Nešťastie v Handlovej. Je to hrozné

miranda04
11. aug 2009

ani mesiac neuplynul od jednej tragedie a už je tu nova-a horšia,pretoze si vyžiadala viac obeti.mať tam manžela,otca alebo neviem koho z rodiny tak som teraz uz určite na psychoške 😖

kacenka24
11. aug 2009

súcitim s rodinami 😔

katrin21
11. aug 2009

som z PD, ocino banik, teraz je na dochodku a cele to preziva, aj ich parkrat zavalilo, ale nie tak velmi.... navyse bol predak, takze mal za svojich podriadených zodpovednost..
je to strasna tragedia, uprimnu sustrast obetiam.. kamoske zomrel min, tyzden malzel na rakovinu, ale ona to uz aspon cakala, mohla sa s nim nejak rozlucit, pripravit sa na to.. ale toto? Bum bac a je koniec.... strasne!!!! ☹

bambi09
11. aug 2009

☹ 😔 😔 😔

monika131
11. aug 2009

no veru, je to hrozné. Ale čo sa dá povedať, iba úprimnú sústrasť rodinám obetí. ☹
musel to byť pre nich riadny šok, keď im manželia, sinovia, otcovia, išli ráno do práce, a už sa z nej nevrátili. 😢

sue
11. aug 2009

Úprimnú sústrasť pozostalým 😔 a pokoj mŕtvym 😔

Pozerala som, že tam boli chlapi od 29 rokov po 50tnikov, takže asi budú plakať aj detičky a to je najhoršie 😔 😢

roasha
11. aug 2009

úprimnu sústrast pozostalým,pokoj dušiam........ 😔 😢 😢 😢 😢

http://www.pluska.sk/handlova/ 😔

linka
11. aug 2009

hrozné je to čítať,nie ešte zažiť ☹ ............úprimnú sústrasť pozostalím 😢 😢

fyalynka
11. aug 2009

je mi z toho velmi smutno, velka tragedia 😢

úprimnú sústrasť pozostalým, pokoj dušičkám 😔

nera
11. aug 2009

úprimnú sústrasť všetkým pozostalým.....a zvlášť detičkám........... 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢
je to strašné...idú do práce...niečo sa stane a už ich niet...už nikdy sa nevrátia k svojim rodinám.....

titkovamiriam
11. aug 2009

strasne uz som to pisala v teme to je sila ,no zatienila tu tragediu ciganska otazka ☹ 😔 ,je to strasne to pocut v radiu a vidiet v telke a nieto nieco take strasne zazit.
vsetkym zucastnenym umrimnu sustrast-detom ,mama,manzelkam...-doma mam zapalenu sviecku 😢
aj ked prave ohen boltak strasne znicujuci
a poviem vam chudaci ti zachranari co ich teraz vytahuju hore 😔 😔 😔

cikyta
11. aug 2009

Uprimnu sustrasť 😔
Pochádzam z Handlovej.Bojím sa zverejnenia mien.Aj takto to bolí dosť 😔

miruska78
11. aug 2009

Tiež som z Handlovej, môj otec dlhé roky tiež robil v bani. Ešte pred 2 týždňami sme tam boli na návšteve pozrieť rodinu, priateľov... Už zverejnili zoznam tých mien, môj otec poznal všetkých tých Handlovčanov, všetko kamaráti, ten 29 ročný chlapec bol vo veku môjho brata, možno tiež jeho kamarát alebo známy ... 😔 Ako keby sa stalo pravidlom, vždy sa takéto nešťastia stávali v bani pred oslavami Dňa baníkov 😔 Je to strašné, tie rodiny čo musia teraz prežívať... 😢 Úprimnú sústrasť všetkým 😔 😔 😔

titkovamiriam
11. aug 2009

boze a ten starosta-poznal vsetkych lebo bol z bane ☹ som revala cele spravy 😢

luise
11. aug 2009

Nenachádzam správne slová na túto hrôzu, snáď len, že mi to je úprimne ľúto a cítim so všetkými pozostalími. Úprimnú sústrasť všetkým........... ☹ A trest vinníkom!!! 😠

bambi09
11. aug 2009

práve to dávajú na Markíze,to je fakt strašná,zbytočná a obrovská tragédia...chúďatká deti,manželky,mamy,otcovia,súrodenci...úprimnú sústrasť ☹ 😔

eva7780
11. aug 2009

úprimnú sústrasť,až ma mrazí,ked to ukazujú v televízore ☹ 😔 😔

luucusik
11. aug 2009

úprimnú sústrasť

pacna
11. aug 2009

zbytočna tragedia 😠 😠 😠 😠

uprimnu sustrast ☹ ☹ ☹

wild.horses
11. aug 2009

strasna tragedia.
uprimnu sustrast a pokoj dusickam ☹
je mi z toho nanic ☹

jennycy
11. aug 2009

jeden zo zachranarov bol moj kamarat.Som tak daleko z domu a najviac ma mrzi,ze nemozem povedat:Jani drz sa:

krasuliak
11. aug 2009

je to obrovska tragedia pre pozostalych ☹ ☹

a "pan" Cicmanec stale pri kormidle 😠

dadulka19
11. aug 2009

úprimnú sústrasť 😢 😢 😢

bejbypd
11. aug 2009

uprimnu sustrast pre vsetkych moj kamarat tam mal ocina mal 47rokov...je to hrozne teraz som ich videla na jojke predchvilou v telke az mi slzy idu do oci...este raz uprimnu sustrast zajtra zapalim sviecku u nas v pd na namesti za vsetkych zosnulych 😔

kristinabianka
11. aug 2009

uprimnu sustrast 😢

elise
11. aug 2009

vyjadrujem úprimnú sústrasť 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
pokoj dušiam a silu pozostalým, budem sa za nich modliť

adrianamickova
11. aug 2009

tažko o tom počuvať a pozerať,nie to ešte zažiť...zlý pocit ☹ ☹ ☹ ☹
úprimnú sústrasť ☹

penny13
12. aug 2009

Je to naozaj strašné! PPosledné tri mesiace! Ani sa Slovensko nespamútala z jednej, už tu bola druhá. ☹ A to nehovorím len o nešťastiach na Slovensku. Najpr bola tá nehoda v Revúcej, potom sa zrútilo to lietadalo, v Čechách boli záplavy, na Pohode sa zrútil stan a teraz toto! ☹ Všetkým pozostalým úprimnú sústrasť.