Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

dopa
29. sep 2010

@somjezibaba muži na to radi zabúdajú,lebo to majú lahko odpúšťané,ale to je naša chyba,správame sa k nim ako k svojim deťom,keď vyvedú neplechu pohrozíme im len prstom alebo trochu pokričíme,ale nič viac sa nedeje.... 😖

vally.
10. júl 2012

Tak a je to tady :D kdo by čekal že to budu řešit :D Ale k věci . Potřebovala bych radu nezaujaté osoby 🙂 Při hledaní jedné stránky jsem včera v historii našla jedno jméno které se tam objevovalo každý den od poloviny května. Je to profil na facebooku. ženská. nějak mi nedalo a začal hlodat červíček a tak jsem manželovi vlezla do batohu a našla jsem tam učet z obchodu ze dne kdy přišel domu kolem 4 a učet byl placený ve 2. . . . když jsem se ho zeptala tak začal vyvádět co to melu za hlouposti, že ji nezná že ani neví jak vypadá, kde by k ni asi přišel atd atd atd atd a pak řekl "DEJTE už mi pokoj" poslední dobou začal chodit se synem k jezeru skoro každý den,, a předevčírem když jsme přijeli z "dovči" hned letěl ven že se musí jít zeptat na kolik jde do prace..to udělal poprvé. Co si otom myslíte? příjde mi to divné. Musím říct že to mezi nami dloooouho neklape takže bych se ani nedivila jen mi jde oto proč to popírá jestli to je pravda. .. A hlavně mi tvrdí že se ji na profil nedívá ale v te historii to je každý den .. Tak nevím

strawberry17
11. júl 2012

@vally. no este sa da skontrolovat mobil, aj ked niektori chlapi su taki prefikani, ze maju milenky ulozene pod muzskym menom v mobile

vejula
12. júl 2012

@vally. historia neklame, pokial je tam jej profil každy den, tak si ho každy den prezera, a ked tvrdi, že nevie o kom hovoriš klame.... Jeho spravanie, je tiež podozrive, aj učet asi z reštiky tak som to pochopila do všetkeho zapada. JA by som trvala na tom aby ti vysvetlil všetko - každodenne prezeranie jej profilu, aj ten učet, proste všetko. Nenechaj sa odbiť, pokial nechceš prežiť život v klamstve

zahec
12. júl 2012

já si sbírala dostatek informací a jakmile jsem měla jistotu,udeřila jsem na něj i tak se nepřiznal uplně,ale stačilo to,jsme spolu,měli jsme dítě jedno,manžel uznal chybu,taky si pak vytrpěl,ale jeho problém,nevěřila jsem mu,kontrolovala a pak sám přišel na to,že udělal chybu,tak jsem odpustila,ale nikdy nezapomenu a fungujeme dál,ono hodně záleží,zda ten chlap pak s tebou chce být nebo být s tou druhou,já si taky říkala,že nevěra rovná se rozchod,ale ne vždy se to tak dá tím řešit.

strawberry17
12. júl 2012

chlapi zvyknu tvrdit, aj keby ste ich prichytili priamo pri cine, ze milacik to nie je tak ako to vyzera 😀 😀 😀 a potom sa vyhovarat roznymi klamstvami stylu to ona ma opila a znasilnila, ja nic ja muzikant 😝
Stretla som sa v zivote viackrat osobne s neverou, jeden byvaly napriklas ked mu zavolala tajna milenka tak zdvihol a povedal: dobry den sefe a odpochodoval do kuchyne akoze pre nieco, ja spokojna som ostala v izbe, a on v kuchyni pokracoval v pohode s milenkou na telefone. Pri vsetkych neverach (rozni partneri) som mala tusaka, robila som vsetko preto, aby som mu dokazala ze mam pravdu, koniec koncov nic mi to neprinieslo, nevere sa neda predist, neda sa jej zabranit, aj ked ju dokazete neznamena to, ze ste vyhrali, ze partner sa vrati k vam a bude vas milovat, miesto spehovania ak vam na vztahu zalezi by som sa snazila aby sa partner ku mne (aj v jeho hlave) vratil, aby som bola zase pre neho zaujimava...ak vam na nom nezalezi tak rozchod na urovni bez toho aby ste mu nieco dokazovali, ponizovali sa, lebo raz sa budete za hlavu chytat ako ste boli trapna a to uplne zbytocne...Ja som dala aj druhu sancu, ale ten clovek sa nezmenil...po case s tym zacal daalej, len si daval uz lepsi pozor...

