Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

ma_se
15. aug 2008

asi to,ze zena ma podla nich byt doma a cusat a oni si mozu uzivat atd.a v konecnom dosledku ked im na to pridu,ze zahybaju tak to zvedu na to aku maju ZLU MANZELKU,AKO ICH TYRA A NICI ATD. 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
15. aug 2008

no zas bych to neviděla tak jednostraně...podváděj i ženský a hoooodně...nějak nemusim ten názor, že ženská je vždycky chudáček největší 😅

ma_se
15. aug 2008

ALE ZASA NAJDU SA AJ NORMALNI MUZI,ABY SI NIEKTO NEMYSLEL ,ZE ICH HADZEM DO JEDNEHO VRECA TAK AKO AJ ZENY NIE SU VSETKY ROVNAKE.... 🙂

ella1
15. aug 2008

čítala som knihu a tam bolo xy% neverných mužov sa priznalo a xy% neverných žien.lenže to akosi nešlo do kopy.z toho vyplýva,že podvádza oveľa viac ľudí,len sa nepriznajú....

dadous
15. aug 2008

sis no pravě že ne,to chlapi jsou ty chudaci,proto jim nezbyva nic jinyho než zahnout 😀

moloko
15. aug 2008

zanett, jenže pravda bude tak trochu někde mezi..já jsem taky vždycky tvrdila, že zodpovědnost za rodinu a vztah nese muž, který do té rodiny patří, ne žena, pro kterou se "rozhodne", jenže ono na to ve finále fakt musí být 2 😉 Stejně tak jako není chlap chudáček, kterého někdo jiný svedl, není ta druhá žena jen zajímavá "dračice", která za nic nemůže a nenese si z toho nic, než zajímavou zkušenost 😉
Já osobně bych nevěru překousla a určitě bych o ni nechtěla vědět - teď mám na mysli opravdu pouze sex - fyzický vztah..netěšila by mě a dlouho bych se asi musela učit tomu člověku znovu věřit, ale svého muže znám a jen tak někdo by mi ho neodloudil 😀 A ani já jsem nebyla svatá a (což teda ani nejsem 😀 ), ale tohle bych si rozmyslela, jestli mi to za to stojí..že tady budou ženy, které budou spát s ženatými muži a muži, kteří budou své ženy podvádět, o tom nepochybuji 😉

laculicek
15. aug 2008

caute, zevraj tu je dobra debata 😀 sisstin a zanett nedate aj mne? aj mna nechape moja zena 😀

sisstin
15. aug 2008

moloko: já jsem taky radši pro, nic nevědět 😅

moloko
15. aug 2008

Já si totiž tak trochu myslím, že mnohdy se lidí svěří s nevěrou hlavně proto, aby ulevili svému svědomí..spíše, že to neunesou oni, protože toho druhého to zraní 100%..

halienka
15. aug 2008

Maloko 😉 to si vystihla

ma_se
15. aug 2008

tiez to beriem ako za slabost chlapa,ked namiesto toho aby sa snazil riesit problemi v rodine si ich ide ventilovat z nejakou inou....

halienka
15. aug 2008

Laculícek, to ale musíš dať foto, šak nech už vieme či by to stálo zato 😀 😀 😀

sisstin
15. aug 2008

laculicek: chlapům, kteří začínají větou moje žena mi nerozumí , zásadně nic neposkytuji 😅

ma_se
15. aug 2008

a jasne,ze nevera stale bola a bude....a mi na tom nic nezmenime....bohuzial.... 😢

dadous
15. aug 2008

a proto nikdy nevime, kdy se co dozvime 😀

ella1
15. aug 2008

pamätám si ,že na diskoteke,mala som asi 17,sa ma jeden snažil ohuriť tým,aký je on nešťastný,aká zlá je jeho žena,nechápe ho!!! 😝 ešte že mám súdnosť a viem,že sú to rozprávky.....

dadous
15. aug 2008

ell jenže některy holky se pravě na takovy keci chytnou ☹

moloko
15. aug 2008

No řeči typu jak mi nerozumí žena taky fakt nesnáším 😠 Chlap, který mě balí na to, že si stěžuje na svou vlastní ženu je podle mě fakt ubohý..dost to o něm svědčí a u mě tímto fakt vždycky klesne..

halienka
15. aug 2008

Vidíte, nakoniec sme sa pekne všetky zhodli 😅 Ella to si výnimka, ja by som v 17 tolko rozumu asi nemala, zežrala by som to aj s navijákom 😀

ella1
15. aug 2008

no ja viem.a táke nie sú asi moc múdre,ked naletia.lebo keby boli tie ženy také hrozné,tak by asi nesedeli doma,zatiaľ čo ich mužíček si chodí po diskotekach.....

zuzkafuny
15. aug 2008

Ella... a na druhý deň by si ho stretla za ručičky ... 🙂
takých je halda... 🙂
Aj môjmu som tak sadla na lep (ale on bol ozaj nešťastný)... 😀 ale teraz hovorí, že je šťastný kade chodí... dúúúfam 😉 🙂

laculicek
15. aug 2008

halienka, to nie, to by uz nebolo anonymne.. 😀 vyzeralo to, ze by im to mohlo byt jedno, ako vyzeram.. 😒 hlavne ze...no nic, tak asi nie..caute a debatujte..

