Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

andrea.m
15. jan 2009

a spolužiačku Celestínu ... zabudla som napísať 😅

miroslava72
15. jan 2009

Ja mam dcerku Melissu

sassi
15. jan 2009

ja keby som mala 2. dceru, tak som chcela bud Selenu (podla mexickej speváčky) alebo Sabrinu
a spolužiačku som mala Hermínu

zveron
20. jan 2009

Ahojte, co tak Gorazd?

alexandra
20. jan 2009

Ja mam otca Egona, sestru Liviu, staru mamu Eleonoru, jej mama sa volala Friderika, a tak by som mohla pokracovat.. Paci sa mi starej mamy kamaratka, vola sa Amira 🙂

lante
20. jan 2009

Ja mám syna Viliama, prapradedko sa volal Florián a jedna kočka od nás má Vanessu a Melissu............jo a moja ex-šéfka má Roderiku 😀

angua27
20. jan 2009

kamarátka má syna Edrisa. 😉

amee
20. jan 2009

Moj syn sa volá Naathim, keby som mala dcéru volala by sa Samiyah ... Manžel sa volá Sadil .. Je cudzinec čiže pre nich normálka, ale pre nás .... Netradičné

boldy
20. jan 2009

moj manzel sa vola Nasim 🙂 a nasa dcera bude Jasmin, ale to tu je uz bezne aj u nas... inac Ameera je pekne alebo Soraya

luciauk
20. jan 2009

švagrinin manžel sa volá Rizwan, ich dcérka Minahil, číta sa to menáhil. to sú pakistanské mená. on chcel, aby sa volala Jakub, ale to by bolo pre Slovenskú časť rodiny dosť divné. kamaráti majú Lorianu, moja kamarátka z detstva sa volala Luciana, prvý frajer Jasmín 😝

lencici
20. jan 2009

kamoška má dcérku Chloe

kasami
20. jan 2009

Ahojky 🙂
moj syn sa vola Samuel, viem ze to nie je netradicne, a teraz velmi tuctove, ale toto meno som mala vymyslene od strednej skoly 🙂 jedine co sme sa s manzelom aj zhodli (k priezvisku sa nam hodi) sice ho teraz viac volam Sergejko 😀
Jeho krsny tuzil po Oskarovi, alebo Killianovi 😠
manzel sa vola Attila ☹
na zakladke som mala spoluziakov s menami ako Aslan Mici, Janette, Petronella, Oktavia a Zsolti ....
mala som aj kamarata Alana, myslim ze toto meno tu este nepadlo
na vysokej Xenia, Belinda ...
moja sesternica ma syna Isqua ... ziju v zahranici a je to velmi krasne meno, velmi sa malemu hodi, jeho otec sa vola Jamel
moj otec sa vola Jozef a znami ho volaju Joshua (Jošua)
maly ma kamaratov a kamaratky ako Sara, Zaira, Terezka, Bibiana, Thobias, Marco, Hugo ...

Mna velmi zaujalo medzi tu spomenutymi menami dievcenske meno Samia

rejocka
20. jan 2009

🙂 ahojte 🙂 manželov bratranec má sznčekov:Deana a Noela 😉

kojzarik
4. feb 2009

kamoska ma syna a vola sa Eliaš

kojzarik
4. feb 2009

druha ma tiez syna vola sa Sirt-Christian

leishmania
4. feb 2009

znami maju deti chlapceka - izrael, dievcatko- dakota 😀

zuzuliq
7. feb 2009

My by sme pre dievcatko chceli meno Evellyn. Kazdy sa hned zarazi ze preco Evellyn. Pacia sa mi netradicne mena. Mam pocit ze ked za chvilu na ulici zakricim Kristinka, Sofia, Sarah a pod otoci sa polka ulice 😀

monuska_9
7. feb 2009

Neiva, Alya, Sanya, Sheina...
Neyo, Lex...
🙂

lyongirl
8. feb 2009

baby, ja mám dilemu s menom ☹
chcem niečo čo sa hodí k nášmu Alexovi, ale aby to nebolo až moc netradičné, ale tým pádom ani slovenské, aby to bolo krátke a dalo sa aj nejako zdrobniť a hlavne nezhovadiť....
Potrebujem pomóóóóóóóóóóóc........................

renka9
8. feb 2009

lyon, vitaj, vies ze ma napadol Max, a naraz kuk, a ty ho mas v pase 😉
takze kludne Maxik 😉

lyongirl
8. feb 2009

😉 Tak Maxík, alebo žeby ten Richard? Som zúfalá.....

monuska_9
8. feb 2009

lyon mne by sa k Alexovi celkom hodil aj Nicco...ale maly sa vola Alex alebo Alexander lebo to potom meni situaciu 😀 potom sa mi k tomu uz Nicco nehodi ale nejake dlhsie meno napr. Sebastian alebo aj ten Richard co si spominala 😉

nikollette
8. feb 2009

Christopherko, Chris 😀

lyongirl
8. feb 2009

malý je len Alex a MM je len za Richarda....žeby som mu spravila radosť? 😀

tomaslavka3
8. feb 2009

Ja mam dcery Scarlett a Selyna. 🙂 🙂 🙂

krasuliak
8. feb 2009

zenske Aimee Fiona Debbie Caroline Lougrea -LISA sa cita

muzske Aedan Shoen Gary Ritchie Jerry

kobyliacik
16. feb 2009

skuste www.behindthename.com su tam miliony mien. My máme Karin, jednak nechcela som az absolutne usmyknute meno z tradicii, pretoze mame dost bezne priezvisko. Ale starsne, starsne som chcela meno Neve- sneh, alebo bright po anglicky (jasný).

renatka86
25. feb 2009

Moj syncek sa vola Alex Bernard, co poviete?

maya17
19. apr 2009

moja dcera ktora sa ma narodit 15 augusta sa bude volat amalka . to vybral manzel tym menom je posadnuty

martao
19. apr 2009

My máme Patrik Samuel
Natanael Pavol
Libor Gabriel

Kedysi bolo Samuel starodávne meno. My sme ho dali po dedovi a pradedovi. Práve, keď som ho dávala začalo byť hrozne moderné.