Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

bejbypd
15. aug 2008

myslim ue kazda zena svojho manzela pona najlepsia ja si myslim ze moj by ma pokial sme spolu nepodviedol verim mu stopercentne ale moze sa stat no seba poznam natolko ze by som to nikdy neurobila 😉 a to mi nevyhovori nikto 😎

zuzzanocka
15. aug 2008

moj ex pretiahol kazdu, co mu roztiahla nohy. neverili by ste, kolko "zien" je ochotnych to urobit, ked ma chlap prachy..on uz bol ako to zvieratko, asi to tak mechanicky aj "robil". 😀 bol strasne zakomplexovany, chudatko, tak si to potreboval ventilovat. 😀 a predstavte si, ked zistil, ze jeden chalan je do mna dost brutalne zamilovany, skoro skolaboval..zacal mi citat sms, kontrolovat PC, robil mi sceny.. takze ja by som ukoncila debatu tym, nerobme druhym to, co nechceme aby druhy robili nam. 🙂 pekny den 🙂

zdenka26
15. aug 2008

Ahojky,tak jsem se snažila přečíst co nejvíce a docela mě zaráží jak některé kritizují nevěru,já taky nejsem pro ale nikdy nevíte co se Vám v životě stane a jak se okolnosti vyvynou.Takže já zastávám názor "Nikdy neříkej nikdy" Pěkný den všem 🙂

zanett
15. aug 2008

zuzzanocka, tvuj ex asi nebyl normalni. Tady jde ale o to, ze neverni jsou velmi casto i 'normalni' lide, ti, o kterych by si to nikdo nemyslel. Ja nevim jak vy, ale ja osobne znam par lidi (znamych, sousedu, z prace atd), kteri jsou podvadeni, nebo podvadeji a jejich protejsky o tom nevedi....Bohuzel je nevera soucasti dnesniho zivota a pokud si toho okoli nevsimne, je to casto proto, ze to ten dotycny umi dobre maskovat. Takze si vubec nemyslim, ze podvadeji jen urcite typy (napr ex zuzzanocky), proste i uplne normalni, milujici manzel(ka) a pozorny otec (matka) muze nekdy uklouznout. A protoze se tim nechlubi, nikdo se to nedozvi. Ale proto, ze o treba nikdo nevi, neznamena, ze on to nedela...proto je takova ta bezbreha duvera naivni, co si budeme povidat. Doba se zmenila a uz to neni jako za dob nasich babicek, kdy meli lide min prilezitosti k nevere a jejimu utajeni. Dnes kvuli nejruznejsim emailum/ICQ/mobilum jde nevera nejen lepe provest, ale i utajit...bohuzel.

zdenka26
15. aug 2008

A ještě mě strašně udivuje proč člověk který je nevěrný není normální,to je jako nemocný 😉

zanett
15. aug 2008

zdenka, pro ucely teto diskuze se vyraz 'nenormalni' pouziva asi proto, ze je jeste porad chapano jako bezne (tudiz normalni) nepodvadet 😀 ...jinak me nenapada jine vysvetleni 😀 😉

zdenka26
15. aug 2008

moc dík,celkem mi to hlava nebrala 😉

malinke25
15. aug 2008

zanet, ty si ale kukuricka.. 😀 to si nemala Boha pri sebe, ked si to robila so zenatym muzom v dome, kde zili jeho deti a zena?? teraz aby si trpla aby sa ti to nevratilo, co?... 😀

malinke25
15. aug 2008

bodaj by chlapi nepodvazali, ked su k dispozicii take zeny ako zanet...........

petrunka01
15. aug 2008

Malinke25-já na jednání Zanett nevidím zase nic tak špatnýho-má pravdu,to byl problém toho chlápka,on si to musel srovnat,ona nikoho nepodváděla.Kdyby on nechtěl,zanett ho uhánět nebude
ze by zase jedna moralistka...? 😉

zdenka26
15. aug 2008

souhlasím s petrunkou01

certica
15. aug 2008

na neveru su vzdy dvaja, vsak ano 😉 . teda minimalne 😀 a mimochodom som tiez pochopila, ze zanett nikoho v tom case nepodvadzala.
moralistka s 2 prispevkami a hned v teme nevera 😉

helcah
15. aug 2008

Tak já bych tady teda rozhodně neodsuzovala zanett, to jestli ten chlap podvádí svou rodinu je věcí jeho a ne zanett. A musím teda smutně konstatovat že podle slov Nery znám velkou spoustu nenormálních lidí. Ono stačí když ženská pracuje mezi chlapama nebo se mezi nimi pohybuje. Já mám záliby, kde se ženský pohybují podstatně méně než chlapi a podle toho můžu říct, že chlapi se na nevěru opravdu koukají jinak. Prostě to tak neřeší. A taky si myslím, že když ženská chce, tak chlapa většinou dostane. Jedině ho zavírat doma na zámek aby prostě neměl žádnou příležitost a kontrolovat ho zda chodí z práce rovnou domu a pro jistotu mu ještě 20x denně volat co právě dělá. Ale k tomu by se většina z nás nesnížila že?

