Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

chantall0022
11. feb 2016

Ahojte....no neviem či je to tak moc nezvičajné ale ja sa volám chantall(šantal) a mám deti dcéru Evzuu (Evžu) Noemi (noemi) a syna Ericka (erika)

valentinkaa
11. feb 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

ja som skor na take klasicke slovenske 🙂

futbalovalopta
6. máj 2016

@renika Ahoj ja som tiež dala môjmu synčekovi meno Maxim kedže bol treti chlapec v poradi tak bolo tažke vybrať meno. Tiež mame dilemu kedy oslavovať meniny keď všade čitam že 29. maj. Ale ja mam doma kalendar kde mam Maxim napisane pri Maximilianovi.

natuska87
7. máj 2016

Dufam len, ze vsetky maminky, ktore dali !netradicne" mena svojim ratolestiam, maju aj netradicne, pasujuce priezvisko...Poznam chlapca, Aaron Kapusta...Chuda dieta...

abbey1
8. máj 2016

@natuska87 Že je Aaron Kapusta chúďa dieťa, je len tvoj subjektívny pocit. Deti vhodnosť mena a priezviska neriešia, teda pokiaľ nepočujú "premúdrelé" komentáre dospelých. Popravde, vôbec netuším, aké priezvisko budú po vydaji nosiť moje dcéry. A ani ma to netrápi. To len istí jedinci potrebujú riešiť, čo riešiť netreba.

taami
8. máj 2016

@abbey1
Lepsie sa to nedalo napisat...len akurat v prostredí, v ktorom žijeme, myslim tym východnú europu, je to bohovsky v kurze, riesit druhého, od jeho mena az po jeho auto, dom byt zvyky..este sa musi par generácii vymeniť aby sa to zmenilo. Mne jeden mon priateľ, ktory žije 30rokov v Kanade minule povedal, ze vzdy ked dojdu na návštevu na Sk, tak hned ked niekoho známeho stretnú tak prva veta po pozdrave je, ze ty si pribral/schudol/osedivel atd..bohovsky sa na tom baví, lebo ze sa s tym stretol len u nas 😄😄

natuska87
9. máj 2016

@abbey1 Samozrejme...Deti neriesia, len tie mena si ponesu po cely zivot...Poznam aj takych, ktori si v plnoletosti mena dali zmenit...

dianna3571
23. máj 2016

Ahojte..čo hovoríte na dievčenské meno Channel?

h2
24. máj 2016

@dianna3571 Naozaj chceš dať dcérke meno "kanál" ???

dianna3571
24. máj 2016

Myslela som,ma modnu tvorkynu CHanel

h2
24. máj 2016

@dianna3571 Tak tá sa krstným menom volala Gabrielle, Chanel bolo jej priezvisko. Ak to už silou-mocou tak chceš, tak potom Channelle, ale ak si sa pýtala, že čo na to hovoríme, tak za mňa určite nie (hlavne ak čítam, že bydlisko Plešivec, okres Rožňava, iba ak by ste sa plánovali presťahovať do zahraničia, lebo tu bude mať vaša malá Channellka ťažké detstvo).

erika222333
1. aug 2016

My dávame meno LEONIE MIA...LEONIE na matrike existuje meno pre istotu volali aj na matriku do mesta kde budem rodiť a je to OK. Meno je Rakúskeho pôvodu a meniny má 15apríla

samo_blaho
1. aug 2016

chúdence deti.. ☹

mibel
13. sep 2016

Ja mam Matiáša a Johanku

lucinka511
14. sep 2016

paci sa vam Larisa?

mamartinka
18. sep 2016

@lucinka511 moja sesternica ma Larisu a aspon ja by som radsej ked tak uz dala Clarisu.Bo ked bude vecsia sa moze stat ze sa jej budu deti posmievat ze je deka.Bo deky su Larise aj.

lucinka511
18. sep 2016

@mamartinka mne sa pacia mena na L .clarisa to nie.ako klara...ved je aj lucka voda.aj janka. a tatiana bonbonjera a tereza tiez amo dezert.milka krava na vokolade. to ma netrapi ze daka deka existuje

futbalovalopta
22. sep 2016

@lucinka511 ked uz tak Lara lebo u nas je tiez deka larisa

lucinka511
23. sep 2016

@futbalovalopta Lara nie ale dakujem za nazor.ostavam pri Larise☺

marca12
8. okt 2016

@natuska87 Aaron je bezne meno na juhu Slovenska. Netreba sa starat do inych a riesit,ci nieco pasuje,lebo to je subjektivny pocit. Co tebe nepasuje,inemu pasuje.

marca12
8. okt 2016

@janlolo a odkial dieta vie,ze je to smiesne meno? Vysmechu z inakosti ho ucia rodicia. Keby sa kazdy staral o seba...

natuska87
9. okt 2016

@marca12 Urcite "ano"...Na juhu Slovenska je bezna aj Kapusta...

ela_norisova
10. okt 2016

ja mám Ivicu a Bohdana...tradičné? nezvyčajné?

zdenulkam
19. okt 2016

Poznate niekoho s menom Vendelin ?

laurikagab
19. okt 2016

@zdenulkam ano..spoluziak so ZS..pred 25 rokmi nezvycajne meno..bol to fesak,tak vsetci zblazneni aj do mena..VEndo🙂..tak ho volali

cony15
19. okt 2016

Naša malá dostala meno Constance Sophie a druhá dcérka sa bude volať Carmen Isabell

natuska87
22. okt 2016

@zdenulkam Ano....Mlada susedka ma syna Vendelina dcerku Valentinu...

suelop
15. nov 2016

@bancolinho Moj synovec sa vola Sedrik 🙂 Chvilu sme si vsetci zvykali, ale teraz si neviem predstavit, zeby sa volal inak 🙂

veronika66
21. nov 2016

Ja mam tiez ze vraj netradicne ako som Uz viacerych pocula Michal a Lucia. Nikdy by som nedala zahranicne meno kedze zijeme na SR

dianna3571
30. nov 2016

Ja mám doma Natáliu Alexis 🙂