Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

lul
1. mar 2008

mne sa paci aj Medard. volali by sme ho Medik 🙂 s ď

dzanka3
1. mar 2008

pipi1211 kika som mala spoluziaka - ani to sa mi nepaci...este tak tino by sa mi pacilo - ale tak asi Kristianom nehovoria !??

monkula
1. mar 2008

dzanka, ja poznám maminku a tá má Kristiána a hovorí mu Tianko...
my sme spolužiakovi Kristiánovi hovorili Kristi... 😉 😉 😉

pipi1211
1. mar 2008

no mne sa strasne paci meno Marilyn aj preto som ho dala malej Momo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinadt
1. mar 2008

moja kamoška teraz čaká drobca a majú vybraté meno Christopher Nathaniel

monkula
1. mar 2008

Pipi, malej Momo všetko naj... k 9 mesiačikom... 😉 😉 😉

pipi1211
1. mar 2008

diky diky 😵 😵 😵 😵 😵

weroni
2. mar 2008

my mame pre nasu dcerku vybrate meno Ester a pre synceka Alex 🙂

monkula
2. mar 2008

Alex je pekné meno... 😵 😵 😵

etuska
2. mar 2008

aj Ester-vitaj opat Monika 🙂

monkula
2. mar 2008

😉 😉 😉

dominica
2. mar 2008

Alex je prekrásne meno 😀 😀 😀

monkula
2. mar 2008

😀 😀 😀

biccy
2. mar 2008

My mame dcerku Zoe 🙂

etuska
2. mar 2008

Biccy-krasne meno 🙂 Aj v rodnom liste ma Zoe,alebo Zoana?

biccy
2. mar 2008

Etuska,dakujem 🙂 .V rodnom liste ma Zoe 🙂

zoya1
2. mar 2008

A my zas máme Zoju. 😀

etuska
2. mar 2008

ja na to meno poskulujem 🙂 ak by sme niekedy v buducnosti este mali dalsiu dceru 🙂 ,Zoja by sa s nasmu priezvisku hodila viac 🙂

zoya1
2. mar 2008

Veď aj mne sa zapáčilo najmä kvôli tomu, že sa hodilo k nášmu priezvisku.

biccy
2. mar 2008

Aj nam sa tiez hodi nasa Zoe k priezvisku,lebo aj to mame na "Z". 😅 🙂 🙂

karolinkafe
13. mar 2008

Mne sa pacia arabske mena 😉
CH- Younes (-junes-), Aymane (-ajman-), Mehdi (-medi-), Marwan, Bilal, Rayan, Djibril (-dzibril-)
D- Yasmina, Soraya , Kawtar, Amel, Leila, Maissa, Ines

lul
13. mar 2008

soraya je kozmetika, nie?

otrivinkajanka
13. mar 2008

mam kamosku ktora sa vola šimona nie simona jej mame sa strasne pacilo meno šimon a ked mala ju tak jej dala taketo meno

momka
13. mar 2008

Dzanka3 - ja mám syna Kristiána, ale hovoríme mu len Kristián, Kristiánko, v škôlke ho volajú Kristi. Keď som bola tehotná tak sme sa dohodli, že ho budeme prezývať Kris, ale sme sa k tomu za 3,5 roka ešte zatiaľ nedostali. 🙂

nathalie111
13. mar 2008

ja v skole ucim chalana,ktory sa vola Dean.Nebolo by na tom nic take extra specialne,keby sa to necitalo Dean... 😅

prasiatko30
13. mar 2008

ja som mala profaka ktory sa volal celestino - a toho sme volali tino 🙂

karolinkafe
13. mar 2008

Neviem ci je soraya kozmetika, ja poznam jednu restauraciu 😀
Ja mam lekara a ten sa vola Telemaque (telemak) take meno som predtym este nepocula 😅

katka76
14. mar 2008

pri netradicnych menach treba davat pozor, aby nakoniec nevyzneli uplne inak. ja poznam benjamina, vsetci ho vsak volaju beno, christophera zas ferko
inac je kopu netradicnych mien aj v nasom kalendari:severin, malvina, agata, perla, liana, pravoslav, albin, matilda....hoci netradicne, ale maju meniny........viem, ze mnohi tvrdia, ze maju tiez meniny aj ked ich meno nie je v kalendari, ale urcite viac ludi si spomenie, ked ho tam mate 😉

grettka
14. mar 2008

katka,skor by som povedala, ze tebou vymenovane mena su iba menej pouzivane :o)) poznam realne osoby s menami malvina, aj perla, aj agata, aj matilda .:o))) Spoluziak na zakladke sa volal Benjamin (volali sme ho Bendžo).. jedna z byvalych kolegyn sa zas volala Semira, skolska lekarka sa volala Muchiba, dedkov brat Bonaventur, mamine byvale kolegyne zas Delicia, Scholastika, Astrid, Elfrieda...

evuliki
14. mar 2008

ahoj holky.Ja mam doma 5 mes. Jasmine a veeelmi sa mi paci to meno.Ona este aj vonia ako kvietok 😀 Volame ju Jasmi,Jasminka,Jasmik....Zake pekne meno a ani nie je v kalendari ☹ Ale kedze sa nam narodila 10.10 tak sme jej meniny urcili na 5.5, aby o jeden sviatok neprisla 😉