ma_se
15. aug 2008

myslim,ze malinka25 ma v niecom pravdu,ked zena povie muzovi a kord zenatemu....ze ho nechce na rovinu,tak on si hodne rychlo rozmysli po 2x,ale ked povoli...tak jasne,ze muz toho vyuzije,a nie je to len o moralke,ale je to normalne,len je to bohuzial aj naopak....niekedy si zeny musia dokazovat,ze su velmi dobre -preto spia zo zenatymi/lebo ich zenaty ospevuju ,ake su nadherne a aka je ich zena potvora atd.je to jedna z moznosti....preco to robia...tie zeny....ja som tiez mala aj od zenatych ponuky,a hned som mu vrazila do oci,ze ma zenu atd.a bolo po romaniku.... 😀 😀 😀

malinke25
15. aug 2008

petrunka,helcah, keby isiel niekto niekomu ublizit a odo mna by zalezalo, ci mu v tom pomozem, nie nepomohla by som.. ale ok, niektore si potrebuju zdvihat sebavedomie.. a ako naznacuje zanet, jeho zena ho nechapala, tak co mal chudatenko robit, ked si potreboval ulavit..

certica, veru 2 prispevky, neodolala som a musela som sa zaregistrovat 🙂 mas s tym problem? 😀

helcah
15. aug 2008

Malinke25 tady jde o to, že se na to prostě díváš opačně než já. Podle mě je to věcí toho ženatého muže jestli hledá jiný vztah a pokud bych chtěla vztah od kterého bych nic neočekávala ani žádnou budoucnost tak by mi prostě mohlo být jedno co dělá. Třeba jeho žena může dělat totéž nebo k tomu může být důvod a nemusí, ale to je jen mezí tím chlapem a jeho manželkou, ne milenkou.
Ty bys šla nadávat milence kdyby ses to dozvěděla? Já bych v takovém případě nadávala manželovi, protože on mě podvedl, ne ta milenka.

certica
15. aug 2008

malinke, ja rozhodne nie 😀 , len hole konstatovanie z mojej strany. tiez s tym dufam nemas problem...

kaczka
15. aug 2008

Já taky nevěru odsuzuju,ale prostě nebudu říkat,že to nikdy neudělám!Prostě tohle nemůže říct nikdo!!Já vím jak nevěra bolí!!Nechci aby to zažil můj partner ikdyž mi to udělal on!Ale prostě nemylsím si,že někdo může říct,že to nikdy neudělá!Tím nechci říct,že to udělat musí!Ale prostě vylouřit to nemůže nikdo!!Snad mě chápete jak to myslím 😉

kaczka
15. aug 2008

A ještě já nesnáším víc tu holku co mě s ní podváděl 😀 Ale samo jsem byla naštvaná i na něj!Ale brala jsem to tak,že on je chlap a ona jako ženská má mít rozum 😀 😀 😀

helcah
15. aug 2008

Kaczka a chlapi nemají rozum? Narozdíl od ženských? 😀 Nevim nevim teda. 😀

kaczka
15. aug 2008

No já osobně si myslím,že chlapi se ovládají hůř než my ženský!Samo jsou vyjímky 😉

halienka
15. aug 2008

Kaczka, to máš možno pravdu, ale to neznamená že ženy majú za nich preberať zodpovednosť 😉 či ?

kaczka
15. aug 2008

No to rozhodně ne!!Jak mi sama řekla,proč by to mělo vadit jí,že mě má,když to nevadilo jemu!Ale stejně ji pořád nesnáším!

halienka
15. aug 2008

Kaczka, to chápem, šak by som sa ti aj divila, keby si ju mala rada 😀 Ja len aby sme im to zas nejako moc neuľahčovali 😉 ani my ženy to nemáme v živote ľahké. 😎

