Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

ma_se
16. aug 2008

no neviem ja som pochopila,ze zuzanozka to pisala,ze je mrcha tak trochu zo srandy a aby nebola taka dokonala v pisani si myslim.... 🙂 a s tymi mlynmi,mozno je pravda,ze nie kazdemu sa to vrati,ale tak sa hovori....ja mam par skusenosti s tym....mne sa chychunalo par ludi ked som sa rozviedla,a casom dopadli ty ludia este horsie...nebudem to tu popisovat....zbytocne NEVERU rozoberat....
zuzanocka,ja som tiez pocula,ze ex manzela manzelka/ta co nam rozbila rodinu/ho strasne hlida,asi vie preco 😀 😀 😀 😀 😀 /pre mna je tiez uz ex davno minulost....a vobec ma nezaujima,a ked nieco tu pisem tak len preto,ze to mam za sebou prezila som to a viem ake to je bolestive pre zeny,ked sa im ruca rodina ktoru zacali budovat a pride den kedy vsetko spadne ako domcek z karat....len koli nejakej sobeckej mrche ktora nepozera na nic,a nikdy mi nikto nevyhovori,ze za to nemoze....hovori sa ked suka neda pes nechce...alebo tak nejak...a ked uz,preco si slobodne nehladaju sebe rovnych,ale pave zenatych/vinimky su len tie ako som pisala,ze ich zenaty oklame/....
tiez som sa casom dozvedela take veci,ktore na mna nahadzal atd.tak keby bol taky fkt nestastny atd.tak preco to hned neurobil,ale najprv rok ma podvadzal bez toho aby mi to povedal,potom zatlkal,tak ked som sa to dozvedela od kamarata spolocneho tak chcek ostat pri nas,a druhy den sa aj tak valal s tou v posteli...tak kto tu bol asi uboziak ved ten clovek nevedel, co chce...alebo vedel velmi dobre,asi ma chcel dostat na psych.a to sa mu nepodarilo...len sa mu podarilo mu znicit mne a synovi zivot....nechapem takeho cloveka a teraz ma 2deti,ako sa chova k nim ked prvorodeneho syna takto odkopol...ale to je uz o inom.... 😉

zuzzanocka
16. aug 2008

ma_se, dobre si to pochopila..nech nevyzeram ako svatuskarka.. 🙂

zanett, ja som nepisala, ze to "nutne plati". na nic neexistuje sablona, nic sa nedeje na 100%. ani nepopieram, ze si to praju ti, (o5 nemyslim uplne vsetkych) ktorym sa stala krivda. ale vsetko, co som pisala je z vlastnej skusennosti alebo podlozene. tak, ako ty pises „ kolik zen a muzu v jejich bezprostrednim okoli podvadi nebo je podvadenych....“ tak mozno ani netusis, kolkym ludom v mojom okoli sa „to“ vratilo... ked tak rozmyslam nad konkretnymi pripadmi, nie v takej podobe, v akej ublizili oni..(konkretizovat by som asi nemala.) hmm..vlastne, vratilo sa to vsetkym, myslim, pokial mi pamat siaha..a viem, ze by som nemala priat nikomu nic zle, ale pre mna ako satisfakcia je to super a hlavne ked tym nikomu neubizujem!, tak preco si ten slastny pocit nedopriat. :D A uz keby sa fakt niekomu nieco stalo, napr. fyzicky, zeby ja neviem, napr. ochorel, tak nie som bezcitna, vytesovat sa urcite nebudem. A to, ze sa tesim z takych hovadin, ako ze nejaka kontroluje svojho muza, aby jej nezahol, ked predtym... nebudem sa opakovat... tak to nech sa mi kludne vrati. Ak sa ti nepacia tie mlyny, tak to poviem inak. Dovolim si citovat:

„Všetko je uzavretý kruh. Každý z nás je zodpovedný za svoje činy. Vrátia sa nám.“ (Betty Laverdur)

„Čo človek zaseje, to zožne“ (Ježiš)

„Skutočným bohatstvom človeka je dobro, ktoré vykonal na tomto svete.“ (Mohamed)

Po tych citatoch vam musim pripadat ako magor, ale mne sa pacia. A uz fakt palim prec, lebo ma certica pozenie kade lahsie do inej temy :D apropo, certica, ty si niekde pisala, ze na neveru musia byt dvaja, v tomto aj ja s tebou suhlasim, ved keby to bolo jednostranne, tak to uz nie je nevera, ale znasilnenie:D

zuzzanocka
16. aug 2008

aha, nie certica, adminka je emje.. preco si vas pletiem, hmm.. 😒 🙂 ospravedlnujem sa.

