Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

lucinka1104
13. aug 2009

A ešťe medzi Emily, Rebeka alebo Riana?

nostek
13. aug 2009

saskarisko, Prisku volaju Pirozka alebo Piroza.... ja jednu poznam a je to uuudesne meno podla mna... ja som v zahranici poznale krasne dievcatko a volalo sa Jemma (Džema). chutne podla mna.

monkula
13. aug 2009

nostek, ja keď počuejm meno Jemma, ta ksi spomeniem na film Klub sráčú a a ta mspievali, Jemmo vy.h.o.ň. mi bimbase 😅 😅

Piroska je hrôza.... sorry 😅 😅 😅
A dnes sa našim susedom narodial dcérka, volá sa Noémi

domulienka
13. aug 2009

ahojte mne sa velmi paci meno Eliza,Ester,Manon,Shiloh,Sarah velmi Dominika

domulienka
13. aug 2009

a pre chlapcov :Damian,Aron,Madox,David

domulienka
13. aug 2009

Ktore dievcenske s tych mojich mien a ktore chalpcenske sa vam najviac pacia?

lucinka1104
14. aug 2009

Dominika, Damian

penny13
14. aug 2009

Domulienka- tvoje detičky majú kráááááááááásne mená.
Mne sa najviac z tých tvojich páči Ester a Damián
a mojej sestra Sarah a David.
Mojej sestra má už vybraté mená pre svoje deti. Z každého pohlavia po 6.
Dievčatká: Rebeka(tak tá bude na stopro 🙂 , Alžbetka, Sarah, Sofia, Sára, Soňa
Chlapci: Sebastián, Filip, Arthur, Kamil, Lukáš a Oskar.
Ktoré z týchto luckiných mien sa vám najviac páči? Poradíte jej?
Lucka je taká nedočkáva, ale pripravuje sa vzorne 🙂

suhana
14. aug 2009

http://www.babynames.com/Names/Popular/
http://www.indianbabynames.com/
No ja chcem ,aby moje deti mali originalne nezvyčajné mena . Syn Aryan dcéra Kajol.

domulienka
14. aug 2009

ahoj peny mne sa najviac paci asi Sarah a Sebastian.aj mne sa pacia take nezvycajne ale zase niekto to aj prezenie znama ma dievca Mercedes no neviem ale Aryan sa mi velmi paci

lucec
14. aug 2009

my máme v rodine Nanetu volajú ju Nani, Nana, Nanet tiež pekné meno 🙂 🙂 a moja spolužiačka mala sestru Arletu

lucinka1104
14. aug 2009

jednoznačne Rebeka a Lukáš 😉

domulienka
14. aug 2009

a Penny dakujem za pochvalu mien mojich dcer 😉
My sme s manzelom mali meno Bianka premyslene uz ked sme spolu chodili,a Rebeku ked som ju cakala,tak v slovenke bol clanok o opernom spevakovi Jenisovi z Bratislavy ,on ma dcerku Rebeku,krasnucke dievcatko to bolo,tak mi ucarovalo velmi to meno,dlho dlho bola jedina s tymto menom v Br ,ale uz ich je dost,dokonca uz je aj v nasom kalendari.Ale napisem Vam aj pikosku,ked sme ju cakali tak moja svokra nebola nadsena,ze Rebekam sa hovorilo starim klebetniciam,ze je to proste nasa vec ale ze ona ju tak nebude volat(ale milacik a tak/len co sme prisli z porodnice tak,ze Rebecka zlatunka 😀 tak jej to stale pripomeniem a sa na tom zasmejeme.
a ked uz som sa rozpisala tak Dominika-to sme sa zhodli vsetci styria,keby chlapcek tak Dominik a dievcatko Dominika 😉

lucinka1104
14. aug 2009

mne sa Rebeka veľmi páči, ale nehodí sa mi k prizvisku Rebeka Balková, Timea Balková znie asi lepšie nie ????

blovitc120
14. aug 2009

Luci, gratulujem 😵. A mne naopak k Balková ide viac Rebeka, neviem, som divná??

