Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

halienka
15. aug 2008

No ale ja si myslím tiež že Zanett má v tom pravdu, obviňovať viac milenku a manžela ospravedlňovať tým, že šak on je chlap - chudáčik, on sa nevie ovládať takže on zato nemôže, si myslím že nie je správne. To môžme povedať o deťoch, sú malé tak im všeličo ospravedlníme, lebo ako sa hovorí ešte "nevedia čo činia". Ale dospelý chlap? Snáď už vie čo robí. Ak sa nechá zviesť tak len preto že sa chce nechať zviesť. Je jasné že každá podvedená bude nahnevaná aj na tú milenku, ale myslím že ja by som bola v prvom rade a určite viac nahnevaná na svojho muža, veď nie je decko alebo zvieratko bez rozumu 😉 Ma_se, to keď chlap podvedie tehotnú ženu, to už hovorí vyslovene o bezcharakternosti. Verím, že to velmi bolí 😔

kaczka
15. aug 2008

Já obviňuju oba,ale už se tomu většinou jen směju 😉 Nevěru odsuzuju,ale nedám ruku do ohně za to,že to já nikdy neudělám!Toť můj,již několikrát zmiňovaný názor 😉

zanett
15. aug 2008

halienko 😉 ja myslim, ze ty, ktere takhle omlouvaji sveho manzela/pritele a hazeji vinu na tu milenku, to delaji proto, ze vedi, ze ten jejich je slaboch a dal by si snadno rict, a proto uz apriori odsuzuji vsechny zeny, ktere by s nim jenom treba flirtovaly. Spousta chlapu neni nevernych proto, ze o ne nikdo nestoji! 😀 Ale kdyby na ne zacala mrkat nejaka prsata bloncka, tak by byly jejich zasady v prachu! No a protoze tyhle vdane paninky vedi, ze jejich manzel neumi udrzet pero v kalhotach, tak pomluvi tu milenku. Ona prece mela mit rozum a nedrazdit ciziho manzela, kdyz vi, ze on se chudak neumi ovladat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zanett
15. aug 2008

kazcka, obvinovat muzes oba, ale ty bys byla nejake milence ukradena, ji by bylo uplne sumak, ze ji obvinujes a uprimne, kdyby mi manzelka toho zenace dala facku (jakoze co si to dovoluju 😀 ), tak bych ji zpatky vrazila dve! Protoze nevera jejiho chlapa neni muj problem, kdyby se umel ovladat.....

sisstin
15. aug 2008

zanett: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
15. aug 2008

bej:jenže ja si myslim že většina chlapu to tak děla a začínaj mě štvat věty typu:ten muj by to nikdy neudělal. ale je fakt že je to diskuze a každej si muže říkat co chce. jen je nas tu par holek, ktery mluvej z vlastní zkušenosti 😠

zanett
15. aug 2008

sis, co myslis? 😉 😀

sisstin
15. aug 2008

zanett: radši ani nic 😅

dadous
15. aug 2008

kacko koukej si zapnout ICQ 😠

zanett
15. aug 2008

sis, ja vim 😉

ma_se
15. aug 2008

takze ja som ,mozno zo zaciatku hlavne nadavala na tu lahsiu...ale casom som dospela k tomu,ze aj ex nie je chudinka a mal to na svedomi,ale stale opakujem,ked sa raz dozviem,ze je zenaty dam ruky prec od takeho cloveka....ved tym neublizuje len manzelke ale aj detom....celej rodine...toto sa tazko rozobera,lebo kazdy ma ine skusenosti a kazdy zazil nieco ine.ale ako bej....pise ked mame nejaky problem v rodine tak ho nepojdem riesit hned tym,ze si najdem milenca,alebo muz milenku...a milenka ci chces alebo nechces zanett je len spolupachatelka podvadzania..../su pripady kedy fakt za to nemoze,lebo muz klame,ze nie je zenaty atd.a dalsia vec,nikdy by som sa neznizila na to aby som sla natahovat z milenkou ex.....NIKDY....pre mna je taka zena.......lebo rozbija rodinu a nici zivoty viacej ludom...je to sobecka zena....len pisem vinimky su,ked spadnu do toho klamstvom muza,ale aj tie mozu vycuvat,len uz je to pre nich tazke....

sisstin
15. aug 2008

ma_se: menší dotaz..nějak nechápu, proč by milenka měla být lehká žena? 😅 😕

ma_se
15. aug 2008

a proc by nemela,ked spi zo zadanym vedome....

sisstin
15. aug 2008

ma_se: a když spím se zadaným, tak jsem lehká žena jo 😅 😅 😅 😅 zajímavý uvažování 😅 co vim, tak lehká žena je osoba, která dělá sex za peníze 😅

ma_se
15. aug 2008

...ja by som si osobne rada teraz po rokoch popisala ,alebo pohovorila s milekou svojho ex,ci je stale taky uzasny ako bol ked odomna odchadzal ku nej.... 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
15. aug 2008

No jo, ženy s lásky k mužovi dokážu neuveriteľné veci, aj "nevidieť" a "nepočuť", poprípade nájsť aj za neho výhovorku. Dôverovať že sa to nestane musíme všetky, bez toho to bohvieako nejde (tie čo nedôverujú vo vzťahu, majú väčšinou zas iný problém - žiarlivosť), ale to neznamená byť slepé. Čiže, keď to tak zhrniem, ani jeden etrém neni asi zdravý: príliš dôverovať je tak trochu zaslepenosť a príliš neveriť je zase žiarlivosť. Taký stred je najlepší , no nie? 😉

zanett
15. aug 2008

no, mase, rodinu rozbiji a zivot nici hlavne ten chlap, ne? Spousta chlapu ma milenku, protoze neni spokojenych se svou manzelkou, takze teoreticky, i kdyby zadna zena nesla se zadanym, jeste by to neznamenalo, ze by ten chlap byl happy se svou manzelkou (proste by jenom nemel zadnou jinou, kterou by jebal. 😀 Jeho manzelka by asi byla rada, ale problem by to nevyresilo...pac manzelka by pro nej nebyla tak dobra, jako pripadna milenka...rikejte si co chctete, faktem je, ze odsuzovanim nevery se nevery nezbavite..ta je a bude.. 😝

sisstin
15. aug 2008

jako nevím, jak vy..já jsem vcelku empatická...ale pokud s někým spím..a pravidelně..tak je to proto, že ho miluju..a jeho rodina mi je fakt ukradená 😕 to by člověk nemoh normálně žít, kdyby pořád měl brát na něco ohledy...ty ostatní lidi na vás taky brát nebudou 😕

ma_se
15. aug 2008

a milenky netahaju peniaze od zenatych a tym okradaju rodinu a deti o financie...kde zijes?ked kazdy bude uvazovat,ze nevera je normalna vec,tak to sa necudujem,ze ten svet je taky aky je...plno nestastnych deti a ludi....

sisstin
15. aug 2008

ma_se: mám naprosto stejnej názor..tu rodinu hlavně ničí ten chlap..když to nebudu já..tak to bude ženská jiná 😅

zanett
15. aug 2008

jinak, mase, ty jsi idealni dukaz toho, ze i kdyz neveru odsuzujes a jsi proti ni (a proti zenam, ktere spi se zenacema), tak se ti nevera presto nevyhnula....takze nechapu to ztracene usili tech, kteri proti nevere tak hrozne broji, kdyz s tim stejne moc nenadelate...smutnym faktem je, ze za 10, 15, 20 let uz nebudeme tak krasne a zadouci a nasi chlapi budou koukat po mladsich a hezcich (a casto s nima taky podvadet) - tak si na to zvyknete ted, nez bude pozde (pro nechapave: to byla mala nadsazka 😀 )

zanett
15. aug 2008

sis, mas naprosto stejnej nazor jako kdo? 😉

sisstin
15. aug 2008

zanett:jo jako ty..jsem zapomněla napsat 😅

zanett
15. aug 2008

sis 😉 koukam, ze ty jsi ted na roztrhani tela..... 😀 Ja padim, ukazu se tady az zitra...

dadous
15. aug 2008

ted mě napadlo, že je zvlaštní,když je nevěrna žena tak manžel chce rozbit hubu milenci,ale když zahne chlap tak to většinou schyta jen on 😒

ma_se
15. aug 2008

zanett,ja som neveru zacala riesit az sa mi to stalo,inak som nikdy o to slovo ani nezakopla....a znicila mi zivot a mojmu synovi...tak preto asi taky postoj,ale na druhu stranu ako pise halienka....taky stred je najlepsi....hoci ja svojmu druhovi verim i ked som uz raz bola podvadzana a zhodila som parohy... 😀 😀 😢 😀 😀 😀 pekny vecer...prajem

ella1
15. aug 2008

no lenže na svete je viac žien ako mužov,takže nevera tu bude......

sisstin
15. aug 2008

dadous: no ti chlapi to berou zajímavě..páč když jsme s MP začali..tak jsme spolu jenom spali...a měl tisíc jinejch...a já teda 2, ale jen jakoby pomsta vůči němu 😉 ...a ty dva chlapy mi nemůže doted zapomenout..a to jsme spolu fakt nechodili ani 😅

ma_se
15. aug 2008

co vypliva s toho?ze chlap si moze dovolit viac,ako zena...aspon si mysli....dadous.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
15. aug 2008

no něco na tom asi bude, jen ještě nevim co 😀