Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

ella1
17. aug 2008

no v teme čo pre vas znamená viera. tam si vlastne spomenula to,že matka ani nechcela aby ste sa vzali,takže ho v nevere aj podporovala.a to sa mu ľahko robilo,ked vedel,že jej to nebude asi vadiť. 😉

ma_se
17. aug 2008

vies ake ja som to mala komplikovane,tazko sa to tuna vypisuje,lebo my sme si svadbu vybojovali...atd.stale tvrdil ako ma miluje,matku nepocuval....vsetko sa zacalo nejakym sposobom,a to sama neviem kedy,len tak hadam,ale rok som pomaly nic netusila,ze ma inu...vedel pekne maskovat....

ma_se
17. aug 2008

sak prave,aj som tu pisala,ze sa mi to trochu ulezalo v hlave za tie roky,tak celu vinu nedavam jej...najdi si to tu...lebo ked rok aj mna klamal...tak ktovie na, co nachytal ju.... a matka kes sa to dozvedela tak hrala take divadlo ako on,koli ludom sa robila ze drzi pri mne,ale drzala zo synom,uz si videla aby svokra drzala pri neveste....proste hrali len divadlo...

ma_se
17. aug 2008

jaj keby som mohla toto natocit...tak mam Telenovelu....ked sme sa poznali bola to laska ako z romanu...ale ja si myslim,ze on aj dnes po internete podvadza zenu....lebo viem ako to bolo u nas...ale vies ella,v prvom rade ked niekoho milujes tak nebudes nadavat na neho,ale na nu....az casom sa to vsetko vykrystalizuje a prides na vela veci a pochopis vela veci... 😉ubehlo uz 18rokov a odvtedy som prisla na vela veci,ktore ma este pred nedavnom prekvapili... 😒

zanett
17. aug 2008

mase; no, mne osobne kdyby pritel podvedl, tak i presto, ze ho moc miluju, tak bych vinu hned od zacatku davala jemu, ne te zenske.

Navic rikas, ze od te doby uz ubehlo 18 let, tak to mi neda se nezaptat, kolik ti je - je fakt, ze lidi jsou porad stejny, jenom me trochu prekvapuje (ne ve zlem), ze i po tolika letech to mas tak sobe a evidentne to zustava zive...

ma_se
17. aug 2008

zanett,nevies ake to je ked ,ta niekto podvedie tak nehovor ako by si sa zachovala ,kord ked mas dieta a si druhy krat tehotna...
a akjo vies,ze je to tak zive?ved som pisala,ze ja to pisem v klude a uz to mam aj ulezane v hlave,ale ked ta cely zivot prenasleduje rozvod a ex tak ake to ma byt...predstav si,ze pred rokom ked mal syn 18rokov zacal mat zaujem o neho a cely cas nic len vyzivne daval a mne ze vraj chce odrazu pomoct,jaka ochota odrazu....a kde bol ked bol syn maly a potreboval otca? a ked ho cudzi vychova odrazu by sa s nim chcel zblizovat...hadaj kolko mam....rokov 😎

ma_se
17. aug 2008

a ked aj prejde 50rokov stale sa prihlasim a zastanem zeny ktore su podvadzane....uz k nim ptarim... 😎 ,som zena ktora zhodila parohy.... 😀 😀 😀 😀 😀 a dufam,ze mi uz druhe nenarastu 😝

dgm
17. aug 2008

Pridam vam sem jeden mozny zpusob, jak se zbavit zarleni a nevery. Je to overene, z vlastni zkusenosti toho cloveka. Rekla bych, ze to stoji za vyzkouseni ...
http://www.jewel.sk/forum/index.php?topic=464.m...

adina22
17. aug 2008

Ahoj mase...neda mi nepridat sa.Mne to moj oznamil 3 tyzdne po porode,3 dni sa neukazal doma a potom prisiel s tym ze ma inu.Je to uz sice 8 mesiacov ale stale zive,nikdy nezabudnem na to ponizenie.

dadous
17. aug 2008

dgm: nečetla jsem to cely ale připada mi ,že se ten dotyčny dal na nějakou víru 😖 z toho mi vyplíva že když se dame všichni na modlení tak mužem byt nevěrni kdy budem chtít a budem všichni štastny 😝 😝

ma_se
17. aug 2008

Ahoj....jasne ved to je normalne....a este viac to boli ked mas este aj dieta,ze?je to dvojnasobna bolest.... 😢 ja som sa velmi trapila,koli tomu,ze syn strati otca...a este aj o jedno som prisla....lebo ma nutil na prerusenie a nakoniec som potratila 😢

dgm
17. aug 2008

dadous, to neni jako rada k tomu byt neverny, to popisuje, jak se chovat, kdyz uz se to bohuzel stalo, jak z toho nezblbnout, tim, ze k tomu cloveku mam porad nenavist, tak tim nic nevyresim, jenom si ublizuju. Sobe.

A pokud vim, tak tam o modleni vubec nejde, to jsi asi nepochopila to podstatne, jde tam o to udelat si poradek ve vlastni hlave. Jak jsem ale uz psala, je to jenom jeden ze zpusobu, nebude to asi vhodne pro kazdeho .... 😉

dadous
17. aug 2008

studium pozitivniho myšleni a duchovno je co?

dgm
17. aug 2008

🙂 No v zadnem pripade to neni vira, nebo zadne modleni, je to zpusob, jak se vyznat v zakonech priciny a dusledku, pozitivne myslet, atd... Je to jedina cesta, jak se dopatrat toho, proc se mi v zivote deje zrovna zohle a jaky podil viny na tom mam ja sama. Duchovno je vsechno, co se odehrava v tvem mozku ...

ma_se
17. aug 2008

podla mna by sa mal ist liecit ex a jeho matka,co som ja im urobila ked takto ma psych.nicili? 😝 ja mam voci nemu a nej ciste svedomie...a uz ani nemam k nemu nenavist a je mi ukradnuty aj on aj ona...ja uz len pisem,lebo som to zazila...ale nic to zo mnou nerobi....mam cloveka ktoreho milujem...a na nom mi zalezi....a ex nech si trhne nohou 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

dgm
17. aug 2008

Jeste pro ty, kterym neni cizi si trochu popremyslet o duvodech nevery, ruzne pribehy a rady, jak dal :

http://www.jewel.sk/forum/index.php?board=10.0

a odtud dva pribehy, ktere jsou opravdu zajimave, ruzne nazory, jak postupovat ....
http://www.jewel.sk/forum/index.php?topic=1186.0

http://www.jewel.sk/forum/index.php?topic=1078.0

adina22
18. aug 2008

Mas toho za sebou fakt dost mase..

dadous
18. aug 2008

dgm tobe se asi nic podobnyho nestalo vid? kdyz si myslis ze po precteni nejakejch knizek se s tim naucime lip zit.ja za sebe rikam ze stim mi nikdo a nic nepomuze a musim se stim casem vyrovnat sama a vim jiste ze porad budou okamziky kdy se mi ti bude vracet, a bude jen na me jestli to dokazu zahnat nebo ne 😉

ma_se
18. aug 2008

adina22,a to je len strucne napisane a nie vsetko 😉 🙂

ma_se
18. aug 2008

dadus....presne ,kazdy sa musi vyrovnat po svojom a nie kademu sa to podari za rok alebo dva...je to individualne....mozno na chvilu clovek zamestna mysel,ze cita pribehy a knihy...ale su obdobia kedy sa vsetko vrati...nikto nemoze hovorit,ze chape toho podvedeneho,kym to nezazije na vlastnej kozi....a este ked to pride ako blesk z cisteho neba.... 😢 😉 😉 😉 😉 ....a este sa tu nepise o detoch,ktorych sa tiez toto tyka.... 😢

dgm
18. aug 2008

Hm, doprcic, takovou krasnou slohovku tady piplam a ted se divam, ze se to neposlalo. No nic, ted nemam cas, tak navecer zkusim znovu. Zatim ahoj.

junka
18. aug 2008

Ahojte, ja som svojho manžela podviedla.. náš vzťah dlhé roky nefungoval.. myslela som si že ho zachranim dieťaťom, spočiatku sa tešil ale postupne som videla, že sa už teším iba ja..
Neabsolvoval so mnou žiadne vyšetrenie, žiaden ultrazvuk,len som mu pretrčala fotky z ultrazvuku, len na nich mrkol a to bolo všetko, vždy keď som začala o bábu skončilo to tak že nemá čas... 😔 nikdy. Až som si uvedomila že nemá záujem. Ani pri pôrode nechcel byť, vraj by to nezvládol, ale oslavovať dorána to už zvládol hravo, a ešte ďalšie tri dni.
Malá nemala ani dva týždne, keď začal piť, a pije dodnes s malými krátkimy dvoj-trojdňovými prestávkami počas ktorých je ideálny manžel, sľubuje hory doly ale stále to skončí tak, že keď mu začnem zase trošku dôverovať, je tam kde predtým - v krčme s kamarátmi...
Začala som si niečo čo sa ani nedá nazvať vzťah bol to iba sex so ženatým chlapom, tiež sa sťažoval na manželku, ja na manžela a ja hlupaňa som začala veriť vo vážny vzťah. Myslela som že ukončím to čo nefunguje a možno po čase bude medzi nami niečo viac, ale mylila som sa. On chcel iba sex, a ja som s tým nerátala.
Myslím,že keď podvedie žena je to zo zúfalstva alebo z lásky k dotyčnému, máloktorej ide iba o sex...

Tak a súďte a kameňujte.. 😔

petrunka01
18. aug 2008

junka-a proč s manželem zůstáváš?Chápu,že je těžký od něho odejít,když máš navíc malé dítě,ale snad by ti někdo pomohl,ne...Asi nemá smysl zůstávat v nefungujícím vztahu.Nebo si s ním zkus nejdřív v klidu promluvit-jak to vidí on,jestli mte ještě šanci..

petrunka01
18. aug 2008

Jinak kamenovat tě nebudu a soudit taky ne.Holt jsou v životě situace,kdy děláme to,co možná ani v podstatě nechceme ☹ .

junka
18. aug 2008

Snažila som sa vzťah zachrániť za akúkoľvek cenu a teraz už ani neviem prečo. Asi som dosť ovplyvniteľná, stačí aby bol týždeň dobrým vzorným manželom a zase mu uverím.
A ďalšia vec je finančná závislosť, som na MD, možnosť zamestnania nulová, a dnes už aj ľutujem že som si s nim založila rodinu, mohol byť rozchod ľahší. Je tam toho viac, byt v spoločom vlastníctve o ktorý ja nechcem prísť a on z neho neodíde, hypotéka, ktorú by som musela napoly splácať....
V tom úlete som cítila nádej, ale on ma sklamal, vraj nikdy nepomyšľal na niečo vážne.

ma_se
18. aug 2008

junka,ja to prenecham pre niekoho ineho aby ta sudil....
mne keby sa zacal pacit iny chlap a fakt by som sa zamilovala/co by sa mi to zatial nemohlo stat,lebo mam v hlave len svojho druha,i ked si vela ludi mysli,ze ked clovek je rozvdeny,ze mi uz nevieme zit normalne a stale len hladame novych chlapov 😝 😝 😝 ,mylia sa...PODLA SEBA SUDIM TEBA..../CISTE TEORETICKY-TAK KEBY SOM SI CHCELA NAJST INEHO A VYSPAT SA S NIM ATD.V PRVOM RADE BY SOM UKONCILA VZTAH Z DRUHOM,NEMOHLA BY SOM ZIT TAK ABY SOM SA DELILA A BEHALA OD CHLAPA K CHLAPOVI...MAM SVOJE PREDSTAVI O ZIVOTE A RODINNE...A NIE ABY SOM BEHALA AKO TAKA .....UZ SA K NEVERE VYJADROVAT NEBUDEM,LEBO KAZDY MA INE ZAZITKY A SU TO VECI,KDE SA NEDA LEN TAK PISAT... 🙂 🙂 🙂 LEN PRAJEM VSETKYM PODVADZANYM ABY SA RYCHLO ZOTAVILI A ZILI SI DALEJ SVOJ ZIVOT..... 🙂 A AJ ICH DETI...

kaczka
18. aug 2008

Jo holky ono těžko někoho soudit dokud nejsi ve stejné situaci jako on!M2 všchni on přítele odrazovali po tom co mi udělal,ale já se ním nedokázala rozejít a teď jsem moc cmo šťastná ikdyž mám občas dny kdy to bolí!Jak furt říkám,odpustila jsem,ale nezapomenu 😉 Takže já rozhodně soudit nebudu 😀

zanett
18. aug 2008

Mase, rozhodne nechci rypat, ale to muzu jen rict, ze je to tak asi proto, ze jsi jina generace (bez urazky), dnesni moralka je trochu vic povolena (bohuzel) a znam dost lidi, kteri maji staleho partnera a sem tam si prebehnou k nekomu jinemu a pak se zase poslusne vrati. Nerikam, ze je to spravne, ale chovani ostatnich neovlivnis a mam pocit, ze se to bohuzel deje cim dal vic 😒 Treba generace mych rodicu (je jim pres 40) by si tohle asi neumela predstavit, ale moje generace to vidi jinak a spousta mych svobodnych, ale zadanych kamosek to presne takhle praktikuje... 😔

ma_se
18. aug 2008

JA TIEZ ROZMYSLAM TAK,ZE KEBY EX NEBOL SA DRUHY DEN VYSPAL S TOU....tak by sme boli dalej fungovali....a keby sa choval tak normalne...myslim,ze jedno zakopnutie sa da odpustit...ved sme len ludia... 🙂 🙂 🙂 🙂 /ale my sme mali aj problem-svokra-/ 😝 😝

kaczka
18. aug 2008

Mase no ono je to těžký...můj mě podváděl doecla dost...jenže já se to dozvěděla půl roku po tom co to skončilo tak asi proto jsem s ním zůstala,jinak ybch to asi nerozdýchala 😉