Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

lenulka1982
13. sep 2010

@helenka333 pozri ja som bola typ človeka, že som nikdy nedokázala ani tolerovať a ani si predstaviť neveru... a už vôbec nie byť vydatá za takého chlapa resp. mu to tolerovať.Vždy som bola vo vzťahu ja za ktorom sa druhé pohlavie otáčalo... môj manžel nie je extra trieda nádherný krasavec... je to sympaťák, ktorého som dokopala aby sa začal o seba trochu starať... moderný, účes, lepšie oblečenie... dalo by sa povedať, že som ho vhnala do rúk inej ženy... možno predtým by si ho žiadna ani nevšimla...tak obrazne povedané... bol zastrčený v 1 firme 8 rokov nič so sebou nerobil, dotlačila som ho do nemčiny, angličtiny a aby zmenil prácu... teraz je z neho úspešný manažér, komunikujem výhradne v NJ alebo v AJ naplnila som mu šatník kvalitným oblečením zladeným od hlavy po päty, miloval ma a nikdy by mi ani nenapadlo, že ma bude podvzdať, rozumeli sme si vo všetkom nehádali sme sa, postupne ak niečo bolo prešlo to .... najväčšia chyba bola jeho žiarlivosť a na to som prišla iba z odstupom času. 6iarlil ni elen na kolegov ale aj na kolegyne, na moju prácu na všetko čo sa mi podarilo.... a preto si chcel aj on niečo dokázať že nie je taký nikto ako mal pocit, že je... a teraz? Bývame od seba takmer 5 mesiacov.... a nevie čo so sebou nepochybujem, že ma stále ľúbi ale takto sa žiť nedá... a tiež som si myslela, že by som to nikdy nedokázala odpustiť a tak ... a urobila som to 5 krát ale tento posledný krát to zašlo už pri´daleko... aj j amám len jedny nervy a len jeden život a je dosť krátky aby som ho stále len prežívala od nevery k nevere... a s tým čo si písala a mužoch a ženách máš 100% pravdu

helenka333
14. sep 2010

@lenulka1982 uplne súhlasím a to mi je strašne ľúto, čo sa ti stalo, ale ve´d aj podľa toho vidíme, že nemôžme stále myslieť nato, čo bude o pár rokov a si až tak neplánovať budúcnosť, napr. mi sme spolu dlho, je nám super, jasné nejaké hádky sú, ved kde nie sú...ale sme si na seba strašne zvykli a máme sa ešte vždy naozvaj radi. Ale keďže už plánujeme aj bábo, nie raz ma napadne, ako sa náš vzťah zase zmení, neviem či v dobrom smere či v zlom, ale treba rátať stále so všetkým.
no a inak pekne sa ti odvďačil, ale ver mi, keby sa zase zmenil len eskôr a začal by sa o seba starať len neskôr, tak by to isté prišlo, čo teraz, len o pár rokov neskôr. Hm...obdivujem ťa, že si mu vedela toľkokrát odpustiť, a že si sa nezrútila....no a teraz počkaj, je bez teba, tak si asi uvedomí o čo prišiel, čo stratil, ale nech je to tak, nech si ťa začne uplne vážiť, aj keď neviem aké máš plány, či sa k nemu vrátiť ešte niekedy alebo nie. Podľa tvojho mena+roku si myslím že si asi 82 čiže máš 28, a deti ešte nemáte? Si ešte mladá, tak máš o čom premýšľať, a máš ešte čas, či sa k nemu vrátiš alebo nie, ale treba si to poriadne rozmyslieť, aby ti zase neublížil. ☹ a trošku si vážiť aj samu seba, ved mi ženy nie sme handry aby sme sa o mužov len starali a všetko im tolerovali. 🙂

