Nevera u žien

bobulka34
2. sep 2013

Veľa sa tu píše o mužskej nevere, ale určite sa medzi nami nájdu tie, ktoré sa možno omylom, možno úmyselne a možno naozaj zamilovali. Proste zažili situáciu, kedy mali doma deti, manžela a zrazu sa objavil niekto alebo objavili už v niekom tu veľkú lásku. Bojujú s tým a nevedia ako ďalej. Skúste nám napísať vaše príbehy, resp. ako to dopadlo .

maca_p
2. sep 2013

noooo tak tu sa zrejme nebude nik chvalit pripadnou neverou 😀

barcelona94901
2. sep 2013

ja mám pocit,že v dnešnej dobe,je viac neverných žien,než mužov

ella555
2. sep 2013

Ja len statisticky z mojho okolie je to vyrovnane, manzelstva, kde podviedla zena a kde muz.

pragmaticka
2. sep 2013

mam dva pripady mojich najlepsich kamaratiek. Jedna z nich sa vyspala len tak s jednym, bo ju velmi pritahoval. potom si ale uvedomila, ze miluje toho svojho, aj ked zevraj ten sex bol super a nelutuje to. Jej uz terajsi muz sa o tom nikdy nedozvedel. Druha naj kamoska mala dlhorocny vztah a z nicoho nic jej preplo a zamilovala sa do ineho. Afera trvala asi rok, pricom najviac zo vsetkeho trpela asi ona. Ten aferovy vedel o jej stalom priatelovi a tlacil na nu aby to ukoncila. Ten dlhorocny priatel nevedel o nicom. Nakoniec to ukoncila a zostala so svojim dlhorocnym priatelom, kt. sa o tom nikdy nedozvedel. TEraz ked nato spominame, tak dakuje bohu ze sa nerozhodla pre toho aferoveho. Kedze som tu anonymna, dovolila som si tu o tom napisat. Inak som obe zato velmi odsudzovala a oni vedeli presne co si o nich a ich pocinani myslim. Dufam ze ja sa do takej situacie nikdy nedostanem.

maria1989
2. sep 2013

@bobulka34 zamilovala som sa na prvý pohľad, do Dr. Hausa, ale žiaľ, moje nežné city neopätuje 😉

luci78p
2. sep 2013

človek sa nenarodil pre monogamný vzťah 😉 príroda je príroda, ale keďže sme ľudia, máme neakú tú inteligenciu, mali by sme dokázať tento pud ovládať 😀 vernosť je sila charakteru 😵

maria1989
2. sep 2013

@bobulka34 práve pozerám, že píšeš o nevere v zmysle, keď sa žena zamiluje.... myslíš, že žena sa nevyspí s iným ako svojím chlapom bez toho, aby bola zaľúbená do iného? 😀

tintinamartina
2. sep 2013

aleže zaujímavé čítanie 😉 ,,,, tak maminky,,, šup, šup, hlavne registrované,,, dajte pikošky na sklo 😀 😀 😀 😝 veď je to tu len medzi nami 😔

leyla195
2. sep 2013

no mozno je to len nuda vo vztahu 😉 niekedy asi dobre padne len tak sa odreagovat na par godin ale urcite nie na ukor rodiny

jania023
2. sep 2013

No super zeby sme sa priznali..Fakt toto nieje tema kde by chcel niekto prispiet uz len koly tomu aby ju tu ine akoze verne zeny neroztrhli v zuboch 😀

leyla195
2. sep 2013

myslim ze je to kazdeho vec nemali by sme nikoho za nic odcudzovat nevieme preco to tie zeny alebo muzi robia

argyro
2. sep 2013

@pragmaticka nesúhlasím s tým odsudzovaním, v ich domácnosti si nežila, nevieš, čo tie ženy k tomu viedlo.. väčšina "svätých" si to predstavuje ako rozmar, veľakrát je to skôr zúfalstvo v nefungujúcom vzťahu a nedostatok odvahy ho opustiť či nevôľa na druhej strane čokoľvek zmeniť.

argyro
2. sep 2013

a neporovnávala by som mužskú a ženskú neveru.. ženy sú emocionálnejšie bytosti, muži sú pudovejší, muži sú častokrát neverní aj vtedy, keď sú v manželstve spokojní, len preto, že dostali chuť na niečo iné a príležitosť sa naskytla, tak sa jej chopili.. veľa mužov je verných preto, že nemajú príležitosť, keby ju mali, tak máloktorý povie NIE 😉

lucka1987
2. sep 2013

@maria1989 ja sa ti musim priznat... milujeme toho isteho muza.. no me tiez neopatoval city 😔 😝 😀 😀 😀 😀

lucka1987
2. sep 2013

@luci78p lepsie by som to nepovedala. presne tieto slova som hovirila edavno ked sme sa s mm bavili na tuto temu 😉

nikolka2
2. sep 2013

Ja neviem no to burlivé víno dnes 😀

bombulka200
2. sep 2013

@nikolka2 Inge sa namotala! 😀

koralovka
2. sep 2013

Aj ženy sú len ľudia, nie je to o nevere, ale o hladaní šťastia, ľudia podvádzajú, lebo sa necítia šťastní a niekedy neskoro prídu na to, že šťastie je len a len v nich a nenájdu ho u inej bytosti pokiaľ samé nie sú vyrovnané a šťastné