kaczka
15. aug 2008

No to je fakt!! 😉 😀

zanett
15. aug 2008

malinka, on za mnou prisel sam (tzn. vedome a dobrovolne se rozhodl svou zenu podvest), ja v te dobe nikoho nemela (tudiz jsem nikoho nepodvadela), jeho zena + deti byl jeho problem (a ocividne mu v to v osudne okamziky nedelalo problem, to ze je zenaty od dvou deti) a za dalsi; ja jsem ho neuhanela (nikdy bych po zadanem chlapovi nevyjela), suma sumarum - kdybych to nebyla byvala ja, byla by to byvala jina (tzn. podvedl by tak jako tak, kdyz ne se mnou, tak s nejakou jinou). ja na to pysna nejsem, bylo mi 20, byla jsem mlada a blba a bydlela tehdy v USA, byla jsem daleko od domova, nikdo me nezna atd...i kdyz bych neco podobneho znovu neudelala, stojim si za tim, ze to byla jeho zodpovednost, ne moje! (podotykam,ze bych uz neco podobneho neudelala kvuli sobe, ne kvuli nejakemu chlapovi ci jeho manzelce)

zanett
15. aug 2008

ted jsem si zpetne projela ty posledni prispevky a musim se trochu pousmat: nektere se tady rozcilujete nad temi zenami (nade mnou 😀 ), ktere maji zaludek na to svadet zadaneho, ale faktem je, ze takove zeny jsou a budou a nikdo s tim nic nenadela. Muzete je odsuzovat a nenavidet, proklinat a kamenovat, ale faktem je, ze pokud je vas pritel/manzel slaboch, tak si ho takova nejaka najde a svede a vy se muzete maximalne postavit na hlavu a odstrcit usima, protoze zamknout ho doma nemuzete, neni vas majetek 😀 Proto mi ta naivita nekterych pripada dost smesna. Ano, mela jsem pomer se zenatym chlapem a ne, nejsem na to pysna. Ale naucilo me to nemit klapky na ocich a videt veci realne. Treba zrovna dcera nektere z vas jednou svede zenateho...jeden nikdy nevi, tak proc hned odsuzovat.... 😉

ma_se
15. aug 2008

zanett,takze ja som to pisala v naprostom klude...a i ked som bola ta podvadzana...tak stale,budem tvrdit niektore veci,lebo aj ja som bola v pozocii, ze som mohla si zacat zo zenatym a neurobila som to,i ked som mala 18-nast...ale budiz kazdy robime v zivote chyby,takze aj ty si urobila chybu.../kazdy niekde inde urobime chybu ktoru casom lutujeme/....vies ja osobne keby som bola podvadzana sama a nemala som dieta,a o jedno neprisla koli jednej lahkej zene tak mozno by som to brala inak....ale bohuzial,prisla som o dieta,v dobe ked si ex uzival z .......a to ked bol so mnou tak stal pri mne atd.aaaaa, naco vlastne to tu pisem...este si asi nebola sklamana a podvedena preto takto reagujes ako reagujes....skoda nieco pisat,lebo mi tu este napises,ze som zatrpknuta atd.pekny vecer ti prajem...

bejbypd
15. aug 2008

baby prosim vas ved tato tema je len o tom aby si kazdy tvrdil svoje a kazdy si za tym bude len stat...ja ked poviem ze nepodvediem nikdy tak tu oblubenaveta nikdy nehovor nikdy... kazdy ma svoje skusenosti niekto viac niekto menej no myslim ze kazdy pozna sam sebe najlepsie a ked niekto povie nikdy tak mozme mat neviem ake problemy ale nebudem ich riesit ze si pojdem zasexovat s nejakym panom dokonalym...co sme v nejakom filme moj nazor je proste ze problemy sa maju riesit ale nie neverou 😠

zanett
15. aug 2008

mase: jen pro uplnost: ja toho nelituju, byla to dobra skola. I learnt the hard way - jak tu rikame 😀 😀 takze pysna na to nejsem a nechllubim se tim, ale svym zpusobem jsem za tu zkusenost rada, pac mi to otevrelo oci a naucilo me to nebyt naivni a neverit nikomu (coz je mimochodem asi spis dobre, ze 😀 ). Za druhe bych chtela ujasnit to, ze nemyslim, ze bych byla 'lehka deva' (to jen pro pripad, ze by si me nekdo spojoval s milenkou tveho ex 😀 ). Trvam si ale na tom, ze nechapu to zaujeti a naivitu, spousta lidi ani nevi, kolik zen a muzu v jejich bezprostrednim okoli podvadi nebo je podvadenych....do postele nikomu nevidime a tak si o nekomu muzeme myslet, ze je sporadany/slusny/verny atd, a on zatim v praci klati sekretarku 😀 Vsadim se, ze kdybys me znala z realneho zivota (treba z prace), ze bys nikdy neverila, ze zrovna ja jsem byla milenkou zenatyho (timhle se proste lidi nechlubi, delaji to i naprosto 'normalni' a nenapadni lidi, a proto je asi nevera tak rozsirena,i kdyz se to mnohym vdanym panickam nelibi 😀 😀 😀 - sorry za to rypnuti)