Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

aly
16. jan 2013

Kočky čo neviete po anglicky tak mi napíšte a ja Vám pozriem na tej stránke či môžte mať toto meno zapísané na matrike 🙂 môžem Vám napísať čo to meno znamená, odkial pochádza atd.

lussy23
16. jan 2013

mne sa páči najnovšie Ester a Leon

ketrinn
17. jan 2013

@aly dakujem pekne nasla som 😉 🙂

coexist
17. jan 2013

@aly suhlasim s Tebou; Soraya je pekne meno. My ju mame doma ale zijeme mimo SK.

aly
22. jan 2013

@mamartinka meniny si dajte Vy podla seba a okrstia asi hocijake meno, kedze nam okrstili Aidena 🙂

zanapatrik
23. jan 2013

@mirka414 mne sa tiez strasne paci meno leonie,cakame druhe babetko,sice este nevieme co to bude ale ak to bude dievcatko planujem dat meno leonie,uz to bolo naplanovene aj pri prvom,ked sa niekto pita ze ake meno chceme dat,a ja púoviem leonie tak pozeraju na mne ci mam vsetkych pokope,mne sa odjakziva pacilo meno leonie,asi preto ze som dlho roky bola v rakusku,a po pravde povedane vzdy som si myslela ze je to nemecke meno,super ze som sa dozvedela ze je to svajciarske,a kedy ma meniny leonie

mamartinka
23. jan 2013

@zanapatrik Preco ved je to krasne meno.Poznam kamaratku co ma Leonie a v pohode.A meniny oni neoslavuju.

zanapatrik
23. jan 2013

@mamartinka no ale v tom nemeckom alebo svajciarskom kalendari meniny musia predsa byt zapisane ci nie

mamartinka
23. jan 2013

@zanapatrik to uz neviem.Len viem ze ta kamaratka ich neoslavuju.Uz som sa jej raz pitala pre jednu babu.Tiez uz to ktorasi raz zhanala ze chce dat take meno.

zanapatrik
23. jan 2013

@mamartinka skusim to este vyguglit,ja nepoznam nikoho kto ma take meno alebo by ho chcel svojmu babetku dat,mi sme pod tatier,tak asi cakaju ze dam polske meno xixi,lebo uz ako som spomynala pozeraju na mna ze co to chcem svojmu dietatku dat za meno

aly
27. jan 2013

@zanapatrik krásne meno Leonie 🙂

mamartinka
29. jan 2013

@zanapatrik skus tejto mamicke napisat.Ona ma Leonie https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katty137/

ivett29
5. feb 2013

Ahojte, neviete kedy oslavuje meniny Ella? MYslím podla slovenskeho kalendára.
ĎAkujem.

aly
21. feb 2013

@ivett29 24.5. na Elu 🙂

mamartinka
21. feb 2013

@ivett29 ved normalne na Elu ako uz pise
@aly Myslim ze to nieje neaky rozdiel akurat je este z jednym l.

vladimira101
23. feb 2013

Ahojte dievcata, vyberame nasmu dievcatku meno a moj manze trva na Savannah, co je velmi pekne,ale ako si myslite,ze sa to ujme na Slovensku? lebo toho sa bojim,ze ako ju budu ludia volat. Teraz zijeme v Skotsku,ale planujeme ist na slovensko, priezvisko mame anglicke. Bola by Savannah Olivia

ivett29
26. feb 2013

No to som si myslela aj ja, že normálne na Elu..ale niekde na nete som nasla že Ella oslavuje na Elenu..18.8.

ivett29
26. feb 2013

A 24.5. mam práve termin porodu..tak nechcem aby mi neskor dcéra vyčítala že ma len jednu oslavu 🙂
AJ keď keď sme vyberali meno vobec som netušila kedy ELla oslavuje meniny a že to takto vyslo je čistá náhoda 🙂

petruska1212
5. mar 2013

Mne sa tiez paci debora a aj noemi

januska7k
6. mar 2013

Čo hovoríte na meno pre chlapca: Ezequiel?Strašne sa mi to páči...🙂

prasiatko30
6. mar 2013

ja som sa dneska musela zasmiat pocuvala som radio a v relacii kde volaju posluchaci zavola jedna zena a ze sa vola - Reina Isabel - kralovna alzbeta - tak sa tam vsetci pochechtavali. Ta baba to brala s nadhladom este sa aj rehotala ze v banke jej hovoria Vasa Vysost 😀 niektori rodicia su proste srandisti

beyoncek
6. mar 2013

Baby moja dcérka sa volá Seline,teraz čakáme chlapčeka a mám neskutočnú dilemu neviem sa rozhodnúť medzi menami Alex,Nicco,Elias alebo Theo čo by sa Vám hodilo k mojej malej🙂

cta
7. mar 2013

Kamaratka ma dcerku menom Tanith

misicka05
7. mar 2013

Ahojte chcela by som sa opytat co poviete na meno Dea ??

soleilnati
8. mar 2013

Ktore meno LIlien ci Noemi vybrat k priezvisku Drozdova, hoci pre dievca je priezvisko do buducna menne, ale meno krstne je dolezitejsie ako zneje, lebo malokedy sa oslovuje aj s priezviskom, len uradne. A to uradne sa co viac hodi Lilien Drozdova, ci Noemi Drozdova? dik za radu a nazor

bielytigrik
8. mar 2013

@soleilnati mne sa paci Lilien

trish31
8. mar 2013

AK bude dievcatko,budeme mat Salome alebo Marion,ak chlapceka,tak muzovi,MAx 😉

trish31
8. mar 2013

@soleilnati uprimne?Ani jedno.Neviem,preco k slovenskemu priezvisku musite silou mocou dat zahranicne meno.Skor sa k tomu priezvisku hodi:Hana,Zuzana.Katarina,Lucia,Veronika....

beyoncek
9. mar 2013

Prečo majú ludia takí sprostý názor,za to že ked mám slov.priezvisko musím dať za každú cenu slovenské meno,za to že sa niekto píše Drozdová nemusí hned dávať meno Katka,Jožka a pod ved je to smiešne .100 ludí 100 chutí no nie?takže baby nepočúvajte druhých ludí sú to vaše detičky vy ich budete vychovávať🙂pekný deň