nikolka2
2. sep 2013

@bombulka200 tak čo ti poviem 😀

moonlight1210
2. sep 2013

@koralovka to je absolutna pravda. vela ludi akosi ocakava, ze ich zivotna uloha je najst si niekoho, kto im prinesie stastie, spokojnost, istoty, atd. a veria, ze ked ho najdu, uz bude vsetko fajn, mozu si dat fajront.
a to sa predsa neda.
lebo kazdy si inak predstavuje stastie, spokonost, istoty. a rozhodne nikdy nenajde druheho, co by citil, myslel a konal presne ako jeho kopia, aby mu to to, co chce dal v tej podobe, ako to presne ocakava. takze tam vznikaju trenice, nespokojnost a hadky.
partner je doplnok, ceresnicka na torte. iba doplna to, co vieme v sebe vybudovat sami. dat si namahu vyhladat dokonalu ceresnicku nam celu tortu jednoducho neurobi.
toto je jedna z veci, ktoru by mali vysvetlovat deckam v skole na roznych vychovach. aby sa naucili uplatnovat pravidlo "zacni od seba" od piky. myslim, ze potom by boli trosku viac pripraveni vyberat zivotneho partnera podla spravnejsich kriterii, nez je pocit prvotnej zhody pocas prvych dvoch rokoch spolocneho chodenia (co je mimochodom obdobie, ktore by kazdy mal brat s rezervou, lebo je to rozsah dany prirodou na splodenie potomka - teda za beznych okolnosti, keby sme uz neboli tak sofistikovani a boli viac animalni, tak je to postacujuci rozsah, aby dvaja mali dost casu splodit dieta. preto mame ruzove okuliare a vedome gumujeme nedostatky partnera a vedome potlacame tie svoje, sme viac toleratni, atd. lebo keby sme sa hned videli v pravom svetle, tak z plodenia by logicky nic nebolo, resp. len v mensom pocte pripadov a to nezapada do koncepcie prezitia druhu a variability genofondu. preto potrebujeme byt zaslepeni.).

ale mam kamosku, co je vydata, ma deti a potyka sa s nechcenym zamilovanim uz dva roky. a stale sa toho nevie zbavit, aj ked s dotycnym nic nemala, dokonca mu to ani nikdy nenaznacila, ba sa chova k nemu tak, ze on je presvedceny, ze ho z nejakeho dovodu neznasa a reciprocne ju neznasa on, co jej samozrejme lame srdce, kedze v skutocnosti ho sialene miluje. no motanica. 🙂

kiki68
2. sep 2013

Ja poznam vela zien,co sa dopustili nevery,ale vacsinou to boli take jednorazove zalezitosti,teda ze sa nejak stretli s niekym koho poznali a pod.Opakovanu systematicku neveru som zazila len u jednej kamosky,co teda obdivujem,ze to zvladala,ale myslim,ze to bol hnev voci partnerovi,nebola s nim stastna,nemohli mat spolu deti kvoli nemu,nejak to tam skripalo a nakoniec sa ten vztah rozpadol,hoci po rokoch. Takze stat sa vzdy moze,ze zena proste neodola z nejakeho dovodu. Ale mam dojem,ze u zien to prebieha inak,my si to vaic vycitame,alebo je za tym enjaky partnersky problem,ktory nevieme vyriesit,aspon men to tak pride. Muzi to beru skor tak ze stalo sa,priroda volala a idu dalej pokial sa nejak vazne nezamiluju.

koralovka
2. sep 2013

@moonlight1210 Ano ano, projektujeme na iných vlastné archetypy a predstavy a potom padneme na nos 😉

leyla195
3. sep 2013

ale kazdy tu pise len "moja kamoska "ale co my same nepochvalite sa? 😉

pragmaticka
3. sep 2013

@leyla195 😀 nemam sa c im. naposledy som podviedla, ked som mala 18 rokov, chodila som s mojim prvym chalanom , tusim uz skoro dva roky a podviedla som ho na jednej party - bozkavala som sa s kamaratom (ziaden sex)..to je asi tak vsetko z mojej strany a dufam ze to vsetkym aj zostane.. 😝 😝 vtedy som to inak tomu mojmu povedala a rozisli sme sa..ono to uz cele nefungovalo, tak som vystrkovala rozky..noo bola to uplne ina doba, puberta, skutocne hodnoty som si vtedy velm neuvedomovala.

pragmaticka
3. sep 2013

@argyro ba, ja odsudzujem ci uz taketo zeny alebo muzov. pretoze paralelne viest dva vztahy v poriadku nie je! ak niekto podvedie raz a necha to tak, budis...stava sa, moze sa aj mne (aj ked pochybujem). Ale ked sa niekto stretava skoro rok s druhym a hra na dve strany len koli tomu, ze prave ona sa rozhodnut nevie, tak to nepochopim a odsudzujem.

jarka721
3. sep 2013

@maria1989 dr.House je aj moja tajná láska!!!psssst 🙂 😉

leyla195
3. sep 2013

@pragmaticka to podla mna nebola nevera to bolo len bozkavanie a to podla mna nie je uplna nevera 🙂

pragmaticka
3. sep 2013

@leyla195 neviem..mne to bozkavanie pride velmi osobne.. keby som si predstavila ze moj mm sa mi prizna ze sa napr. na vianocnom vecierku bozkaval so svojou kolegynou, ci niekde na party s nejakou inou zenskou, tak by ma to velmi ranilo..! A to ze by sa s nou nevyspal by bolo absolutne vedlajsie! Praveze by som este viac myslela na to, ze ak mal chut bozkavat tu zenu, urcite mal chut aj na sex s nou, cize otazka casu, kedy to skonci pri sexe..to je moj nazor na to..

juliana77
3. sep 2013

@leyla195 nikomu sa nechce zakladať nový nick 🙂 🙂

maria1989
3. sep 2013

@leyla195 ty sa pochváľ 😉