Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

sue
21. apr 2008

Karli, neprizná sa...

julia225
21. apr 2008

a naozaj to chces vediet???!!!
mne ex priatel zahybal 4roky a teda este raz sa rozhodnut, tak to nechcem vediet...

pajca
21. apr 2008

Zkus se ho zeptat co se sním děje.

julia225
21. apr 2008

sue... mne sa moj priznal....

aponchie
21. apr 2008

nepriznaji se dobrovolne..ja bych ho svazala na stolicku posadila nasvitila na nej lampicku a vychutnala si ho celou noc a jeste ho opijela 😀

lencici
21. apr 2008

Mne sa môj nepriznal... našla som v mobile sms a mala som dosť... TO je najhoršie keby povedal mám inú tak dobre bol by koniec, ale nie on mal mňa aj svoju starú kolegynu ktorá bola od neho o 13 r staršia.... To bolo na tom najhoršie že ma klamall

sue
21. apr 2008

Jul, presne o tom som uvažovala... či o tom vôbec chcieť vedieť 😕 možno to vyznieva debilne, ale... fakt nepoznám viacero chlapov v okolí, že by boli verní... aj keď majú harmonické manželstvá, sú úžasní otcovia a manželky sa absolútne na nich nesťažujú, nie sú 100% verní 😔

oazapokoja
21. apr 2008

ahoj nie si poninka?

lencici
21. apr 2008

ja by som to chela vedieť určite radšej ako sa klamať

gabbi
21. apr 2008

Myslim si, ze kazdy bude zatloukat, zatloukat a zatlokat jak pravil Dr. Plzak.

Ja bych cmuchala jako cokl, ale byla bych radeji, aby kdyby neverny byl, abych na to neprisla...

angua27
22. apr 2008

ja by som to chcela vedieť. a hlavne preto, že sa Ti karlicka priateľ vyhýba. keby išlo iba o sexuálny vzťah, tak by sa podľa mňa doma tváril normálne. takto možno ide aj o city. a prečo hrať druhé husle? každá máme právo na šťastie.

matullienka
22. apr 2008

karlicka: angua ma pravdu a ja by som to tiez chcela vediet alebo skus sa tak nenapadne povypytovat jeho znamych mozno sa prekecnu aspon s mojim ex to tak bolo

lenkabu
22. apr 2008

Já bych to nechtěla vědět kdyby někde jednou "ujel".Taky jsem mu to říkala že kdyby se mu to stalo,ať kouká zajistit abych to nevěděla 😀 Ale kdyby měl někoho dýl,tak bych to vědět chtěla, nebudu mu dělat doma servis aby si chodil užívat ještě jinam.
karlicko: nepřizná se když se zeptáš...já bych čmuchala jako gabbi a když budeš mít v ruce něco víc než podezření,tak se pak zeptej.

dzidzuska
22. apr 2008

aj ja si myslim ze mi je moj neverny nasla som mu sms mail s fotkou nahej zeny ale on zapiera zapiera zapiera este zo mna urobil blazna ze si vymyslam ☹

mirka414
22. apr 2008

ja mam trosku iny problem kamarat sa zdoveril mojmu,ze ma milenku,ja zasa poznam jeho manzelku je to moja kamoska...povedat ej to alebo mlcat 😖 😕

beronika
22. apr 2008

to mirka414:
ja si myslim, ze je lepsi si to nechat pro sebe - teda zalezi, jak dlouho ten vztah trva. Taky je blby, ze ten kamarad to rekl Tvemu muzi a kdyz o tom reknes Tve kamaradce - mozna z toho bude mit Tvuj manzel asi taky problemy, protoze se mu neverny kamarad sveril a melo to byt jen mezi nima.

Mozna bys to mohla nejdriv probrat s manzelem a uvidis, jak se k tomu bude stavet on. Nebo treba rict nejdriv nevernemu manzelovi Tve kamaradky, ze o jeho nevere vis a ze to muze rict sve manzelce sam, nebo ji to reknes Ty.