lenulka1982
15. sep 2010

@helenka333 ahoj, no my sme sa spoznali keď som mala takmer 16 rokov on mal za sebou už 4 ročný vzťah, boli sme denne spolu a veľmi sme sa milovali, po mojej maturite to som mala 18,5 sme sa zasnúbili a v deň sme splodili naše prvé dieťa 🙂 manžel chcel aby sme mali deti čo najskôr, aby sme im do budúcna rozumeli... aj mne sa to páčili rátali sme s tým, že v 40 začne naše druhé mládi ..... hahahaha mám o 11 rokov mladšiu sestru, takže mi to vôbec nepripadlo skoro, pri nej som sa všetko naučila a pri našej dcére som všetko zúročila 🙂 potom boli problémy a keďže bol manžel z môjho pohľadu citovo nestály ja som nechcela druhé dieťa, potrebovala som mať istotu, že keby k niečomu prišlo dokážem sa o obidve deti postarať sama... a 1 dňa som sa zobudila a zrazu som chcela druhé bábätko aj ja 🙂 lebo aj náš vzťah sa posunul ďalej a bolo 2 roky pokoj od nevier.... no lenže pokiaľ som otehotnela to trvalo skoro 2 roky ... teraz mám dcéru ktorá má 8 rokov a 7 mes. a 7 mes. syna / dcéra 18.02.2002, syn 15.02.2010/ žijem s nimi sama, manžel žije u svokry už 5 mes. a 10 dní. neviem čo bude ďalej ale dozvedela som sa teraz resp. po narodení syna v marci že mal vzťah v Rakúsku s jednou ženou, ktorá ma kontaktovala a to bol aj dôvod prečo odišiel ja sa s tým nikdy nezmierim vymenili sme si s nou asi tak 100 emailou, v ktorým ma on aubezpečuje ako ma on miluje a kraviny bola od neho asi o viac ako 15 rokov staršia... po pravde ja neviem čo bude ďalej stretávame s akvôli deťom, vždy v stredu na nejaké 2-3 hodky a v soboty na celý deň,,, mám pocit, že to z jeho strany nie je len kvôli deťom ... ale vo mne s aniečo zmenilo ... ja to už asi nedokážem prehltnúť.... mám ho stále rada, ale toľko podrazov, klamstiev a všetkého naokolo.... zakaždým ke´d sa ma snaží dotknúť vidím za ním ten zástup žien .... a to sa nikdy nezmení... a jedno viem iste ja už takto nechcem žiť..... hoci ho milujem ale toto už nechcem... Skrátka sú chvíle v živote, keď aj dvaja čo sa ľúbia nemôžu byť spolu.... a Tebe držím palce, aby všetko dobre dopadlo... my sme tiež boli spolu spočiatku nonstop a už sme vedeli čo si ten druhý myslí aj teraz to tak je.... a naozaj ži pre prítomnosť nie pre budúcnosť lebo by si sa zbláznila....

filipal
15. sep 2010

@lenulka1982 no teda! zda sa, ze ten tvoj je chronicky suknickar! to je neuveritelne, ze sa uz konecne nepoucil! 5 nevier!
a ako si vysvetlila detom dovod, preco s nimi ich otec nezije?

lenulka1982
15. sep 2010

@filipal no syn má akurát dnes 7 mes 🙂 tak čo jemu navysvetľujem a dcéra... je veľmi inteligentná pochopila sama, že niečo nie je v poriadku, pretože ja som sa potom už bránila aj jeho dotykom aj všetkým nežnostiam skrátka mi z neho bolo chvíľami zle.... tak som jej vysvetlila, že takto to bude lepšie keď tatinno nebude s nami bývať a príde vždy keď bude mať čas... on totiž po narodení malého chodil domov po 22 hod alebo bol stále na služobkách .... a tak neskôr som sa dozvedela, že spával v BA kde kade po hoteloch..... ja si myslím, že ho tá priateľka hnala do extrémov... ona mi to chcela o ich vzťahu povedať už keď som bola tehotná, ale muž jej to nedovolil. Síce už boli od seba ale poslúchala ho na slovo... a keď sa malý narodil už jej asi praskli nervy..... a nevedla sa udržať na uzde tak ma kontaktovala,,,, a on vedel, že už je všetko v kýbli.... pretože som vždy naivne uverila jeho rečičkám, že to boli iba sms... a tak ako som spomínala,ale pani z rakúska mi povedala celú pravdu a to vedel, že je definitívny koniec.. tak to riešil tak, že chodil v noci aby som sa náhodou niečo neopýtala.....a nechcela vysvetlenie a víkendy sa snažil veľa pracovať poprípade keď bol doma vedel že pred dcérou nebudem nič riešiť .... až mi praskli nervy a som mu povedala po 2 mesiacoch nech ide tam kde trávi všetko svoj voľný čas ... a keď mu nezáleží na svojich deťoch tak nech ide ... 01.05.2010 som m,u povedala nech sa spamätá a nech sa venuje deťom, že ja náš vzťah nebudem riešiť a medzi nami je koniec nepomohlo bál sama ako čerta, je zbabelec, nevedel mi pozrieť do očí ... a od 05.05.2010 nebýva doma... teraz keď príde je s deťmi venuje sa im a dcéra odstupom času vidí, že takto je to lepšie. sama mi povedala, že teraz je s ním viac ako keď bol doma.... noo keby ona vedela čo je za tým všetkým.... a k tomu, že je chronický sukničkár.... máme spoločného kamaráta psychiatra.... riešila som to s ním aj on s ním mal nejaký pokec a prognóza, že s azmení je 50/50 a to by musel on veľmi chcieť a to, že vždy sú jeho partnerky staršie vyzerá, že hľadá skôr mamu, ktorá mu nikdy neprejavila dosť citu ... atak ďalej to je na dlho .....

