Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

dianty
16. nov 2007

dupinka-no my sme sa o tom bavili hneď na začiatku a viem, že to robí.. a nevadí mi to vôbec... aspoň že to robí sám so sebou a nie s niekým iným 😀

poleva
16. nov 2007

môj tvrdí že nerobí , ale...

dupinka
16. nov 2007

a nevadí vám to?

dianty
16. nov 2007

dupinka-nevadí... neviem, prečo by aj malo 😀

dupinka
16. nov 2007

no jasne, radšej keď to robí tak, ako s niekym iným, ale predsa... Asi vyzerám hlúpom, ale načo mu to je? Veď keď to ho je po kvalitatívnej aj kvantitatívnej stránke odsť, prečo ešte aj tak?

poleva
16. nov 2007

vraj to je iné... aspon môj vravel

dianty
16. nov 2007

tak to neviem, prečo to robí, keď má všetkého dosť... ale tak mužské zmýšľanie 😀

dupinka
16. nov 2007

hm, asi je najlepšie nechať to tak. pokiaľ "to" nepresiahne únosnú mieru (čo musí posúdiť partner sám), je to asi normálne

majka35
16. nov 2007

baby, každý chlap to robí ... úplne každý a neverte chlapovi, ktorý povie, že nie ... a robí to aj 99% žien ... 🙂

dianty
16. nov 2007

majka35- asi tak 😀 😀

certica
16. nov 2007

dupinka, asi preto, ze je to zas trosku o niecom inom a patri to k zivotu, dokonca aj zvierat 😀

certica
16. nov 2007

mimochodom, mna by asi urazilo a nastvalo zaroven, kebyze to napriklad vadi mojmu partnerovi 😉

zuz11
16. nov 2007

nie ste trochu od temy? 😀 😉

certica
16. nov 2007

zuz asi hej, ze? ja som citala len poslednych 5-6 prispevkov, tak som nadviazala. ale zas uple od temy to nie je 😉 😀

zuz11
16. nov 2007

no je to iny problem 😉 😀 tak sa vratte k teme a ostatne problemy rieste v nivych temach napr. ak taka tema neexistuje 😉

majka35
16. nov 2007

juuuj ... zuz ... dúfam, že sme sa až tak neprevinili s tým odbočením ... 😉 🙂
dianty ... moja odpoveď ... 😀 😀 😀

marya
16. nov 2007

Zuz, ja si myslím, že pokiaľ sa tu baby nevadia, tak malé odbočenie nemôže byť škodlivé 😀 😀

ania421
18. aug 2009

ahojte baby ... mam i problem ... je tu uz rieseny... vyvrxolenie .... ani ja a ani moj priatel sme sa toho skveleho pocity este nedosckali a robili sme vsetko mozne.... ☹ neviem cim to je ..... ale co s tym on je strasne sklamany a utesovat ho ma úy unavuje.... je mi strasne ...

mimka54
19. aug 2009

neberies HAK alebo antidepresiva?

cora73
20. aug 2009

Kocky,neviete,nevplyva kojenie na chut na sex? Pretoze ja nemam ABSOLUTNE chut,uz od porodu,a muz to psychicky nezvlada... ☹ ☹ ☹

lili456
20. aug 2009

tak baby ja som orgazmus nezazila este nikdy.mala som dokopy troch partnerov.ani s jednym.
a celkovo mna ten sex nebavi.som divna co?

vanja
20. aug 2009

cora, nám sa sex dostal do pôvodných koľají až tak asi rok po pôrode.

dadqa86
3. jún 2010

Ahojte...Ja mam tiez problem neviem dosiahnut orgazmus dosiahnem ho len v jednej jedinej polohe ked som na manzelovi hore inak nie vobec.....Aj to raz za 1-2 mesiac ☹ mojmu manzelovi to povedat nechcem pretoze nechcem pred nim vypadat ako hlupa hus alebo nieco take...neviete mi poradit co sa deje?mala to niektora z vas uz tak? ☹ 😒

jarka0
3. máj 2011

ahojte baby aj ja mám tento problém že neviem dosiahnút orgazmus po prvom pôrode bolo všetko ok ale po druhom pôrode je to iné teraz mám problém dosiahnút orgazmus je to normálne ?má niektorá z vás podobnú skusenost ?prejde to alebo nie je to vôbec možné aby to spôsobilo to že som rodila ?baby poradte s manželom sa poznáme 8rokou a 6 rokou sme manželia a stále sa milujeme tak nechcem aby sa to zmenilo tak vás prosím o radu 🙂
Dakujem 😀

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanislava
4. júl 2011

Ahojte kočeny,
mám 23 ja mám taký problém že pri sexe som ešte orgazmus ani nemala. Už neviem čo mám robiť a partnera to dva krát neteší že on sa zakaždým urobí a ja nie. Viete mi poradiť? Neviem čím to je, strach nemám, no som v koncoch už. Chýba mi niečo alebo čo? :(

hanislava
8. júl 2011

No asi to tu nikto nesleduje ... 😢

natuska87
11. júl 2019

@katmi tak, tak...😉