Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

naty
27. sep 2010

@dopa a co k němu cítíš?

helenka333
27. sep 2010

Dopa...súhlasím s babami hlavne s naty, vôbec ťa neviem pochopiť, mám taký pocit, nič v zlom, ale že si ešte stále beznájdejne do neho buchnutá, a tým, že mu stále odpustíš, mu dávaš najavo, že bez neho nevieš asi ani nechceš žiť, a on to využíva naplno. Určite by som si to rozmyslela, už vtedy keď si ho vyhodila z domu po troch dňoch si ho nemala vpustiť naspäť (to bola ďalšia tvoja chyba) a keď ti to ako píšeš spravil raz, dvakrát....jojoj...bude z toho aj tridsaťkrát. Nechápem, prečo niektoré ženy, ako aj ty, nemáš sebavedomie a si sama seba nevážiš, veď nie si handra, aby s tebou zametal. A to čo si písala dnes? že by si s ním ďalej žila ako brat a sestra??? to myslíš vážne? starala by si sa o neho, varila, prala....až je to smiešne...veď čo iné lepšie môže mať chlap? starala by si sa o neho, a občas aj keď píšeš, určite by si s ním aj spala, veď si jeho žena, a aj ty máš svoje potreby a ešte k tomu by si mu tolerovala jeho milenky????? Zobuď sa prosím ťa, a prečítaj si predchádzajúce maily viackrát, aby si si to všetko uvedomila konečne.

twinflame
27. sep 2010

Vyzerá to tak, že manžel nehodlá s milenkami seknúť. No ak mu to chceš tolerovať môžeš, ale vyberáš si tým doborovoľne život v utrpení. Takéto niečo dlhodobo znášať možno zvládneš ale budeš nešťastná, potupená, ponížená, okolím vysmiata. Tak je neviem...

dopa
27. sep 2010

@naty mám ho stále rada ale za to čo robí ho nenávidím

dopa
27. sep 2010

@helenka333
@twinflame viem že je to hlúpe ale jeho trestom bude to že ja s ním spávať nebudem a keď už to na mňa príde,tak sú predsa aj íní chlapi. Mám ho v čom doháňať.A aspoň pocíti aké to je.Rodinu zatial rozbíjať nechcem lebo máme ešte malé deti,ktoré ho velmi milujú a on miluje ich.Rozvod bude ako posledné riešenie.Zatial to budem riešiť inými prostriedkami.Ak máte dobrú radu tak si ju rada prečítam

naty
27. sep 2010

@dopa víš, upřímně si myslím jako helenka333, že ten váš novej vztah "bratr a sestra" nebude fungovat podle tvých představ...vlastně ani nechápu, čeho tím chceš docílit? mít ho jen jako kamaráda? tak proč s ním ale dál žít? pokud ho máš ráda, musela by ses sakra ovládat, pochybuju, že by sis někoho našla - pokud jo, stejně si myslím, že by to bylo jen na truc.....víš, možná bych přestala řešit jeho a měla bys řešit sebe...vykašli se na něj, hlavně proboha nechoď za tou kosmetičkou, dělej všechno tak, jak by to bylo, kdyby přistoupil na ten váš novej vztah...chod ven, cvičit, at se taky stará o děti a ty se někam dostaneš, starej se o sebe a jeho baby neřeš...pokud to dokážeš, plus pro tebe a možná uvidíš, že ho ani nijak zvlášť než jen jako kamaráda nepotřebuješ...pokud to nedokážeš a stejně mu to navrhneš, skončíš ještě hůř než teď.....

naty
27. sep 2010

@dopa tak před napsáním svýho posledního příspěvku sem nečetla tvůj poslední....myslíš si fakt, že to pro něj bude trest?? 😲 a co když prostě půjde zase jinam? nepamatuješ, jak volal v noci kosmetičce? jo aha, on řekl, že to nic neznamenalo... 😠 ...když to na tebe přijde,silně pochybuju, že půjdeš jinam, to za prvý a za druhý, nechceš TY rozbíjet rodinu? hm....ale dopředu ti říkám, že jedinej nešťastnej člen toho svazku budeš ty...

twinflame
27. sep 2010

@dopa chápem, že ty rodinu rozbíjať nechceš. Ale podľa toho čo píšeš je manžel ten, ktorý rodinu rozbíjať bude. Neviem či sa dá mať vázu aj rozbitú aj celú.

