Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

brisilda
22. júl 2009

Ahojte , ospravedlnujem sa no nestihla som si precitat vsetke prispevky takze neviem ci tu uz odznelo aj albanske meno Brisilda ktore dala moja sestra svojej dcerke. Mne sa zo zaciatku nepacilo no zvykla som si nan a musim povedat, ze malej velmi pasuje . 😉

zuzma
22. júl 2009

My mame Iasona, moj manzel je Grek a maly ma priezvisko po nom, mojim rodicom to dost dlho trvalo prekusnut to, ich prva reakcia ci sa mu za nieco mstim ☹

lyongirl
22. júl 2009

zuzma - krásne meno, mne sa páči 😉

zuzma
22. júl 2009

lyongirl - dakujem, pozeram, ze mame rozdiel 1 tyzdna u deti 🙂

miroslava89
31. júl 2009

ake netradicne Dievcenske mena sa koncia este na -na??
mna napada len Jasmina,Nellyna..

nepoznate nahodne niektora nejake ine ?🙂

nikollette
31. júl 2009

Sarina, Sabrina, Ellina, Yasmina, Carolina, Edina, Galina, Rebeka (Bekyna), a už neviem to ma len teraz tak narýchlo tieto napadli 😅

nikollette
31. júl 2009

my máme Christophera (Chris), s krstom,ani zapísaním v matrike nebol problém 😉

penny13
31. júl 2009

Barnabáš, Anabela, Sebastian, Nelly, Sofia Brajen, Naďa,

nikollette
31. júl 2009

Miroslava este Celina, alebo Selyna... 😉

monkula
31. júl 2009

zuzma, iason bol nejaký hrdina, však? Viedol nejaké vojsko, ale teraz si nepsomeniem aké... 😅
A je to pekné..... 😉

monkula
31. júl 2009

už vieeem, Iason viedol argonautov 😉

nikollette
31. júl 2009

ten film si pamatám 😀

miroslava89
1. aug 2009

nikolete a mna napadli az dve😝 dakujem🙂

zuzka1.
1. aug 2009

ja mam kamarata Angela. krasne meno, na Cy je kazdy druhy Angelos, ale u nas anjeli bezne po ulici nechodia(ak neratam drobcov, samozrejme)

sidus
1. aug 2009

Susedovcom sa narodili dvojičky a dali mená Leontýna a Noah

nikollette
1. aug 2009

Mirka ešte aj Paulina je končiace na -na 😉

zizuletka
1. aug 2009

Moja malinka sa vola Tianni, je to grecke meno a znamena v preklade princezna :o)
no a ked bude raz druhe a bude to dievca, chcem jej dat meno Naveah.

dusan_konicek
2. aug 2009

Som otec Kevina, o ktorom ste sa tu viac krát bavili a som veľmi znepokojený úrovňou, ako sa to vyvinulo. Kevin je veľmi zlatý chalan, má veľa kamarátov a je dobrý v škole aj vo futbale. Robí radosť nielen mne a manželke, ale aj ďalším ľuďom, ktorí ho poznajú.
.
A mimochodom - Kevina učím ešte jednu vec, že chlapa nespoznajú podľa rečí ani podľa mena, ale podľa jeho činov a aký je človek.

najjulinka
3. aug 2009

tin.tinika ... reakcia na prispevok zo strany 7:
Tak Ksice, bratislava a pod. sa unas nedáva.. .Ale taký Martin áno... 😀 😀 😀 😉 Treba len v spravnom meste splodiť a dá sa v pohode 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
3. aug 2009

Ksice = Kosice 😅

mitinka
6. aug 2009

ahojte viete mi poradit kto mate dievčatko s menom Nela,či vam ju pokrstili a kedy oslavujete meniny?Zistila som,že to meno vobec nieje v našom kalendari,čo ma dost zarazilo,lebo je to dost často použivane meno 😒 😕

vierab
6. aug 2009

Ja mám dievčatko a dali sme jej meno Nella. meniny má 8.novembra a je v estónskom kalendári. Pri krste sme nemali vobec ziadny problém.Ani pri zapísaní na matrike. Ale ked dás malej meno Nela s jedným L, tak bude mat meniny 2.februára podla ceského kalendára. Je to uzasné meno, má mnoho podob a ja som z neho stále paf. Strasne sa mi páci.

andrea.m
6. aug 2009

nela je už aj v slovenskom kalendári a to 2 januára spolu s alexandrou,sandrou a karinou. len to všetky kalendáre nezobrazujú.

mitinka
6. aug 2009

andrea fakt??lebo moj to tam nema a dokonca čo som pozerala rozne a ešte aj od doktora som dostala a vobec nikde 😅 ale Dakujem baby aj mne sa to meno pači a dokonca sme sa s mužom ihned na nom zhodli 😀 😀 pači sa mi to meno lebo niekedy chodila reklama na detske mydlo s kačičkou a neviem čomu už tam hovorili nelinka ale tušim,že kačička nelinka 😀 😀 😀 😝 a velmi sa mi to pači 😵

johanka1234
11. aug 2009

😉

johanka1234
11. aug 2009

kikatko
11. aug 2009

ahojte,
ja mam Zoe Ela

lucinka1104
13. aug 2009

A čo tak Emilly , ktoré jepodľa vaskrajšie Emily alebo Timea?

kiara10
13. aug 2009

caute baby, neviem ci netradicne, ale moja dcera sa vola Tiffany Chloe

duska1122
13. aug 2009

lucinka1104 mne sa paci emily lebo sa to da aj pekne skracovat