Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

skadricka
10. jan 2010

Vivien Kántorová,Anetka Kántorová
Lukáš Kántor,Radim Kántor

janyka
10. jan 2010

My hladáme slovenské meno, k SK prezvisku, ale netradičné, vybrali sme meno Aurel 😵

mamartinka
10. jan 2010

Mne sa paci dievcenske Melissa,Mellisa,Amalia.Myslim ze taka Melissa z dvomi s alebo dvomi l Kantorova by nebola spatna.Chlapec Damian Kantor.

helenkasabinka
10. jan 2010

skadricka to vivien sa mi paci ale chcela by som mat tu Melindu....Melinda Kántorová pasuje k sebe? doma uz mame Sabínku Kántorovú 😉

helenkasabinka
10. jan 2010

mamartinka a Damiana si uhadla....ked to bude raz chlapcek tak planujeme Damiana 😵

aj Mellisa je pekne,to ma kamoska Melisku 😵

mamartinka
10. jan 2010

Inak aj mne sa paci Damian.Ale mi planujeme u dlho prveho chlapca Simona Stanislava alebo dievcatko Amaliu.A teraz uvazujem nad tou Melissou.No uvidime.

helenkasabinka
10. jan 2010

mamartinka no vidim ze si snž,tak moc drzim palceky aby sa rychlo zadarilo 😉

mamartinka
10. jan 2010

helenkasabinka ano snazilka uz 3 roky a 4 mesiac.Uz by som rada take detske veci nakupovala.No snad to raz vide.

apoloma
10. jan 2010

my mame vybrate mena: pre chlapca:Branko,Taras,Darko. A pre dievca: Karin.Bianka. CO MYSLITE SU TIE MENA PEKNE A AJ BY NAM POKRSTILI CHLAPCA MENOM Branko? ale nie Branislav!!!

bibinka
10. jan 2010

apoloma- Branko je časté, myslím chorvátske meno, tak zrejme nebude problém

helenkasabinka
10. jan 2010

mamartinka ja som tiez skoro 4 sa snazila a este k tomu som mala mimomaternicove tehu a nakoniec som napisala dr.Jonášovi a vdaka nemu som hned na prvy mesiac z vypoctu otehotnela a teraz planujem za take 4 mesiace si zasa urobit od neho vypocet pocatia 😉

domika007
13. jan 2010

ahojte 🙂
mne sa pre dievcatko strasne paci meno Masa 😅 ked som to spomenula rodine,tak ich reakcia, ze to je aked otrasne meno a teraz mi stale svagrina rozprava, ze ako sa jej to meno zacalo pacit, ze ine ani dat nemozeme 😀
pre chlapca - skor take slovenske napr. Matej, Matus, Adam alebo Tobias

skadricka
13. jan 2010

melinda ,no pekné,aj to pasuje

kingstonka
13. jan 2010

Mellisa sa mi paci.. a najnovsie aj Milina

helenkasabinka
16. jan 2010

domika moja švagrina chcela dať strasne Mášu ale nakoniec sme jej to vyhovorili a dala Leu 😉

lussy23
17. jan 2010

Melissa aj Melinda je pekné. Ach, ked budem mať o pár rokov deti, tak ja sa vôbec neviem rozhodnúť. ☹ 🙂

domika007
17. jan 2010

cize masa nie?? 😅 dalsie meno do zalohy je Sofia, ale tych je v poslednej dobe strasne vela 🙄

helenkasabinka
17. jan 2010

lussy som rada ze sa ti paci aj Melinda 😵

domika no ja neviem,mne to meno nereže od kedy davali Harvepina-tam bola Máša 😉 ale jasne ze to je kazdeho vec ake meno si vyberie pre svojho pokladika a Sofinka je peknučke 😵

helenkasabinka
17. jan 2010

mojmu mužovi sa páči Sárinka,lenže doma už máme Sabínku a podla mna Sabínka a Sárinka je strašne moc podobne...tak som mu povedala,že Sarinku nebudeme mať aj ked´ je to pekné meno 😵

mamartinka
17. jan 2010

Selena,Saskia 😉

langkofel
17. jan 2010

Mne sa Masa paci, urcite je to neobvykle meno, a tu maju zase teraz v mode Mara,mne sa to zdalo zo zaciatku velmi smiesne, ale tak davaju prizvuk na to prve a a celkom som tym Maram prisla teraz na chut

domika007
17. jan 2010

helenka - ved jasne, kazdemu sa paci nieco ine, ved uvidime, pre ake meno sa rozhodneme 😉

langkofel - presne Masa je take dost neobvykle meno...Mara to je akoze skratka od nejakeho ineho meno ci? 😕

helenkasabinka
17. jan 2010

mara je zaujimave 🙂

helenkasabinka
17. jan 2010

a nasla som napriklad aj meno Melia 😉

lotris
17. jan 2010

Lijan 🙂 🙂

iguska
17. jan 2010

moja stara mama bola Bernardína a mala sestru Matildu

iguska
17. jan 2010

moj syn je Sindri Ívan, volame ho Sindrusko, Siko, Sikulko (bez makcena 😉 , to ma z inicialov S.I.K.). ale aj Ivko, Ivanecko a ked nepocuva, tak je Ivo. starsia dcera sa vola Ingunn, volame ju Inga alebo Iguska, ale aj Inguska. a babatko sa vola Sóley Anna a volam ju Sóleyka alebo Anicka. otec ich vola ich menom, kedze oni nezdrobnuju. a ani meniny nemaju ☹ . vsetko su islandske mena

niekto sa ma na sk pytal, ako sa vola dievcatko a ja ze Ingunn - tetka zacala rozmyslat a skonstatovala, ze to bude asi ako slovenska Ingrid 🙄

deni80
18. jan 2010

Ja mam naokoli vela muzov menom Fabio (aj moj muz sa tak vola), Fabricio, Wilians, Robson atd. , svagrovci su Marcio, Silvio a Marcelo. Z dievcat su tu Janaina, Luana, Jaina, Camila, Milena, Tais, Taisa, Tassia, Talita Carla, Carol atd. Pre nas su to mozno nezvycajne mena, ale pre brazilcanov normalne. A to som sa stretla aj z takymi menami, ze Jerusa (Zeruza, je tam na z aj makcen), Welington, Washington... 😀
No a aj tu v Japonsku su niektore mena velmi pekne...paci sa mi dievcenske Sayuri, Aya.
Ked tych mien je tolko...... 😉

helenkasabinka
19. jan 2010

alebo Madeline-Medlin 😕 😵

kingstonka
19. jan 2010

iguska..mne sa pri prvom dietati Matilda velmi pacilo - volala by som ju Tilly... 🙂 ale rozhodli sme sa inak