Moznosti je vic, ale nejdriv bych to probrala s manzelem. Tot muj nazor....ale je to samozrejme na Tobe.

nensy
22. apr 2008

mě se manžel přiznal sám normálně to na mě vybalil ikdyž jsem to už náký čas tušila.chodil s telefonem na záchod do koupelny atd.bolelo mě to ale jsem ráda že se přiznal

mirka414
22. apr 2008

nensy otazka na teba?ako si dokazala odpustit tu neveru?viem,ze u nas by to znamenal 100%rozchod...ako si to riesila??

nensy
22. apr 2008

no můžu ti říct že jsem to dost dlouho probírala s manželem.tady jsem ocenila to že se sám přiznal.hodně dlouho sem to skousávala.bylo to dost těžký hlavně to mě znovu dokázat abych mu zase mohla věřit i potom jsem ho dlouho podezřívala ale s odstupem času mi dokázal že jsem se v něm nespletla a byl to jen hloupí ůlet ale řekla jsem mu a on si je toho vědom že kdyby se ještě mělo něco takového opakovat tak bych ho bez řečí vyhodila a moh by se stavět na hlavu ulítnout může každý ale né aby se to stalo samozřejmostí.a rozchod stvé strany nebo s jeho?

alififi
22. apr 2008

mam dojem, ze karlicka nadhodila temu z nudy.

alexandra
22. apr 2008

mirka never say never..

mirka414
22. apr 2008

nemsy u nas je to nastastie zatial v poriadku.je to len vo mne taky blok 😒 vies moja maminka neveru odpustila,a to manzelstvo je peklo a stale bude 😠 😠 .a ja som manzelovi pri svadbe povedala,rob co chces,ale podvod=rozchod...

mirka414
22. apr 2008

nemsy deti mate nadherne 😵 😵 ...

nensy
22. apr 2008

jo díky mi jsme na ně hrdý mirka414 každý manželství je jiný hlavně to nechce srovnávat.ty máš taky krásnou holčičku .hlavně že jsme zdraví 😅

verunnecka
25. apr 2008

ahoj,mě pořás přítel říká že kdyby si našel jinou nebo tak tak by mi to řekl jenže já už mu moc nevěřím po jisté zkušenosti..i když ho miluju

smoulinda
26. apr 2008

A ty chceš vážně vědět jestli tě podvádí? Já to vědět nechci, a kdybych se to náhodou někdy dozvěděla, tak mu řeknu, že je blbej jak necky, pač takovou ženskou jako jsem já už nikdy nenajde a rozhodně bych se kvůli tomu nehroutila, na světě je přeci tolik chlapů 😀 😀 😀

ara1
26. apr 2008

nekdy je lepsi nevedet nic a delat ze se nic nedeje ale to dokaze malokdo jestli na nej budes tlacit a on se treby podrekne tak se budete hadat priznana nevera malokdy vydrz i vztah kdyz se to vi treba ho nahodou s nekym uvidis a co kdyz je jen unaveny co kdyby ses zeptala proc nechce jestli te treba hladi objima a tak podobne nemusi jit o neveru muze byt unaveny nebo se zeptej primo jestli je ja kdyz jsem se takhle ptala tak jsme se nakonec hrozne pohadal protoze mi rekl ne aq ja na nej vyjela jestli nekoho ma no nemel

poletucha
26. apr 2008

smoulinda 😀 😀 😀 chtela bych mit tvuj nadhled 😀

krikri27
26. apr 2008

Smoulinda, přesně 😀
Já když čtu, které z vás chlapi podvedli, všechny jste krásné chytré ženské!!!! Tak to byli fakt blbí jak necky 😝

arizona
26. apr 2008

baby, čo je pre vás nevera? iba fyzický sex? sex cez telefón? sex online? posielanie a prijímanie SMS a MMS? káva s kamoškou, s ktorou si chodia len tak pokecať o všeličom a doma s vami rieši banality?

podľa mňa, ak to spraví niekto raz, spraví to aj druhýkrát. len zmení taktiku a bude si dávať väčší pozor, aby mu na to nikto neprišiel. je to len otázka času... asi by som skôr rozdýchala jednorázovku ako nejakú trvalku... tak či tak by som to asi zbila 😅 myslím si, že "božie mlyny melú pomaly, ale isto", takže sa všetko raz prevalí 😖