Nespoľahlivá pani andyka144

fergiem
15. aug 2012

Poprosím všetkých kto kupoval veci a zaplatil na účet v banke pre túto pani aby sa ozval. Kolko zaslal penazí a do akej banky sumu poslal. Bude sa to riešit tresným oznámením a preto bude dobré ak sem napíšu IBA tí ktorých sa to týka. Dakujem

ankaba
27. mar 2013

@peterva a co sa chce hrat, clovece nehnevaj sa, ci co?

peterva
27. mar 2013

@ankaba no vidis ,to ma nenapadlo 😀 😀

martinkamm
28. mar 2013

@ankaba mne po asi 2mesiacoch balik nakoniec prisiel tak som to uzavrela ale mam na nu svoj nazor ze je to jedna nespolahliva pani a podla mojho naoru zlodejka!!!!kazdy jej normal poslany balicek nikdy nikomu nedorazil a dala to kupujucim za vinu ze si to mali dat doporucene poslat, no nemam na nu slov, snad budete uspesne!!!!

martinkamm
28. mar 2013

TOTO SI PRECITAJTE BABULE PRED PRE NECELYM ROKOM MI NAPISALA TEDA NAM VSETKYM ZE JEJ UMREL MANZEL A PODOBNE VED PRECITAJTE A TERAZ SOM SI POZERALA PROFIL A MANZELA MA OZNACENEHO A DOKONCA AJ CAKAJU DALSIE!!!! NEMAM SLOV RUKY PREC OD NEJ!!!!! MOJ NAZOR KTO SI VYPYTA POSLAT DOPORUCENE TOMU POSLE A KTO NIE NA TOHO SERE A PENIAZE ZHRABNE!!!

Dobrý podvecer, nikto tu nebol podvedený to je len vas nazor a nazor mamiciek, ktore nepoznaju moje dovody, tovar som kazdemu odoslala, ak ste nedostali napiste mi typ kabelky a adresu a hned ako budem moct ju odoslem. Keby Vam nahle zomrel manzel tak ako mne a prisla by ste o dietatko a zistili by ste, ze uz vam pomaly nic nezostalo tak neviem ci by ste mali cas a naladu riesit niakeho modreho konika tak sa ma prosim snazte pochopit dakujem
martinkamm 2012-09-26 09:45:24 píše: este v juli som vam poslala peniaze za kabelku a nevidela som ani kabelku ani peniaze spat!!!a niesom jedina takto podvedena!

matik1
28. mar 2013

@ankaba no to je už naozaj vrchol. Nie aby Ti vrátila peniaze, ale Ti pošle taký "blud"? Ja len pevne verím, že ju bloknú... Ďalšia kočka, ktorá píše, že je Andyka 144 jej tvrdila, že jej zomrel muž a potrat a ďalšie výmysly. Ja som sa v živote, a to som dosť zažila, nestretla s takouto osobou.

peterva
28. mar 2013

@matik1 vsetko co mi vcera popisala som preposlala nech zvazi admin co je toto za osobu narusenu.

matik1
28. mar 2013

@peterva vraj si bola v blázinci? No keď to povie niekto, kto bol v playboyi a brejku, 2X ovdovie, za dva roky stihne VŠ a 4 sv. jazyky, tak to bude zaručene pravda...

matik1
28. mar 2013

@peterva dobre si spravila...

peterva
28. mar 2013

@matik1 jasne mi napisala ze chces sa hrat.....tak dobre teraz cely konik bude vediet ze si bola liecena v Blazinci . 😀 😀 Tak to tak asi je ,lebo p.Doktorka ma 100% liecila .Ja sa ,ale teda mam 😀

gubcikova
28. mar 2013

baby kde je téma skúsenosti to čo toto?

peterva
28. mar 2013

@gubcikova Admin ju zablokoval ☹

gubcikova
28. mar 2013

@peterva a vytvorená nová neni?či môžem založiť?

peterva
28. mar 2013

@gubcikova fu to neviem ,ale asi nie je nova . ☹
A je to nefer,lebo aj ine mamicky maju problem ohladom obchodikov a nemaju kde pisat . ☹

gubcikova
28. mar 2013

@peterva tak založím novú

peterva
28. mar 2013

@gubcikova Tak to by bolo super ,len dufam ze iz sa nezopakuje to co bolo teraz nedavno tu riesene .hlavne to ublizovanie a urazanie nas mamicky

peterva
28. mar 2013

@gubcikova dakujem za info .
si super 😉

peterva
28. mar 2013

@gubcikova UZ JU ODBLOKOVAL UZ SA TAM MOZE PISAT AJ NADALEJ 😀

garzonka
28. mar 2013

tema skusenosti je uz odblokovana 🙂
este moj nazor na pani andyka144: podla mna by jej mali zablokovat pristup tu na MK, tych vypovedi proti nej je naozaj vela a neospravedlnuju to ani jej kladne hodnotenia, ktore ma. Otazka vsak je, ze ona ma zaplateny bazar plus, cize ak sa admin rozhodne ju bloknut, bude musiet bud pockat kym jej vyprsi lehota alebo by jej pri okamzitej blokacii peniaze museli vratit....
netrufam si povedat, ci vrati poskodenym peniaze...ale prinajmensom by tu uz nikdy nemala predavat. citala som si kauzu s nou v teme so skusenostami, s takym pristupom som sa este nestretla , vramci kvality bazaru tu na MK by taki uzivatelia mali byt nenavratne prec.

peterva
28. mar 2013

@garzonka A to nechcite ani vediet co pisala cez IP.Ake veci,ale nedalo sa nereagovat na to co ona dokaze . 😠

mariosmykal
28. mar 2013

Všetky obchody mám poznačené, pozrel som si ich a s používateľkou ich už riešim. Nechajte prosím oddýchnuť verejnej komunikácii o tomto probléme, pretože ho to nikam neposúva a zatiaľ to s ňou musím odkomunikovať cez IP, aby som vedel všetky podrobnosti. Diskusiu preto zamykám a následne ju zablokujem. Komunikovať môžete so mnou cez IP. Ďakujem.