helenka333
27. sep 2010

Dopa...stále ťa nechápem, ty mu chceš dokázať že si nájdeš iného chlapa, keď to na teba príde? Ved ho to vôbec raniť nebude, to mi ver, a to si ublížiš len sama sebe, že sa vyspíš s iným a budeš potom len plakať a plakať, prečo sa ty musíš kvôli nemu meniť? alebo sa ty musíš prispôsobovať? jasné, to chápem rozbíjať manželstvo nechceš a hlavne keď máte krásne malé detičky, ale potom rob zo sebou niečo. Nedokazuj si to, že aj ty si nájdeš iného? tak uprimne, chcela by si to? určite nie. Tvár sa asi tak, že ťa to vôbec nezaujíma kde on chodí ale s kým a určite mu ani nenaznačuj ani slovom že ťa to trápi alebo ťa to zaujíma. Ale aj tak neviem aký koniec toho všetkého môže byť. Ja ti prajem len aby is bola šťastná, nie preto ti píšeme rady, aby sme ťa vinili za niečo, alebo že by si sa na nás nahnevala, ale preto, aby si nebola nešťastná a nežila v klamstve. Chceme ti len dobre!!! 🙂

filipal
27. sep 2010

@dopa zial, vasa rodina uz rozbita je. funguje len naoko. ak si myslis, ze deti nic nepocitia, mylis sa. deti su presnym barometrom klimy v rodine. tvoj muz ta klame a ty ho napriek tomu milujes. myslim si, ze to nie je laska, len zavislost. a ta nikdy nie je zdrava.
chces radu. jedine manzelska poradna by vam mohla pomoct, ale to len v pripade, ze s tym chce tvoj muz skoncovat. ale u teba musi vidiet, razne nie. ze toto ty nie si ochotna akceptovat. ak este raz, odchadzas.
on citi, ze si to moze u teba dovolit, preto tie pocetne avantury... 😖

sue
27. sep 2010

@dopa poznám takéto manželstvo... trvá už vyše 25 rokov...a ver mi, že ťa chápem 😔 tá baba mala množstvo preplakaných nocí, množstvo prerevaných hodín s mobilom a smskami v ruke... pri prvej milenke boli vážne rozhovory, vyhrážky rozvodom atď... nakoniec sľúbil, že ju nechá, stalo sa... ale kľud bol tak polroka...a znova... proste doteraz nenechal žiadnu sukňu prejsť okolo... žena to vie a nerieši to... ťažko povedať či kvôli ekonomickej situácii, zázemiu, pohodlnosti, strachu, že sa o ňu nebude zaujímať nik ďalší... alebo z nostalgie, že spolu vychovali dve deti, tešia sa z vnúčat, chodia na spoločné dovolenky atď... Keď ich spolu vidím, tak by ma nenapadlo, že by ich mohla trápiť permanentná nevera z jeho strany, sú k sebe perfektní, dávajú si darčeky, chodia spolu na koncerty, výstavy, do divadla... len on má proste prudký sexuálny pud a potrebuje to ☹

Nemyslím si, že ja by som čosi také bola schopná tolerovať a tak sa pretvarovať... ja potrebujem, aby muž bol len môj a keby som zacítila vôňu inej ženy alebo počula, že inej hovorí, že po nej túži, tak by si pakoval veci... ale nie si v tejto situácii sama....

Deti to určite cítia... a porozmýšľaj čo ďalej... či nechceš radšej (kým si mladá) začať žiť s niekým, kto chce žiť len pre teba... váž si samu seba... určite nie si hodná len toho, aby ťa muž mal ako kamarátku a matku svojich detí... potrebuješ aj lásku a sex 😔 držím palce...

filipal
27. sep 2010

@sue ano, zije tak vela zien. typicky mestky prachac ma manzelku aj milenku....a obe to toleruju.... ☹ ☹ ☹

dopa
27. sep 2010

Kočeny díki,kašlem na neho a budem si žiť svoj život,venovať sa deťom a práci.Ale asi to bude ťažké keď po čase si bude myslieť že je na všetko zabudnuté a bude chcieť odo mňa ťuťu- muťu.Ja mu to odmietnem lebo sa mi bude protiviť a samozrejme,zase bude mať dôvod na inú(nieže by som bola frigidná,ale pri predstave na inú mám pri sexe kŕče v palcoch a zaťínam zuby.

