Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

bejby29
5. apr 2010

My mame Nathalia Amber, tiez sa mi niektori cuduju, ze preco prave Amber 😉

zuzana76
6. apr 2010

zajaciq to malo byt na mna? 😝 😝

neviem preco si myslis, ze som nieco obkukala, navyse meno Aurora pre dievcatko ani nebudem davat a paci sa mi uz velmi velmi davno, asi 15 rokov, odkedy sa narodila dcerka Aurora spevakovi Erosovi ramazzottimu

ale orientujem sa skor na Oliviu

nemam nic odkukane od teba

takze si si mohla odpustit smailov 😝

zuzana76
6. apr 2010

vola sa konkretne Aurora Sophia 😉 a Rory ma napadlo skratene tak ako aj Livi 😉 , si myslis, ze vsetko je len tvoj napad? 😀

zuzana76
6. apr 2010

este sa mi paci meno Amelia, ale taktiez neuvazujem,ze by som ho dala dietatu, manzel je dost konzervativny v tomto, takze u nas prichadzaju do uvahy len mena co su v kalendari

diddi
6. apr 2010

viac sa mi paci Amelia,alebo Olivia ako Aurora....Aurore sa budu deti smiat,a je ich plno v telenovelach

zuzana76
6. apr 2010

diddi, to je pravda,ze Aurora sa vyskytuje aj v telenovelach dost, aj v Esmeralde bola 😀

zuzana76
6. apr 2010

nakoniec, ak by bola predsa len baba, dam mozno uplne obycajnu Katku, lebo s atak vola moja babka a asi nedocka ani babtka ☹ , takze aj nad tym uvazujem, ale zase mam citaka na chlapceka, takze sa ovela viac " trapim" nad chlapcenskymi menami, co je horsi problem, kedze muzovi sa nic extravagantne nepaci, ani Andre, ani Max, Maxim, takze neviem, mne sa paci aj Samko, sice obycajne a caste, ale hodi sa k nasmu Patrikovi

diddi
6. apr 2010

Katka je pekne meno...z chlapcenskych sa mi pacili - Alex,Max,Sebastian,Samuel,Rony,Martin,Tomas,Tobias

zuzana76
6. apr 2010

aj mne sa pacia, ale Martina uz mame dvojmo- otec, brat , Alex, Max, Sebastian a nic taketo neprejde kvoli muzovi, hoci mne sa pacia, mozno najskor ten Samuel, Samko, inak tak uz babatko volam v brusku dlho, v podstate, som nejako do zaciatku citila,ze bude chlapcek, takze v nedelu na 3D sa uz hadam dozvieme 🙂 a potom uz konecne vyberieme

diddi
6. apr 2010

tak vela stastia na sono a pri vybere 😉

zuzana76
6. apr 2010

dakujem

jasterica
7. apr 2010

ja mam tie dievcenske favoritky ella a karolina... 🙂 este mame cas,kedze je len druhy mesiac tehu,ale muzicek sa jednoznacne priklana ku karolinke... 😅 myslim,ze to bude baba,kym ja mam pocit skor,ze boy...potom by to mal byt marko,tak uvidime,nechame sa prekvapit 😉

jasterica
7. apr 2010

sorkac,to si muzik mysli,ze to baba bude... 😀

etuska
7. apr 2010

osobne sa mi pacia aj irske mena(kedze sme tu na nejaky cas zakotvili 😅 )-napr.Niamh(citaj Níf),alebo Siobhan (Šivón) 😀 -no u nas to vyzera skor na chlapca,takze ostaneme asi pri Šimonovi-hoci by bodlo mat dievcenske mena v zalohe 😅

warholette
8. apr 2010

Siobhan je krasne meno! Lenze ja som ho dlho nevedela vyslovit a bojim sa, ze ostatni ludia to tiez nebudu vediet 😒 to je problem s netradicnymi menami, ze sa ludom pletu a mylia sa... maly sa vola travis, cita sa trevis, ale ludia mu v poho hovorili travisko. alebo si ho mylia s tristanom, trevorom a ktoviecim este. no aspon je originalny 😀 😀

zdenkakl
10. apr 2010

o chvilu sa nam narodi dievcatko a stale nemame meno paci sa vam LARA (kľocová)?

monkula
10. apr 2010

zdenka, mne sa to k priezvisku nehodí... 😅

janette4
10. apr 2010

espri 25,podľa mňa je Tadeáš nádherné meno a pre mňa favoritom pri výbere mena,keby sa nám zadarilo 🙂

etuska
10. apr 2010

zdenka-ani mne sa to nehodi-hoci Lara je krasne meno-ale je to len moj nazor.Ved vies,ze meno je na cely zivot-malo by ti zniet prirodzene-kedze tak budes svoje dietatko volat

mihouk
10. apr 2010

Ahojte, aj ja sa zapojim. Doma mame Maxima (vsetci si mysleli ze je to skratka od Maximiliana, ale on je iba Maxim..) a ked a nam podari aj druhy lapaj, tak bude Edgar, zboznujem to meno a s manzelom sme ho povedali naraz, ked sme sa rozpravali o menach a bolo rozhodnute.Mojho tata skoro trafilo, ked sa dozvedel o Edgarovi, no ale nic si nepomoze. Jedine co nam ostava je poriadne zamiesit na chlapca, lebo uz aj ked sa rozpravame o druhom babu, hovorime o Edim.... 😀

juju
10. apr 2010

mne sa pacia klasicke mena alebo stare mena - nemozem si pomoct 😉 mojej mamke sa nepaci nas vyber a tak ma nahovarala na kadejake netradicne, ale kedze zijem v cudzine a manzel je cudzinec chcem nieco medzinarodne ale zaroven zname 😵 tak budeme mat chlapceka s menom Emil 😅 a to som chcela na zaciatku Ondrej, ale tu sa to ludom nepacilo a nevedeli to ani vyslovit - bolo to stale Andree 😀 takze je otazkou pre koho je co netradicne 😉

warholette
10. apr 2010

tieto "stare" mena ako emil alebo edgar su podla mna uplne cool. vsimli ste si, ze v cechach zacali celebritne mamicky davat detom mena ako mikulas, jonas, berenika, matyas, tadeas, anezka a pod.? pride mi to ako navrat ku korenom a dost osviezujuce proti zahranicne znejucim menam. tesim sa na zaplavu malych gorazdov, svoradov, bohuniek a jarmiliek aj na slovensku o par rokov 😉

zitaje
10. apr 2010

No ved Samuel sa uz objavil, az moc 😀 A v mojom detstve nebolo ziadneho. Alebo Ema, to tiez nebolo, a tiez je to take meno od davna, nie? Moda robi vela.
Ale Jonas a Tadeas su fajne mena.

didiana333
11. apr 2010

Je otázka,čo je pre koho netradičné...ja mám doma Jerguša...ked som mu chcela dať to meno,doma bola búrka...svokrovci boli uplne proti... 😝 😝 😝 ale ubránila som si to a už má 14rokov...to meno na neho uplne sedí...

zuzana76
11. apr 2010

Jergus je pekne meno, moj maly je narodeny na Jerguša

zdenkakl
11. apr 2010

Monkula, Etusa, vdaka za nazor. Skuste mi nieco poradit, Leona, Debora...?

monkula
11. apr 2010

zdenka, mne sa tam najviac hodí Anita... Leona nie, lebo v priezvisku máte mäkké ľ, mne sa to zle vyslovuje, a deborah sa mi nepáči 😅 Anita, to ej také okrúhle, milé...

zdenkakl
11. apr 2010

MOnkula, vdaka, aj nad Anitou sme rozmyslali, je to pekne meno...

matakamil
11. apr 2010

My mame Rebeku a cakame Gretku alebo Deana

lussy23
11. apr 2010

Matakamil - krásne mená