ma_se
16. aug 2008

zuzzanocka,nevyzeras ako MAGOR,lebo aj ja sa niekedy riadim,takymito citatmi a ma rada taketo veci,clovek sa potom lepsie citi a nie je to o tom aby som zelala niekomu zle,ale ked mne niekto praje zle tak predsa ho nebudem oslavovat a ospevovat....ale urcite prajem kazdemu len to co praje on mne...a to si myslim je fer.... 🙂
ZIVOT JE JASVISKO NA KTOROM CLOVEK MUSI HRAT,
AJ KED SRDCE KRVACA,CLOVEK SA MUSI SMIAT. 🙂

eraserhead
16. aug 2008

"a milenky netahaju peniaze od zenatych a tym okradaju rodinu a deti o financie...kde zijes?ked kazdy bude uvazovat,ze nevera je normalna vec,tak to sa necudujem,ze ten svet je taky aky je...plno nestastnych deti a ludi...."

ma_se: Takže ono vlastně za všechno může nevěra. No super...... A jen tak mimochodem, kdyby jsi už třeba debatovala s tou milenkou, lehkou ženou, tvého ex - řekla by jsi jí, že je podle tebe kurva? (teda sorry, lehká žena).

ma_se
16. aug 2008

a preco,nie?....vies ako ja jej hovorim....HRDLICKA..../moj syn prisiel o otca ja o jedno dieta koli nej...,od vtedy mam znicenu povest a zivot,tak ty si myslis,ze by som jej nedokazala povedat, ze je k....,len ma jednu vyhodu u mna po tych rokoch,som pochopila,ze mozno do toho spadla nevinne/lebo od rozvodu ubehlo uz pomaly 18rokov,tak sa mi to trochu uz aj ulezalo v hlave a preto nepisem zo zlosti,len zo skusenosti co som zazila.... 😢

zanett
16. aug 2008

mase; a proc mas ty znicenou povest? 😲 Vzdyt ty jsi nic spatneho neudelala....

Jinak, jde o slovickareni; mne by bylo uplne sumak, kdyby me nekdo nazval kurvou 😀 - teda, slo by o to, kdo by to byl, ale lidi, na jejichz mineni mi zalezi, ti me znaji (a lehkou zenou by me tudiz nenazvali) a ti, co by me tak nazvali, ti mi muzou byt ukradeni...nadavani nekomu nic nevyresi....

ma_se
16. aug 2008

zanett,sak prave o to ide,ze konecnom dosledku to odskace zena,a nevies ,ze pri rozvode sa spina len tak vali....a prepiera sa tam hoci co?myslis,ze ex povie pravdu?jak si zacal uzivat atd.

ma_se
16. aug 2008

zanett,ja by som sa ani na to neznizila,aby som sla za nou a nadavala jej.... 🙂 nestala mi za to...ale aj tak musela som ist,len nie nadavat jej ale ma k tomu vyprovokoval ex,ze som uboha atd.ze by som za nou nesla,lebo stale mi tvrdil,ze spolu nic nemaju....a v konecnom dosledku ked som tam sla zo svokrou tak ju dopredu upozornil,ze tam ideme....takze kto je chudak...a ja by som sa s nou len porozpravala,ze ako to je medzi nimi,lebo fakt ina moznost nebola...ale urcite by som sa s nou o ex nebila i ked to bol velky fesak....

disk
16. aug 2008

len aby sme sa kusok vratili k povodnej teme - ci vediet alebo nevediet o partnerovej nevere... ja som nevedela, myslela som si, ze je medzi nami vsetko uzasne. potom som sa o tom dozvedela, bolo to hrozneeee, otrasne pocity. ale chcela som vediet vsetky podrobnosti, co sa dali zistit. CHYBA. teraz uz viem, ze mala som chciet o tom vediet, ale tych detailov som sa mohla nechat usetrit... lebo potom som to mala v hlave, predstavovala si to, porovnavala si to so sebou, s nasim vztahom, s podobnymi situaciami medzi nami, s tym, co prave v danom case bolo medzi nami atd a to bolo horzne(pocitovo). Cize moj nazor, alebo teda len cisto co ja by som "chcela", tak vediet o tom, to ano, (nenanvidim klamstva, aj ked su to len "nedopovedane skutocnosti" a neznasam pocit, ze sa predomnou nieco taji, navyse ked sa ma to tyka) ale uz nikdy nie do takych podrobnosti.

a suhlasim s marse, ktora pisala este davno davno, ze pri nevere je najhorsi prave ten pocit, ked si zrazu uvedomite, ze pre toho cloveka ste neboli jedina a ze to, co TVRDIL (!), ze dava jedine vam a vy ste mu slepo doverovali, daval nakoniec aj niekomu inemu... mna prave toto pri nevere najviac ubijalo...niektore veci vo vztahu sa podla mna maju robit len s jednym partnerom - tym najdolezitejsim pre toho cloveka...
ale ono to je vec zivotnych alebo vztahovych hodnot... pre mna osobne su okrem lasky dovera, vernost a uprimnost velmi velmi dolezite hodnoty, preto ma to takto ubijalo. Pre niektorych ludi je to jednoducho vec, ktora "bola,je a bude" a su s tym akoze zmiereni alebo dokonca sami vyzaduju od partnera, aby mohli si uzivat aj s inymi. ja s tym nesuhlasim, ale je to vec nazoru a koniec koncov je to vec tych dvoch, komu co a ako vyhovuje, hlavne nech maju obaja k tej veci rovnaky postoj...

mishandbaby
16. aug 2008

ahoj maminky,
netradicni tema, tak jsem si rikala, kdo to tu probira neco tak negativniho...ale aspon zmena..ja osobne mam na neveru jiny nazor, co mame miminko...jestli dotycny zahne, j ana to prijdu jako manzelka/partnerka/matka jeho ditete...dam mu na vyber..milujes nekoho jineho? - v tom pripade, bohuzel je vztah pryc..ale jestli nevera byla jen "chtic sexualni"..zapomen na to..chlapi umi zenu milovat a pritom byt schopni zahnout...pokud je to jen ulet a neschazi se s nekym umyslne, pak na to zapomen...si myslim aspon ja..i kdyz nastesti ja sama jsem v takove situaci nebyla...nebo o tom nevim..haha 😉

zuzzanocka
17. aug 2008

disk, zdielam uplne tvoj nazor.. 🙂

ma_se
17. aug 2008

eraserheat,a nemoze nevera za vela veci,ved kolko deti trpi,tym ,ze strati otca alebo matku,len preto,ze su neverni atd.a preto,ze milenka nerozmysla,ze zenaty ma aj rodinu a deti/myslim to aj naopak,aby si ma zasa nechytal za slova/a s niektorymi to uz ide cely zivot...

kaczka
17. aug 2008

zanett víš proč obviňuji i ji?Protože mě znala,byla to moje bývalá spolužačka!!cizí ženská by mi asi byla jedno,nemyslím tím,že by mi nevěra byla jedno!!Snad chapete jak to myslím 😉

ma_se
17. aug 2008

kaczka,nechcem zanett nejak urazit,alebo co...ale ked tak citas jej prispevky je to typicka mrcha smeje sa nestastnym zenam,ktore trpia...a tym,ze ona bola sama,ked si zacala zo zenatym to ju vobec neospravedlnuje..teraz sa zasa do mna pusti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,alebo napise,ze nie je na to hrda,ale pisala,ze uz by to neurobila,len koli sebe..a nie koli chlapovi alebo zene toho chlapa....takze casom,by to zasa urobila,a zasa by nepozerala na nikoho len na seba a potom zasa...bola som sama nikto ma nepoznal atd.ja si myslim ze je to vela o charakteru a povahe cloveka....vinimky su ako tu uz som pisala ja,ze spadnu do toho fakt nevinne...alebo ze sa dvala dohodnu ze budu tak zit-ale to uz asi tazko mozeme povazovat za neveru...ked sa ty dvaja dohodnu... 😉

laculicek
17. aug 2008

zanetka, ked suka neda, pes si nezoberie..

zanett
17. aug 2008

disk; jj, taky bych o nevere chtela vedet. Duvody jsem psala uz drive...

kaczka; tak to jo, to je potom jina, to chapu 😉

mase- ne, nepustim se do tebe, jenom chci zopakovat to, co jsem psala uz v predeslem prispevku; ze bych to uz nikdy neudelala - tudiz nechapu, proc me hned hodnotis, kdyz o me nic nevis? 😕 Laskave si odpust analyzovani nekoho, koho vubec neznas a nehaz me do jednoho pytle s ostatnima mrchama.A ne, nesmeju se ostatnim zenam, proc bych to delala? Jenom me prosim takhle tvrde neodsuzuj, kdyz vubec nevis, jak to vlastne bylo 😝

petrunka01
17. aug 2008

Ahoj...no nedá mi.. 🙂 .Obvykle jsou mi Zanettiny názory cizí a tudíž s ní nesouhlasím.Tentoktár se jí ale musím zastat(ackoli ona to nepotrebuje,dokáže se obhájit sama 😉 ).Fakt si myslím,že když si holka začne se ženáčem,je odpovědnost na něm.Navíc,jak jsem pochopila,Zanett ho nelovila.Já bych do takovýho vztahu nešla,ale nejspíš ne proto,že by mi bylo líto ženy a dětí,ale že bych se o chlapa nechtěla dělit.Jinak si o sobě myslím,že fakt nejsem sobecká a myslím kolikrát víc na druhý a až pak na sebe.
A ještě něco:moje mamka takhle "rozvedla"taky jedno manželství.On se do ní zamiloval,ona později se vztahem souhlasila.Mamky přítel po čase od manželky odešel,rozvedl se a už asi 10 let žije s mamkou.Vypadají docela spokojeně a myslím,že jim to vydrží i dál.Jo,a mamka se teď stará o partnerovy syny,jelikož on je má ve své péči.Podotýkám,že to původní manželství mamčina partnera bylo založeno spíš na zvyku,pohodlnosti a neochotě s tím něco dělat.A exmanželka se navíc netajila svvým zájmem o muže-a to kdykoli se víc napila... 😒

