Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

langkofel
7. júl 2009

no ked mi prednedavnom Leonkina spoluziacka so skolky prestavila svoju sestru myslela som ze som zle pocula, alebo ze dievcatko nevie dobre rozpravat, no HYND ako sa dievcatko vola (inak sa mi to velmi paci) ma sestricku ktora sa vola SUKAINA 😖

martao
7. júl 2009

nana,
normálne Ti závidím.
Pri druhom synovi sme povedali, že dáme meno Natanael Pavol. Moja mama zahlásila, že ak to nezmením, nebude mať malého rada. Bohužial to dodržala.

babatko88
7. júl 2009

miroslava89 😀 super, si mi pomohla v hľadaní 😀 díky

miroslava89
7. júl 2009

babatko neni zaco😀..sice pri niektorych neviem ci su spravne datumy menin na tej stranke ale mena su tam uzasne teda cest vynimkam 😀

beke79
8. júl 2009

Dievčatá pomozte mi prosim ked viete, mne sa velmi paci meno "ZARA" ale ani sama neviem odkial ho mam len sa mi velmi paci. Poculi ste o nom uz nieco odkial pochadza alebo co znamena? Pomozte mi prosim!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ 😨

maya17
9. júl 2009

mne sa strasne paci amalia 🙂 🙂 🙂

bublinkajasminka
9. júl 2009

my máme yasminku a tiež nie je to uplne tradičné meno a chlapčenské sa mi tu páči sven alebo luke 🙂

johnie
9. júl 2009

kamaratka ma chlapceka timurka... hovoria mu terorko... 😀 😀

mamartinka
9. júl 2009

maya17 sme dve.ja chcem niekedy dceru Amalku.nadherne meno.este sa mi aj Vendulka paci.ale to neviem ci by sme mohli mat a ci by nam ju okrstili.je to ceske meno.

penny13
9. júl 2009

bublinkajasminka - Jasminka je krásne meno. A páči sa m Lenny, Elvis, Rebeka, Arhur, Brajen, a Ferny

elissa2009
10. júl 2009

Vie mi niekto poradit, kde najdem vyynam mena Elissa?

marianka1122
10. júl 2009

ahojte ja som chcela dat dcere meno reyleen ale vsetci ma odhovarali tak som ustupila ale teraz som rozhodnuta druhej dcere dat toto meno a chcela by som vas nazor mxslite ze je divne? a ze by jej deti v skole robili zle?

bibinka
10. júl 2009

marianka- krásne meno, veľmi netradičné,ale krásne.Nemyslím, žeby sa jej niekto smial.

my sme mali vybraté pre syna Reno ,ale keďže by sme to už nestihli preveriť cez úrady, tak sme ostali pri Alexandrovi 😉

shaarka
10. júl 2009

marianka, ake meno ste dali prvej dcere?

marianka1122
10. júl 2009

no prvej sme dali meno sara.aj mne sa zda pekne ale muzovi nie

shaarka
10. júl 2009

sara je krasne. skoda len, ze k nasmu priezvisku sa nehodi, lebo sa zacina tiez na sar 😀

marianka1122
10. júl 2009

to asi nie muz chcel karolinku ale ta sa nehodila k nazmu priezvysku lebo je tiez dlhe

marianka1122
10. júl 2009

a este sa mi paci zita ale vraj je staromodne ale vsetky zity ktore som poznala boli mudre a silne. verite na to ze meno ma vplyv na svojho nositela?

josa
10. júl 2009

ahojte babenky
môj syn sa volá Joachim a dcérka Saskia a jasne majú aj zahranične priezvisko 🙂
ja som chcela strašne dievčenské meno Tabea ale nakoniec mam Saskiu 😀

helenkasabinka
10. júl 2009

mam kamosku a jej dcerky sa volaju Sandrika,Chiara(kiara),Celina(selina)

helenkasabinka
10. júl 2009

paci sa mi aj meno Melinda,Johanka

jana8296
19. júl 2009

ake druhe meno sa hodi ku Sophia alebo Sophie 😒

chymenitta33
19. júl 2009

Ahojte my máme tradičné David(dejvid) ale dievčenské chcem Chiara, Tara, Vivien 🙂

marlene
19. júl 2009

slavikq 81,

my mame elise ,elissa je vlastne to iste a pochadza od elisabeth-cize alzbetky 🙂

jana8296
20. júl 2009

Ake druhe meno sa hodi ku: Sophia alebo Sophie??? Pls

petaba
20. júl 2009

my mame 1. Natalie a druhe dievcatko by som chcela Melanie...

petaba
20. júl 2009

jani ja by som dala asi Sophie 😉

macka01
21. júl 2009

No y mam Kristián a Natanael.Nad tym druhým boli všetci zhrozený ale si zvykli.A nám to bolo jedno.Nechapem,prečo s nechate mnohé ovplyvňovať okolím.Je to vaše dieťa či nie?aj do výchovy si budete davať zasahovať?Komu sa nepáči meno môjho decka nech ku mne nehodí a nebude ho musieť vyslovovať.No nie?Ešte sa nam pačia Lea,Ria,Benjamín,Nechcem nikoho uraziť,ale naskakuje mi koprívka pri menách:Adam,Marek,Jakub.Su strašne otrepane,na dedine ich má 90%chlapcov 😎

penny13
22. júl 2009

Moja sestra chce dať svojmu synovi, keď bude mať, meno ArthurFilip. Mne sa to zdá divné, ale je to jej rozhodnutie. 😉
A manžel druhej sestry si hneď začal robiť srandu, že opakuje po Bartošovej a Bílej 🙂
Mne sa páči Rebeka, Alžbeta, Nelly, Sofia, Nikolas, Chiara....