Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

ma_se
18. aug 2008

a este chcem dodat,ze nie preto som mu chcela odpustit,ze som citila vinu,ale pre syna a druhe dieta..../ktore sa aj tak nenarodilo 😢 /a ze som ho stale milovala...bola to fakt laska,ziaden osial....JA OSOBNE SOM PRE NASE MANZELSTVO UROBILA VSETKO...VIAC SA UZ UROBIT NEDALO....BOHUZIAL... 😢

ma_se
18. aug 2008

KACZKA,ty vies najlepsie, preco si to urobila....a odpustila mu....mna podvadzal rok a nevedela som o tom...uz som to pisala ....zelam ti aby si sa cim skor s toho dostala a zili ste stastne... 😉

kaczka
18. aug 2008

No mě podváděl rok s jeho nej kámoškou,pak jendou uletěl a pak ještě první měsce chodil s ex 😉 No a ještě s tou nej kámoškou to táhl ještě přede mnou!Ale tak když to tak řeknu my jsme maldí,takže on byl ještě nevybouřený!TAkže asi tak....no jako kdybych ho tak nemilovala tak ybch mu neodpustila!!ALe už jsou to 3 roky co to vím,tkaže už ok 😉

ma_se
18. aug 2008

tak nech vam to vydrzi.... 😉 🙂 🙂 🙂

kaczka
18. aug 2008

Díky!Mylsím,že už snad vydrží..teda jako myslím,že to že mě podvedl už na náš vztah nemá vliv!! 😉

ma_se
18. aug 2008

ja som rozmyslala,ze je umenie odpustit cloveku...nie kazdy to dokaze....ja by som bola odpustila ex neveru,ale ci by mi on bol odpustil,to je otazka....ja nemozem odpustit,ked mi niekto ublizi,/z ludi/dlho mi to trva...ale u ex to bolo ine.... 😉

kaczka
18. aug 2008

Já ybch taky neodpustila,kdybych ho nemilovala

ma_se
18. aug 2008

prajem ti krasny den....predavam PC dcere... 🙂

fire85
24. aug 2008

mě se ten můj taky přiznal, už spolu teda nejsme, odešel za ní, ale bylo to hrozný

nunacek
6. okt 2008

S bývalým manželem jsme měli krizi, já se snažila o záchranu vztahu, on ji řešil tak, že mi byl nevěrný, přiznal se mi, takže jsme to ukončili. Jelikož jsem ho v té době už nemilovala, tak jsme se v poklidu rozvedli a teď jsem šťastně vdaná za svého nynějšího manžela 😵
Nevěru neuznávám a odsuzuju ji! Ať je to jakkoli, tak je to podle mě svinstvo! To, že mi byl bývalý nevěrný mi upřímně ani nevadilo, protože jsem ho už nemilovala, ale vadil mi ten princip, že jsem 7 let žila s někým o kom jsem myslela, že je čestný a nikdy by tohle neudělal. No spletla jsem se v něm, moc. Ale takový už je život. Vinu na krizi jsme měli oba, nikdy není na vině jen jeden, ale vinu ohledně nevěry dávám jen jemu, ač se snažil mě přesvědčit, že za vše samozřejmě můžu jen já. Ale podle mě se prostě i sebevětší krize nevěrou neřeší 😠

krista
3. nov 2008

mariska1980 • 1. listopad 2008 ve 21:50
Ahoj holky,jak by jste resili neveru?Moje sestra nato tet prisla.

konoupek • 1d • 1. listopad 2008 ve 21:53
tohle téma už tu někde je,tak zkus mariska pohledat

mirusik02
12. nov 2008

baby ak chcete zistiť či vas ten "váš" podvadza. viem ako.. teda ja som to spravila raz len so srandy.. som bola zvedava ako zareaguje.. som mu jednoducho povedala " viem to! viem vsetko!" este som to aj perfektne zahrala.. a v zivote nezabudnem na ten pohlad ako sa tvaril.. uplne ostal zaskoceny,, potom to zahovaral tym, ze kto nam chce znicit vztah..a bla bla.. vtedy som sa rozplakala..a uverila mu, že to tak nieje..laska je niekedy slepa.. po rozchode som sa dozvedela ze ma naozaj podvadzal.. takze ten jeho pohlad, a spravanie hovorilo za vsetko.. ak mate niektora pochybnosti a chcete to vediet skuste to.. podľa reakcie zistíte..

naty
13. nov 2008

😕 😅

johanda
13. nov 2008

mirusik, nevím, jestli to je nejšťastnější nápad, ze srandy zkoušet reakci partnera na takhle závažnou věc....na druhé straně, možná sis ušetřila čas i trápení. Já spíš vyznávám přístup "co oči nevidí, to srdce nebolí", pokud se má nevěra (nebo jiný podvod) provalit, tak se to jistě provalí. Pátrat bez podezření znamená být smířena s tím, že skutečně něco objevím a budu to muset řešit JÁ.JEMU vezmu šanci vyřešit věc k mému prospěchu a bez mého vědomí. Třeba by to byl jen takový ten píchací vztah, co po měsíci, dvou vychladne, chlap pozná, že já jsem ta pravá dáma jeho srdce 😀 a dotyčnou roznožnožku nechá plavat. Navíc bude trpět výčitkami svědomí, což může mít docela pozitivní výsledek v jeho zvýšené péči o mě. 😉 . Pokud ho potká něco "osudovějšího" (nebo si to bude aspoń myslet 🙂) zase mu neposkytnu možnost se řádně vymáchat v pochybnostech o jeho vztahu ke mně a k té druhé ženské 😉
Nehledě na to, že existují zdatní nevěrníci a lháři, které ani věta "všecko vím" nevyvede z míry, jen ji obrátí proti ženské, kterou nařknou z chorobné žárlivosti. No a pokud je partner nevinnýa a zdravě milující, docela ho tím člověk zraní.

slnieckova
13. nov 2008

johanda tvoja posledna veta: 100% 🙂

halienka
13. nov 2008

Johanda, velmi pekne napísané 🙂

terulka.p
29. mar 2010

Ahoj holky, chci znát váš názor - je normální, že se chlap, který se bude ženit, občas jukne na seznamku? Ještě než jsme se poznali, hledal holky přes seznamku a občas tam mrkne ještě teď, ale vím jistě, že si s žádnou nic nepíše. Prostě jen kouká. Když jsem se ho na to ptala, tak mi řekl, že jen kouká ze zvědavosti na fotky, že je to jako by se koukal na ženskou na ulici. Jsem asi žárlivá co? Když mi to nepřijde moc normální....anebo je to normální? děkuju

mmart
29. mar 2010

Terulka, ak mas naozaj istotu, ze tam chodi iba okukovat baby a nic viac, tak je to hadam v poriadku 😕 Dovera je zaklad vztahu. Dovreuj, ale preveruj, ako sa hovori... 😉

niculi
29. mar 2010

Já osobně bych to taky nechtěla vědět! 🤐 Je pravda jak se říká co oči nevidí srdce nebolí...

vanusak
1. apr 2010

Terulka.p - klid, i já jsem manžela našla na Seznamce a i když jsem dnes s ním šťastně vdaná, přesto tam občas jenom ze zvědavosti mrknu. Jestli tam není někdo známej a tak 😉

somjezibaba
1. apr 2010

no neviem,neviem.naozaj to nemusi nic znamenat ,zalezi kolko casu tam travi ,ci si dopisuje,ci mu posielaju nejake fotky,ale to nezistis kym mu tam nenakuknes-radsej to nerob a skus mu verit.ja so sa smanzelom zoznamila cez internet a nehladala som,proste to prislo....nedavno som nahodou´precitala com som nemala-zabudol sa odhlasit -a potom som musela zacat patrat a nasla som,flirtoval na nete,cez sms,mms a to neprajem ziadnej vidiet co za fotky mal v mobile a v pocitaci...bolo mi zle po 7.rokoch co sme solu a to tam mal veci aj tri roky dozadu,ked som bola tehotna a mysim ze sme nemali az aky zly vztah ze by musel...urcite to sleduj ale zase netrap sa prilis,moze s byt uplne iny pripad ako ja

vanusak
2. apr 2010

Tak to pak je něco jinýho už... 😒 Když se ale člověk jenom koukne a jde, je to normální zvědavost 😉

somjezibaba
30. aug 2010

a ked prvotny sok z odhalenia pominul,vratil sa zas do starych kolaji,len mam pocit ze bud je to menej intenzivne flirtovanie alebo to dobre skryva,lebo vsade zmenil hesla a telefony si nosi so sebou uplne vsade...ale raz sa mi podarilo predsa len nakuknut a bolo to tam .... 😒 pozvanie do kancelarie na sex.ako to dopadlo neviem,ale neverim mu.....