danula2
27. sep 2010

je mi z toho nagrcanie ☹ neuveritelne ako hlboko dokaze zena spadnut ☹
@dopa maj svoju hrdost a kopni toho uboziaka tam kde pchaju hlavy ine zeny 😝

naty
27. sep 2010

@dopa tak mu to prostě řekni, až bude dolízat - že se ti protiví spát s někým, kdo ho strká všude jinde...pokud důsledkem toho bude jen to, že půjde opět jinam, doufám, že ti bude jasný, jak moc si pro něj důležitá... 😒

filipal
27. sep 2010

@danula2 😀 😀

baradisk
27. sep 2010

ahoj holky nezlobte se ze vam sem lezu ale to co tu ctu je teda nad moje chapani,kam dokaze zenska klesnout kvuli parchantovi!!!!!prpboha ziviho i kdybych snim mela sto deti tak takova spina by me nestala uz ani za slovo ani pohled,moc se omlouvam ale ja proste sem v soku.kde je zenska hrdost proboha kde ji mas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dopa
27. sep 2010

ach baby ,úplne ma dorážate to naozaj jediné východisko je len rozvod??? a čo potom,šťastne sa zalúbim do nejakého princa a po desiatich rokoch sa z neho vykluje to isté(všetkých chlapov-kamarátov,ktorých poznám boli žene neverný a za niektorých by som aj ruku do ohňa dala)alebo čo ak sa z neho vykluje tyran alkoholik a pod.čo potom zase rozvod??? a čo potom???zase dokola to isté?

berenika39
27. sep 2010

@dopa každý člověk má svoji cenu, i ty. rodina je máma,táta,děti. ne další milenky a milenci. tak to funguje. pokud si chce ten tvůj užívat, pak by neměl mít rodinu s celou odpovědností za její funkci. to, že spí s někým jiným, že tě podvádí, tím tě ponižuje. nejde to dohromady - proplouvat životem jako puberták a u toho mít závazek a povinnost - rodinu. ještě asi nedospěl. a kdyby nic jiného, chceš, aby vaše děti tohle měly jako vklad do života? já vím, že se to stává, ale pokud manžel opakovaně sbalí každou sukni, není to manžel a táta, je to jen chudák, který si tě neváží. to nemáš zapotřebí, ne?
a nejsou všichni stejní, jenom jsi nenašla ještě toho pravého.

dopa
27. sep 2010

@sue asi takto nejak to vyzerá aj u nás 😖 ,ja pri ňom zotrvávam kôli deťom oni to čo je medzi nami nepociťujú,lebo my sa hádame tak, že máme tichú domácnosť a názory si vymieňame keď nie sú doma. V ich očiach sme šťastná rodinka a túto ilúziu im zatial nechcem brať,lebo by som im ublížila.Pred 6 rokmi som raz z dcérkou od neho odišla,vtedy mala dva roky a velmi ťažko to znášala.Najhoršie na tom je že si to pamäta do dnes.

naty
27. sep 2010

@dopa iluzi? kolik je dětem? věř mi, že i když se nehádáte, tak to cítí!! Naši se zásadně nehádali, vždycky byla tichá domácnost...a to napětí, co sem měla jako děcko v sobě, nebylo nic příjemnýho... 😒 ....pokud si s ním opravdu jen kvůli dětem a nehodláš odejít, tak v zájmu vlastního duševního zdraví kašli na jeho ženský a žij svůj život...a půjde to i bez tichý domácnosti... 😉

dopa
27. sep 2010

baby a vás žiadny partner ešte nepodviedol??? :- to naozaj len ja som si vytiahla kratšiu zápalku? 🙄

filipal
27. sep 2010

@dopa na ten moj prispevok o manzelskej poradni si nezareagovala....

berenika39
27. sep 2010

@dopa ne. je mi 41, už mám něco za sebou, partnerů bylo víc než dva 😉 😉 😉 a představ si, že jsme se rozešli vždycky kvůli něčemu jinému, než nevěra.

a k těm dětem, hlavně si nenamlouvej, že to necítí, nevnímají. a budou to vnímat tím víc, čím víc rozumu poberou, jak budou stárnout. pro ně to bude to nejhorší, co jim můžeš do života dát, nejistota, stres, klamání, nulová komunikace v rodině. vždyt sama píšeš, že dcerka si to pamatuje, a to je maličká...

dopa
27. sep 2010

@naty syn má 5 a dcéra 8r......... Božie mlyny melú pomaly ale isto a ja len dúfam že mi raz namelú aj rozum do hlavy 😀

berenika39
27. sep 2010

@dopa no už aby to bylo...čím dřív, tím líp pro tebe, pro děti... 😉 😉 😉

dopa
27. sep 2010

@filipal v manželskej poradni sme už raz boli,no nič to neprinieslo,po roku to prišlo znovu ☹

filipal
27. sep 2010

mna nie

dopa
27. sep 2010

@filipal šťastná to žena 😵

filipal
27. sep 2010

@dopa jaaajaaj, to zase nie zeby som neriesila problemy...tiez mam uz druheho manzela!
ale nebala som sa zostat so synom sama, ked bol ten prvy darebak. a vies, ze to syn v puberte ocenil?
deti v skutocnosti neznasaju pretvarku.