Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

julia225
26. feb 2008

volame ju dezinka alebo dezi,dezca,dezi-wezi...atd... 😉

gabika11
26. feb 2008

bola som v rodine, kde mali Beatrice, ale volali aj pisali Bea, a to dievcatko som si oblubila najviac, tak som uvazovala aj o takom mene, ale manzel nakoniec vybral karolina, inspirovany Poistovnou stastia 😉

irenkat
26. feb 2008

ja som sa stretla s jednou pani, ktora sa volala Genoveva.

dididi30
26. feb 2008

etus....jej tak ma volala mamina...ani nie, gala alebo galina, klasika...gala s makcenom🙂no a teraz som mamka, takze som mamka🙂)

rinuska
26. feb 2008

Galina bola moja učiteľka klavíra . Prišla z Ruska. 😀

etuska
26. feb 2008

Mne sa pacia aj ruske mena-napr.Natasa,Nada...a celkom by sa hodili k nasmu priezvisku a Ninka je krasne meno

saskarisko
26. feb 2008

Ahojte,
ja som poznala jednu pani, a ta sa volala Priska. Ale ako ju volali to fakt netusim 😀

dididi30
26. feb 2008

esus..rinus......ja niesom z ruska, ale nasim sa to pacilo, no co uz 😀 ale ninku som aj ja chcela, ale uz jednu v rodine mame, tak ostala tamarka 😀

etuska
26. feb 2008

paci sa Vam Mia? 🙂

dandinda
26. feb 2008

ahojte, poznam dievcatko Herminku, asi nie celkom netradicne, ale ani uplne bezne 🙂
my mame Marecka, ale cele tehotenstvo ho ocino a samozrejme neskor aj cela rodina a znami volali Bystrik 😵 Mne sa paci Daniel a samozrejme Marek 😅

angienka
26. feb 2008

ahojky...naozaj vela peknych mien, aj ja chcem nieco vynimocne, no nie zas prehnane prave koly priezvisku,aby to moc nekricalo. Preto sa chcem spytat ako to je,ked chcete dat zahranicne meno?Treba na to nejake doklady a ako dokazat ze existuje,staci vytisknut zahranicny kalendar??? 😀

monkula
26. feb 2008

Ahoj cicushka, moja dcérka sa volá Chiara Christine... 😵 😵 😵

etuska
26. feb 2008

Ahooooj Monkula 🙂 -striehla om kedy sa tu ukazes s tym krasnym Chiarkiným menom.Ja uz tu pomaly koncim,bo musim pracovat 😒

monkula
26. feb 2008

tak si ma vystriehla... 😀 😀 😀

etuska
26. feb 2008

😀 😀 😀

elise
26. feb 2008

angienka niektoré mená čo nie sú v kalendári tak ťa na to upozornia matrikárky, my sme s lukasom nemali problém dokonca kamoška má luka a tiež v pohode ale stačí zájsť na anmerické veľvyslanectvo a tam ti dajú potvrdenie že to meno existuje za tuším 500 sk (ono je to tak v amerike sú mená od výmyslu sveta preto je jeto rýchle)

dandinda
26. feb 2008

Kamoska ma Sissi a tiez to nebol problem 🙂

lul
26. feb 2008

mne sa paci Hildegarda 🙂

etuska
26. feb 2008

Tak sa vola moja svokra 🙂

monkula
26. feb 2008

Moja prababka sa volala Jenovéfa 😕 😕

etuska
26. feb 2008

A ako ju volali?

monkula
26. feb 2008

Jenůfka... 😀 😀 😀

mamartinka
26. feb 2008

čaute baby.mne sa páči amálka a už dlho máme vybrate meno šimon stanislav.

leva
26. feb 2008

moja babka Apolonia 🙂

katulka11
26. feb 2008

No ja poznám pár mien trošku netradičných - neter je Loriána. Poznám Salome, Palmíra, Rea a jedna profka zo SŠ bola Genovéva -ale to som už niekde počula.

elise
26. feb 2008

u nás v práci pracovala jedna čo sa volala emerncia ale asi už zomrela bola už dôchodkyna asi 10 rokov ked som v 99-tom nastupovla

angienka
26. feb 2008

takze to staci az po porode zacat vybavovat?A na americke velvyslanestvo-cooo?

alenik
26. feb 2008

ja som poznala jednu babku,ktora sa volala Paraska a moj pradedo bol Demko... 🙂

elise
26. feb 2008

angienka a vraj to na americkom velvislanectve robia na počkanie, ale ja by som si to vybavila pred pôrodnom pretože potom sa ťahať s novorodencom, ubolená po pôrode to by nebolo dobré aalebo poslať manžela ktorý bude ešte happy z toho že má potomka, takto by som v klude dala potvrenie pri príjme do pôrodnice-oni posielajú hlásenie na matriku a tam budete mať potvrdený už rodný list (teda aspon ja som rodila v TT a tam to tak robia)

eli77
26. feb 2008

Ahojky tak nasa mala princeznicka sa vola Mia...neviem ci je to dost netradicne meno ale napr viem ze vraj v nasom meste (Nove Zamky) su len dve 😀