Neustále mám studené ruky a nohy. Čo mám robiť?

ivkka
13. feb 2008

Baby ktorá my poradíte čo mam robiť s neustále studenými rukami a nohami.Už ma to štve,je to dosť nepríjemné.

magg
13. feb 2008

ginko biloba celkom pomaha a striedava sprcha tepla/studena a vela sa hybat.

filipa
13. feb 2008

skus struhat cerstvy zazvor, samozrejme v prijatelnej miere, do jedal, tam kam sa hodi. stimuluje krvny obeh. na noc tenke vlhke ponozky - bavlnene a na ne hrube teple zimne. aj to pomaha.

ivkka
autor
13. feb 2008

Dakujem Vám,vyskúšam 🙂

zuzanocka
13. feb 2008

to ginko je ozaj dobre, aj mne pomohlo..

listicka77
13. feb 2008

Mně teda gingko nepomohlo vůbec. Ale můj táta si ho pochvaloval. Na mě nefunguje asi nic, studené mám oboje skoro pořád.

blka
13. feb 2008

Mně gingo taky nepomohlo. Studená su furt. Ale všichni si na to už zvykli.

yonanevi
13. feb 2008

mne pomaha pod perinkou tepla flaska , ako nase babky si davalu do periny 😀 😀 romantika ako ma byt

otrivinkajanka
13. feb 2008

ja mam ruky a nohy studene stale v posteli mam elekricky vankus ten ma vzdy zohreje

junovka
13. feb 2008

ja to uz mam od narodenia...asi je to v genoch 😀 😉

petkakrutik
13. feb 2008

ahoj, holky 🙂

petkakrutik
13. feb 2008

Já mám končetiny studené kvůli nízkému krevnímu tlaku, nedokrvuji se mi. Mne na to pomaha jedine se zahrat, at uz pod dekou, svetrem nebo pohybem...

ivkka
autor
13. feb 2008

Ja by som musela byť celý deň pod perinou alebo bežať maraton,mam ich ako ľad. 😅

olianko
13. feb 2008

ivkka raz v telke rozpravala jedna kozmeticka / ci co to bolo/ , ze na studene nohy je dobre ked si do normalneho kremu das skoricu, natries si s tym nohy a nechas 10-15min posobit.Nie viiac! A mas ich zabalene v plienke a prikrite uterakom.ja mavam tiez studene nohy ale este som to neskusala ale chystam sa 🙂

petkakrutik
15. feb 2008

aha, tak o tom jsem ještě neslyšela. Ale zase jak si ty nohy už přkryju něčím, tak si je ani nepotřebuju mazat. Jinak kolegyně mi říkala, že prý pomáhá si nohy natřít slivovicí... 😀

yonanevi
15. feb 2008

petka ja by som radsej tu slivovicu vypila tak to budem uz cela horiet 😀 😀 skoda by ju bolo na natieranie noziciek ked,este ta slivka je taka od domaca bio od maminky ako mam ja a par rokov stara 😉

etuska
15. feb 2008

Aj ja som pocula o skorici,ale tiez ze moze podrazdit pokozku:Ja beriem Gingko a snazim sa co najviac hybat. Tiez vraj zaberaju chilli papricky

etuska
15. feb 2008

a odkedy mam termopradlo,chodim vonku radsej 🙂

penelope2066
16. feb 2008

s tymto mam problem aj ja,ten ginko som este neskusala a le dam na vase rady.dufam ze to pomoze.som ako zmrzlina 🙂

maca793
16. feb 2008

môj problém aj v lete, studené nohy a ruky
zatiaľ som neskúšala nič
ahoj Pene, pozdravujú ťa baby

penelope2066
16. feb 2008

dakujem aj ja ich.nohy este zvladam ale ruky nemam sancu,ked som doma mam stale hrube ponozky aj v lete.ale ruky mam stale ako lad.moze byt aj 30 stupnov