domulienka
14. aug 2009

Lucinka,myslim si,ze k priezvisku Ti ide aj Rebeka aj Timea,no je to moj nazor,ale ako si ich vyslovujem,tak celkom ok 😉

penny13
14. aug 2009

Domulienka 😉
Mne sa tiež Rebeka Balková hodí. Ale každý má iný vkus 🙂

virgin15
14. aug 2009

Domulienka,mne sa najviac paci meno Ester,vzdy som chcela pre dievcatko dat take meno,kazda babika sa mi takto volala,ale mam dvoch syncekoch.A chlapcenske s tychto sa mi paci Damian.

lucinka1104
14. aug 2009

dakujem to môjmuž tvrdí že sa to nehodí syn ma začiatočné písmeno pomne tak som myslela, že dievčatko ak to bude dievčatko 😀 by mohlo mať po mužovi na R

blo a dakuejm z MIšky je riadna krásavica vôbec vašu temu nestíham 😝 myslím partner si myslí.....

nostek
14. aug 2009

kocky, my nechceme hovorit rodine a znamym meno dopredu, sak mozu byt radi, ze vedia, ze to bude dievcatko. mame viac mien ale mam pocit, ze tie co sa nam najviac pacia su uz strasne pre niekoho popularne, pre niekoho otrepane. samozrejme som pozerala aj vyznam onych mien, ale stale nie sme rozhodnuti. neviete ci existuje nejaka statistika mien na SK? dakujem...

a zaujimave stranky o menach

http://sk.wikipedia.org/wiki/Kategória:Krstné_mená
http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku
http://www.buducamamicka.sk/?page=50

susisus
25. aug 2009

Ahojte baby, keď chcem dať dcére meno Romy, prípadne Mia, ktoré niesú v našom kalendári, treba mi ísť vopred na matriku a niečo riešiť, alebo v poho nič ako keby to bola Zuzka Katka Maruška? 🙂

shaden
25. aug 2009

my sme dali dcere meno Rimy, ale to bolo pred 16 rokmi, a vtedy akurat manzel musel ist na matriku a povedat , ze v jeho krajine je to bezne meno 🙂
az ked som sa prestahovala, zistila som ,ze aj u nich je to nezvycajne meno 😀
maju tu podobne mena - Reema , Reem
a ked sa mi narodil syn , tak mi na ho matrike nechcela zapisat pod menom Marcel 😀 😀 , asi sa bala , ze sa manzel pride stazovat 😀 tak som ju presviedcala,ze to onl vybral take meno 🙂

bella888
27. aug 2009

😉 ja ma Christiana

bianka234
27. aug 2009

Ja mám Bianku, bude mať 9, je ich hrozne málo, ešteže tak, zato so synom sme to prešvihli- Jakubko, tých je zasa milion, ale strašne mu to svedčí. Neviem, určite treba brať ohlad aj na priezvisko. Keby sme mali druhú dcéru a nie syna, bola by Kiara.

angelikaaaa
11. sep 2009

ja sama sa volam angelika a neviem si predstavit ze by som mala mat dieta menom anna alebo veronika.......popripade dakeho petra a pod......to nieje ono...kedze vacsina v rodine mame netradicne mena......chcela som nelly ale toto meno sa zacina velmi rozsirovat takze taka elissa a loriana,ayla a maxim su momentalne take najprijatelnejsie 🙂

amee
13. sep 2009

Ja mam syna menom Naathim 🙂

silvia.t
9. okt 2009

moj syncek sa vola Tamer,ma turecke priezvisko takze slovenske mena som uplne vylucila,lebo to spolu znie smiesno 😀 a ak by sme niekedy v buducnosti cakali babo tak pre dievca,Tamara al.Timea a chalan neviem 😅

paula80
9. okt 2009

My máme Teodora, voláme ho Teo, nie je to nijak extra meno, ale v okolí nepoznám nikoho, kto má také meno. 😉

vinka
9. okt 2009

No a mi máme Damián,Vivien,Chiara. 😉 Neviem či sú netradičné ale všetci známi mi tvrdia,že tie moje deti majú také zvláštne mená. 😀