Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

sejbry
13. okt 2012

Inak my máme doma Sabrinku 🙂

petruska1212
28. okt 2012

@sejbry o ziadnej stranke neviem, skor vyberam biblicke mena...tie sa nam najviac pacia 🙂

lussy23
29. okt 2012

@petruska1212 aj mne sa páčia biblické mená🙂 a je ich veľmi veľa.

petruska1212
29. okt 2012

@lussy23 je ich vela to je pravda. Ja vy som ine ani nedala. Neviem preco ale su take krasne a vynimocne. Rebeka je tiez nasa favoritka

lussy23
30. okt 2012

@petruska1212 Ja mám vybratých asi 10mien a okrem dvoch sú všetky biblické🙂

mykaellle
4. nov 2012

Dievčatá, my sme rozhodnutí pre Zachariáša, i keď reakcie okolia sú skôr negatívne...

lussy23
4. nov 2012

@mykaellle na reakcie okolia kašlite. neexistuje meno, s ktorým by bolo spokojné.

princia
4. nov 2012

Benjamin

princia
6. nov 2012

ROBIN,REBEKA,SASKIA,SIMON,WANDA A WILIAM vsetko moje deti 🙂

mamartinka
7. nov 2012

@princia To uz vazne budete mat 6 dietatko?Klobuk dolu.Inak Saskia nadherne meno.Sa mi paci aj ked niekedy ak bude dievcatko by som chcela Amaliu a manzelovi sa zas paci Amelia.Tak neviem.Len neviem kedy Saskia by mala meniny.A ci by ju okrstili kedze v Slovenskom kalendari nieje.Vy ste kde meno vypatrali a kedy slavujete meninky.Dakujem.

1didi
8. dec 2012

my chceme dať meno dievčatku Soraya a chlapcovi Syiar 🙂 sú to afghanske mena

dzejn_uk
6. jan 2013

♥...náš pokladík bude bud ISABELLA alebo LIAM... ♥

ketrinn
11. jan 2013

kočky je neaky problem u nas na slovensku z menom JAMES? (dzimy).vyžaduju niečo na matrike alebo sa plati niečo snad? dakujem za odpovede

aly
15. jan 2013

@1didi soraya je aj iránske meno, 🙂 je velmi pekné

aly
15. jan 2013

@ketrinn ak je to na tejto stránke (čo je) tak je to ok na matrike:
http://babynamesworld.parentsconnect.com/meanin...

ingrid16
15. jan 2013

@ketrinn JAMES sa predsa cita Džejms, DZIMY je JIMMY

ketrinn
15. jan 2013

@aly ok dakujem ,strašne sa mi pači to meno 🙂ak bude niekedy chlapček určite bude james ,zatial sa len snažime🙂

ketrinn
15. jan 2013

@ingrid16 ok mne sa preto pači ,lebo ho možem volat dzimy🙂

1didi
15. jan 2013

@aly ano môže byť...u nás v rodine máme jednu ale viem že sa meno ppoužíva aj v španielsku 🙂 Keď chcem dať maličkej takéto meno ,treba na to nejaké potvrdenie?

ketrinn
15. jan 2013

@ingrid16 aha tak by mal mat meno JIMMY aby som ho tak volala pochopila som spravne? lebo ja som našla na nete že JAMES( dzimy,jim,jimmy ,hm.

romanula
15. jan 2013

Ahojte my jsme prvne chteli Senu, ale na matrice v Galante nam rekli, ze musime potvrdit ze je to nekde ve svete vedene jako jmeno. Manzel nic takoveho nenasel a tak jsme nakonec dali Siennu. To nam vzali, ted cekame druhe a vazne premyslim jake jmeno dame, nejako Elišku uz asi dat nemuzeme 😀 ....

aly
15. jan 2013

@1didi malo by to byt tiez v pohodičke na matrike, je to tu a tuto stranku oni akceptuju:

http://babynamesworld.parentsconnect.com/search...

aly
15. jan 2013

@romanula no dali ste sa na tuto cestu tak uz aj druhe by malo byt nejake netradičné 🙂

aly
15. jan 2013

Kočky čo neviete či môžete dať nejaké netradičné meno, ak nájdete toto meno na tejto stránke tak môžete 🙂 , tu ju máte: www.babynamesworld.com

aly
15. jan 2013

@1didi soraya je nádherné meno, stretla som sa s neskutočne krásnymi iránskymi menami, no ale my sme boli požehnaní chlapcami 🙂

ingrid16
16. jan 2013

@ketrinn tak pokial viem, JAMES ( v UK dost caste meno) sa cita Džejms. a ja ho tak vzdy citam , este som nepocula , aby sa James vyslovoval Džimy. to len tak, s mojej skusenosti.

ketrinn
16. jan 2013

@ingrid16 ok a bolo by v poriadku keby mal meno JIMMY? to je povolene na matrike? lebo JAMES ano to viem len JIMMY neviem🙂

ingrid16
16. jan 2013

@ketrinn tak toto neviem, ja som ani nevedela, ze sa mena musia prisposobovat nejakej metrike. ja som myslela, ze dam akekolvek chcem a hotovo. ale myslim si, ze ked je tam James musi tam byt aj JIMMY. 😉

miskakyska
16. jan 2013

@ketrinn áááááááááááááále koho to tu nevidííííííím..teta Katka 😀 😀 mojenko ako dýchaš? 😎

aly
16. jan 2013