maca793
16. feb 2008

tak to sme dve budeš tu aj večer, ja sa pokúsim

penelope2066
16. feb 2008

urcite sem nakuknem aj vecer

penelope2066
16. feb 2008

ja sem nakukam priebezne po cely den

petkakrutik
16. feb 2008

Tak na mě ginkgo nepůsobíá vůbec a to ani na v tom smyslu, jako že bystří paměť a člověk s epo něm lépe učí. Pche, klidně můžu vypít čaj a jít spát. Tak stejně i káva. A když všichni dokola nadávají v létě na vedro, tak já jsem úplně spokojená, že mi není konečně zima 😀

penelope2066
17. feb 2008

petkakrutik ja som na tom rovnako,tiez sa vytesujem ked su horucavy a vsetci okolo mna na ne somru ale mne je konecne teplo.a druha stranka veci je ta ze ked su take horucavy tak mi klesa tlak a je mi na odpadnutie,ale aspon mi neje zima 🙂

missymici
21. feb 2009

ahoj, mám stejný problém. Já i mimčo trpíme na studené ruce a chodila. Já i přes léto. Je to děs, znáte to.Taky jsem zatím nic nepraktikovala, spíš jsem si na to už zvykla a manžel taky.Ale začalo mi to vadil u malého. Když je zavinutý v zavinovačce, tak je to OK, když ho rozbalím a nechám ho i třeba v overálku a v ponožkách jen tak ležet, tak během 5 minut má studené ručičky i chodidla. Docela mě to štve.Rada bych ho nechala sedět, ležet... volně, bez toho aby byl přikrytý nebo zavinutý, ale strašně mě znervóznuje když ho chytnu a on je jako led.DR.říkala, že je to normala že to po půl roce skončí. Ja si spíš myslím že to má po mě.
ZAjímalo by mě, jak to snášite, když už máte starší mimčo, ketré leze, plazí se,...atď.

ma_se
21. feb 2009

missymici,tento problem zo studenymi nohami a rukami som mala aj ja,ma to aj dcera,ma 13rokov.Ja na to som zacala uzivat VINNY OCOT,.je dobry aj na ine veci...
3x denne lyzicku cajovu do pohara s vodou...
a tusim,ze sa mi to zlepsilo,a je na to aj jeden cvik,na odblokovanie nejakeho toku nejakej energie.
To som zasa vycitala v casopise.Daj si spolu nohy a predkolon sa,rukami si chyt nohy a takto v predklone zotrvaj aspon 16 sekund.
To robim ja,poradila som to aj dcere,ale ten vinny ocot nechce uzivat,ale ma tiez ruky ako lad.
Kupis ho bezne v nejakom obchode,/lidl,tesco/a ak chces bio-ocot tak len v obchodoch zo zdravou vyzivou.
ak by si este nieco chcela,tak pis na IP,lebo ja stale na forum nechodim a na IP,to skor najdem.
pekny den 😉

garfieldmail1
21. feb 2009

Nevím, co podat dětem, ale mně kdysi perfektně snad za 14 dní zabralo pravidelné používání GINKOPRIMu. A vůbec jsem se cítila taková otužilejší, prostě to asi pomohlo k lepšímu prokrvení. Je to dražší, ale jak to zabralo, tak jsem to brala už jen ob den nebo co 3 dny a účinkovalo to i takhle.
Pak jsem to přestala brát, snažili jsme se o dítě, pak jsem byla těhotná,pak kojila a teď se budem brzy zase snažit o dítě, takže to neberu. Ale opravdu mi to tenkrát zabralo, dokonce ani v zimě jsem nemusela mít na spaní ponožky. 😎 Zato teď jsem je měla samozřejmě i v létě 😀

teodorka
21. feb 2009

aj ja trpim studenymi rukami aj nohami a potom ma chytaju mocove cesty...je to des a v lete su studene a mokreeee fuj

mamartinka
21. feb 2009

no dobra tema.pridam sa aj ja.ja mavam strasne studene nohy.cez zimu musim aj v ponoskach spavat.co by ste mi poradili?a manzel nikdy nemal studene nic a teraz zacina mat zasa ruky ako lad.cim to moze byt?