi prosím ozvite cez IP, ak by bol niekto ochotný mi to objednať. Ďakujem Zuzana
9. okt 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
11. okt 2013 o 13:43 • reppka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. okt 2013 o 23:59 • sabear
22. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2013 o 14:03 • surovak
@zstachurova ahoj,rada ti objednam co potrebujes aj ti poradim,napis na slavka.muchova@gmail.com
26. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia1101 ahoj,uz si si objednala produkty? Ak nie rada ti pomozem,napis mi na:slavka.muchova@gmail.com
26. okt 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Objednavky z Košíc môžete písať aj mne :slight_smile:
31. okt 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nežádoucí reklama.”
4. nov 2013 o 11:49 • reppka
@zstachurova ozvi sa na mojewj stránke
5. nov 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2013 o 23:46 • acik
Táto Nemecká firma má veľmi kvalitné produkty :slight_smile: Užívame ich celá rodina. Veľa krát sme si pomôhli. Dôležité je pre mňa vedieť o kvalite a čistote produktu a tu to mám jasne garantované firmou. Nepororovnateľné sa porovnávať nedá :dizzy_face:
Kvalita hovorí za všetko.
8. nov 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok