Nespavosť 6 mesačného bábätka

jaja72
28. nov 2014

Ahojte, máte niektorá problémy s nepokojným spánkom u svojho dieťaťa?
Ja mám 6-mesačného syna a posledný týždeň sa v noci často budí a je nepokojný a čo je najhoršie, že od 8 hodiny ho uspávam a keď aj zaspí tak zachvíľu sa zobudí a takto ho uspávam až do polnoci. V noci sa ukľudní na rukách alebo na prsníku. Už som vyskúšala všeličo - cez deň menej spal, večer som mu dala kašu, či to nebude hlad, raz som ho aj neokúpala, či ho náhodou voda nepreberie, ale nič nepomohlo preto si myslím, že to budú rastúce zuby. Keď sa v noci zobudí tak väčšinou preto, že mu vypadne cumeľ alebo sa zobudí a ručičku má v ústach tak preto si myslím, že ho bolia zuby.

alicka850
28. nov 2014

Je tu asi milion podobnych prispevkov,skus popozerat 🙂

livocka21
28. nov 2014

@jaja72 mali sme take problemy a presli, ked boli zuby von....vydrzat 🙂

kofoluska
28. nov 2014

@jaja72 Kde Tvoj syn spi? S Tebou v izbe a v postielke alebo vo vlastnej izbe a v postielke? Alebo s Tebou v posteli? Lebo u nas vsetky problemy so spankom vyriesilo, ked som si maleho definitivne nastahovala do postele. Ma 16 mesiacov, spi tak stale a spokojni sme vsetci. 🙂

sonapalagyova
30. nov 2014

Presne tento istý problém máme aj my posledny mesiac.. :( zaspi a budí sa každú chvilu a o 4tej rano už nechce spat , tak sa musi vstavat a fungovat.hrozne...