• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

2. mája 2017 
ahojte, nepotrebujete niekto START BOX so vzorkami parfémov, nepotrebujem ho a posuniem za dobrú cenu
21. aug 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE .. PRACUJEM S TYMITO VYROBKAMI A SOM SNIMI SPOKOJNA, NECH SI KAZDY TVRDI CO CHCE... KTO NEVYSKUSA NEVIE,.. su tam veci ktore si ani ja nedovolim kupit ,, ale su veci za ktore nevaham vyvalit peniaze .... som z okolia NMnV a da sa povedat ze aj Nitra (tam som u priatela lebo cakamae babo ) ak yb ma niekdo o nieco zaujem sprava.. rada poradim :slight_smile:
4. sep 2014 o 12:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenkabe@centrum.sk ahojte...aj ja pracuj s výrokami od LR a sú ozaj super ...som z okolia SNV a rada poradím :slight_smile:
15. sep 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, nemaminky, žienky, budúce mamičky. Naozaj LR pomáha, lieči a funguje. Najprv som si všetko vyskúšala, overila a teraz viem Vám poradiť, pomôcť v akejkoľvek oblasti. Na akúkoľvek vekovú kategóriu, akýkoľvek človek, akýkoľvek problém. Kľudne píšte, rada Vám pomôžem. Užite si život bez starostí.
Lenka
1. okt 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenajde sa tu neaky predajce z Ba Prosim.?
2. okt 2014 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nittynka najde:slight_smile: poradim s niecim?
2. okt 2014 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anetan a moze sa teda aj takemu malemu? Moj ma 17 mes a prave rozmyslam a hladam nieco na imunitu a napadlo ma colostrum..TAk ako ste spokojni? Fakt to pomaha? Niesu to zbytocne vyhodene peniaze? A kolko to cca stoji? Dakujem
2. okt 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@33eliot331 kľudne môže aj tvoj synček,len nesmie byť alergicky na mliecko.a
Je to fakt účinné,neľutujem.Môj nastúpil teraz v septembri1.x do skolky a este sme chorobky neriešili...
Stojí to teraz 33 v akcii....bezne 40€
8. okt 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, nenašiel by sa tu niekto z Bánoviec, čo by mi objednal z LR?
13. okt 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skorpik42 Dobry den, nie som sice z Banoviec, ale velmi rada Vam poradim. Ak by ste mali o nieco zaujem objednam Vam, postovne si neuctujem...
14. okt 2014 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@33eliot331 moj malý býval často chorý,tak mi známa poradila colostrum od firmy LR....tak sme mu kupovali najprv ako nápoj, potom ked bol trochu vacsi a dokazal prehltnut, tak sme kupovali kapsule. lebo ten nápoj teda sirup dost smrdí :slight_smile: :slight_smile:.... ale je účinný....malý nebýval tak často chorý...sme alergici a mal skoro nulové hodnoty imunity a riadne sa mu po tomto užívaní zvýšili. ale je to dosť drahé...ceny už neviem kedysi to stálo v korunách aj tisícku...a tá flaštička bola asi na mesiac...je to už asi okolo 8 rokov čo sme to brali, ale odporúčam!!!..ak sú peniažky, tak investuj, neolutuješ. a ešte som malému k tomu objednávala akési vitamíny, taký komplex dokopy.
14. okt 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ena70 dakujem :
15. okt 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pacia tie rovnake vety: :slight_smile: "...naozaj funguje" "je to fakt ucinne" atď atď..ludia aspon pouzite svoje origos formulacie nie to co vas naucili...
30. okt 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nittynka nie som z Ba ale z Trnavy nie je to problém
4. nov 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukecorss..... a Ty ich predavas za nakupnu cenu, ci ako???
