Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

eli77
26. feb 2008

A poznam aj dievca ktore sa vola Teuta... 😵

monkula
26. feb 2008

Ja poznám dve sestra, tá jedna je Eustáchia Nika Nejta a tá druhá je Xavéria Daisy Belgis 😀 😀 😀 😲 😲

elise
26. feb 2008

monkula to je dobré 😀 😀 😀 😀

marieta
26. feb 2008

Ahojte babenky 🙂 , tie netradicne mena, to je nekonecna tema. Ja sa volam Marieta, ale pomaly to uz je dost bezne meno. Viem o ludoch s menami napr. Lukrecia, Genoveva, Kinga, Dalimir, Natan. Ja mam dcerku Ninku a v juli cakame druhe babo. Ja by som chcela meno na N ( my s manzelom sme na M) alebo nejake ruske. Pre chlapca sa mi velmi paci Nikolaj, no manzel o tom nechce ani pocut. Pre dievcatko Nela, Nastasja alebo Zoja. Tak uvidim. Ak mate napad, skuste pomoct s vyberom.

elise
26. feb 2008

marieta a čo takto noe pre chlapca a nela pre dievčatko?

marieta
26. feb 2008

Monkula, ta Eustachia so sestrou, to je fakt pecka. A ich rodicia si este pamataju tie mena? este zo dve deti, a bude to dobry misung. 😀

melory
26. feb 2008

ruske je pekne nikita

livia76
26. feb 2008

Tiež sme s mužíkom vyberali z ruských mien ,lebo sa nám obom páčia. Dcérka sa volá LESIA- ruské , ale je aj v našom kalendári a málo sa používa. A našej Lesinke -kvetinke sa hodííí 😵

marieta
26. feb 2008

Elise, diky za tipy. Noe je tiez pekne, zvazovala som, no nie som si ista, ci sa hodi k nasmu priezvisku Bizik, Bizikova.
A melory, Nikita by u manzela nepreslo.

elise
26. feb 2008

marieta a nikolas?

marieta
26. feb 2008

Nikolas je tiez v poho, no akosi krajsie mi znie Nikojal. Asi preto, ze poznam jedneho Nikolasa a ten mi nie je dvakrat podla chuti.

skolara
26. feb 2008

moja dcerka sa vola Viona 🙂 Ja nepoznam nikoho kto by sa tak volal.
My sme s manzelom chceli netradicne meno a myslim ze sa nam to aj podarilo 😉 😎

angienka
26. feb 2008

elise-a inac to nejde???To zeby sme este do usa sli teraz?Nejde to napr cez slovenske,alebo najlepsie ceske velvyslanectvo vybavit???
No babenky mne to nedalo a ja zas prechadzam tie zahranicne kalendare,no asi obe nase deti budu mat 2mena pretoze som ich nasla fakt dost peknych a my s muzickom sa urcite nezhodneme,tak jedno ja a jedno on.
Co poviete Aimee,Evelyn,Gracie, mne sa paci najviac aj tak Nellie a este Yasmine a chlapcek Angel,Christopher,Timmy a Zachary...no uz len si vybrat 😀

ivankaalenka
26. feb 2008

Ja mam Angelinu

casie
26. feb 2008

Angienka,
elise myslela americke velvislanectvo v Bratislave. Nemusis koli menu chodit az do USA 😀

briketa
26. feb 2008

Casie, citala som , ze sa Ti paci Jasper. Jeden z mojich psov sa vola Jasper 😀

casie
26. feb 2008

Briketa 😀 😀 😀. Manzelovi som to este nenavrhla, cakam, ake meno si (vo sne) vyberie druhy chalan 😅.

masinka
26. feb 2008

my mame Nelu, mali sme pocit ze je to dost netradicne meno a teraz ako by sa s nim vrece roztrhlo

ak bude druha baba, paci sa nam meno Mia, Eli pls kedy oslavujete meninky?

briketa
27. feb 2008

Ozaj, moja mama je Maya. Ako rocnik 1948 myslim, dost netradicne. Alebo supervzdelani stari rodicia 😀

angienka
27. feb 2008

casie...dakujem,no to mi odlahlo 😀 uz si nechavam vsetko po lopate vylozit,niekedy sa uz jak blba citim...no len aby bolo jasno 😉 takze nic zlozite to neni...ale treba to urobit osobne co?Tak ja to budem mat blizsie do prahy...

zuzizuz
27. feb 2008

nasa malinka sa bude volat Bianka Lilly, alebo Bianca Lilly, este nevieme presne. Neviem ale ako velmi je netradicne. Chceli sme meno take aby znelo fajn aj v anglictine aj v slovencine, tym ze zijeme v zahranici.

alexandra
27. feb 2008

My mame Michaela a ked mi zahrabne, tak dcerka nebude Daniela, ale Aisha 😀

abbi
27. feb 2008

ja mam 3 synov.. Tobias... Adam... a Natan...

poznam Noel, Chantal - Michelle, Ruben, Ester...

emjee
27. feb 2008

ja poznam osobne - galina, emina, redzo, eleonora, enna, joana, manja, bence, ursula, sigismund, joern, janja, verena, faribors, dimitris, ...

olivi
27. feb 2008

moja babka sa vola Jolande- nasa Jolana, a mam dve sesternice Saskia a Viridiana, ta prva ma syna, kt. sa vola Zoro 😅

certica
27. feb 2008

emjee, ty mas ine styky 😀 . nad verenou som uvazovala tiez, keby bola baba

deina
27. feb 2008

Nas maly nema netradicne meno, ale ako ucitelka sa stretavam so vselijakymi menami - mame mena ako Lucius (volaju ho Lucko), Roderik, Ricardo, Ima Jennifer, Jessica... A sekretarka sa vola Euridika. 😅

lienockaa
27. feb 2008

u nás na VŠ učila antigona.. 🙂

emjee
27. feb 2008

jaj zabudla som na - lucian 😉

a tiez xiulian (zena), florian, felix, sebastian, slavica, alma, katja, lilly, edgar, clemens

elise
27. feb 2008

ja ked som chodila do školy tak som sa za svoje meno hambila lebo vtedy bolo netradičné všade boli zuzky, majky, vierky, andrejky, martinky a ja som bol Linda v tom roku ako som sa narodila sa narodili v TT iba 2 lindy. teraz to meno oceňujem 😉