• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

21. marca 2017 
Kdyby měl někdo zájem o LR produkty za super ceny kontaktujte mě :slight_smile: Jandejsek.a@gmail.com rád Vám pomůžu. Nejlépe Brno ale není problém i Slovensko :slight_smile:
18. feb 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, niekto kto robi v LR Trnava?
24. feb 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
Ahoj,ja síce nerobím v Trnave, ale v Bratislave ,ak budeš chcieť môžem Ti pomôcť
24. feb 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1adelik aj ja odporucam ako pilarico toto davkovanie. Moj maly bude mat co nevidiet 4 roky a davkovali sme 8ml. Ja som vsak malemu aj vytierala nosik tekutym kolostrom pri zelenych soplikoch, zbavili sme sa ich ovela rychlejsie. Do uska som nedavala, pri bolestiach uska mam doma burrov alkohol, zabera velmi rychlo. vela zdravicka prajem...
25. feb 2014 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana315 dakujem kazda rada nad zlato- frnaciky im rcite skusim poriadne vytriet a zozeniem aj ten burrov alkohol- starsi to nemavali tak nemam skusenost, ale mala ma usko casto.este raz dakujem:slight_smile:
25. feb 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1adelik burrow alkohol zozeniete za cca 2 eura v kazdej lekarni, v mojej domacej lekarnicke nemoze urcite chybat:slight_smile: z LR produktov Vam do domacej lekarnicky urcite odporucam Aloe vera sprej prvej pomoci, skvela vec pre deti aj dospelych....vyuzili sme ho uz nespocetne vela krat, vzdy sa osvedcil...
27. feb 2014 o 17:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
28. feb 2014 o 13:35 • pink_lady
Východné Slovensko - kontaktujte ma cez IP :slight_smile:
28. feb 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1adelik
@pink_lady Ano, tento sprej prvej pomoci, uz sme ho vyuzili tisickrat, ak nie viac:slight_smile: Presne ako pisu na letaciku, je to top produkt tejto spolocnosti, maju ho vsetci moji pribuzni a znami... a teraz v marci je len za 19,47 Eur
:wink:
3. mar 2014 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana315 napr mna mrzi ze ho nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam taku alergiu na propolis, ze som si strekla do pusy a pluzgiere, astmat zachvat... :rolling_eyes: :confounded: co uz stava sa, tak pouzivam AV kncentrat - aj na afty a je super :wink:
3. mar 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady ja som tiez velmi silny alergik, ale nastastie mne ani nikomu z mojich znamych sa po pouziti spreju neprejavila alergicka reakcia, ale zase nemame alergiu na konkretnu zlozku...aloe vera koncentrat je skvela alternativa tohto sprejiku...
3. mar 2014 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ja pracujem s firmou LR v trnave 5 rokov poradím
6. mar 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. mar 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja spolupracujem s firmou LR v Trnava už 5 rokov ozvi sa
7. mar 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pedi
uz mam niekoho, ale ak mi to v najblizsej dobe nedoda, ozvem sa :wink:
7. mar 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k.
7. mar 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Pracujem pre firmu LR.V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na cisle 0903 978 209.Bratislava,dunajska streda,trnava,senec a okolie :slight_smile:
18. mar 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “predaj”
18. mar 2014 o 14:08 • pink_lady
Ahojte, ak by mal niekto zaujem o vyrobky pripadne aj o rady kludne mozete napisat... pkavacky@gmail.com najlepsie okolie ZH, ZV, BB, PD, Handlova....
19. mar 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandriiito69
@pink_lady dobry den prosim vas nemate skusenost s aloe vera sprejom prvej pomoci na ovcie kiahne,mam ho doma a keby nas to zastihlo,tak velmi zvazujem,ze ci by som to mohla tym striekat??? dakujeem
21. mar 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 ano mam skusenost, kiahne poriesene s nim za tyzden :wink:
21. mar 2014 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady a ako casto si striekala rozotierala si na cele telo od zaciatku az po odlupnutie?? nic ine si nedavala??
21. mar 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
mám vynikajúcu skúsenosť s Aloe firstom nie od LR od inej firmy obsahuje viac %aloe a 11liečivých rastlín,naozaj aj do hrdla,do nosa,do ucha,na všetko naozaj
ak chceš pošlem ti link na eshop
21. mar 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 mozes od sameho zaciatku a podla potreby...ked uz je to zaschnute moze sa dat krem s propolisom ak mas :slight_smile:
22. mar 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blue99 ahoj, mozes mi prosim poradit link na ten e-shop, moc dik
29. mar 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. apr 2014 o 22:49 • benuska
Ano aloe je naozaj super rastlina.Chcem sa len spýtat ci naozaj funguje aj na kiahne.
16. máj 2014 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blue99,hovoris o for rever?
16. máj 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bratum Aloe Vera Sprej prvej pomoci od LR obsahuje 83% aloe vera a 12 rastlinných extraktov http://www.lr-slovak.com/aloe-vera-sprayprvej-pomoci/d-1615/, ale či funguje na kiahne tak to som ešte neskúšala. V horných príspevkoch je letáčik. Na popáleniny resp. obarenie vodou a drobné odreniny, rezné rany, funguje výborne na 100 %.
16. máj 2014 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok