Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

bejbypd
13. aug 2008

ahojte no tak ja som asi majetnicka ale neveru by som netolerovala nikdy ziadnu neveru 🙄 🙄 moj chlap ma volnost moze ist s kamaratmi von,moze ist na diskoteku alebo do klubu s kamaratmi,doma ma vsetko co potrebuje,sme skveli kamarati aj tri hodiny vecer ked malinka zaspi travime na balkone a rozpravame sa o vsetkom...doveujem mu a preto nad neverou ani nerozmyslam moze sa to stat on vie keby sa to stane ze by to bolo to co neodpustim...a podla mna nie je majetnicke ked zena ocakava od svojho muza ze vsetky tie intimne krasne chvile bude travit len s nou raz sa vzali alebo spolu ziju tak mi to pride normalne...

ma_se
13. aug 2008

didusa,je to zvlastne,ale fakt dlho som bola ta blba,mozno to bolo aj tym,ze som mala starosti maleho syna a musela som sa starat aj o neho,a nieco mi unikalo...ale fakt dlho som bola za tu blbu a verila som mu...dala by som do ohna aj ruku... ☹ 😢

dadous
13. aug 2008

bejby taky jsem vzdycky tvrdila ze neveru bych nikdy neodpustila, ale muze nastat obdobi kdy je ve vztahu utlum a pak to kazdej resi po svym 😉

ma_se
13. aug 2008

presne taky nazor mam na to aj ja bejbypd,len sii myslim,ze ked ho milujes tak by si dokazala aj neveru odpustit,ale neprajem ti aby si ju vobec spoznala,ver mi,ja som tiez bola taka,a ked som sa dozvedela o nevere svojho teraz uz ex tak som mu chcela odpustit,uz aj koli detom,ale nezasluzil si to....ale verim,ze by si zmenila nazor...jeden krat sa clovek moze v zivote pomylit...a verim,ze by si dala sancu muzovi ktoreho milujes.... 🙂

bambulik
13. aug 2008

já třeba nevěrná nebyla fyzicky, ale jeden čas jsme si nerozumněly a psala jsem si s kolegou z práce smsky a maily a měla jsem v hlavě jen jeho, prostě mi pomohl překonat krizi on než to bylo dobrý zase doma...
taky se tohle bere jako nevěra?

didusa.risulo
13. aug 2008

bambuli, ciastocne ale nie ako nevera, ale ze ta niekto iny zaujal

dadous
13. aug 2008

to zalezi na tom co jste si psali 😉

ma_se
13. aug 2008

myslim,ze by si si poriadne rozmyslela,co urobis....kym by si ho nechala,clovek je nastvany atd.sklamany a vsetko mozne,ale v konecnom dosledku ked ho stale milujes,tak mu odpustis aj neveru.... 🙂

bambulik
13. aug 2008

no někdo totiž bere nevěru i psychickou ...
jako že myslíš na někoho jinýho

dadous
13. aug 2008

bam: pokud by to bylo milostne psani, tak bych to jako malou neveru brala,ale jestli jste si jen psali o svych problemech tak ne 😉

kaczka
13. aug 2008

Taky jsem si říkala,že bych nevěru nikdy neodpustila,ale milovala jsem ho natoli,že jsem odpustila!!Nikdy neříkej nikdy!! 😉

A přesně jak píše dau,pokud to bylo milostné psaní tak trochu to nevěra byla jinak nee 🙂

dadous
13. aug 2008

tak tak nikdy bych nevěřila že zas budem spolu a nakonec planujeme mimi. to je blazinec 😀

georgine
13. aug 2008

holky já jsem proti neveře, ale časem zjištuju ze v našem vztahu přecházíme ruzné etapy, takže se může stát ze v urcite zivotní etape, se muze cokoliv stát a pokazde k tomu človek zaujme jiný postoj.. nikdy neříkej nikdy, ale třeba to nebude vždycky tak jednostranné a definitivní 😒

dadous
13. aug 2008

proste nevěra byla je a bude a každej se stim musi vypořadat po svem 😉

helcah
14. aug 2008

Já musím nesouhlasit z příspěvkem z minulé strany. Kdyby můj manžel šel někam na oslavu a tam se s prominutím vychrápal s nějakou kolegyní, nevidím jediný důvod proč by mi to měl říkat. Samozřejmě za předpokladu že tím by to ihned skončilo. Zbytečně kvůli tomu vše pokazit, protože šlo jen a jen o sex a já bych se zaobírala proč to udělal, jaký to bylo a podobnýma detailama. A určitě to není tím, že nemám nic v hlavě, nebo že mám růžové brýle a jsem závislá na jeho lásce jak někdo psal. A hrdost mám taky. A že ženský mají radar na nevěru? Pokud se jedná o dlouhodobou tak asi ano, to je závažná věc, ale na tu jednorázovou?

dadous
14. aug 2008

helcah: a mysliš že kdyby si tvuj manža začal s jinou že by jsi to nepoznala?je jasny že kdyby to byl jednorazovy ulet tak bych to taky nechtela vědět ale jsou chlapi, ktery to třeba na sebe z nějakyho duvodu prasknou 😒 nebo se to časem někde dozviš, ty by jsi to dokazala jen tak přejit? 😉

helcah
14. aug 2008

Nevím jestli bych to dokázala jen tak přejít, určitě by to hodně bolelo. Ale právě proto bych to nechtěla vědět. Můj muž by mi to neřekl, protože ví, že pokud to udělá, tak se s tím musí prát sám beze mě. A doufám že kdyby šlo o jednorázovku tak by to nikde nevykládal, abych se to nemohla dozvědět. A kdybych měla podezření tak je to pořád jenom podezření. A kdyby to byla delší nevěra, typu jedu na služební cestu nebo musím zůstat déle v práci apod. tak to nevím jak bych reagovala, ale určitě bych to nebrala na tak lehkou váhu jako tu jednorázovku. To by asi nastala velká krize, ale zatím jsem takovou situaci neřešila, takže opravdu nevím.

dadous
14. aug 2008

moc ti přeju aby si to nemusela nikdy řešit, vlastně to tady přeju nam všem 😉

beponka
14. aug 2008

ahoj holky. je mi úplně úzko když to tu čtu.... jak jsem těhotná a cloumají se mnou hormony tak jsem doma docela protivná a taky nemám moc chuť na sex a mám strach, že manžel to prostě jako chlap nemůže vydržet. Snažím se být lepší a nepoderřívat, ale..... 😒 je to boj......

noc25
14. aug 2008

cawte-nanestastie ja patrim tiez k tym ktore neveru museli riesit...a poviem vam uz nikdy ten pocit zazit nechcem.Mna manzel podviedol este v case ked sme spolu len chodili.Ja som o nicom nevedela tak sme sa zobrali a mame spolu syna.Po skoro roku som sa o tom jeho ulete dozvedela od spolocnej kamaratky,ktorej som za to vdacna ze mi to povedala a tak som prinutila manzela sa k tomu priznat.Aj ked to bolo pred manzelstvom je to jedno pretoze cakate od toho cloveka ze bude patrit len vam vsetko to intimne co sa madzi dvoma ludmi deje..musela som sa cez to preniest aj ked sa priznam dost casto na to myslim,ako to mohol spravit...Ja viem s urcitostou povedat ze by som nikdy nepodviedla a ani po 30 rokoch manzelstva,to sa radsej rozvediem,lebo by som mu nechcela sposobit taku bolest a ponizenie ake zaziva podvadzany clovek..
A co pre mna znamena nevera?-uz len bozkavanie je nevera lebo je to nieco intimne co by malo patrit len dvom ludom, nie trom...

dadous
14. aug 2008

bepo:jestli se chlap na mimi těší tak se neboj, určitě to vydrží 🙂

beponka
14. aug 2008

dadous: těší se moc, snad máš pravdu. a já se budu snažit být milejší 😔

noc25: smutné a naprosto souhlasím s tím co je ta nevěra....

noc25
14. aug 2008

beponka-ahoj,celkom dobre si spominam na moj zaciatok tehotenstva,byvalo mi strasne zle,spavat som chodila o siestej vecer,proste citila som sa pod psa a mysliet prii tom na sex?to bolo to posledne,ale ked toto vsetko pominulo vratila sa aj chut na sex a poviem ti ze sex pocas tehotenstva je to najkrajsie co moze zena zazit,pretoze sa dokazes uplne odviazat a nemysliet na to ze ci nahodou neotehotnies,nebudu ta trapit kila navyse pretoze to k tehotenstvu patri..urcite len staci vydrzat a potom ta manzel aj sam bude odhanat od seba lebo nebude stacit 🙂 🙂

orinka
14. aug 2008

noc25: "Ja viem s urcitostou povedat ze by som nikdy nepodviedla a ani po 30 rokoch manzelstva".... to tu radšej nepíš a nevykrikuj, pretože budeš za tento svoj názor a presvedčenie hneď ukameňovaná a napádaná kecami typu: "nikdy nehovor nikdy"..... 😉

noc25
14. aug 2008

orinka -ako to mozes napisat,ked ma absolutne nepoznas?mam urcite zasady,ktorych sa drzim a ked si poviem nie tak nie...

noc25
14. aug 2008

orinka -zeraz som si citala aj tvoje ostatne prispevky,prepac ale zdas sa mi tak ,,neuveritelne mudra,,vies poradit v kazdej chvili a da sa nateba spolahnut vo vsetkom,kde ty na tie mudrosti chodis?prosim prezrad mi to aj ja chcem byt taka ako ty...pesimistka,clovek s tymi najlepsimi nazormi a pohladmi na svet,a tiez ti nieco napisem:dufam ze sa ti coskoro podari otehotniet aby ta to mimco zamestnavalo a nemala by si cas otravovat ludi na tomto fore... 😝

bejbypd
14. aug 2008

Noc presne ja by som mojho nikdy nepodviedla a je mi jedno ktoco povie nikdy ked raz s niekym zijem a mam s nim dietatko tak som s tym isla do toho ze s tym clovekom chcem prezit vsetko len s nim aj vdobrom aj zlom a pre mna su to naozaj dolezite veci a nielen slova a ked raz poviem nikdy tak nikdy a nic take ikdy nehovor nikdy...tot len moj nazor

bejbypd
14. aug 2008

a noc myslim ze orinka lenchcela napisat ze ona suhlasi s tvojim nazorom ze by nepodviedla 😉

poletucha
14. aug 2008

noc25- ja teda nevim,ale napadas orinku za to,ze se te tu svym zpusobem zastala a jenom te upozornila,ze muzes byt tady od jinych lidi napadana za svuj nazor??? 😕

noc25
14. aug 2008

bejbypd-ja s tebou suhlasim,a mam na to rovnaky nazor,lenze ma vie vytocit ze clovek ktory ma absolutne nepozna mi bude pisat nikdy nehovor nikdy...a ten jej prispevok som pochopila uplne opacne ..