ma_se
15. aug 2008

a v com ti nerozumie tvoja zena?zdover sa....mozno ti poradime a nemusis si ani hladat nahradu....pycha ti spendliky za nechty 😀 ,albo nedajboze hladujes? 😀 😀 😀 zver sa....

halienka
15. aug 2008

Laculicek, tak nám tu potvrdzuješ chlapskú zbabelosť? 😉 alebo rýpeš? 😝

ella1
15. aug 2008

halienka,no asi preto,že som to už zažila v okolí.
zuzkafunny-samo sú aj výnimky.....

l.lara
16. aug 2008

takymto temam sa vyhybam, ale ma_se, vies ako mozes najviac potrestat chlapa, ktory ta podviedol? dovolit mu zit s tou, s korou ta podviedol..vacsinou si to chlapi hadzu.. 😀 prajem ti vsetko dobre 😉

ma_se
16. aug 2008

l.lara a myslis,ze co som urobila?presne to ,co pises....ked som videla,ze mi neustale klame a nevie sam ,co by chcel,tak som podala ja ziadost o rozvod a nechala som ho ist za tou....ked je taka perfektna atd.tak nech sa paci a to myslim aj naopak,aj ona aspon zisti aky v skutocnosti ten jej fesak je....dakujem...a aj ja tebe prajem vsetko len to najlepsie 🙂

zuzzanocka
16. aug 2008

lara, ma_se, moj byvaly mal toho sice viac na rovasi, ale o tych som vtedy ani netusila. to sa dozvedam postupne tak nejak nahodou 🙂 pretiahol ich a nechal tak. zevraj 1 kvoli nemu prisla aj o pracu a on o nu viac ani nezakopol 😀 zevraj krasna mlada 18rocna blondynka.. 😀 ale do jednej sa asi rachol, ta sa extra snazila, nic nemala, byvala v podnajme a on milionar. tiez sme sa rozviedli. teraz su spolu, su obaja nestastny. moj ex chodi vyplakavat k mojmu otcovi, ze citujem " kvoli jednej p... prisiel o rodinu" stale sa s nou hada, vykrikuje jej na oci nech ide rozbit dalsiu rodinu a ine zaujimavosti.. 😅 ona povedala, ze ho musi strazit, lebo ked to urobil mne, spravi to aj jej 😅 btw. samozrejme suhlasim s nazorom, ze na neveru treba dvoch..a viem, ze je jej vela, ale ja by som asi nemala zaludok ublizovat.teda, som si tym ista, len nechcem mat silne reci 😝 ja som bola dlhsie sama,pretoze mna tiez balili len zenaty a bolo ich hodne! tak to som nemusela.. vzdy som to hned stopla. nechcem v ziadnom pripade moralizovat ani nikoho poucat, to by som si nedovolila, ale viem, ako to strasne BOLI... (samozrejme, ak partnera milujeme..) su pary, ktore sa dokonca dohodnu na tom, ze si budu neverni..proti gustu ziaden disputat.. 😉 co sa ovladania tyka, raz sme sa bavili s partiou na diskoteke, vypila som viac sampusu ako bolo vhodne a balil ma jeden kamos (podotykam obaja sme boli singl) ktory ma strasne pritahoval. zostali sme sami, ale sme sa len bozkavali. viac som mu nedovolila. mala som nejaky blok, ze nie som zamilovana, to by nebolo v poriadku.. (ked som vytiezvela, tak som bola rada,ze som to nespravila 😅 ) brr, to vyzera, ze to pisala nejaka pani dokonala..tak som to urcite nemyslela! mam proste nejaky blok, to bude asi vychovou. 😉 niekto tu pisal, (nechce sa mi to znovu citat), ze zbalit zadaneho moze aj niektora z dcer, ktore hovoria, ze by to nikdy nespravili. ak maju doma taky priklad,(bez urazky prosim) mozno. ja sa skor bojim, ze by to mohol urobit niekto mojej dcere ☹ no nic, pre tych, co prezili neveru a trpeli prajem, aby boli taky stastni, ako teraz ja s novym partnerom (aj ked som to uz nedufala) nevera bola a bude, ale su aj vynimky, su krasne manzelstva, kde to funguje..(predstavte si, poznam aj take 🙂 ) prajem stastny zivot. a este ako zadostucinenie: Bozie mlyny melu pomaly, kazdemu sa raz vsetko vrati... ja som mrcha, mne to robi radost. caute babule! 😉 idem off..

certica
16. aug 2008

zuzanocka,
tentokrat s tymto tvojim siahodlhym prispevkom celkom suhlasim 🙂

zanett
16. aug 2008

zuzzanocka, ja si zase nemyslim, ze nutne plati, ze bozi mlyny melou. To si preji ti, kterym se stala nejaka krivda a chteji, aby ten, co jim to zpusobil byl potrestan. Ale casto se tak nedeje. A jeste uvaha: priznavas, ze jsi mrcha a ze ti dela radost, ze se nekomu neco spatneho vrati. Ale podle tve teorie o bozich mlynech by se ti pak taky melo vratit to spatne, co prejes ostatnim jako potrestani za jejich ciny. Takze bludny kruh ve smyslu: pan A udela neco spatneho panovi B a ten panovi A preje, aby se mu to vratilo, ale vrati se to pak panovi B a kruh se uzavira... 😔