Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

leishmania
29. jún 2008

ona ich mala za spoluziakov, tak sa volali, moja mamina im mena nevyberala 😀

bubba
29. jún 2008

jaj ja som zle precitala 😅 😅 😀

leishmania
29. jún 2008

dala som na namiesto za...ale dalo sa pochopit 😀

nina3008
29. jún 2008

leishmania: ahoj...tajen som dufala, ze mi navrhnete elinku, ale asi ste sa s mojim manzelom dohodli co??? no dobre teda...bude to Elissa a potom jej poviem, ze mile tety na chate pomohli maminke s jej menom 🙂)))))
a mMaximko sa hodi vsak?

nina3008
29. jún 2008

a mam aj jednu skusenost (alebo skor humornu prihodu s menami)
kamaratkzm otecko potom co sa narodila bol velmi stastny ( ako vsetci TATOVIA) a samozrejme to aj poriadne oslavil...na matriku isiel riadne "spolocensky unaveny". Ked sa ho pani matrikarka pytala ake meno bude mat jeho prvorodena dcera, tak zrazu nastal blok...ocinko zabudol, ale vedel, ze je to teda podla nejakej kvetiny
🙂)) a tak sa moja kamoska vola Hyacinta...skoda len, ze to mala byt Margarétka 🙂))))))) 😝

vinka
29. jún 2008

Moje deti sa volajú Damián a Vivien je to netradičné? 🙂

petruci6
29. jún 2008

nina to vazne? 😀 tak hyacinta by som sa teda nechcela volat 😀 myslite,ze mena co som vybrala su netradicne?

leishmania
29. jún 2008

petruci teraz je nella a alex casto davane, ale pekne 🙂

nina3008 tak hadam bude mala spokojna ako elissa 😉 maxim a elissa, dobre to znie..

nina3008
29. jún 2008

leishmania POTOM POSLEM REKLAMACIE K TEBE OK? 😀
nella a alex??? kraaaaaasne
damian a viven? kraaasn

leishmania
29. jún 2008

hahaaaa, pekne sa z toho vyvleces, ale take pekne meno to musi byt spokojna 🙂 inak cakas dvojcata?

leishmania
29. jún 2008

aha vsimla som si uz ze hej, ze si pisala...

lulu21
29. jún 2008

ja mam kolegynu Ip :O)))))))))))))))))))))))))

leishmania
29. jún 2008

lulu nechapem

najjulinka
29. jún 2008

Mám synovca menom AVIDAN. A známy má syna menom JOEL 😉

greta24
29. jún 2008

Ja mam Alexa, volam sa Margareta a v detstve som preto dost trpela, leboinu som nepoznala, a dodnes nepoznam. Kamoska mala spoluziacku, co sa volala BLANKA PRETRHNUTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jej rodicia museli byt asi sfetovani, alebo ju velmi nenavideli ☹ Kamoskina mama mala kolegynu, ktorej deti sa volali Ribanna a vinnetou, Ked porodila tretie, tak uz jej ho v matrike nechceli zapisat, mal to byt Old Shaterhand

bubba
29. jún 2008

aj kamoska dala dcere meno Gretka lae nie od Margaretka ale iba Gretka

devlin
29. jún 2008

Ja poznam Rubena Švirika 😀 A Jennifer Vozárovú, jednu babu, co sa vola Emanuela, kamoskina sestra je Fružina (ale píše sa to po maďarsky, neviem presne ako) 😀

horallka
29. jún 2008

Ja mám zas jednu známu, ktorá sa volala Blanka Pišná. To ešte za slobodna A ke´d niekde prišla, tak sa predstavovala: ja sa volám Blanka Pišná s mäkkým i.

gucz
29. jún 2008

Ahojte moja maminka sa volá Vincencia,
hovoria jej Vineta, Vinetka, sem tam Vini. Je to meno z katolíckeho kalendára, oslavuje meniny 5.4. a volá sa tak po svojej babke, teda mojej prababke.

horallka
29. jún 2008

Moja kamarátka sa volá Antonela, a mne sa to meno bohovsky páči. Nepoznám žiadnu inú osobu s týmto menom okrem nej. Je to krásne meno.

devlin
29. jún 2008

Stara mama mojho priatela sa volala Samia...Poda mna nadherne meno. Arabske.

leishmania
29. jún 2008

no ta blanka pisna to mala tazke chuda

avidan je zaujimave a samia sa mi tiez paci

nina3008
29. jún 2008

leishmania : ano budu to dvaja...najprv som sa toho zlakla, ale teraz som sastnaaaaaaaa
inak ja ako tu citam, tak je extremne vela mien, ktore som ani nepocula...napr AVIDAN...waw nadherne meno
a inak ako by ste urcite nikdy dieta nepomenovali?

etuska
29. jún 2008

napr.Anežka 😒 ,ale je to vec osobneho vkusu 😉

devlin
29. jún 2008

hmmm Avidan je zaujimave meno...Ale strasne sa to podoba na priezvisko MP, takze by to bolo brutal smiesne 😀 Ak by som mala dieta s nim, tak Avidan kvoli tomu nie.

Anezka, s tym sa mi spaja taka znama rymovacka, tak to tiez nie. No a dat dcere meno Blanka, to je trest!!!

nina3008
29. jún 2008

blanka to je uplne zle, ale predstav si mala som spoluziacku a ta boa na svoje meno (BLANKA) velmi hrda.....
vtedy je to dobre ak dieta berie svoje meno...ved kolko je takych co nenavidia svoje meno...ja mam kamaratku BOJANU...nenavidi to....a BOJANA by som ani ja nikdz nedala....a tiez by som nedala chlapcenske mena konciace na slav (MILOSLAV? VELISLAV, DOBROSLAV, RADOSLAV...) starsne ma znervoznuje SLAV 😀

martinka16
29. jún 2008

riadne ste to rozprudili ja som bola presevdcena ze ked budem mat dievcatko bude to Sofia a vsetci ma odhovarali....zhodou okolnosti toto meno velmi letelo a nikoho nezaujimalo ze som si vybrala na zaklade niecoho ineho ako vtedajsej modernosti a este som si vypocula ze k priezvisk sa vobec nehodiii....

nina3008
29. jún 2008

vobec neriesm co mi kto bude hovorit na meno MOJHO dietata...je to smiesne nie? proste ked sa mi raz nepaci, nedam ho.....a ked sa mi paci dam. aj napriek tomu, ze niektore mena sa mi absolutne nepacia, ale inej mamine zase áno, ani by mi nenapadlo ohovorit ju alebo odhovarat. inak citala som na jednom fore ze mena tipu Sofia, REbeka. Nicole, Kevin, Jessica...davaju len ludia z NIZSICH vzdelanostnych vrsitev.....no uznajte....dobre Sandokan ale Esmeralda uz su trocha prehnane, ale preco hadzat vsetkych do jedneho vreca.

pd900bo
30. jún 2008

tak ja prispejem k tej BLANKE.. ja poznam BLANKU ROZKOŠOVú 😅 ked nas zoznamovali myslela som ze si robia srandu.. nuž rodicia mali zmysel pre humor xuda dufam ze sa uz vydala 😀

mirrinka
30. jún 2008

mne sa veľmi páči meno Elissa - už ho mám dávno vybraté pre svoju druhú princeznú - ak raz bude 🙂
nina3008 - neváhaj - je to fakt božské meno 😉