Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

miruska32
autor
24. aug 2007

tak tomu ver,že sú vzácne, aj ked naši susedia sú také trúby, že to našim povedia, že ma videli s ním...to sú ako také staré ženy.no ved ja by som bola rada, keby sme mali spoločné bývanie..brat je tak prajný 😀 takže máme čas dá sa povedať...priateľ pracuje a chodí neskoro domov..ja tiež robím, ale idem na denne na VŠ. znovu sa to zmení.

ritaklea
24. aug 2007

num kdesi si tu pisala, ze chlap sa spravi aj viackrat, no myslim ze s tym je trosku problem.. to nam zenam mozu zavidiet - no ja osobne sa dokazem aj 20-krat za sebou 😅

ritaklea
24. aug 2007

po prvom to uz ide lahko 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

no tak to ti je fajn--máš to riadne🙂

ritaklea
24. aug 2007

miruska, ja som s tym nikdaj nemala problem... asi by si mala vyskusat inu techniku. ja mam zarucenu - nikdy nesklame.. 😀

num7976
24. aug 2007

ritaklea myslela som tym,ze ked sa milujes viackrat za den,tak sa urobi povatsine vzdy(moj vzdy),no a je pravda,ze zena sa urobi pocas jedneho milovania aj viackrat,no mne sa to stalo len parkrat a to vzdy len 2x nie 20x!!!to sa aj da?prezrad tu techniku.. 😉

ritaklea
24. aug 2007

num, to by sa ti pacilo, co???? 😀 😀 😀

poleva
24. aug 2007

baby môžem sa pridať? aká je tá technika ?

bihan
24. aug 2007

Num, nedá 😉 Teda za deń možno, naraz "len" 6x za hodinu 😉 (fyziológia nepustí 😅)

ritaklea
24. aug 2007

bihan, kto 6x za hodinu? no muzi to urcite nebudu 😀

ale ver, ze ja ti dam aj 20 za hodinu 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

ritaklea:a akú máš techniku????mne sa páčia tie vlnky čo mám-ktovie, možno je to orgáč, ale nie až do konca-je to také hmmmmmm🙂 píšte techniky. poleva (vitaj) ahoooooj, my sme si už písali 😀 ten orgazmus, naozaj záleží od ľudí.včera ráno, ked som tu písala som mala depku a stačilo, že sa mi priateľ tak úžasne dotýkal, bozkával, hladkal a bolo to niečo inšie, novšie-včera sme sa aj zhodli, že každé milovanie nie je rovnaké..dievčatá ja som taká šťastná, že ho mám🙂 moc ho ľúbim 😵.
O tom, že koľko krát sa dá spraviť, myslím, že 20x je dosť veľa...ale ked je tak, tak dobre pre teba🙂)))))))

ritaklea
24. aug 2007

miruska, priznam sa, ze k dvadsiatke som nedosla a obvykle si dam 1, ale raz sme to s manzelom skusali a dosla som k desiatke (potom som padla unavou 😀) len vravim, ze aj k dvadsiatke by som dosla.

ono je to tak, prvy je uzasny, druhy a treti sa zdaju aj lepsie (len menej intenzivne) no tie ostatne, su take slabucke - ale tiez super 😀

ja sa najlepsie spravim hore - ale nejazdim, len poriadne stiahnem a robim asi tie vlnky, co ty spominas... 😅 (este som o tom s nikym ako s manzelom snad nerozpravala) fuuu

miruska32
autor
24. aug 2007

takže nie som sama čo mávam vlnky??jeeej.ja ked mám orgazmus 1x mne to úplne stačí, som uspokojená až veľmi, bo tie orgazmy mám silne a potom som ako okrepnutá, také lietanie v siedmom nebi. fakt mi to úplne stačí, len to bol taký šok pre mňa, že tie posledné milovania boli bez org.ale už je to v poriadku.

ritaklea
24. aug 2007

hej miruska, mne tiez stacia, ale kedysi sme s manzelom blaznievali (tak padali aj rekordy) 😀

inak mne by vlnky nestacili zrejme - to by som sa nacala 😀.

treba poriadne stiahnut svaly panvoveho dna (aspon u mna) - a je to...

butrus
24. aug 2007

suhlasim s nazorom, ze zalezi aj od chlapa, ja som dosiahla orgazmus az s manzelom, a to som dovtedy bola presvedcena ze je chyba vo mne. Teda mozno aj bola, mozno az manzela naozaj lubim a dokazem sa odviazat. Len odkedy som tehotna, tak sexiku je malinko a orgazmus ziadny, viete mi nieco poradit?

lalupa
24. aug 2007

no baby, ja ho mam spontanne v spanku, teraz viac,ked som tehu, az mam vycitky, ale bez erotische snov 😅

ritaklea
24. aug 2007

butrus, tehotenstvo je zvlastne - kazda ho preziva inak - neboj ak by to aj neslo, vydrz a potom po porode - susedia budu volat policiu - co budes tak kricat 😀 😀 😀

julova
24. aug 2007

butrus - no ja prave naopak...prvy trimester moc nie,akoby bola sinusoid sexual. apetitu na nule...ale teraz v druhom som chytila druhy dych 😝 😀 ...lebo sme viac prekrvene...a ani s vyvrcholenim nemam problem,dokonca aj priamo pri styku..a aj ako pise ritaklea, stiahnut panvove svaly 😉...to po prvom orgazme su este neuveritelne dozvuky 😉...

julova
24. aug 2007

len skoda, ze sa to da pocitat na sekundy a nie ako u prasiat na minuty 😀...ale co ja viem...asi by ma taky 10 minutovy "prasaci" orgazmus aj "zabil" 😀 😀 😀

maruschka
24. aug 2007

butrus,v príručkách píšu že tehotná žena si ľahne na chrbát a pod kríže si dá podušku a to je taká poloha,pri ktorej by mohla dosiahnúť orgazmus.Ale samozrejme,pokiaľ to nemáš od tvojho gynekológa zakázané.U nás to fičalo ešte aj deň pred pôrodom,síce už tak ťažkopádne,ale bolo to super.Neboj sa,pokiaľ nebudete skúšať nejaké nenormálne polohy,pri ktorých by ťa bolel krčok maternice alebo bruško,tak nič nehrozí.I keď som sa dočítala,že spermie urýchľujú otváranie maternicového krčka.Tak neviem.. 😉 😉

butrus
24. aug 2007

vdaka dievdata, dnes vecer ideme skusat 😀

ritaklea
24. aug 2007

julova 😀 😀 😀 prasata maju taky dlhyyy?? chcem byt prasiatkom 😀 😀

a presne ako ty - prvy trimester nist a druhy sa ma manzel bal 😀, no a posledny mesiac absolut nechut, lebo som sa citila ako hroch 😀

lalupa, joooj si mi nieco pripomenula 😅 To som raz spala pri starkej a mala som eroticky sen a v nom som tiez dostala orgazmus - no a v sne som aj kricala - no a na to som sa zobudila - tak mam strach ze som sa zobudila na vlastny krik... 😅 😅 😅

ritaklea
24. aug 2007

zeny vraj aj my mozme mat tusim polhodinovy orgazmus - zeby tantra ci ake cudo...

ritaklea
24. aug 2007

😕 😕 😕

julova
24. aug 2007

rita 😀..hej hej..10 minut 😝 ...ale vies si to predstavit? ved to sa nemoze dat fyzicky zvladnut 😀...a tak som zvedava na treti trimester..lebo ja uz sa ako hroch citim aj teraz 😀...ale ked nastupia moje problemiky s chrbticou, tak asi to bude podobne, tak nech si manzel uzije do zasoby - aj keby som ho mala nahanat po byte...esteze mame len jednoizbak 😀 😀 😀

ritaklea
24. aug 2007

ja som sa svojho cosi unahanala - som ho riadne ustvala.... 😀

num7976
24. aug 2007

julova to fakt maju svinuchy taky dlhy? 😀 no to mi je novinka! 😵

num7976
24. aug 2007

ritaklea si zmenila fotku-stvanica jedna.. 😉

ritaklea
24. aug 2007

num, svinucha je tusim ine zviera... 😀 😀 😀

aj ty si zmenila fotos maska...

miruska32
autor
24. aug 2007

juuuj to keby sme mali mať prasači orgazmus tak nikto by nerobil v robote a by len sa miloval..užíval.že vraj ja som počula, že prasatá majú 30min. takže potom už neviem...🙂 v spánku mať orgazmus..ja aj teraz, ked si spomeniem na niečo tak ma potrasie a prejde taký studený mráz po chrbte, ale taký príjemný..hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... 😝