Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

cheryness
17. sep 2011

Honey, Selena, Lily Angelina, Hartley Grace, Charlotte Laure Leatitia, Leonie Nathalee, Zaira Rose, Emma Katherine, Miley Emily, Dakotta Harlow, Harper Mae, Jordan Zoe

ale Amerika je proste Amerika 🙂

lumimi
20. sep 2011

nie je problem pri dávaní takýchto netradičných mien?

cheryness
24. sep 2011

veľmi sa mi páči Nelly Matthews

cristinna
19. okt 2011

u mna zatial vyhrava u dievcatka Amalia, alebo Amalie a u chlapca zatial Alan 🙂

paulitas
20. okt 2011

Ahojte! cakáme chlapčeka II. 😵 a chcela by som sa inspirovat Vasimi tipmi na chlapcenske mena 😀 Ake sa Vám pacia??

aurum_8
20. okt 2011

Moja kamoska ma nevlastneho brata, ktory sa vola Donát 🙂 .. Mne osobne sa to nepaci, a este som pocula dievcenske meno Leila, co je pekne, no cudne 😀 😀 🙂

liana2012
20. okt 2011

Ahojte, počuli ste už meno Lorián? Ja som ho už niekde počula, ale nikde v žiadnom kalendári som ho nenašla, len dievčenskú podobu Loriana. Neviete ako je to s netradičnými menami? Nie sú s tým problémy na matrike?

lussy23
21. okt 2011

Moju kamarátku prezývajú všetci Alma. Je to aj celkom pekné meno =)

moonlightka
21. okt 2011

@paulitas mne sa paci meno Matias alebo Matiasko 😉

andrejka1974
22. okt 2011

mam dcerku Sindy

bubena
22. okt 2011

moj manzel sa vola Darko a moja dcerka Melody...keby mam este jedno dievca,bud sa bude volat Nora,Ella..A chalanske mena sa mi vobec nepacia,vobec neviem ake by som dala..asi Darren alebo Yanik 😉

paulitas
4. nov 2011

ake sa vam pacia mena pre dvojicky chlapcov?

lilianka1199
9. dec 2011

@aurum_8... mne sa meno Lejla stasne paci 🙂

katka3012
15. dec 2011

Carmen a Melisa ,peknucke mena

moth0
20. dec 2011

@bubena Tvoja dcérka ma prekrásne meno 🙂 Naozaj chválim,krásne má niečo do seba 😵

bubena
20. dec 2011

@moth0 dakujeeeeeem 😉 my s tatinom zboznujeme hudbu,plus tato keby moze a ma cas,najradsej by bol muzikant 🙂 a aj ona je vlastne taka melodia v mojom zivote,bez melodii a hudbe je zivot nuda...a preto take meno ..😎

moth0
20. dec 2011

@bubena úžasné 🙂

baklik
30. dec 2011

@lara33 my mame tiez mesacneho syna menom Maxim. ake ma sesternica reakcie na toto meno? rodina z muzovej strany ma uz irituje, ze ake strasne meno, vraj Max je ako meno pre psa... strasne ma tym stvu a niekedy sa pristihnem pri tom, ze uvazujem, ci sme ozaj urobili spravne, ked sme dali taketo meno, pokial maju takto v buducnosti reagovat aj ostatni...

baklik
31. dec 2011

@janika84 ahoj, prosim ta, mas nejake negativne reakcie z okolia na meno Maxim? ako som spominala vyssie, muzova rodina rozprava bbosti v style, ze s amu vraj budu posmievat za to meno, lebo Max je meno pre psa, prosim pekne... tak nech viem ako je to inde. vdaka 🙂

alabama0011
31. dec 2011

@baklik maxim je pekne meno.. Jediny kto si z toho robi posmech je manzelova rodina, tak ich treba poucit, lebo ak budu mat takyto pristup, aj ked maly vyrastie, tak im zrejme nebude velmi vdacny.. Nikde inde v zahranici by sa nad tym ani nepozastavili..

janika84
31. dec 2011

@baklik ahoj, nic si sto nerob.na rovinu im povedz ze si neprajes aby ho prirovnavali ku psom. 😉 u nas bola reakcia najskor ze boze to co si dala za meno.to vraveli ale vsetci,ze na to si nezvyknu.a akurat na vianoce sme sa bavili a vravia ze uz by si na nom nevedeli predstavit ine meno.ze je to nas Maxuš 🙂 a neboj ked bude my velky 🙂 bude rad ze si mu vybrala pekne moderne meno... 😉

silvia74
2. jan 2012

Dievcata, poradte, rozhodujem sa medzi 2 menami pre chlapca - Marko alebo Bruno, obidve sa hodia k priezvisku,prvu dceru mame Zaru.Ktore je podla vas krajsie?dakujjeeeeeeeem

elise
2. jan 2012

@silvia74 ja by som dala bruno

mexico_16
2. jan 2012

@silvia74 Bruno 😉

lussy23
2. jan 2012

@silvia74 Marko

hannah_sasha
2. jan 2012

ahojte mne sa pacia netradicne mena,ale ja by som chcela aby sedelo aj k slovenskemu priezvisku.....i,ked zijeme v zahranici.....ale mien na -s ci dievcenske,alebo chlapcenske je malo.....prosim,ked niekto viem diky ☹

iva1009
3. jan 2012

@daducha Timon je krasne meno, inak mammeniny tak ako Lea 🙂 29.4

iva1009
3. jan 2012

mne sa velmi pacia aj polske mena ako Daria ci Kinga alebo Iza ...

iva1009
3. jan 2012

@hannah_sasha zaleziake priezvisko je ale inak pekne su mena podla mojho nazorunieco ako: Kayla,Ria, Lea, Daria, chlapcenske Teo,Daniel, aj ked nie je netradicne skor medzinarodne ale ak ho volaju pekne Daniel tak je to najkrajsie znejuce meno...aj Raul

daducha
4. jan 2012

@iva1009 No ved to aj mala byt Lea, len ani druhy pokus o dievcatko nevysiel 😀 .Tak mame Timonka 😉