Neviditeľný zubný strojček - máte s ním skúsenosti?

tatiana274587
8. máj 2019

Ahojte, chcela by som Invisalign strojcek pre seba (teda uz v dospelosti). Mate nejake skusenosti na konkretnych doktorov, ceny, skryte poplatky a podobne.... Som zo stredneho Slovenska ale pokial to bude fakt dobry zubar a rozumna cena nevadi mi ist niekde vramci Slovenska 🙂

zvoncek1234
8. máj 2019

Ja som absolvovala liečbu u p.dr. Klostermann v BA a som veľmi spokojná. Cena závisí od závažnosti posunu chrupu. Ja som mala invisalign full a platila som cca 4000€. Už je to dlhšie tak presnú sumu si nepamätám ale viac sa neplatilo za nič za žiadnu kontrolu ani nič podobne. Iba pred začatím liečby sa robí sken chrupu a ten stal tuším 300 alebo 200€ už neviem. Návšteva ambulancie počas celej liečby bola max 7x a aj to som asi prehnala. Fakt tam nemusíš chodiť ako na hodiny klavíra čo je veľkou výhodou tohto strojčeka. 😊

tatiana274587
autor
9. máj 2019

@zvoncek1234 a myslis si ze je nejaka moznost zlavy ak sa plati cash hned na zaciatku cela suma? lebo som pocula ze vacsinou to chcu rozdelit na viac platieb 🙂

zvoncek1234
9. máj 2019

@tatiana274587 na toto ti bohužiaľ neviem dať odpoveď. Ja som platila mesačnými splátkami.

tinnna1
21. jan 2022

@zvoncek1234 dobry den, a nepamatate si, ci vam aj oni robili cistenie predtym ako vam dali strojcek? resp. to cistenie je uz v cene alebo zvlast?

zvoncek1234
21. jan 2022

@tinnna1 neviem presne čo myslite čistenie, dentalna hygiena? Lebo tú mi nerobili, ale ja som ju mala absolvovanú tesne pred tým inde. Iné čistenie mi nerobili 😊

tinnna1
21. jan 2022

@zvoncek1234 ano ano to som myslela 😉 dakujem

dianika
24. aug 2022

Dobry den, tiez rozmyslam nad invisaligin strojcekom a zaujimalo by ma, co bude po posunuti/vyrovnani zubov. Viete o nejakych rizikach, napr. ze by potom zuby boli trochu nestabilne, prip. ine. A treba potom nosit uz nastalo zozadu zubov dlahy? Dakujem 🙂