filipal
30. aug 2010

@somjezibaba
a pred akym casom si mu na neveru prisla?
pamatam si na teba, len uz nie na tie podrobnosti.
zrejme je ten tvoj, chronicky suknickar... ☹

somjezibaba
31. aug 2010

filipal bolo to asi v polovici februara a par dni som to v sebe dusila... 🙂totiz podla mna je nevera aj ta virtualna a u nas je to hlavne ten pripad-si myslim,lebo neviem kedy by stihal ...mozno v minulosti ale teraz to mame hekticke a vacsinu casu sme spolu -pracovne.. teraz to uz tak nevnimam ako prvy raz,ale skor sa vo mne hromadi hnus a odpor,asi niekde v podvedomi sa pripravujem na odchod,

lenulka1982
5. sep 2010

ahojte. no poznám to veľmi dôverne mám za sebou všetky možné druhy, tiež net, icq, telefonáty, kolegyne a vždy som bola naivná, že je to len naivné, nič len flirtovanie vždy som na to prišla.... potom ospravedlňovania sľuby...... až ma prebrala jedna realita a po roku som sa dozvedala ako spával so svojou kolegyňou.... momentálne býva vyše 4 mes. preč u svojej mamy ... a neviem čo bude ďalej... rozvádzať sa nechce... ale vo mne sa niečo zlomilo ... ja už nechcem aby sa vrátil je to veľmi ťažké máme 2 deti... ale neverím mu a už nikdy ani nebudem...

lenulka1982
5. sep 2010

@somjezibaba rozumiem ako sa cítiš, prežila som to niekoľko krát som veriaci človek, vždy som to odpustila ale teraz keď sa aj stretáva s deťmi chodí k nám 2 x do týždňa mám pocit, že som od neho na míle vzdialená... a byť Tebou nebola by som si taká istá, že to je len virtuálne.... to som si myslela aj ja až pokiaľ mi jedna osoba neotvorila oči....

somjezibaba
9. sep 2010

lenulka1982,no co bolo v minulosti neviem,ale neverim ze vobec nic,na to aby som ho povazovala za svateho mal v mobile az prilis vela a v pc ma toho tiez dost.a podla toho ako ma neustale tituluje ani namyslim ze mu na mne zalezi,skor mam pocit ze som tu navyse.takze ak sa rozideme iste sa mu len ulavi a mne tiez. uz nemam silu pocuvat ako mi nadava pred detmi.na verejnosti ukazuje aky je on vzorny a dokonaly a doma sa ku mne sprava ako chrapun.je to smutne ze to vidia deti,len dufam ze ich to nepoznaci a nebudu su to niest zo sebou do zivota-moje male ☹

helenka333
10. sep 2010

povedzme že nevera by sa dala odpustiť, ale aký je život po tom?????
ako môže po nevere niekto naďalej tak žiť ako predtým? To sa vôbec nedá, aspoň si myslím. Ako by som ho mohla zase tak objať alebo sa s ním tak pomilovať, ale sa pozhovárať o problémoch? Ved keby som sa naňho len pozrela, stále by som videla len to pred sebou, že teraz tu je predmnou akoby sa nič nestalo a vtedy ked to spravil si poriadne užil....ja som len rok vydatá, spolu sme 8 rokov, nechcem tvrdiť že ma nikdy nepodviedol, alebo nepodvedie, ale nevedela by som s ním určite už naďalej žiť. Ved aj načo, aby sa tak správal, ako aj ty píšeš? Že doma pred detmi ťa zhadzuje, pred kamarátmi je vzor všetkých, načo ostať v takom vzťahu? Aj keby som mala 5 detí sním, tak mu to neodpustím, ja by som ho asi aj poriadne zbila, to by bolo prvé čo by som spravila. Jasné, dá sa žiť spolu aj po nevere, asi? ale určite nie tak ako predtým nato by sa musela žena aj muž dobre pripraviť. Dúfam že sa mne to nestane, no nikdy nevieme, čo bude, ani čo bude zajtra nieto ešte čo bude o pár rokov....a muži?vy si myslíte že keby vy ženy ste mu to ako prvé spravili, dokázal by vám odpustiť, to som si na 10000% istá že nie, už len kvôli hrdosti.

lenulka1982
13. sep 2010

@somjezibaba hm tak to je veľmi zlé, keď Ti nadáva a pred deťmi... no niekedy je naozaj rozchod vykúpením... alebo sa ten druhý začne báť, že sa to ozaj skončí a vstúpi si do seba... ale sama neviem čo je lepšie či to hneď ukončiť alebo uveriť a ísť skúšať žiť ´dalej.... tak sa drž držím palčeky