maricuj
12. júl 2012

ahojj sukus sa ho opitat ci si sa mu nezunovala.....?????mozno bi chcel skusit daco ine

vally.
17. júl 2012

Samozřejmě všechno popřel. Zeptala jsem se ho uplně v klidu a začal skoro hysterčit a nakonec mi řekne že jsem hysterka já. Což nechapu protože jsem se ho zeptala uplně normalně žádné nadávaní řvaní nic. A nakonec mi jeho kámoš řekl že mu manžel řekl že jsem mu prý přišla na někoho ským si píše a že jsem udělala hysterickou scénu. Uplně mi padla brada. Celé to otočil proti mě. On je svatý nikam se nedívá, v žádném obchodě nebyl..
V mobilu nic nemá. Ale jednou jsem mu vlezla na pc když si zrovna odešel na záchod. Jen jsem se chtěla podívat na svuj email. A jak se ukladají přihlašovací jmena tak tam bylo i jedno nové. řekl mi že jen zkouší od jednoho chlapa koupit nějaké součastky a že tam má samé negativní hodnocení tak že si udělal nový email jen proto aby mu mohl napsat i jako někdo jiný a uvidí. Ale nějak mi to nedalo a dala jsem ten email do vyhledavače na facebooku a našlo mi to profil s manželovým křesním jmenem a příjmením novák. A profil nově založený se 7 přáteli nebo spíš přítelkyněmi samé ženské. žadnou neznám. ale zas tak velká náhoda to být nemuže ne??? Každopádně historie od te doby hoodně promazaná. přihlašovací jména se už neukladají a všude má nové hesla .. Prostě at mi netvrdí že je mi věrný. Tak blbá nejsem..... A co jsem mu řekla že o tom všem vím tak domu chodí každy den ve 3 hodiny. Komedie.. Včera jsem mu dokonce navrhla že bychom si prostě měli každy najít milence, že takové tajnustkáření nemusím, když už tak at je to fér. že doma pro děti a známé budeme pár a třeba jeden víkend v měsíci at má ten druhý celý víkend pro sebe popř. pro milence.. samozřejmě to tak nechce on nic nedělá on je svatý za všechno mužu jen já on v ničem problém nevidí.. A to ani nemluvím o chlastání s kamaradama .. člověk by řekl že ve 30 chlap dostane rozum !!

strawberry17
20. júl 2012

@vally. internet je svinja....vela zenatych chlapov si tam pise so zenskymi a pritom sa nemusi s nimi ani stretnut, neviem ci je to pre nich zabava alebo zabijanie casu, nudy, dobrodruzstvo, alebo co...pisanie podla mna este nie je nevera, ale ja by som to tiez netolerovala, vadilo by mi to

vally.
21. júl 2012

Je to celkově divné.Jsem si skoro jistá že někoho má... Jen nevím jak na něj aby se mi přiznal ..

vally.
21. júl 2012

@strawberry17 kdyby to bylo jen psaní - tak ještě to se nějak dá ale on už je "v praci" skoro pořád. Pořád chodí pozdě aniž by dal vědět dopředu. .. je toho mnohem víc.. ale jak na něj uhodit aby to uznal .. :/

strawberry17
21. júl 2012

@vally. len ci si aj v robote len nepise, aby si ho pri tom nevidela, no tazko povedat ci naozaj niekoho ma alebo nie, veru neviem ako ho prinutit sa priznat, ak niekoho ma, zatial je to ale plus pre teba, ked nechce povedat, ked ta este nechce stratit...lebo niektori uz ked chcu tu novu tak uz s aani neskryvaju, je im to jedno ze ich aktualna priatelka sa dozvie o jeho bokovke a praveze mu to vyhovuje aby bola hadka a mohol odist k novej
tvoj bud fakt nikoho nema (teda mozno len nejaku na dopisovanie) alebo mu na tebe tak zalezi ze nechce aby si o tom vedela, nechce ta opustit (v buducnosti sa to ale moze zmenit)
no ja by som v tejto faze nerobila ziadne rosambo, hadky, len by som nenapadne sledovala PC, mobil, vrecka na bunde, nohaviciach a vsetko co sa da, pripadne ak mas moznost ist k jeho praci a sledovat kedy z nej odchadza, kam ide po praci, atd

strawberry17
21. júl 2012

@vally. prip. skus ci sa nenachyta mu povedat, ze ho niekto videl s inou babou 😝

vally.
10. aug 2012

Chodí domu kolem 7 hod. a včera jsem našla z prace papír kde měl napsené odkdy do kdy dělal a každy den do pul 3 jednou tam měl i dokonce nahradní volno a končil v 1 .. když jsem se ho na to zeptala co teda zbytek dne dělá? když to je vlastně každý den, rozzuřil se že mu lezu do věcí, milion věcí kolem toho ale neodpověděl, ale jak vyváděl, to byste nechápali takového jsem ho v životě neviděla .. Dneska zase někde lítá, a to slíbil že se příjde rozločit ze synem který jel na prazdniny :/ dokonce jede na víkend pryč prý opravit známému střechu,, tak si připadám jako husa, říct mi to nějaká kamarádka tak ji jasně řeknu je ti nevěrný, alepořád se ho ho snažím hájit a nevím proč mu i dokonce možná trochu věřím... 😕 Ale už to vážně přehání

vally.
10. aug 2012

@strawberry17 : bud je fakt pečlivý nebo já hloupá :D v mobilu nic nemá, v pc po tom co jsem na něj udeřila proč se jedné ženské dívá na profil bud maže historii nebo se nic neděje... ale prostě nechápu proč má napsané že končí opul 3 a domu chodí tak pozdě.. dokonce mi tvrdí že má v práci nějakou brigádu ,, ale už fakt nevím čemu věřit.. protože např. před výplatou mi řekne že mu přesčas nezaplatí že mu to dají do databanky atd :/

strawberry17
11. aug 2012

@vally. no je to fakt divne