helenka333
16. sep 2010

@lenulka1982 tak to mi je strašne ľúto, ako velmi ťa sklamal a hlavne ked už máte aj spolu deti, a máš pravdu musíme žiť pre súčasnosť nie pre budúcnosť, ja tiež na to myslím, že teraz sme mladí, si užívame a sa máme ešte stále radi, ale čo ked prídu deti? a čo bude o 5 alebo 15 rokov? Hm, radšej nato ani nechcem myslieť, alebo ako píšeš určite by som sa zbláznila. Teraz si vychutnávam ešte že sme spolu a hlavne to, že sa snažíme o bábo a uvidíme čo bude potom. Ale tebe držím palce, určite toho máš vela, ked sama vychovávaš deti, ale zase je lepšie byť sama akoby žiť v takom vzťahu. Držím palce, aby si bola silná už len kvôli deťom a viem ťa dobre pochopiť, ja by som tiež neveru nevedela odpustiť, aj keby sme mali už spolu deti. To už potom nie je ono, aj keby si sa velmi snažila. Pekný deň!!!

lenulka1982
16. sep 2010

@helenka333 ďakujem za podporu 🙂 uvidíme čo prinesie život ďalej, pravda je že si nikdy nebudeme cudzí a stále treba myslieť aj na deti.... je to ich otec a vyrastať bez neho je tiež nič moc... je to ťažké a celkovo a toto čo som napísala je len zrnko toho všetkého... s samozrejme mám aj ja svoje chyby...tiež som sa venovala veľa dosť veľa práci to my vlastne obaja.... a neskôr sme sa začali aj pozerať na svet trochu inak ... môj manžel je dosť viazaný na peniaze a ja skoro vôbec ... sú dôležité samozrejme veď bez nich s av dnešnej dobe nič nedá.. ale ja ich beriem tak, že sú , boli aj budú len my nebudeme... nie že by som bola rozhadzovačná alebo tak, ale pre mňa sú deti všetko a ja som neriešila keď malá niečo chcela a vedela som, že si to zaslúži koľko to stojí ako môj muž, teraz keď je preč som zistila ako ma vo všetko brzdil... a načo kupuješ to a načo tam-to... a to je gíč a to je blbosť a tak... neviem čo je zlé keď si kúpim na jar tulipány do vázy ? podľa môjho muža je to blbosť, výzdoba bytu na šibačku a vianoce je gíč...a tak ...každú kúpu 200 krátr prehodnotiť a chodiť do obchodu 200 krát .... ja som v tomto úplne iná a hlavne keď niečo kúpim už to neriešim koľko to stálo a tak ..... ako on... ja o sa nechválim pred ostatnými čo mám nové a akej značky ja takéto veci neriešim,....som tvrdohlavá, cieľavedomá, samostatná, silná a to sú veci, ktorá sa dajú chápať aj ako pozitívum aj negatívum...skrátka nei som nejaká žienka, ktorá bude sedieť doma a prikyvovať na všetko čo muž povie, pritakávať a so všetkým súhlasiť ,,,, a naivne veriť, že ma bude milovať do konca svojho života.... a v tom je asi ten problém... možno keby som taká bola som za vodou... no ja som pravý opak...
asi som náročná a možno taký partner ani neexistuje... chcela som len normálneho seberovného manžela s ktorým sa budem rozprávať na rovinu o všetkých veciach bez ohľadu na to či sa mu bude môj názor páčiť alebo nie , vždy sú tu kompromisy a tak má podľa mňa ja fungovať manželský život... manželia by si mali byť verní, rovní a zastávať v rodine rovnaké miesto. Takže toto je asi v tomto svete nemožné.... mať muža, ktorý má záujem o rodinu a manželku tzv. rodinný život a nepodvádza... hm čo už

