Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

lencici
31. aug 2008

Aj ja poznám Bernardínu

nsoci
10. sep 2008

Ja sa volam Danica... tiez to nie je parve tradicne....ale je v kalendari (-:

dobromila
10. sep 2008

Uvazujem, ze dam potencialnej dcerke meno Bibiana, ale bez dlzna. Ten dlzen mi tam prekaza (tak je to v kalendari). Myslite, ze by mal byt problem na matrike?

sjuzocka
10. sep 2008

Dobromila, urcite nie. Mne na matrike povedali, ze uznavaju mena, ktore su v tej knizke Vyberte si meno pre svoje dieta http://www.martinus.sk/?uItem=20513 ale aj mena, ktore su na www.babynames.com
a bibiana tam urcite je 🙂

sjuzocka
10. sep 2008

ono tie netradicne mena su fakt krasne, ale co s tym ked mnohe tie nase priezviska su tak uzasne tradicne slovenske :D ako napriklad moje :(

dobromila
10. sep 2008

poznam jednu babu, ktora ma meno Dajana

bzucinka2
10. sep 2008

Ja poznam, Babetu, Blandinu a Ester 🙂

marika80
10. sep 2008

Viete co nechapem? Ze ako tie romky mozu dat svojim detom hocijake mena,ved tie su neni ani v kalendari a na matrike ich zapisu a ostatne mamicky 😒 sa stresuju koli dlznu ...

tripplebi
11. sep 2008

marika, to je dobrý postreh. ja si myslám, že matrikárky sa s nimi nechcú hádať, tak im to meno dajú 😀

libka1
12. sep 2008

Najulinka prečo taká zmena v štýle? V pase máš Lucinku a Kristiána a teraz Johann Lorenz. Nieže to budeš brať ironicky, proste sa zaujímam prečo taký rozdiel? 😉

linddi
12. sep 2008

... Torben ... 😕 😕 😕

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
12. sep 2008

Barbara je po rusky Varvara, nie? 😕

janaliptakova
12. sep 2008

Najjulinka 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 sa počuvaš čo pišeš v pase maš čo???????????????????????????

janaliptakova
12. sep 2008

ako može niekto jedno dieťa porodiť o mesiac skor???????a druhemu ešte može v brucho ostať??????? žeby zazrak????? či klamstvo zrejme tak klameš že ani nevieš čo kde pisneš alebo ja niečo chapem zle????????????????????????????????????????

janaliptakova
12. sep 2008

a nezabudni si to rychlo opraviť a potom sa pytať o čom je tu reč 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

monkula
12. sep 2008

milá Janka....
najjulinka má detičky v profesionálnej pestúnskej starostlivosti....
tak preto ten malý vekový rozdiel.... a mená nevyberala ona, ale rodičia jej adoptovaných detičiek...
takže nie je namieste, aby si ju nazývala klamárkou ,stačí sa jej pozrieť do albumu, alebo sa slušne opýtať....

erika55
15. sep 2008

ahojte, ja cakam babatko a chcela som sa opytat ci by ste mi neporadili nejake exoticke meno, ktore by na druhej strasne nebolo az prilis narocne ,ale aby bolo zaujimave a ojedinele. a z normalnych mien sa mi paci strasne meno DENISA... myslite ze je pekne? prosim poradte

marika80
15. sep 2008

janaliptakova mozno ma jedno adoptovane, tak hned niekoho neobvinuj z klamstva 😒

lyongirl
15. sep 2008

Najjulinka sa počuvaš čo pišeš v pase maš čo???????????????????????????
ako može niekto jedno dieťa porodiť o mesiac skor???????a druhemu ešte može v brucho ostať??????? žeby zazrak????? či klamstvo zrejme tak klameš že ani nevieš čo kde pisneš alebo ja niečo chapem zle???????????????????????????????????????? a nezabudni si to rychlo opraviť a potom sa pytať o čom je tu reč

Dosť drsné vyjadrenia, nie? Nechápem, ako môže "niekto" toto napísať..... 😕 , aj keď nevie o tom, ako to je....

ikke
15. sep 2008

vratte sa prosim k teme "netradicne mena"!

myslim, ze monkula to janeliptakovej uz vysvetlila a nie je potrebne to dalej rozoberat.
dakujem...

marika80
15. sep 2008

Sorry som si nevsimla, ze monkula to uz vysvetlila.

A mena: Leiah, Nathan, Morgan,

lyongirl
16. sep 2008

aj ja sa ospravedlňujem, no nezdržala som sa názoru...

melory
16. sep 2008

tiez poznam nadiu ale pise sa nadie

maaja
16. sep 2008

my sme chceli dievčatko Sabah

luana30
16. sep 2008

ahojte ja mam dcerku nelku a kamaradka ma syna nataniela a chcela by k numu dceru naomi..

sisulka7
16. sep 2008

My mame jedneho chlapca, ktory sa vola Kevin Koníček, no nemam slov. Niekedy rodicia nemaju rozum.

monkula
16. sep 2008

že Kevin Koníček... 😅 😅 😅 😅 😀

danielitka26
20. sep 2008

lukrécia tak sa volá dcéra jednej známej

leishmania
21. sep 2008

maaja po hebrejsky znamena saba stary otec 😀