Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

zukab
11. aug 2008

jaj a este som zabudla.
poznam jednoho angela a isty cas som bola v kontakte so spanielskym jesusom (chesus) 😀

ella1
12. aug 2008

sesterka robí vo swiss ajedna malá sa volá Ilénia.
v nem. majú napr. Kunigunda 😅

viabella
20. aug 2008

Moja dcera ma sice meno ktore je v kalendari ale nepocula som ho mnohokrat, vola sa Bronislava, ja som Barbora a ked som bola mala bola som jedina v skolke, v skole a potom zrazu bolo Barboriek vsade plno.Ono je to asi tak ze dnes sa nam zdaju iste mena netradicne a o dvadsat rokov budu uplne bezne.Urcite by malo meno pasovat k priezvisku a nepacia sa mi tuctove mena, ako Emka,Samko...nech je meno trochu zvlastne, zaujimave, nie vsak extremne alebo gycovo americke

tripplebi
20. aug 2008

jednu Broňu poznám. Ja som mala byť tiež Barbora, ale nakoniec som dostala meno Bibiána. 🙂 a tiež som vždy bola jediná v triede s takým menom.

halaska22
21. aug 2008

moj maly anjelik ma prve meno z otcovej rodiny lebo je to tradicia ze vsetci chalani su po otcovi a potom druhe meno je tak ako ich budu ostatny volat. teda tu v anglicku je to este aj tam naopak tu maju vestci 2 prve mena ale volaju ich prvum menom....my to mame naopak....moj maly ma v rodnom liste Dickson Justin (vyslovuje sa ale dixon dzastin) je to sranda ked si to vlastne prelozite slovicko po slovicku ale tu na to nejako nehladia.
najviac sa mi aj tak lubi moja babka ta ho proste vola - moj justinko - pekne makucko po slovensky ziadne dz 🙂
ked budem mat dievcatko bude sa volat Julianna - po obidvoch babkach. 🙂

titkovamiriam
21. aug 2008

kamaratka ma sestru a jej deti sa volaju dievcatko Keira a clapec Kairo 😀

monkula
21. aug 2008

a nám sa páčil opre dievčatko Cairo 😵 😵 😵

danielala
21. aug 2008

Cicuska, keď hľadáte netradičné mená, stačí zájsť do rómskej osady. Často sa tam maminy pri pomenúvaní svojich ratolestí inšpirujú menami hrdinov z mexických a argentínskych telenoviel 😀 .

monkula
21. aug 2008

danielala...
Ja poznám Felíciu, Mercedes, tá ale Rómka nie je...
A hrozné maď. meno Emese... 😅 😅 😝
A chlapčenské Rezso, s dvomi čiarkami na o.... 😝 😝

tripplebi
21. aug 2008

ale zas Felícia a Mercedes sú ženské mená 🙂

danuska24
26. aug 2008

ja poznam Bernadetu..

blcha
26. aug 2008

ja zasa poznam jednu tetu a ta sa vola Emerencia 😝 😝

horallka
26. aug 2008

a ja poznam Feliciu a Fedoru

miskinadamko
26. aug 2008

mne sa paci meno Nadia 🙂

vivere
27. aug 2008

ahojte, co poviete na santosa rafaela alebo herkulesa rafaela??? 😉 nasi romski spoluobcania maju teda fantaziu... 🙂

hellosona
27. aug 2008

moja babka sa volala Bernardína 😉

nippa
27. aug 2008

moja sa volala Matilda...

lindda
27. aug 2008

moj maly je nino-valentin 🙂 mne sa velmi paci Lóra,Tara,Zareta,Qido,

lindda
27. aug 2008

moj maly je Nino-Valentín 🙂 mne sa velmi paci Lóra,Tara,Zareta,Qido, 😉

danuska24
27. aug 2008

poznam Filomenu - ale to mi nepripada az take netradicne

dvojickovamaminka
29. aug 2008

tak mne sa aci kiar aa andreas 😀

dvojickovamaminka
29. aug 2008

tak mne sa aci kiara a andreas 😀

matulkam
29. aug 2008

ahojte babenky. nemáte niekto v zálohe nejaké pekné chlapčenské mená? mne sa zdajú všetky také "suché" a čo sa mi aj celkom pozdávajú, sa nehodia k priezvisku alebo už sa už niekto v rodine tak vola 😖

tribitka
29. aug 2008

v mojom okolí sa nejako rozšírilo meno Marína..... za posledný týžden som počula o 5 mamičkách, čo ho použili....
inak, aj Žitného exmanželka nazvala dcéru Marína....

arabeska
29. aug 2008

tribitka to vazne? 😲 to je strasna haluz lebo ja som xclea dcerku marinu a vsetci na mna kukali ako keby som z visne spadla ze ake staromodne meno 😅 a hla to meno sa zacina stavat modnym 😀 😀

lyongirl
31. aug 2008

všetko je to vec vkusu... 😉 a každý ho máme iný a o tom to je.... 😉

najjulinka
31. aug 2008

Ak raz porodím chalana prvého, tak bude mať 2 krstné mená a to asi Johan Lorenz 😉 (možno Johann Lorenz, ale čím dalej, tak tým viac sa mi pozdáva jedno N koli tomu aby bolo 5 pismen len)

vlalu6it
31. aug 2008

ahojte mamicky 🙂
fakt zaujimave mena ale az tak,,,,ja nemam problem s menom skor s priatelom ktoremu sa vyber nepaci,,,,
ja by som chcela ak to bude dievcatko --ANGELICA-co poviete,,,ja vlastne na sr nepoznam ziadnu ,,...ale tu v itally to znie suprovo,,,no neviem ako prehovorit priatela,,,

margaret1
31. aug 2008

moja dcerka sa vola Dilara (je to turecke meno) jej otec je turek

margaret1
31. aug 2008

citala som trochu vyssie, tak ja som mala na strednej spoluziacky jedna sa volala Branislava a druha Bronislava, fakt malo pouzivane mena