• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

18. júna 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “predaj”
22. máj 2014 o 16:56 • pink_lady
ahojte, nepotrebujete niekto START BOX so vzorkami parfémov, nepotrebujem ho a posuniem za dobrú cenu
26. máj 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. NEviete či je zubna pasta Aloe vera od LR vhodná na používanie v tehotenstve? Ďakujem
1. jún 2014 o 09:45  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malamima22 určite je vhodná aj v tehotenstve, mne hrozne krvácali ďasná a používala som aj Sensodine, Paradontax, ústnu vodu Listerine a nič nepomáhalo. A od tejto pasty Aloe Vera mi prestali ďasná krvácať.
1. jún 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobry den chcela by som sa opytat ci nahodou niekto nevie kolko stoji v LR ta fialova flasa Mind Master 500 ml. Dakujem
12. jún 2014 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuci8 Mind Master stoji 14,85 Eur.
12. jún 2014 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana315 dakujem velmi pekne.
12. jún 2014 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem len vyjadriť svojew rozhorčenie. Mamina mi kupila LR sprej prvej pomoci. NA LR stránke je popísane jeho široké použitie dokonca na afty bolesť hrdla atd. Chvália sa tým, aká prírodna kozmetika to je. Bohužisal par krat som to použila aj ja a nastriekala som to synovi až potom, blbá, som si prečitala zloženie a sú tam zložky, ktoré prírodna kozmetika v žiadnom prípade nesmie obsahovať !!!!!! Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben!!!! som nesmierne nahnevaná , že si firma ktorá predáva takéto produkty hovorí prírodná a hrdí sa tym. Važne smutné.
20. jún 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana315
@pedi prečítaj vyššie....
20. jún 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sirinka ahoj, prosim ta, to colostrum si uzivala ty, alebo deti? Chcela by som ho kupit, len by som potrebovala vediet, ci je vhodne aj pre 3-rocne dieta? Ci obsahuje lepok a laktozu? Neskusala si nahodou aj tie probiotika od nich? Je tam 30 kapsli a stoja nieco cez 52 eur.. dakujem pekne
26. jún 2014 o 06:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaklenkova davala som aj detom aj moja sestra dospela uzivala. Lepok urcite nema preco obsahovat, ohladne laktozy si zisti, niekde som citala, ze kolostrum sa da uzivat aj pri alergii na laktozu.
26. jún 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ale pri alergii na kazein asi nie :unamused:
26. jún 2014 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaklenkova ja sa tym nezaoberam, ale aktivny predajca ma urcite moznost zistit, ci maju produkty zbavene kazeinu, pripadne skuste kontaktovat priamo lr
http://www.lr-slovak.com/kontakt/t-383/
Ja som pouzivala iba tekute.
26. jún 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malamima22 samozrejme,že je :slight_smile:

Prečítala som si všetky príspevky, tak pridám aj svoje skúsenosti, je to fakt o tom, že kto nevyskúša neuverí. A správny díler nehucká do produktov, asi ste niektorí nemali šťastie... všetko, čo som si kedy chcela objednať som dostala domov na vyskúšanie, nikto ma do žiadneho produktu nikdy nenútil a to mi dali dokopy nejeden zdravotný problém/problém niekoho v rodine. Sprej 1.pomoci používame aj na nádchu, aj na boľavé hrdlo, na rany....na množstvo problémov, ktoré miznú do dňa (!), aj striekate tak, ako vám kážu... colostrum odskúšané - tiež výsledky nad ktorými aj lekári krútili hlavami - nechápali ako je možná pozitívna zmena tak rýchlo, rovnako reishi, omega 3, probiotiká, pro balance, mind master - všetko odskúšané, kozmetiku používame tiež už iba LR a áno, je možno drahšia, ale keď malá kvapka šampónu vypení rovnako ako plná dlaň obyčajného šampónu tak to nakoniec výjde narovnako, parfém ráno streknem a do večera ho zo mňa ľudia cítia a nemusím sa prestriekavať na sto krát, navyše majú doktora na telefóne takže všetko s ním môžu konzultovať a aj to robia.
30. jún 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisaklenkova my máme kamarátku, ktorá je alergická na kazein a normálne brala colostrum od LR a nerobilo jej to problémy žiadne a ja som sa na to aj pýtala a ževraj sa môže aj alergii na kazein a aj pri mliečnych alergiach pokiaľ nie sú to nejaké komplikované alergie.
7. júl 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa chcem spýtať konkrétne na Aloe Vera Čistiace mlieko, pleťová voda a pleťový peeling ... či to pomáha na prečistenie pleti pretože, študujem v Nitre a je tam strašná voda z ktorej mám vyhádzanú pleť a teraz cez leto kvôli tomu že sa dosť potím na tvári a neviem či môžem dôverovať výrobkom z drogérie pretože každému ináč účinkuje. ďakujem za radu
11. júl 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mista2703 aloe kozmetika je vhodná pre každú pleť, ja nap. používam jemný pleťový krém s aloe od LR aj pre deti, ale na tvojom mieste by som skôr zvolila produkty microsilver, sú antibakteriálne, ak chceš napíš IP a pošlem ti podrobnejšie info o nich
11. júl 2014 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mista2703 som z nitry a som LR poradca tak ak by ste mali zaujem mozme sa stretnut a porozpravat sa
16. júl 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som LR poradca z BA, ak niekto potrebuje staci sa ozvat - osobne odporucam najme Aloe gel, colostrum a MindMaster, to sa mne osobne najviac osvedcilo...
22. júl 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som LR poradkina pre Handlovu, Ziar nad Hronom a okolie... :slight_smile: No objednavam hocikomu a hocikde :D dorucit tovar postou,nie je problem.... Osobnu skusenost mam s Aloe Vera vyrobkami - SOS Sprej, koncentrat, krem s propolisom, zubne pasty, hrejive mlieko, MSM krem a gely na pite... Dalej pijem Mind Master a na vypadavnie vlasov mi pomohlo Tonikum Nova Pure pre panov :P ODPORUCAM ! a kludne sa ozvyte hocikto ! Poradim, pomozem :slight_smile:
30. júl 2014 o 04:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa pokúsim zaregovať, mňa oslovil mladý chalan s LR, tvrdil že je hokejista a vela zarába, Musím sa priznať nakoľko som ho poznal dlhšie zaregistroval som sa lebo výrobky sa mi po jeho prezentácii zapáčili..a potom prišli problémy ...Výrobky som vyskúšal sú dobré a aj certifikované no nie všetky sú ako by mali byť..predovšetkým Aloe sú super, Firma dobrá no ako bývalý LR...musím povedaať Firma dobrá ale ľudia zlý...v čom??výstižne to napísala zmurka25,,,ja napíšem podrobnejšie správajú sa ako sekta, klamú aké majú miliony a mercedesy, chalan pod ktorým som bol ja mal od nich Polo tvrdil ze je 14 a ano bol potom mi tvrdil ked uz som bol s nimi ze za chvilu 21 a zaraba 5 ticic mesacne pasivne a podotykam ani on to uz neroby auto je na leasing a jemu ho vzali nemal predaj, uplne padol, co je vsak viac mna klamal a vraj kamos....vzdy ked som mu volal zrusil ma ze ma obchodne rokovanie, chodil som ako blbecek na seminare a tahali so mna prachy uvodny balik 125,,,cestovne pytal 4 eura, a seminare 1 euro...v nedelu v holiday in v ziline ..pondelkove zadara..az po registracii som zistil ze ..za registracny papier sa plati 8,5 eur...bol som registrovany pol roka, registraciu som sam zrusil pre pisomny urazky z jeho strany a strany LR partnerov takze mam dokaz, co je vsak zarazajuce on mna udal na policii a ja som dostal priestupok, podotykam napisali mi zle meno, a do priestupku dali ze som urazil ja jeho manazera LR a ze sme boli kolegovia..Firma ma pritom zakaz registrovanym clem vystupovat ako zamestnanci LR, nakolko sa jedna iba o klubove clenstvo, na priestupok som sa nikdy neodvolal no podla pravnikov by som vyhral, nakolko je tam kopec klamstiev, o nefer jednani tychto ludi svedci aj to ze sa nestitili registrovat neplnoletych s tym ze zadali falosny datum narodenia aby vyzeralo ze novy clen ma 18 rokov :slight_smile: vyrobky su fajn no moje skusenosti s firmou su take, ze skrz ich praktiky som si znepriatelil rodinu, znamych a priatelov až po tom co sa prevalilo ze dotycny pan hokejista je podvodnik a je necestny som si vela ludi ziskal spat, je na zamyslenie, no ak sa na to chce niekto dat nie bezhlavo ako ja, aby ste mali aspon 60 ludi na pravidelny nakup, da sa tym privyrobit no milionary su ty hore, je to tipicka pyramidka, kde sa klame a podvadza, mnohy bavaly ale aj sucasny LR z tych cestnych co poznam by vam vedeli rozpravat o zakernych praktikach ludi co robia MLM..podotykam take prektiky maju aj niektory amway, herbalife atd....podobnych spolocnosti je na slovensku asi 12...doslova vam vymyju mozog, sam placem nad sebou ze ja som takto veril kamosovi, a to mam znalosti chemie a prava, a aj osvedcenia, odvtedy si davam pozor a neverym uz ani bratovi na sto percent, podobne praktiky maju aj niektory poistovaci....je toho vela...o tom ze im predaj nejde svedci fakt ze aj inezrtuju na nete atd...a nesmu to...podotykam nemecka firma dovoz vyrobkov raz za tyzden v stredu,...na slovensku mame essens cesko-slovenska firma vyrobky aloe u LR flasa 33 1 liter v essen identicka kvalita rovnaky vyrobca 0,5 litra 9 eur teda liter 18 co je o 15 menej,...vonavky LR iba parfumovane vody za 45 a essens parfumy za 12..obe 50 ml..hned viete ktora bije..podotykam parfumy musia mat od tusim 18 do 30 percent vonnych esencii..essens maju 20...parfumovana voda by mala mat od 8 do 16 percent...no LR tusim nemaju ani tolko tak asi nesplnaju ani predpis a to ich LR dealery prezentuju ako parfumy...uz to je zarazajuce to ako ist do tesca povedia vam ze vam predavaju jablko ale predaju vam mrkvu...moja naj skusenost je v ramci LR z ich zubnou pastou ALoe..mam 44 percent Aloe za 6 ked je akcia mate dve..tam je essens drahsi ich ma 50 percent Aloe a za 7 mate jeden kus...proste ked si porovnate MLM firma kazda ma nieco dobre a v porovnani s inou lacnejsie, jasne je jedno v obchode taku kvalitu nekupite, no praktiky tychto dealerov sa mi hnusia, no skusenost nelutujem aj ked je zla v niecom, naucila ma vela.......
4. aug 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuci8
to je za 14,85 ten mind master...no bacha nevhodne pre ucritych ludi...deti do 6 rokov tusim a pre ludi co maju niake krvne problemy, presne neviem...a myslim ze je to reklamny tah na stres to nepomaha,,,skor by som vzal alojku ako toto....
4. aug 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaklenkova
pokial mam info colostru mozu vsetci aj deti, no probiotyka maju co sa tyka prevencie asi vacsi vyznam, colostrum o tom sa vedu skor studie ze je to prirodne antibiotikum, co znamena ucinky ako antibiotika ale bez vedlajcih vplyvov ako maju lieky ktore na jedno pomozu iny problem vyrobia...asi tak
4. aug 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pexo22 ak to ludia robia pre vidinu penazi a velkych zarobkov, tak kamaradstva idu bokom, nastupuju klamstva, podrazy a ako sa hovori cesta cez mrtvoly...
4. aug 2014 o 18:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som Lr poradca pre Michalovce a okolie ak máte záujem stretneme sa poradím :slight_smile:
6. aug 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pexo22 ono potom asi záleží, za aký ,,tým hráš".....myslím, že v každej firme sa takéto niečo deje. Vždy sa nájde niekoľko kusov jedincov, ktoré si ide za cieľom bez ohľadu na to, akým spôsobom. A určite sa dá aj zarobiť, len musíš pracovať, robiť obraty, ale to je normálne. Dá sa povedať, že toto je niečo na spôsob podnikania. Ak máš firmu a nemáš obraty, nemáš ani peniaze.
13. aug 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula chápem tvojmu rozhorčeniu, ale skús si predstaviť, že by to tam nedali. Neviem, koľko by ti to vydržalo bez pokazenia. Je tam toho minimum, pretože ak to nedržíš v chladničke(načaté balenie), tak zhorkne. Ja mám tiež radšej prírodné veci, ale myslím, že sa to bez toho nezaobíde. Ak si kupuješ krémy prírodné, bez chémie, nemôžu byť lacné a už vôbec nemôžu mať trvanlivosť viac ako pol roka. Ak máš na kréme trvanlivosť viac ako pol roka a na etikete nieje uvedený konzervant, myslíš, že sa tam nenachádza? Napísať môžu čo chcú, veď papaier toho znesie :wink: :wink: :wink:
13. aug 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janyka
to je pravda ja mám informáciu že dotyčnému to šlo zarábal tak 1200 mesačne mal to POLO od LR no klamal ludi auto mu vzali, dovod skazil si meno, priamy predaj a to MLM alebo aj postny agenti čo robia poistky a podobne veci je to založené na tom mať dobré meno ked si ho budujete doporučia vás dalsim a dalsima a ide to ty cestny vydrzia vo fachu v jednom dlho, ty necestny striedaju jeden kseft za druhym a nikdy nevydrzia na jednom mieste a casom im vsetko krachne a nabalia sa ale kratkodobo rychlo ale malo ty cestny pomalsie ale klobuk dole pred takymi a suhlasim v kazdej firme su taky...z LR poznam asi tak 50 predajcov cestny su 2ja...z ESSENS 3ch cestny jeden...postovakov 50..cestny su 2ja...asi strasne cisla ale je to tak....sklanam pomyselny klobuk cestnym ludom podnikatelom a dealerom, bo Vas je malo....ja osobne si dnes nakupujem vyrobky od ESSENS ALOE maju asi tak 3 nasobne lacnejsie ako LR a rovnako kvalitne podlozene tiez certifikatom ISCAAS...jedine aloe co ma LR lacnejsie nez oni je zubna pasta tu beriem od LR...a parfemy...LR 45..euro 8%tny LR....12 euro 20%ny ESSENS tam ked vezmem 3 za 36 eur 4ty zadara...tam je rozdiel az sokujuci, problem ze ta vona je az priliz silnaa...extremne dost..navyse dodanie do 24 hod u LR tyzden a vraj nemecka rychlost....raz mi to ten ich dealer nosil 3 tyzdne...za 3 tyzdne mam od essens dealera tovar 20X....ako nech sa na mne nemci so svojou preciznostou nehnevaju co je moc je moc....a nepaci sa mi ako kydaju na svojich seminaroch na konkurenciu ze od LR nie je nic lepsie, sam som bol v LR registrovany...a podotykam som chemik, nie som vcerajsi....viem si teda porovnat podla chemickeho zlozenia viac ako dealer vyuceny casnik co zo mna roby nevzdelanca...o urovni niekorych LR svedci aj to ze dokazu napisat vulgarne urazky po facebooku nie na mna ale moju matku atd, len preto ze som si slusne odmietol kupit pastu a povedal som ze si ju kupim ale za mesiac,....odhanat si potencialnu buducu klientelu takto je na zamyslenie....klobuk dole pred tymi slusnymi co tam su...a tymi co su waw...od tych rad nieco kupim...vdaka za pochopenie...ako sa vravi nas zakaznik nas pan...a zakaznik si vybera co kupi a od koho kupi...a kupi tam kde sa mu kupuje najlepsie....
14. aug 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok