Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

sailes
31. mar 2012

Mám dvoch synov starší 22 ročný sa volá ARMAND a mladší 13 ročný sa volá ARNOLD, ked raz budem ešte mat syna ,chcem bud ARLENa alebo ARMINa . Ked som porodila Armanda ,mesiac som nemala rodný list, pretože mi ho odmietli zapísat, vraj neexistuje také meno. Tak som si musela v šestonedelí pobehat po úradoch, aby mal konečne meno 🙂))

tarifa
1. apr 2012

ja sa volám Bea:/ a naozaj vela angličanov mi rozumie bear-medveď.. úžasné 😕 Ja svoju dcérku nazvem Myla <3

aly
5. apr 2012

Kočky prosím poradte mi ak chcem aby bolo meno zapísané na matrike tak musí byť zo stránky www.babynameworld.com alebo www.babynamesworld.com lebo sú to 2 rozdielne stránky a naše meno na jednej z nich nieje ☹

mexico_16
8. apr 2012

@aly Ahoj. Staci ak bude len z jednej alebo z akejkolkvek. Vytlac si ten papier a zober uz do porodnice. Instrumentarka si to vezme a prilozi na matriku. Mam s tym skusenost,obe moje deti maju cudzie mena.Pojdes si uz vyzdvihnut len rodny list. Inak ste vybrali krasne meno 😉

aly
9. apr 2012

@mexico_16 dakujem si zlatá, aj mne sa velmi páči, a vy ste dali aké, ak sa môžem opýtať?
inak medzi tým som písala na matriku a tam mi pani matrikárka potvrdila že obidve stránky akceptujú

blanblan
24. apr 2012

@maggie2 presne, prave som si nasla nanny ktora sa vola Chahrazed El kaid a teda to meno vo mne absolutne nevzbudzuje doveru, nasla som ju podla telefonneho cisla kde nebolo meno a tak som jej zavolala a ked sa predstavila tak mi hlavou samovolne prebehlo akesi "preboha" ale ked sa prisla ukazat velmi mila slecna...tak snad aj doveryhodna 😉 Nechcela by som taketo preboha este pred tym ako ho niekto spozna pre moje dieta...

mravvcek
4. máj 2012

Baby neviete poradit nejake chlapcenske netradicne meno na R?

mamartinka
4. máj 2012

@mravvcek Zeby Rafael?Nieje netradicne?

yahodova
4. jún 2012

@mravvcek Roderik ?? 😵

sisi1986
21. jún 2012

ahojte baby, čo poviete na meno Tyler alebo Jeremy pre chlapčeka? ... prípadne poradte nejaké pekné netradičné meno. Ďakujem

2603any3l1q
30. júl 2012

Čo hovoríte na meno Kinga ??

trish31
31. júl 2012

Mne sa paci Salome

pampalina
1. sep 2012

Mne sa páči meno Mirabell a Dylan

bionke
2. sep 2012

@abbi A AKO VOLATE NATANA?

emilyanna
3. sep 2012

ja mám dceru emily annu 🙂

zatykoa
4. sep 2012

@2603any3l1q je to bezne meno v madarsku a polsku

nana
5. sep 2012

Ahoj, prosím neviete mi poradiť ? na Hawai je používané dievčenské meno Lanai. Je možné, že by mi to prešlo aj na SK ? inak je aj na stránke www.babynamesworld.com . za každú radu moc dakujem.

abbi
12. sep 2012

@bionke ahoj 🙂 volame ho Natanko.. naťo a velmi dobre to ide k nasmu priezvisku. Ale najviac mu vsetci zatial hovoria: Natanko. 😉

mamartinka
12. sep 2012

Ahojte.Inak aj Nataniel je pekne.

idul
12. sep 2012

v mojom okoli nejak leti meno Hugo a Elena...+Maximilian, Hana, Sofia...

aishel
16. sep 2012

Poradte meno ktoré sa hodí k Nikol 🙂 čakám druhé

lilinka81
17. sep 2012

Ahojte ,tak moja princezna je NIKITA ,vsade si mysleli ze je to chlapec 🙂

adkoalauri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aishel
29. sep 2012

Abigail ako fakt keby ,že žijem v UK alebo v Amerike tak by som ho dala alebo ešte Madelain alebo Haily 🙂

sendy182
29. sep 2012

@aishel keď volajú Aby sa mi páči ale len v UK...........Sarah sa mi hodí k Nikol......

aishel
29. sep 2012

@sendy182 Sarah neviem neviem skôr Nikola & Adela 🙂 sa mi tam viac hodí 🙂

sendy182
29. sep 2012

@aishel veď hej no mne sa Adela páči viac v ČR tam tak lúbezne že Adéélko 🙂 .....a ešte Aneta...

aishel
29. sep 2012

@sendy182 pre mňa je krásne aj ANNA

petruska1212
13. okt 2012

Mne sa velmi paci dievcenke meno- Deborah , Sarah, Noemi aj Scarlet a z chlapcenskych mien Timotej ,Brian,a matus ale to uz netradicne nie je :(

sejbry
13. okt 2012

@petruska1212 super medzi dievčenskými máš dve nad ktorými uvažujem, ja som totiž ešte neni rozhodnutá o mene a to by som už rada bola 🙂) tak ešte pozerám ,hľadám .. nič také som nenašla ,ešte by si mohla nejaké pridať alebo nevieš o nejakej dobrej stránke s menami??? 🙂)) ďakujem