zanett
17. aug 2008

petrunka 😉

ma_se
17. aug 2008

ja ta vobec neodsudzujem....len pisem ,co si myslim......ale prepac,ked sa ta to dotklo...ale ty tiez tu pises o nas ako keby vsetky sme boli na nic,preto si muzi hladaju milenky...takze,neviem kto prvy analizuje 😝 ,no a ked neviem ako to bolo tak napis ako,aj ked mna to ani nezaujima/a to ze si bola sama,niekde v cudzine,mna nezaujima,ja som tiez bola sama,ked som sa rozviedla z dietatom a nezacala som si zo zenatym...kaslem na to,ja uz mam davno za sebou neveru a nebudem sa tu zatazovat nejakym polemizovanim.. 😝 /....ale jasne mas pravdu nepoznam ta...tak nebudem ta urazat....ja reagujem len na to ako stale si pisala o tom ake zeny su neschopne a preto si muzi hladaju bla bla....

ma_se
17. aug 2008

tiez nesud podla toho,ze si raz od zenaca pocula,aku ma neschopnu zenu... 😝

zanett
17. aug 2008

mase, kdyz jsem psala o tom, ze jsem zrovna v inkriminovane dobe bydlela v zahranici a byla tam sama atd, tak jsem tim chtela rict, ze jsem nebyla ve svem tradicnim a standartnim prostredi a tudiz jsem tim byla ovlivnena a jednala nestandartne (protoze kdybych napr. byla 'doma', kde mam rodinu a pratele a kde me spousta lidi zna, tak bych to treba nebyvala udelala) - tim jsem chtela v podstate rict, ze v te dobe jsem byla ve velmi jine situaci a stalo se to pred 5 lety. Od te doby se hodne zmenilo, coz je jeden z duvodu, proc bych to ted neudelala (to, ze jsem v US byla sama, me svadelo k tomu delat 'mene moralni' veci, protoze jsem se nebala zadneho 'moralniho' postihu, ktery by mi hrozil doma. Doma by o tom vedela moje rodina a znami (az by se to provalilo) a tim bych poskodila i je. Ovsem v zahranici, kde me nikdo neznal, jsem jela jen sama za sebe....ted uz to chapes, predpokladam.... 😀

zanett
17. aug 2008

mase, ja jsem nepsala, ze on mi rikal, ze jeho zena je neschopna, ale ze se odcizili, protoze ona se v te dobe extremne zamerila na peci o dite (deti), coz jsem sama videla, protoze jsem ji trochu znala, takze vim, ze on mi v tom nekecal, ale nechci to tady rozebirat, konec koncu; nikomu do toho nic neni a sama jsi rikala, ze te to nezajima, takze to radsi nechame...jo.

ma_se
17. aug 2008

ani tak nechapem ja som tiez bola 890km od domova a neurobila som to.... 😝 ,ked clovek to nechce urobit tak to neurobi ani na druhom konci sveta 😝 ale je to tvoja vec...prajem ti krasny den.... 🙂

ma_se
17. aug 2008

mal sa zamerat aj on a pomahat jej...a mas pravdu aj tak to k nicomu nevedie...

ma_se
17. aug 2008

mozno tvoje prispevky su krute k manzelkam,ktore su podvadzane,ale asi som ich pochopila,co si nimi chcela povedat.... 😉

eraserhead
17. aug 2008

No a už mám toho sakra dost, druhej příspěvek, na kterém jsem si dal fakt záležet a psal jsem ho asi pět minut se neuložil, takže to vzdávám, na to prostě nemám nervy.....

ma_se
17. aug 2008

asi sa to nemalo ukazat tu ...to je osud 😀 😀 😀 😀 😀 😀 erasethat...nie si jediny, co sa mu to stava,aj mne sa to obcas stane... 😉

ella1
17. aug 2008

ma-se:ale podľa toho,čo píšeš aj v inej téme,tak za to nemohla ,,tá" žena. ale tvoj muž a ešte ho aj jeho matka v tom podporovala.......

ma_se
17. aug 2008

ella presne mi napis na akej teme....aby nedoslo k omylu...lebo rok ma podvadzal a ja som nevedela...a len boh vie ako to zacalo aj medzi nimi...a matka ho podporovala,ked sa to dozvedela...