helenka333
17. sep 2010

Tak v tom poslednom odstavci si písala úplnú pravdu. Mám pocit že máme veľa spoločného. Tiež mám také názory ako ty. Je pravda že v dnešnej dobe nevyžiješ bez peňazí, či už sa to týka hlavne jedla, oblečenia, či lekárov, bez peňazí sa nepohneš. A Tiež s tebou súhlasím s tým nakupovaním, aspon ja som ten typ človeka, ktorý má rad všetko, či už sú to sviatky, hlavne najradšej vianoce a či už sú to narodeniny alebo meniny, stále chcem obdariť niečim toho druhého. Ved vianoce milujem a vedela by som sa dni vyžívať v tom, ako zdobím stromček a všade vládne vianočná atmosféra. A myslím že určite nie si náročná, chcela si len to čo každá žena v živote, aby si sa mohla s mnaželom o všetkom porozprávať a problémy riešiť, presne tak funguje manželský život ako píšeš, všetko treba spolu riešiť a mať rovnaké miesto v rodine. Nikto nie je o nič lepší ani horší ako mi. len to závisí od povahy človeka.
A v tom máš pravdu, deti majú aj otca, jasné že každé dieťa potrebuje aj mamu aj otca, takže už ty rozhodneš ako bude ďalej. Vie to zanechať strašné stopy na ľudoch to ti poviem môjho muža rodičia sa rozviedli a s mamou sa potom nestretával vyrastal s otcom a teraz asi zase dva roky sa nerozprávajú. A mám taký pocit, že preto ma má rád, že sa onho tak starám, asi mu tá materinská láska chýbala v živote a nikdy nepocítil takú lásku a nevedel aký je pocit, že mi na nom strašne záležalo aj záleži. Držím palce, bud silná!!!

filipal
17. sep 2010

@lenulka1982 takze 50/50, ze sa zmeni? 😨
ved motivaciu ma riadnu, ma predsa 3 deti! 🤐
ja neviem, dnes je moderne vsetko ospravedlnovat...citovo strada....
a co ty? a vase deti!? asi by som ho nakopala do zadku a urobila bengal. nie si prilis chapava?
lebo chlapi to vedia pekne zneuzivat.
svokra este zije?

@helenka333 takze aj tvojmu muzovi chybala materinska laska... aspon vidime, ake je dolezite, aby sme to my matky zvladali....

lenulka1982
17. sep 2010

@filipal mám 2 detičky 🙂 áno svokra žije, je to psí čumák, nevyrovnaná žena, ktorej celý život je o peniazoch, so svokrom sa rozviedla pred viac ako 20 rokmi a odvtedy nemala žiadneho chlapa.... aj to niečo vypovedá aká je... zvláštna, strašne chladná, zaujímajú len ľudia a peniaze, aby sa nepovedalo, a tak ... môj muž zdedil z oboch to najhoršie aj zo svokry aj zo svokra... no genetika nepustí. Vidíš ty ma ani nepoznáš a povieš, že som chápavá a podľa môjho muža som nebola.... vieš on je rozdvojená osobnosť takže aj keby s snažil akokoľvek on nevydrží.... on si musí stále niečo dokazovať min. to že je rovnako dobrý ako ja .... on bol vždy zakomplexovaný....a takto dokazuje, že ešte dokáže asi zbaliť ženskú alebo čo... lenže potom sa mu to vymkne z rúk a spadne do toho... podľa mňa on nechce aby to zašlo k sexu alebo tak.... ale on už nevie čo potom ... preto, vždy uteká... pred všetkými problémami len utekal alebo nechal všetko na mne... a to je aj s tými ženskými ,,,, ja si myslím, že on mi nikdy nedá pokoj, ani keby som si niekoho našla.... je schopný si niečo urobiť,,, potvrdilmi to aj náš kamoš psychiater skrátka jeho podvedomie je na tom tak, že ak by mal o mňa prísť urobí čokoľvek... lebo vie, že tak m ak sebe pripúta, že dobehnem vždy keď mu je zle....on za to ale nemôže skrátka je na mne citovo závislý aj ke´d si to neprizná....

lenulka1982
17. sep 2010

@helenka333 je to fajn vedieť, že niekdy žije človek, ktorý má rovnaké názory 🙂 ďakujem za podporu, snažím s abyť čo najsilnejšia ale sú dni keď to na mňa všetko padá... a som dosť vtedy citlivá... ale ja to nejako prežijem... Uvidíme čas ukáže ................

filipal
17. sep 2010

@lenulka1982 ano 2 deticky! 😀 ja som si to nejako poplietla s inou diskusiou a jedno som ti pridala.... 😅
alebo skor jemu....no co ty vies? 😝 😀
je to tazke zit s vecnym pubertakom! ale zda sa, ze nejaku zodpovednost ma, ked chodi deti pravidelne navstevovat.
a vezmi si, ze tiez to nie je sranda, zit vedla takej schopnej zeny ako si ty! s tym sa muzi tazko vyrovnavaju.
keby si bola nejaka chuderka, nemusel by si stale nieco dokazovat. je sice mozne, ze by si nasiel frajerku zase preto, lebo si chuderka..... 😅
uznavam, ze tak trochu ma aj pravo byt citovo zavisly, ked ho vychovavala taka matka ako opisujes.....
zda sa, ze zatial si to usporiadala najlepsie ako to ide. si na MD?

lenulka1982
17. sep 2010

@filipal áno snažím sa ho úplne nezatratiť, ale zase sa nedá robiť že sa nič nestalo... momentálne som na MD, akurát som dnes totálne vyšťavená... malý dostal včera večer soplíky... celú noc sme nespali lebo mu zatekali... a teraz mi odišli majstri menila som okná... ale už som spratala... malému je o trošičku lepšie, len mne ide vybuchnúť hlava každú hodku sa v noci budil... ale inak pohoda som unavená ale inak ok 🙂 a inak čo ty filipal ? čo ty a muži ako je to u Vás ?

filipal
17. sep 2010

@lenulka1982 ja som sa tiez jedneho takeho exota zbavila 😝 ....uz davno, syn mal len 2 roky.
egoista, ktory robil len to, co sa hodilo jemu. cize pestoval si svoje zaujmy, financne neprispieval ani na domacnost, ani na dieta, cestoval kde sa mu prave zachcelo..... nuz, vzdala som to velmi rychlo a rozviedla som sa s nim, vratila som sa do rodneho mesta a zacala od zaciatku. par rokov som bola sama so synom a potom som nasla fajn muza.
mame velmi slusne manzelstvo. 🙂
mne sa to podarilo utat skoro. v nasom pripade je spokojny aj syn. ked zacal dospievat, sam mi povedal, ze dobre, ze som sa rozviedla. pochopil, ze by sme trpeli cely zivot.
no, je to len tak v skratke, mozno to vyznieva, ze som lahkovazna...

super, tie okna si stihla este pred zimou.... nove sa ti budu lahsie umyvat.. 😅
a dobre sa vyspi 😵

lenulka1982
18. sep 2010

@filipal dík, no už som sa vyspala 🙂 pa

lenulka1982
21. sep 2010

@somjezibaba ahoj no čo ako žiješ ? nezlepšilo sa to ? Už máš nejaký nápad ako to vyriešiť ? drž sa

somjezibaba
22. sep 2010

ahoj lenulk1982,je to stale rovnake ,ak nie horsie ,nadavky su stale castejsie a ani neviem poriadne za co,pomaly kazdy rozhovor zacina nadavkou na moju adresu,boli ma to ,myslim ze si to nezasluzim ,dala som mu dve krasne zdrave deti,staram sa ako vladzem ,cele dni sa nezastavim len aby vsetci mali vsetko a je to aj tak k nicomu.najlepsie je hned ako utriem podlahu prebehnut mi po nej v spinavych botach- aby ta pi** aspon nieco robila lebo aj tak domov peniaze nenosi.kam som to dopracovala..vraj mam vypadnut z domu ja ,on nikam nejde.mam podpisat papier ze sa zriekam deti a palit do pi**..chcem odist,nikto nema pravo sa ku mne takto spravat.len jemu to este nedoslo,ze uz nchcem v takomto vztahu pokracovat a ani neviem ci ma zmysel snazit sa nieco zachranovat ked uz nie je co.ked uz nie je laska a ani ucta.....stale si asi mysli ze to bude ako vzdy,ze par dni bude dusno a potom akoby sa nic nestalo...a sex??no aky moze byt ked pri kazdom pohlade na neho vidim tie jeho nadherne,uzasne ,skvele kocky s ich stavnatymi muslickami co im vypisoval na nete a zene co mu dala deti povie otrc pekac..........to je chore.na to nemam silu ani zaludok.co moze zena citit k takemu muzovi????nekomentujem.je to naozaj zle,naozaj som nestastna.pocula som jednu myslienku ktora mi stale rezonuje v mysli:mama je len jedna jedina na celom svete,chlapov je kopec a daju sa nahradit,ale mamu nenahradi nikto a nic... 🙂

filipal
22. sep 2010

@somjezibaba to je uplne hrozne!!! 🙄 🙄 🙄
uz si podala ziadost o rozvod?

filipal
22. sep 2010

@somjezibaba
co na to hovori tvoja najstarsia dcera? jasne, ze taketo spravanie moze poznacit tvoje deti.
deti velmi zle prezivaju, ked niekto uraza ich matku.
nenechaj si to, uz kvoli nim! aka je sanca, ze po rozvode by si zostala v byte?

dopa
26. sep 2010

Ahojte,mám dilému ☹ :môj manžel ma už viackrát podviedol,neboli to len rychlovky ale vzťahy ktoré trvali aj pár mesiacov,pokial som na to neprišla.Aj teraz prežívame taký problém:nemám priame dôkazy,len môj šiesty zmysel,ktorý ma zatial nesklamal a zopár maličkostí ktoré tomu nasvädšuju,napr. robil istú pracovnú zakázku pre jednu kozmetičku,dohodli sa že nebude platiť,ale si to môže vybrať vo forme kozm.služieb.Už to pre niektoré takto robil,ale na kozmetiku poslal mňa,no v tomto prípade sa rozhodol,že tie služby využije sám.Bol tam dva razy čo mi aj povedal.jedného dňa som mu nakukla do telefónu(ja viem že sa to nerobí ale pri ňom mi nezostáva nič iné)a zistila som že jej telefonoval,no mal ju už uloženú pod inou skratkou,čo mi bolo divné.Preto som sa išla pozrieť do jej salónu,kde stálo jeho auto.keď som mu volala povedal mi že je u jedného známeho(tiež pracoval blízko) potm si pre istotu vypol telefón.vošla som do salonu zaklopala na dvere,ktoré boli zamknuté.jej kolegine mi vraveli že je ešte asi vo vnútri lebo ju nevideli odchádzať a že v čakárni bol ešte nejaký pán.moja predtucha bola že asi ten M0J. ešte v ten deň som ho vyšmarila z domu a ani sa nesnažil pátrať že prečo,za tri dni som ho už vpustila,aby sme si to mohli vyriešiť,samozrejme ja som bola tá chorá žiarlivka a on ten svätý O dva mesiace nato som cestovala na 4dni služobne preč .keď som sa vratila,tak som popri hladkaní jeho intímnych častí zistila,že sú do hladučka vyholené.totiž on má dva strihy,jeden kôli hygiene,estetike a ten druhý- vylíž mi ho(to je ten do hladučka)ten si robí keď sa chce nejakej zapáčiť.....týždeň nato(v tuto sobotu) sme spolu boli u známych.ja som išla so synom o desiatej domou on tam ešte zostal,prišiel domou o tretej ráno,samozrejme riadne pripitý a chcel odomňa ťuťu-muťu,ja som ho dmietla,tak odišiel zo spálne.Ráno som z jeho telefónu zistila,že sa o polštvrtej ráno pokúšal dovolať tej kozmetičke. Keď som sa ho na to opýtala,tak povedal že mal vypité a že to bola velká hlúposť,ale on s ňou nič nemá.Telefonovala som aj ňou,ale samozrejme tvrdila,že ho od tých služieb nevidela. Aj ona je vydatá a má dve malé deti,takže za nič na svete by sa nepriznala...........Čo si mám o to myslieť,som naozaj už chorá alebo všetky tieto náhody a pocity majú spoločného menovatela???

naty
27. sep 2010

@dopa a to jako vážně?? 😲 už tě tolikrát podvedl a ty se ptáš, jestli je možný, že tě podvádí znova?? 😅 Neeee, určitě neee, změnil se a je z něj věrný milující manžel. 🙄
Holka, co je na něm tak extra, že mu to pořád odpouštíš? To si na něm tak závislá, že nemáš už ani trochu sebeúcty, nebo ste spolu kvůli dětem, což teda podle mě v týhle situaci není moc argument? 😕

dopa
27. sep 2010

Máme spolu dve malé deti a je velmi dobrý otec tak ako aj priatel pre mňa,náš vzťah je skoro ukážkový až na túto jeho ÚCHYLKU,v ktorej sa nezmení to ja dobre viem.Hladám nejaké východisko aby ostal vlk sýty aj ovca celá.No neviem čo mám teraz robiť,dnes chcem návštíviť tú jeho kozmetičku,no viem že bude všetko zatľkať,lebo nemám dôkazy,určite sa strápnim,ale čo už,chcem poznať pravdu.

naty
27. sep 2010

no,to asi nebude moc ukázkovej vztah, když tě podvádí, lže ti o tom apod., nemyslíš? spíš přetvářka bych řekla...ale pokud chceš, aby vlk byl sytej a koza zůstala celá, jediný, co ti můžu doporučit, je ignorace. Nepátrej, neptej se, neřeš. Ať si dělá s ženskýma,co chce, a ty se s tím prostě smiř. Jak sama píšeš, víš, že se nezmění, ale chceš s ním přesto zůstat. Nezbude ti prostě nic jinýho!! Proč za ní půjdeš? Nemáš důkazy, bude zatloukat - ty jí samozřejmě nebudeš věřit. Tak no co takový gesta? Když nebude zatloukat, co uděláš? Řekneš mu, že to víš? Pak mu zase odpustíš a bude klid? A budeš jen čekat, kdy to přijde na novo? Jedinej, kdy na tom ztratí budeš ty, protože se budeš trápit. Ale kdo chce kam...

filipal
27. sep 2010

@naty tu asi zbytocna kazda rada... 😨 😨
proste si chlapik vybral sluzby sam, lebo kozmeticka sa mu zapacila.....a ta mu urobila depilaciu a pridala aj bonus 🤐 😅
nuz, nemam slov!

naty
27. sep 2010

@filipal taky mám ten pocit.. 😔

suzik77
27. sep 2010

@dopa ze strih "vyliz mi ho" ja odpadnem! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
27. sep 2010

@suzik77 😀 😀 😀 😀 a k ostatnemu nemam slov..suhlasim z babami..

dopa
27. sep 2010

No jo 😒 hlava hovorí :nerieš to užívaj si,no srdce stále s tým chce bojovať. Ale mám pre neho návrh ak bez toho nemôže žiť tak nech si tie všetky má,ale bez mojej a budeme vedla seba žiť ako brat a sestra,ktorý sa majú radi,rozumejú si,len spolu nespávajú

naty
27. sep 2010

@dopa a to ty si ochotná akceptovat? potom, co si psala? si ochotná je tolerovat, vědět, že chodí spát jinam, žít si svůj život? protože mě to tak nepřipadá...spíš mi přijde, že mu to chceš dát jako ultimátum - buď ony nebo já...jen aby ses pak nedivila, až s tím bude souhlasit...

dopa
27. sep 2010

@naty ak stým bude súhlasť je jasné,že rovnaké pravidlá platia aj pre mňa(aj keď to nieje moja parketa,no človek nikdy nevie) a ak sa mu to časom prestane páčiť tak môže odísť