Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

mirka414
26. feb 2008

neviem ci meno mojej dcerky LEONIE je nejak netradicne ale na slovensku som si musela dolozit doklad so svajciarska,ze take meno existuje.tak som dolozila doklad,ze sa tak volala svokra.vo svajciarsku je leonie najpopularnejsie dievcenske meno a mne sa velmi pacilo 😵

dominica
26. feb 2008

Mne sa hrozne páčia trošku netradičné mená, aj keď Alex už je asi klasika, ale mužovi som povedala, že ak budú traja synovia, budú sa volať Alex, Maddox a Marx a ešte sa mi páči aj Max.
Maddox a Marx sú určite netradičné a baby nesmejte sa na mne, že som nejaká "zaixkovaná", ja za to nemôžem, že sa mi to páči 😀

mouse
26. feb 2008

Ahojte, mne sa pacia skor tradicne mena (Zuzka 🙂 ...), ale kamaratka ma Vievienku a nesmierne sa to meno malej hodi 🙂 .

briketa
26. feb 2008

moj syn je Neal

cicushka
autor
26. feb 2008

este nejake ine mena?

cicushka
autor
26. feb 2008

dominica) maddoxa ma aj Angelina 😀

dominica
26. feb 2008

ja viem, vtedy som to počula 1x a zapáčilo sa mi

briketa, Neal je peknééé, a číta sa Níl, alebo ako

leva
26. feb 2008

moje maju klasicke mena,no paci sa meno Alisia.

otrivinkajanka
26. feb 2008

mojej susedky vnucka sa vola ylenia mne sa to meno tiez pacilo ale nakoniec mame simonku

paska
26. feb 2008

sesterka ma KAJATANA 🙂

cicushka
autor
26. feb 2008

fiiha otrivinkajanka - spytaj sa ci by nedala na seba nejaky kontakt. Ide totizto o to, ze potrebuju do jednej reportaze. Ak by suhlasila, tak by ju nakontaktovali z JOjky

cicushka
autor
26. feb 2008

Ak ostatne maminky, s babatkami s netradicnymi menami, ktore by ste suhlasili, napiste mi do IP

otrivinkajanka
26. feb 2008

cicushka no skusim sa opytat a o co ide?ked sa smiem opytat aby som jej vedela povedat

casie
26. feb 2008

Nas syn sa bude volat Eden Joshua (citaj Idn). Nad druhym stale rozmyslame. Paci sa mi Jasper, Noel, Jack...

nguyen
26. feb 2008

ja sice deti nemam ale z netradicnych mien mam jedneho kamosa ktory sa vola Ael co mi pride maximalne netradicne a v rozpravke o ladovej kralovnej je dievcatko co sa vola Gerda co je podla mna nadherne netradicne meno, samozrejme nehodi sa ku kazdemu priezvisku 😅

dominica
26. feb 2008

kamoškina kamoška má chlapca - Leny a moja kamoška má Danila

etuska
26. feb 2008

Gerda je supeeer 🙂 a mne sa paci aj Zoe-Zoana. My mame Michaelu,lebo sa mi velmi paci francuzska verzia Michelle 🙂
a z chlapcenských je pekne Keenu 🙂

sofik
26. feb 2008

moja sestra má chlapčeka a dala mu meno Roan, velmi mu sadlo. 🙂

etuska
26. feb 2008

keby som chcela zit natrvalo v zahranici,tak asi dam aj netradicne meno,ale takto asi nie.Napr. k takemu priezvisku Fisher sa mi hodia rozne netradicne mena,ale ak mate typicke slovenske priezvisko,tak to je take "znasilnovanie".Nic proti,ale taky Timotej Hloh,ako som videla v jednom maminkovskom casopise 😒
Mne sa hrozne paci aj meno Michael,ale doma by som ho asi aj tak volala Misko 🙂

mikad
26. feb 2008

moj bratranec má syna - Darren
😉

janka196
26. feb 2008

Ja mam Carlu, neviem ci to je netradicne ale velmi sa s tymto menom nestretavam 😉

etuska
26. feb 2008

v nasom meste sa narodil chlapec Elvis 🙂 -no to by ma nenapadlo dat take meno 🙂

sisulik
26. feb 2008

ja mam dcerku menom Aisha a synceka menom Abdullah....pre SR su to dost netradicne mena...meno Aisha som uz od malicka tuzila dat svojej prvorodenej dcerke a sen sa mi nakoniec aj splnil 😀 je jedno kde by som zila, ci na SR alebo mimo, ale meno Aisha by som urcite dala...ja som skor na netradicne mena...mena, ktore na SR nie su moc zname a nemame ich v kalendari 😀

etuska
26. feb 2008

Aisha je krasne meno 🙂

molnitko
26. feb 2008

ja mám Kvetku. Nie je to síce až také netrdičné meno, ale je veľmi málo používané. A jednej mojej známej sa pred týždňom narodila Evelínka 😉

mirka414
26. feb 2008

moje druhe dievcatko sa bude volat YASMINE a chlapcek YANIK velmi sa mi to paci..

lienockaa
26. feb 2008

k zahraničným priezviskám a netradičným priezviskám dať netradičné meno vôbec nevadí a je to pekné..ale k typickému slovenskému priezvisku by som také netradičné meno nedala..napr. noel piskorík je divné..a divné je aj kevin gajdoš..toť môj názor..

etuska
26. feb 2008

aj Leonie sa mi paci 🙂 ,jedine dieta ktore s tym menom poznam 🙂

dididi30
26. feb 2008

moja dcerka je Tamarka a k nej nam pasovalo Thomas🙂

lienockaa
26. feb 2008

ale mám krstniatka, ktoré sa volajú mick a ellie, ale majú k tomu aj priezvisko.. 😉