Nerovnako veľké prsia. Bude rozdiel v tehotenstve väčší?

myska183
12. máj 2009

Ahojte, som tu nova a rada by som sa vas opytala na taku trosku chulostivu temu. Baby mate tu niektora taky problem ako ja ... teda mam strasne depky z toho ze nemam rovnako velke prsia ☹ bojim sa, ze to vacsie mi narastie este viac napr. ked budem tehotna a bude ten rozdiel este vacsi. Dost ma to trapi. Ak ma s tym dakto osobnu skusenost prosim poradte ako sa s tym vyrovnat.Dakujem

monika131
12. máj 2009

Ahojky myska183. To je normálna vec, a ani jedna žena nemá rovnako veľké prsia, iba keď ich máš po plastike.
A určite ti to ani nie je vidno, z toho teda depresie mať nemusíš. U mňa je to tiež tak, ľavý prsník väčší ako pravý a aj teraz keď som tehotná. 🙂
Je to v poriadku, proste je to tak a naozaj ta to vôbec nemusí trápiť.
A ak máš naozaj až také depresie, tak si kúp kvalitné spodné prádlo, s kvalitnou výstužou, to zaberá. 😵

katyl
12. máj 2009

no ak ti to pomoze, aj ja mam rozne velke prsia, ale za problem to naozaj nepovazujem, viac menej sa prsiami nezaoberam, iba ci je dost mliecka pre maleho, pripadne ci ma nieco neboli, to nieco myslim bradavky 😀
Skor mi vadi, ze nemam rovnako velke chodidla 😀 😀 😀 uz sa mi stalo, ze som si nemohla kupit topanky, na jednuj sedela topanka v pohode, druhaee 😢 😀
Myslim, ze parove organy su vacsinou vzdy rozne velke. Myska je to taky vyrazny rozdiel, ze je to vidno aj cez oblecko? Depky kvoli tomu nemaj, ved ich neukazujes kazdemu druhemu 😉 A co ti zalezi aj ked si to niekto neznamy nahodou vsimne??? Toho uz neuvidis a partnerovi, s ktorym budes mat dieta by to asi preakzat nemalo, nie? A ak budes mat babo, to bude posledne, co by ta trapilo 😉

bejbypd
12. máj 2009

ked som zbadala nazov temy chcela som napisat ze mam 😀 aj ja mam lave trochu vacsie ako prave ale to je uplne normalne to si naozaj vsimne len zena samotna...a v tehotenstve to neboli prsia ale kozy 😀 no a ked som kojila jasne ze sa stane ze ked sa mala napapala tak jeden som mala vycucnuty a druhy ako bombu tam bol rozdiel vidno...ale inak ti len chcem povedat ze je to uplne uplne normalne 😉

oalaa
12. máj 2009

myska, minuly diel Ordinacie v ruzovej zahrade bol aj o tom tvojom probleme, kde jej gynekolog Slávik povedal, ze ziaden organ nasho tela nieje presnou kopiou toho druheho. Ja mam tiez lavy prsnik o nieco väcsi ako pravy, ale nic si z toho nerobim. dokonca mam uz po porode a aj ked sa mi prsniky naliali mlieckom, tak to nebolo velmi vidiet. a este k tomu, mi maly pil radsej z toho väcsieho laveho psnika a z praveho, cim mi ho este viac vytahal 🙂

felicia1
12. máj 2009

ziadna zena nema rovnake prsia,myslim,vzdy je jedne prsnik vacsi ako ten druhy,to je proste tak,nic na tom nie je,je to normalna a prirodzena vec

myska183
autor
12. máj 2009

az tak lepsie, ked viem, ze nie som sama 🙂 ja viem, ze su na svete ovela dolezitejsie problemy ako tie moje , ale to tak cloveka obcas napadne a rozmysla nad tym. baby a este sa vas opytam, ked ste po porode nestalo sa, ze by vam ten vacsi zostal po kojeni alebo proste po porode este vacsi?

bejbypd
12. máj 2009

no to sa nestalo obidva mi ostali po kojeni ak vytahane psie usi 😀 ale teraz uz je to ok...vsetko sa raz napravi 😉

myska183
autor
12. máj 2009

verim, ze sa cez to prenesiem a nebudem sa tym zapodievat 😝

oalaa
12. máj 2009

myska, preco mas z toho taku depku. je ti to velmi vidiet resp.dostala od niekoho blbu poznamku alebo prekaza to tvojmu manzelovi resp.priatelovi???

myska183
autor
12. máj 2009

nie priatelovi to neprekaza, len proste pride take obdobie, ked mi to strasne vadi a citim sa, ze som divna... ale snazim sa tym zapodievat co najmenej

abetka
12. máj 2009

mne vadi ako vyzeraju prsia po dvoch odkojenych detoch 😢
Sa nemozem v zrkadle ani pozriet. Dufam, ze raz bbudem bohata a plastika to isti 😀

majcik
12. máj 2009

Abetka - takych nas je tiez urcite dost .. clovek si povie, ze zdravie dietata je najdolezitejsie ... ale ... vsak to pozname, kazda z nas chce byt pritazliva a sexi ...