5. nov 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi109
Colostrum od Lr najvisej kvality na trhu... Blizsie info na mojom meily zizu336@azet.sk
24. nov 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak potrebuje niekto poradit z MI a okolie alebo KE a okolie veľ mi rada poradím :slight_smile:
24. nov 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skorpik42 to vôbec nie je problem ja posielam aj na dobierku len musím vedieť čo chcete riešiť,
27. nov 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mista2703 ja by som doporučovala mikrosilver sadu to je kozmetiky so striebrom mam stym výborné skusenosti
27. nov 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.
tiež ma na to ukecávali ale nedalo som sa na to, avon je avon :slight_smile:
27. nov 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam len valmi dobre skusenosti,vrele odporucam.Na Colostrum a Probiotic 12 nedopustim.
Aj ostane vyzivove doplnky su super.
Ak ma niekdo zaujem nech sa mi ozve velmi rada poradim odpisem.
29. nov 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pedi ´dakujem, už sem to poriešila :slight_smile:
2. dec 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne kupujem pre seba parfém PSEUDONYM a pre manžela parfém JUNGLE MAN. Sú úžasné.
8. dec 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ak má niekto záujem o LR výrobky, napíšte IP, poštovné si neučtujem,dohodneme sa... :wink: :slight_smile: :wink:
12. dec 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac krat som tu citala, /a isty cas som to brala ako fakt, - tak som sa nechala ovplyvnit seminarmi istej firmy-stadovost/ ze kolostrum musi byt z regionu z ktoreho ste vy. Blbost. Streptokok je iny tu ako napr v kanade? ALebo napr. stafylokok? Ak ma kolostrum podporit imunitu, tak celkovu, nie len proti konkretnym ochoreniam, to nie su specificke imunoglobuliny, predovsetkym IgG. Takze toto beriem ako marketingovy tah firiem tu v europe. Ked uz nevedeli kam z konopi. Osobne som odskusala LR, Essen, Kanadske - ucinok rovnaky ;) A k obsahu imunoglobulinov? Napr. dostala som sa k prirucke LR pre lekarov, kde sa pise, ze obsah IgG je 60g/liter!!!! (mozno tlacova chyba) - co by bolo 6%. Celkovo neudavaju ani priemerny obsah imunoglobulinov /jasne kazda sarza ma iny obsah, ale priemerne by uviest mohli/. Niektore firmy pisu 30%, niektore 40%, niiektore 49% ...ale! ked si to preratate na vahu kapsule, tak zistite, ze 500 mg kapsula s 30% obsahom IgG obsahuje o 3mg viac IgG ako 300g so 49% obsahom emoticon emoticon Pre mna je osobne dolezite, aby bolo kolostrum odoberane maximalne do 12 hodin od otelenia a nebolo spracovavane pri vysokych teplotach (IG su bielkoviny, teda vysoka teplota ich nici) - no osobne myslim, ze tie firmy ktore kolostrum odoberaju do 12 hodin po oteleni - teda zohladnuju fakt ze vtedy je kolostrum najsilnejsie, tak by ho neznicili nesetrnym spracovanim. Tak, zhrnutie mojich pozorovani, skusenosti - rovnako (vysoko)kvalitne kolostrum (rovnake balenie) sa da zohnat od cca 21€ do 70€ ..Tie najdrahsie samozrejme u roznych MLM firiem, kde znacna casst ide ako provizia predajcovi, cize skutocna hodnota produktu sa pohybuje na tej ktore predavaju napr v lekarni...
6. jan 2015 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lrporadcmi ahoj...chcela by som sa poradiť ohľadom výrobkov z aloe..Mám syna, bude mať 3 roky a je alergik, má problém aj s dutinami..rada by som vyskúšala tieot produkty..
15. jan 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyduska777 ahoj no tak je vela moznosti co by sa dalo vyuzit z nasej firmy ale najlepsie by bolo osobne stretnutie, pripadne by som potrebovala aj viac info o jeho zdravotnom stave mozme sa stretnut??
15. jan 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu este nejaky LRporadca? Mam zaujem o vyrobky..dakujem
17. jan 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok